Autor Téma: Článok o ázijskej hudbe  (Přečteno 6858 krát)

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
  • Pohlaví: Mužské
Re:Článok o ázijskej hudbe
« Odpověď #75 kdy: 08. Listopad 2012 - 14:12 »

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #76 kdy: 08. Listopad 2012 - 18:38 »
u nas to bude 16.11. v nakupnom centre...snad sa nam to podari podla ocakavni ;-)

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #78 kdy: 20. Listopad 2012 - 00:15 »
No, když na CBS pominu ten nadpis, který má za cíl být co nejskandálnější, aby přitáhl co nejvíc čtenářů, tak na tom jejich článku vlastně nic až špatného nevidím. A že o ní píšou, že je „worlds fakest pop star“, to mi spíš přijde, jako narážka na obecnou úroveň popu, než přímo na ní.

Ale stejně... oba dva články lze vlastně zařadit do virtuální kategorie „LOL Japonsko“, která slouží hlavně k pobavení nic netušícího čtenáře nějakou šíleností z dálného východu a do které bohužel spadá podstatná část článků na dané téma u nás produkovaných. A podle toho vypadají...

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #79 kdy: 21. Listopad 2012 - 15:23 »
V principu vzato, spíše než osvěta, líbí se (vyhovuje) pisálkům šokovat. A ovce to žerou .... :grin:

Offline Matteas

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 1
« Odpověď #80 kdy: 21. Listopad 2012 - 20:17 »
Ono to šokování je mnohem jednodušší na psaní než konstrukutivní článek informativního charakteru.

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #81 kdy: 22. Listopad 2012 - 12:20 »

Ale stejně... oba dva články lze vlastně zařadit do virtuální kategorie „LOL Japonsko“, která slouží hlavně k pobavení nic netušícího čtenáře nějakou šíleností z dálného východu a do které bohužel spadá podstatná část článků na dané téma u nás produkovaných. A podle toho vypadají...

ano a to mě přesně naštvalo ;). "Pobavení" Miku je úžasná a budu si za tím stát :D

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #82 kdy: 14. Prosinec 2012 - 19:56 »
k článkům se nějak snad ani vyjadřovat nebudu, podobné výkřiky již zmiňovaného stylu "Lol... something strange" je pomalu ztráta času nějak rozebírat

ještě jsem se s touhle "hvězdou" nesetkal ale osobně mi to přijde lehce fádní, hlasově mě vůbec nezaujala a představoval bych si něco příjemnějšího, občas to také zní dost uměle což bude zásluhou té počítačové simulace... no a vzhled té postavičky mi též přijde dost jednoduchý... představoval bych si spíše nějakou postavu stylu japonských CGI renderů z videoher nebo když už, tak nějaký "reálný" model člověka, což už je ale zase na pováženou, protože vytvářet zcela člověku identický virtuální idol... no nevím, už to trošičku hraničí i když proč ne, vzpomínám na 1 kdesi zmiňovaný idol, tuším, že to byla nějaká "křížená" fiktivní členka AKB48