Autor Téma: Nakupování z asie - rady, zkušenosti  (Přečteno 23062 krát)

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • Pohlaví: Mužské
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
Re:Nakupování z asie - rady, zkušenosti
« Odpověď #300 kdy: 21. Srpen 2012 - 23:09 »
5music poznam uz dlhsie, ale popravde som sa odtial este neodvazil nakupovat   :oops:
tak ak pojde vsetko ok, daj vediet Mary a asi ich tiez potesim objednavkou  :wink:

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline Gerret

• LV 2/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 6
« Odpověď #301 kdy: 22. Srpen 2012 - 10:26 »
len pre doplnenie, taka mala pomocka pre lepsiu orientaciu v cenach na 5music.com.tw

http://coinmill.com/EUR_TWD.html

Na tohle je lepší přímo Google. Stačí napsat přímo do vyhledávače  třeba " 500 TWD to CZK " a máš to.Ale musíš umět zkratky světových měn.

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 174
  • Pohlaví: Ženské
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #302 kdy: 28. Srpen 2012 - 09:51 »
Takže poslušne hlásim, že balík z 5music dorazil presne za týždeň. Balenie podobné ako pri ostatných obchodoch, dokonca na obálke bola aj nálepka "krehké", čo vidím na balíkoch málokedy.  :smile:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
« Odpověď #303 kdy: 09. Září 2012 - 18:50 »
mno ja to mam kompletne v cinstine... jsem marny.. pac marne hledam neco jako EN
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #304 kdy: 08. Prosinec 2012 - 17:41 »
Keby niekto z vas zatuzil po cenovo pristupnom supertelefone z Ciny, na konci tohto clanku je zopar uzitocnych rad:

http://www.svetandroida.cz/rudy-android-na-co-si-pockat-nejlakavejsi-telefony-z-ciny-dil-2-201211

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #305 kdy: 14. Prosinec 2012 - 20:42 »
Přiznávám, že ty telefony jsou výrazně, až o polovinu levnější nicméně se mi moc nezamlouvá, jak se ti redaktoři ohánějí termíny "za hubičku". Tímto označením bych očekával cenu alespoň třetinovou... to ale jen takový méně podstatný postřeh.

Docela si říkám, jestli se vůbec vyplatí něco takového teď kupovat když už to jde tak rychlým tempem kupředu, že bych si snad koupil raději za stenou cenu telefon dejme tomu za rok, čímž se mi může poštěstit třebas ještě o 1/3 vyšší výkon/výdrž... ale tak už to holt ve světě elektroniky chodívá :grin: Jak už jsem se zmínil jinde, docela jsem zvědav co budeme jednoho dne držet ve svých rukou za founy... to už se to snad bude i zkapalňovat nebo skládat do podoby miniaturního modulu, který namísto displeje s x, y parametry bude promítat laserem obraz přímo do oka kde se bude zformovávat do podoby obrazu... :lol: No ne, porovnejte si samy mobilní telefony jaké byly někdá před 10ti lety a dnes, kdy mají výkon vyšší než tehdejší stolní PC za 6tinásobnou cenu.

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #306 kdy: 14. Prosinec 2012 - 20:53 »
Docela si říkám, jestli se vůbec vyplatí něco takového teď kupovat když už to jde tak rychlým tempem kupředu, že bych si snad koupil raději za stenou cenu telefon dejme tomu za rok, čímž se mi může poštěstit třebas ještě o 1/3 vyšší výkon/výdrž...
... a za rok si řekneš, že když počkáš další rok, tak budeš mít ještě vyšší výkon a výdrž ... a za další rok zase ... a tak dále ...

To nikam nevede. Vyplatí se čekat třeba třeba na model, kterej má slíbenej update na novou verzi OS (Android), nebo na nějakou speciální fičůrku. Ale takhle obecné úvahy by ti vydržely klidně dalších dvacet let.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #307 kdy: 14. Prosinec 2012 - 22:59 »
Vím přesně kam míříš a tohle mi je jasné... podobné úvahy jsem mýval kdysi a setkávám se s tím i v okolí... jen jsem se tak zase na chvilku rozvášnil a říkal si "safra, to jsou ale výkonné stroječky... a tak rychle se vyvíjejí... co si nepočkat ještě na větší zvířata" ale jak říkáš, to by bylo čekání odvěké a beztak to skončí tak, že zase pravděpodobně nějaký ten rok vydržím se současným zbožím a až se porouchá nebo nad míru zastará, přijde inovace

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #308 kdy: 17. Leden 2013 - 02:17 »
Tohle by tu mohlo leckoho zajímat, HMV Group ohlásila bankrot. Co se týká naší oblasti zájmu, tak svoji japonskou pobočku prodali už před lety, ale tu v Hongkongu pořád vlastní mateřská společnost.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/211268-legendarni-britsky-obchod-s-hudbou-krachuje/

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #309 kdy: 17. Leden 2013 - 07:59 »
necitam teraz ten clanok ale neide mi do hlavy ako taka mega firma moze skrachovat? Ved ked som bol v UK, tak aj v 100 tisicovom mestecku bola v HMV pobocke tlacenka...prijatelne ceny, skvely servis, obrovsky vyber tovaru...fakt nechapem...niekto v obleku asi nieco dost solidne pokaslal  :cry:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #310 kdy: 17. Leden 2013 - 12:25 »
z HMV Hong Kong som objednaval iba raz, takze velku trzbu som im za roky posobenia nezrobil  :lol:
zaujimave ze hmv.co.uk uz nefunguje, ale hmv.com.hk este bez problemov bezi (
... len ten "bankrot" sa na znizeni cien nejak neprejavil, skoda, cakal by som, ze budu vypredavat sklady  :wink:

v kamennej pobocke som sice nikdy nebol, ale aj tak mi pride dost divna strategia HMV sa branit online predaju hudby napr. ako amazon .. potom nech sa necuduju, ze im trzby nerastli

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111