Anketa

Ktorý s troch krátkych filmov sa Vám najviac páčil?

INTERIOR DESIGN
0 (0%)
Ruki
0 (0%)
Aoi
0 (0%)
Uruha
1 (14.3%)
Reita
1 (14.3%)
Kai
2 (28.6%)
vsichni XP
3 (42.9%)

Celkem hlasů: 1

Autor Téma: The GazettE  (Přečteno 16997 krát)

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 34
Re: The GazettE
« Odpověď #75 kdy: 30. Květen 2008 - 13:42 »
tak v tu som ako ryba vo vode  :cool:
Milujem Gazette  :heart: mna tiež zaujal Filth in The Beauty najviac ale po stiahnutí celej diskografie som zistila, že tam je aj viac songov, ktoré stoja za počutie ako je napr Burial Aplicant, Chizuru, The $ocial Riot Machine (neviem či ej to správne  :oops:) ale kopu aj iných

Offline jaijelinne

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 17
  • Pohlaví: Ženské
  • <3
« Odpověď #76 kdy: 18. Červen 2008 - 19:57 »
The GazettE proste stoja za tenčas, majú skvelú hudbu. :mon6:

Offline Milwa

• Newbie
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 0
« Odpověď #77 kdy: 11. Červenec 2008 - 00:08 »
Tak kamoška mi dala odkaz, ať se podívám a teda... Padá mi sáňka nad těma kecama! To se tu bavíte jako o čem? Ze začátku je to jak od malých dětí a pak, že GazettE vedou jen Filth In The Beauty? Nj, kdo má omezený vkus těžko pochopí krásu a obsah ostatních písniček. Každá jedna je jako diamant skrytý někde mezi grafitovým odpadem.

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Pohlaví: Mužské
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #78 kdy: 11. Červenec 2008 - 10:32 »
Milwa:
No pročetl jsem si diskuzi a vypadá to na úplně normální postupně rozvíjející se diskuzi. Ty máš jakou představu o vedení diskuze v tomhle topiku?
Nechcu tady nějak piplat, poněvadž The Gazette vůbec neznám.
Tady nikdo nemá zaostalý vkus, jde jen o to že každý ho má jiný, je to jako bych mohl nařknout tebe, že máš omezený vkus poněvadž se ti nelíbí to co mě.

Pokud se ti tahle diskuze nelíbí tak existuje alternativa v podobě českého j-rock fora.

Offline Milwa

• Newbie
  • *
« Odpověď #79 kdy: 11. Červenec 2008 - 11:00 »
ikeL:
No, když Gaze neznáš, tak do toho třeba nezkoušej kecat. Jde o to, že na začátku jsou trapné kecy typu "Je sladkej, je k sežrání, asi ho ojedu" a podobně. SORRY, to není podle mýho vkusu. Jsou to lidi jako já nebo ty. Ale chcou dělat svou hudbu. Tak si ji poslechni, ale ne způsobem "Musím to poslouchat pořád dokola a začne se mi to líbit." nebo "Um, slyšel jsem FITB a teď už nic dobrého nemají, konec."
Vím, že je spoustu stylů, spousta hudby a nepohrdám jí, každý má svoje. Ale proč něco zatracovat nebo to do sebe rvát, když k tomu není důvod...? He?! Chápeš?!

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #80 kdy: 11. Červenec 2008 - 12:06 »
Milwa:
No proto taky nemluvím přímo o The Gazette a jdu trochu offtopic. Komentáře typu "Je sladkej, je k sežrání, asi ho ojedu" jak jsi uvedla jsou všude na webu, blogách či forech. Ono to je spíše tím, že jsou dva typy lidí, ti kteří se zajímají o jejich hudbu a jsou fanoušci se vším všady a ti co jedou po vzhledu členů dané skupiny. Bohužel ta druhá skupina tvoří větší procento fanoušků v podání uječených puberťaček nebo také puberťáků.
Když jsi to tak vemeš o čem jiném by jsi chtěla diskutovat než o drbech, image, kde s kým a za kolik a tomu podobné.
Každý si najde cestu jak se zapojit do diskuze. Buď tím, že píše o tom jak je ten a ten "kawaii" nebo "rozebírá a posuzuje hudbu"

