Autor Téma: Korejské dívky  (Přečteno 18643 krát)

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Pohlaví: Mužské
  • Hello! Project Fan
Re: Korejské dívky
« Odpověď #50 kdy: 19. Červenec 2008 - 00:22 »
Náhodou se nám sem dívčí názor hodí. A já se zrovna tak pěkně divně naučil špulit pusu a zjišťuju, že to není originální :(

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #51 kdy: 22. Červenec 2008 - 13:02 »
tyhle sluchátka jsou v Koreji nějak populární, už je vidím na druhé babě ^o^
Neuveritelne popularni. Ma je v Koreji snad kazdej... I dve z mych korejskych kamaradek.
hehe, ono už se to "na druhé babě" změnilo... viděl jsem je už snad v sedmi-osmi případech :D každopádně podle mě to je jednoduchý ale pěkný a efektivní nápad :)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #52 kdy: 15. Listopad 2008 - 13:01 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=brSb9agN-YY[/youtube]
:heart: :heart: :heart:

Ale na rovinu - bez make-upu by tam bylo asi pár strašidel ^_^

Offline Sysel_CZ

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 31
« Odpověď #53 kdy: 16. Listopad 2008 - 10:45 »
Kdyz to sam priznavas, jakej je smysl tohohle tematu?
Jednorožčí síla, bubl!!
Každý jsme anděl s jedním křidlem, abychom vzlétli, musíme se obejmout…

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #54 kdy: 16. Listopad 2008 - 12:32 »
S mejkapem vypadaj božsky, tak proč se nepokoukat :)

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
« Odpověď #55 kdy: 07. Prosinec 2008 - 22:12 »
No jak psal iKel kazda zena je nejak vyjmecna...

jen uprimne osoben lituji kazdou ktera se snazi vyvalit prsaci zadek nebo se hned svlika jako by si ji musel chlap vsimnout. Osobne si myslim ze normalni postava - bez velkych prsou (ale jsou, zadne lentilky zase) je take pekna.... kazdopadne hledim co ta holka ma v te hlave nez nekde....

Hitomi pise o mimice, ano delaji je timto zajimave, ale nektere fota bez mimiky jsou take pekny. Spise bych to priradil k danemu postoji vnimani v danou chvili vsechny okolnosti. Proste nekdy se vam libi zenska a jindy se na ni kuknete a nic - proste prehlednete. Ale je mnoho zen co proste maji v sobe to kouzlo, ze si jich vzdy vsimnete. Treba z jinych holek > Zhao Wei, Ryoko Hirosue, Aoi Miyazaki, Marisa Tomei, Meg Ryan, Andreu Hepburn.....

proste jsou nezamenitelne a vzdu si jich vsimnete a je jedno jake jsou narodnosti.....ale pak jsou holky podobne na sebe a tuctove a presto si jich vsimnete treba Ami Suzuki a nektere prehlidnete treba Koda Kumi - me osobne nic nerika ani zpevem ani vzhledove

K namitani ostatnich poukazal jsem vzor ruznych holek ze sveta, pac vsechny korejky neznam, ale dost KR. holek me zaujalo a mnohe co jste o nich basnili jsem proste prehlidal, pac me nijak nezaujala a uvazoval jsem proc xiximu se tolik libila. Asi jsem divnej. Me se v celku libi normalni holka.
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #56 kdy: 07. Prosinec 2008 - 22:16 »
jj souhlas. Žádné lentilky, ale taky velké a k tomu silikonové! raději natural střední.

Když koukám na dívky, nikdy jim nekoukám na prsa a na zadek, nýbrž jako první do očí a poté do obličeje.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #57 kdy: 12. Prosinec 2008 - 03:27 »
K těm výjimečným slečnám co mají v sobě kouzlo... a zároveň i k tématu topicu... dle mého názoru je takovou slečnou Kim Tae Hee... v podstatě je to nepopsatelné, neexistuje pro to u mě nějaké vysvětlení nebo popis, možná je to v očích, úsměvu a celkovém zapůsobení osobnosti - eleganci a duchu.

jj souhlas. Žádné lentilky, ale taky velké a k tomu silikonové! raději natural střední.

Když koukám na dívky, nikdy jim nekoukám na prsa a na zadek, nýbrž jako první do očí a poté do obličeje.
Čoveče víš že když se tak dívám tady na všechny ty avatary kolem tak můj pohled automaticky vždy sklouzne jako první na oči a pak na oblyčej? ;) Jak už jsem jednou řekl - jeden zdejší uživatel re5pect mi jednou na icq napsal na Ayu Ueto - vždyť je plochá a člověk by jí neměl ani pořádně za co chytnout - veřte nebo neveřtě, ten den jsem se poprvé podíval na pár fotek s Ayou a kouknul se jí na prsa, prostě jsem to nikdy dřív neměl zapotřebí. A když si to tak promítnu v hlavě... od té doby jsem to znovu snad nikdy neudělal. Aya na mě působí dojmem krásné mladé slečny, roztomilé, veselé, sympatické - tělem, hlasem i duší. V podstatě proto mám rád asiatky, není to o sexu ale o sympatiích, chování a z toho vzniká můj kladný dojem o nich. Proto je mám jako zpěvačky, herečky... raději než namachrované (většinou) američanky vystrkující pozadí a popředí s výrazem nepříjemným jako nějaká smrtka s kosou... mám rád nefalešný, upřímný úsměv nebo pohled co nevraždí.

