Autor Téma: rady a reseni a pokusy techn. jpn veci -uspesne a neuspesne  (Přečteno 1054 krát)

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
asi jej znate

Sony ericson k750i ci jak to je

Ma sve pro i proti... jak nekteri vi, tak jej take pouzivam a vecne na nej nadavam.
pred tydnem dosla mi trpelivost pac svitil pouze bily display.
jinak pro odborniky mobil nebyl promaceny (zadne zmeny na prouzkach ani vnitrni napisy na zakl. desce nesmazany, byl relativne bez prachu a ani magnet nebyl v jeho okoli) - proste vlezla na nej bila smrt.

Resil jsem to ruzne, dle rad druhych - vyfoukaval jsem to v praci vzduchem o tlaku 0,73MPa kratkodobe na den to pomohlo, pak to nepomohlo ani pri rozebranem vyfukovat, ani po vycisteni lihem, ani radami update ci napichnuti na kabel nebo triskani mobilem o zem.....

tak jsem jej naposled rozebral vystrikal jsem jej kontoxem10 a jak jeste byl mokrej po 5 minutach jsem jej zapl
SUPA VEC displey najel barevne a co vice pod displej se dostal kontox ten mi nadelal docela velke bubliny z toho jedna se pohybuje, vazeni
to je tuning jak cip - to nemate nikdo 3D displey.
Proc 3D ? Protoze to promoceni nyni na displeyi vypada dosti hluboce prostorove a ty bubliny to podtrhuji. nejak to vyfotim, pokud to vydrzi.

ted je otazka jak dlouho jeste vydrzi nez mi chcipne uplne  :megalol: :megalol: :megalol:

# spatny joy? - Vymen za novej 180kc < < <
# nevis jak SE k750i rozebrat? navod < < <
# software XS++ pro update < < <
# jak updatovat navod < < <
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