Offline Heisei

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 26
  • Everyone is to blame, when you can't play the game
« Odpověď #81 kdy: 11. Červenec 2008 - 12:12 »
He.
Slecna/mladenec asi tak trochu nechape smysl fora, diskuze a taky svobodneho mysleni a svobody slova.
Za a) Zaregistrujes se, ani se nepredstavis a zacnes nam nadavat... Ahoj, rad te poznavam.
    b) Tva slova svedci o tom, ze ta s omezenym vkusem jsi ty, krasko/krasavce. "Každá jedna je jako diamant skrytý někde mezi grafitovým odpadem." Oznacovat vse ostatni jako odpad neni hodno cloveka s tak neuveritelne vytribenym vkusem, jako jsi ty.
    c) Velice me tesi, ze poznavam osobu, ktera se zna s cleny skupiny The GazettE. Nebo jak jinak muzes vedet, ze jsou to lidi jako ty?
    d) Nevis, co mluvis. Na jednu stranu mluvit o grafitovem odpadu a na stranu druhou o nepohrdani ostatni hudby a hudebnich stylu se trochu vyvraci. Obcas bych si po sobe precetl sve prizpevky, nez se budu snazit napsat dalsi, ktery nas svou chytrosti a pravdou ma posadit na zadek a vyvolat v nas viru v tve nadprirozene ja a podridit se a cele forum tvym predstavam.

Ja jsem veliky fanousek The GazettE, libi se mi vsechny jejich pisne, jel jsem do Nemecka, abych je videl live, utratil nemale penize za jejich tvorbu, mimo jine kvuli tomu, abych pochopil o cem zpivaji, se zacal ucit japonstinu a posleze ji odletel na 3 mesice studovat do Japonska. Takze ted muzes zkusit tvrdit, ze nechapu smysl jejich pisni.

Priste, az se nekam prihlasis a prvni, cim se projevis bude komandovani a urazeni dlouhodobych clenu fora, tak si rozmysli, kdo jsi, hvezdo...

Brain sector not found! Retry? Abort? Fail?

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #82 kdy: 11. Červenec 2008 - 14:23 »
asi ste nepochopili čo vam chce povedat  :wink:

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #83 kdy: 11. Červenec 2008 - 14:45 »
Mimi:
Co člověk to jiné chápání. Tak nám to zhrň co nám vlastně Milwa chtěla povědět. Když tedy na její reakce reagujeme jinak.

Offline Dif Der

• LV 3/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 5
  • 人狼
« Odpověď #84 kdy: 11. Červenec 2008 - 14:51 »
Je fakt, že konstruktivní diskuze začíná jinak. Být to někde v hospodě, viděl bych to na zahození karet a cestu do nonstopu, pokud by bylo osazenstvo ještě v klidu. Výbušnější povahy by se možná začaly hádat a nebo rvát.
Nebo-li: chci-li poukázat na nějaké kvality, tak je uvedu a počkám, jestli se někdo chytí. Pokud ne, tak si v hlavě řeknu, co budu chtít, a dál ty lidi nechám žít v blahé nevědomosti - koneckonců nejsme žádní bóddhisattvové, abychom pomáhali lidem. Ale pokud je člověk na úrovni nadávek a jednoho názoru, tak vůbec nehledá kvalitu, ale flamy (jako flejmy).
Proč by se někomu nemohl líbit člen Gazette? Pokud se někomu líbí a chce se o tu informaci podělit, tak ať. Však to nemusíme číst, pokud nechceme. Mě se taky líbí některé Japonky (občas víc než jejich tvorba) a jsem snad proto omezený? A abychom zde probírali hudební tvorbu do posledního detailu, tak na to tu určitě je jen málo lidí, kteří rozumí tvorbě a teorii hudby či dokážou interpretovat texty. Vsadím se, že kdyby se tu objevil nějaký vystudovaný hudební teoretik, tak by se nám vysmál, čemu že říkáme kvalitní muzika.
Ale když nad tím přemýšlím, tak jsem vlastně omezený, protože reaguji na něco, co jsem chtěl nechat zcela být :cool:

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #85 kdy: 11. Červenec 2008 - 14:55 »
Aspoň se to u Gazeťáků pěkně rozproudilo  :cool:

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #86 kdy: 12. Červenec 2008 - 00:42 »
tak ja a Milwa kecame o Gazette stale len tu jaksi nikoho nezaujímaju  :lol:

čo vravela Milwa?? každy ste to inak pochopili tak si to vyložte po svojom možno i ja som to zle pochopila ale viem že Milwa to nemyslela zle

Offline Heisei

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 26
  • Everyone is to blame, when you can't play the game
« Odpověď #87 kdy: 12. Červenec 2008 - 02:29 »
...len tu jaksi nikoho nezaujímaju...
To neni pravda, jen se zrovna nedeje nic, co bych mel potrebu komentovat... Stale dokola je chvalit casem omrzi..  :twisted:
...Milwa to nemyslela zle...
Tak to mela napsat tak, aby to vetsina lidi tak pochopila... asi jsme na nizsi urovni mysleni... A nebo si jen predstavujeme nezlou mluvu jinak...