A člověk pak pohlédne mezi tu naši populaci a marně nebo dlouho se pokouší něco takového spatřit mezi našimi dívkami... chyba je v tom, že většina z nich něco takového považuje za dětskost, nedospělost nebo až směšnost. Jejich mysl se snaží být dospělá tím, že je tvrdá a rázná. Ale o tom přeci život vždy není...

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #58 kdy: 12. Prosinec 2008 - 17:10 »
njn tak kim tae heee, víš jak se slavná? Sem už od ní viděl asi 3filmy a ten poslední byl Restless  a tam fakt vypadala zlatě :). Stále sem si říkal kdo to může hrát a tady xixi mi to hodí před ksicht :D

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #59 kdy: 12. Prosinec 2008 - 17:20 »
vsechno je v aure bytosti
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Sysel_CZ

• LV 7/10
  • *
« Odpověď #60 kdy: 12. Prosinec 2008 - 21:33 »
Citace
Čoveče víš že když se tak dívám tady na všechny ty avatary kolem tak můj pohled automaticky vždy sklouzne jako první na oči a pak na oblyčej? ;) Jak už jsem jednou řekl - jeden zdejší uživatel re5pect mi jednou na icq napsal na Ayu Ueto - vždyť je plochá a člověk by jí neměl ani pořádně za co chytnout - veřte nebo neveřtě, ten den jsem se poprvé podíval na pár fotek s Ayou a kouknul se jí na prsa, prostě jsem to nikdy dřív neměl zapotřebí. A když si to tak promítnu v hlavě... od té doby jsem to znovu snad nikdy neudělal. Aya na mě působí dojmem krásné mladé slečny, roztomilé, veselé, sympatické - tělem, hlasem i duší. V podstatě proto mám rád asiatky, není to o sexu ale o sympatiích, chování a z toho vzniká můj kladný dojem o nich. Proto je mám jako zpěvačky, herečky... raději než namachrované (většinou) američanky vystrkující pozadí a popředí s výrazem nepříjemným jako nějaká smrtka s kosou... mám rád nefalešný, upřímný úsměv nebo pohled co nevraždí.

A člověk pak pohlédne mezi tu naši populaci a marně nebo dlouho se pokouší něco takového spatřit mezi našimi dívkami... chyba je v tom, že většina z nich něco takového považuje za dětskost, nedospělost nebo až směšnost. Jejich mysl se snaží být dospělá tím, že je tvrdá a rázná. Ale o tom přeci život vždy není...
Malo, malo rasismu v jedinem prispevku, a kdyby jen toho.
Kdyz to vezmeme od zacatku, tak tobe je jedno, jaky ne/ma holka prsa, protoze je nevnimas... Myslim, ze to je jasna zprava - kdybych byl holka tech ci onech proporci, tak po tomhle zjisteni bych trebas prchal s tim, ze jsi gay :) No, trebas ne nezbytne... (mimochodem, re5pect je podle me dlouhodobe primitiv - a kdyz uz jsem u toho, "oblycej" zny neceski). Tvoje snaha znazornit se jako nekdo, kdo vnima jen nadsvetskou krasu je ve svetle vyznani, ze svetskou krasu nevnimas vubec, ponekud divna.
 Poznamkou o sexu (?) prechazime k silne zajimave casti, kde zjistuji, ze americanky jsou namachrovane tim, ze vystrkuji pozadi (?). a) ... americanky? Zadna jina narodnost ne? b) neprijemny vyraz - rikas tedy, ze americanky se na fotkach tvari neprijemne, zatimco treba kanadanky jinak...? c) zjistena zjisteni se neaplikuji mimo americanky, nebo mimo americanky jen nehraji tak velkou roli?

No to je jedno, shrnme to stejne, jako jsi to udelal ty. Takze ty nam vlastne sdelujes, ze v ceskych holkach nedokazes videt lidske bytosti, nebot nevidis prsa a usmevy a jsi nadlidsky. Hm... bylo to zajimave pocteni.
« Poslední změna: 12. Prosinec 2008 - 22:53 od Sysel_CZ »
Jednorožčí síla, bubl!!

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #61 kdy: 12. Prosinec 2008 - 22:42 »
tak to určitě zas doslova nemyslel...

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #62 kdy: 12. Prosinec 2008 - 22:46 »
snad trochu neupravi to quote tak, aby to nevypadalo na Tieu, ale k SSXovi.