Brain sector not found! Retry? Abort? Fail?

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #88 kdy: 12. Červenec 2008 - 12:11 »
ona ich ma rada a stale ich chvali ja za to nemožem že ako u mna su Tokio Hotel (gomenne  :megalol:) tak u nej su Gazette...proste ich ma rada a ona si predstavuje ich mat rada uplne nejak inak ako každy iní...ja mam rada svoju naj skupinu inak než napríklad moja kamaratka
proste sa zhrozila čo sa tu píše pretože to nebolo to čo ona si predstavovala ako by sa malo pisat o skupine tak to sem napisala svoj nazor ako ona vidi to čo sem píšete (ak to nechapete tak sorry  :oops:)

Offline Dif Der

• LV 3/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 5
  • 人狼
« Odpověď #89 kdy: 12. Červenec 2008 - 12:16 »
To jsme pochopili, že se jí nelíbí místní diskuze, ale jde o ten styl, kterým to bylo napsáno.

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #90 kdy: 12. Červenec 2008 - 13:03 »
ona to nemyslela agresívne alebo že by na vas tym chcela utočit len sa jej nepačilo ako tu podla jej vkusu rozpravate o jej miláčikoch tak sa vyjadrila

Offline Milwa

• Newbie
  • *
« Odpověď #91 kdy: 12. Červenec 2008 - 17:01 »
To Mimí: Arigatou Mimí za obhajobu. Ale račej kecajme po starom, lebo tu ma asi níkto nechápe. Možno je to vekom... Možno pohledom na vec. By-bye na icq Mimíšku  :wink:

Offline Babli

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 7
« Odpověď #92 kdy: 12. Červenec 2008 - 17:13 »
Tak kamoška mi dala odkaz, ať se podívám a teda... Padá mi sáňka nad těma kecama! To se tu bavíte jako o čem? Ze začátku je to jak od malých dětí a pak, že GazettE vedou jen Filth In The Beauty?
Jediný kto tu písal, že sa mu páči len Filth in the Beauty je SSX  :lol: Ostatní napísali, že majú radi celú ich tvobu. Včetne mňa  :wink:

Offline Saeko.x

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 9
  • Pohlaví: Ženské
  • Asian Fan XD ^^
« Odpověď #93 kdy: 11. Srpen 2008 - 21:22 »
Gaze budou 12.listopadu  vydávat nový singl Leech. Leech, jako dřívější singly kapely, bude vydán ve dvou verzích a to Optical Impession a Auditory Impression.

Žijeme své životy jako voda, která stéká z kopce,
stále stejným směrem, dokud nenarazíme na něco,
co nás donutí hledat jinou cestu!

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #94 kdy: 12. Srpen 2008 - 23:31 »
mam otazocku co vravite na ich new dvd?? bo neviem ci si ho stiahnut alebo nie  :confused:

Offline Kjon

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 11
« Odpověď #95 kdy: 26. Srpen 2008 - 20:51 »
Mě se líbí... i když jsem ho ještě neviděl celý :smile:

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #96 kdy: 27. Srpen 2008 - 00:14 »
oplati sa mi ho stiahnut??

Offline Kjon

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #97 kdy: 27. Srpen 2008 - 09:36 »
No tak pokud se ti GazettE líbí, tak myslim, že neprohloupíš. (Pro mě jsou ale GazettE nejlepší skupina, takže nebudu asi úplně objektivní :grin:)
Tak za sebe řikám: stáhnout a užívat si pěknej koncert....

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #98 kdy: 28. Srpen 2008 - 00:50 »
ja gazette mam rada a moc  :heart: ma nakazila jedna kamaratka xD
tak idem si ho stiahnut a slintat a najviac nad Reitom  :twisted:

Offline Kjon

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #99 kdy: 28. Srpen 2008 - 08:59 »
Správně :smile:. Já sice nejsem slintací typ, ale taky jsem z nich úplně mimo :grin:.
+ Reita je frajer...ale pro mě jsou všichni Gaze Rockeři stejný borci...