Trochu k tomu slovickareni....
americanka je asi zrejmne myslena i kanadanka ci mexicanka ci brazilka.... ponevadz ziji na americkem kontinentu...... ale to nemeni fakt, ze kdyz evropanka ci jinde nastrci sve vnady, ze to neni totez....... :wink:

Tieu si take myslim, ze uplne do slova to tak nemel na mysli....
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Sysel_CZ

• LV 7/10
  • *
« Odpověď #63 kdy: 12. Prosinec 2008 - 22:51 »
Mel, nemel, vsechno se to odviji od toho, co a jak napsal on. Jen jsem preventiloval jeho prispevek, nic jsem nijak nemyslel - svuj nazor jsem myslim nenapsal nikde ;) Spis nez o tema tu jde o mistrovo vyjadrovani a sdelovani.
edit:
Pardon, pardon! Opravil jsem. Duveroval jsem skriptum fora, a tim jsem citoval nespravnou cast. Tieu, na tebe jsem nemiril vubec! :)
Jednorožčí síla, bubl!!

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #64 kdy: 12. Duben 2009 - 20:46 »
njn tak kim tae heee, víš jak se slavná? Sem už od ní viděl asi 3filmy a ten poslední byl Restless  a tam fakt vypadala zlatě :). Stále sem si říkal kdo to může hrát a tady xixi mi to hodí před ksicht :D
Já viděl jen ten Restless, ostatní jsem ani nestahoval pač nemají titulky :(

Sysle, ty psychologu, terapeute a vědátore v rozboru lidských osobností... :lol: :lol: :lol: Tímhle příspěvkem mi zase jenom víc dokazuješ, jak mělký jé tvůj pohled na mě a jak v nasrání dokážeš plácat nesmysly. I takovej Nacchi a Tieu jsou schopni připustit, že jsem to mohl myslet jinak (a trefili se) i když to mohlo vyznít zvráceně... protože tobě to tak vyznít chtělo.
Mimochodem, to "většinou" u Američanek... teď jsem si všiml, že to může být chápáno dvousmyslně, jak jsi si to vyložil ty? <- mohlo by to poodhalit další střípek tvého smýšlení - vědátorství :)
"Krásné české dívky jsou a to i vnitřně..." <- další lahůdka slov pro tvé oči kde si můžeš vesele vydedukovat své významy. Schválně mi napiš, rozbor té věty jak si myslíš, že jsem to myslel. Rád se zase pobavím :) Ty máš zkrátka rád výraz rasismus a vesele si tím polepuješ každého, kdo má v oblibě Asii, jen proto, že ty máš rád i zbytek, a propaguješ to, že nepropaguješ nikoho a kdo jo, tak je rasista :)
Prostě nejsi schopen na tom vidět to, že moje poznámky se netýkají ani z prdele rasismu ale toho, že mám prostě rád holky s povahou, jako má příjemně vystupující Asiatka, která když chce ukázat něco ze své duše tak to neukazuje prdelí ale projevem. Nemyslel jsem tím, že i češky takové nejsou, jen že jsem takových poznal málo a věř, že jestli takovou najdu a ona najde mě, tak mě bude úplně fuk, jestli je z Marsu nebo ze Syslí nory :wink: Mě bude přitahovat to, že bude taková.
Určitě to ale nebudeš chtít pochopit, vysmívej se mi klidně za to, jakým způsobem se ti to snažím vysvětlit.

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #65 kdy: 13. Duben 2009 - 16:37 »
Já viděl jen ten Restless, ostatní jsem ani nestahoval pač nemají titulky :(
 která když chce ukázat něco ze své duše tak to neukazuje prdelí ale projevem.

:megalol:   :megalol:   :megalol:  :megalol:   :megalol:   :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111
https://mochina6.webnode.sk/

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #66 kdy: 14. Duben 2009 - 21:22 »
jj to mě taky dostalo :D

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 8
  • Pohlaví: Ženské
« Odpověď #67 kdy: 15. Červenec 2009 - 11:57 »
ŽE BYCH SEM TAKY NĚCO PŘIHODILA?  :shock:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #68 kdy: 17. Červenec 2009 - 02:57 »
Není ta poslední Chae Jung Ahn? :)

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
« Odpověď #69 kdy: 17. Červenec 2009 - 08:20 »
Nechci kecat... Ale znám ji...  :neutral:
Já jen ty Korejky hned nepoznám.
Ale připomínala mi jednu herečku, tak jsem posuzovala obličej a je to úplně jiná ženská.  :megalol:

Asi to ale bude ta co říkáš.  :cool: Vím, že ji znám, ale nepoznám ji.  :roll:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #70 kdy: 17. Červenec 2009 - 22:10 »
posledná je predsa Kim Ah Joong  :wink:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #71 kdy: 17. Červenec 2009 - 22:12 »

predbehla ...  :lol:
tak ja len dodam ze aj predposledna je A-jung Kim

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111
https://mochina6.webnode.sk/

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
« Odpověď #72 kdy: 19. Červenec 2009 - 14:41 »
Fajn, tak identifikace proběhla.  :lol:
Já na tváře nemám očko.  :wink:  :clapping:

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #73 kdy: 20. Červenec 2009 - 23:12 »

Nehrála náhodou v 200 Pound Beauty ?

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #74 kdy: 21. Červenec 2009 - 03:08 »
Zrovna jsem se chtěl opravit, že to asi nebude ona, jen na té spodní fotce když se usmívá tak jí je v oblyčeji podobná :)
Chae Jung Ahn je dle mého názoru hezčí :)

ike: jj