Autor Téma: Nacchi - hard fan - collection Abe  (Přečteno 70563 krát)

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
Re: Nacchi - hard fan - collection Abe
« Odpověď #900 kdy: 31. Leden 2011 - 13:35 »
ach jo Serapis  :roll:

Citace
...a pozdeji krestane udelali nekolikrat koncil a co se jim nehodilo do kramu to vyskrtali a z toho vynatku udelali strohost -to je blbost krestanu...
Zajímavé je, že třeba u Koránu takovéhle, řekněme tomu vytřídění, neproběhlo. Díky tomu je v tom taky docela zmatek, kdy si jednotlivé pasáže často protiřečí. Si nevybereš.
Co vite o jeblem koranu ?? to jeden potkal archandela a ten archandel mu nakecal takove kydy, ze to je hnus... jinak archandelem se muze stat kdokoliv za nejaky skutek... ale archandel neni o moc vice nez andel - tudiz jeho znalosti nejsou o nic vetsi nez lidske... jo kdyby neco namluvil Buh tak budiz... ale Buh by nenapsal Koran... precti si jej a budes vedet hned jak hrozna vira to je...co vira to je sekta predelana na viru.
No jinak psal jsem o koncilu a o bibli ne o koranu... behem koncilu proste vyskrtali z bible to co pani biskupove uznali za nesmysle a presne nekteri zde pisete o duchovnim svete ktery nejde nahmatat ze neni, a ze neexistuje posmrtny zivot, vize aj tzv ducharske schopnosti :D ... toto vse vyskrtali, pac pani biskupove proste byli v cirkvi jako v zamestnani udrzba ci ucetni a to tak bylo vse... kdyby se snazili vice praxe co predepisuje vira ci nauka... tak by dospeli k urcitym zkusenostem a schopnostem a neudelali by takove skrty... ale bohuzel jejich schopnosti se rovnaji nule, ze nedovedou ani videt auru tak proste rozhodli, ze tam jsou psane hlouposti a tak udelali skrty....

Citace
...Co ze zapadni viry vyslo dobre byl jen ten Jezis nic vic.
Církev má poměrně podstatné místo v charitě. Divil by ses kolik u nás provozují domů s pečovatelskou službou, azylových domů a dalších věcí. To že občas udělají volovinu nepopírám, ale to cos napsal bylo přes čáru :Wink:
To ze ma nekdo domek neznamenaze dela dobro... navic cirkve dostavali darem ci zabavovali majetek, vrazdili ve jmenu cirkve apod... ale to jsem predtim nemel na mysli... mel jsem na mysli celkove ze Jezis byl jedinnym v cele vire co bylo dobre... to dalsi uz slo z kopce jako strohy zapis bible a pak jejimu zredukovani a pak ve vire se nenasel nikdo schopny a kdyz nekdo mel nejakou vizi tak jej hodili na hranici.... ani dnes tito knezi biskupove ci papezenci nemaji zadne schopnosti... ale chvalabohu, ze se uz neupaluje.

To že tvoje vědomí teoreticky/prakticky přežije zásah prknem ani zdaleka nedokazuje, že je nesmrtelné. Pouze to, že vydrží víc než tvoje hlava  :lol: No jsem mel o tobe jine mineni, kdyz fusujes do kosmickych sil... jako zachovani energie apod...
.....no co na to rict - delejte si co chcete jste omotani temnotou a na svy ceste slepi a chcete kazat, ze nejaky pablb co napsal po precteni nejake knihy svou knihu je moudrej nebo, ze nekdo potkal sasulu co mu nakukal ja jsem archandel Gabriel a napis toto a tim se budete ridit... a ten t'ula Mohamed to napsal a veril a nedal si ani 1a1 a uznaval s jinymi, ze kdyz udela sebevrazdu a vezme cizi lidi jine viry tak bude po smrti xxx zenami za cloveka v haremu...atd. Takze nemate o tom ani sajnu jinak by jste to tu ani nepsali jaci radopisci to napsali. Jinak informativne veskere zabiti a sebevrazdy jsou karmicky trestany... krome jedne -hathajogou.

Ale abych vam to nejak poukazal jak se chovate asi tak jako vsichni kdo v SGC potkali Oraje a ti jim s par iluzi presvedcili, ze jsou bohove a pritom to byli satanske hyeny... jedinej Daniel prokoukl tu jejich viru jako spatnost, pac si dal 1a1.

Zapojte mozek a trochu studujte mozna pochopite i ta slova ..kazda vira je dobra, kdyz se snazi o dobro vsech...
a mozna casem.. ale o tom pochybuji sundate chudaka Jezise z toho krize a budete uznavat zvlast kriz a zvlast Jezise a za sve ciny budete zodpovedni a ne to vse hazet Jemu a vy si dal budete delat svoje....

A kdyby zde mezi vami byl Jezis -tak si jej ani nevsimnete a ani Boha ne. Pro me jste jen nastrojem temna co se snazi zlakat posledni lidi jakymkoliv zpusobem, pac mu ted patri tento svet.... ale ne na dlouho.

a jinak jsem ocekaval take vypady... a vim ze jeste budou vetsi...pac jdu opacnym smerem nez vy.
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
  • Pohlaví: Mužské
« Odpověď #901 kdy: 31. Leden 2011 - 14:40 »
     Já nevím co se divíš, že jsou v Koránu nebo Bibli hrůzy. Jsou to knížky poplatné své době. Psané pro tehdejší lidi. Návod jak morálně přežít v tehdejším světě (a nenechat se zabít). Proto se tam obvykle v současnosti některé pasáže neberou vážně a považují se za zastaralé (jak v Koránu, tak Bibli). Jenomže to ty zase považuješ za cenzuru a seškrtánání, takže ať se udělá jedno nebo druhé, je to podle tebe špatně :roll:  Korán je na tom ještě relativně dobře, když ho diktoval jeden člověk (píšu relativně, protože vznikal během dlouhého časového úseku a občas si protiřečí). Ale Bible vznikala dost chaoticky a psalo jí mnoho lidí najednou. Navzájem od sebe opisovali. Ten bordel co z toho vzniknul prostě potřeboval protřídit. Nic naplat...

PS: I archanděl Gabriel to asi Mohamedovi odříkával podle diktátu zhora a necucal si to z prstu ne. Však Korán výslovně zmiňuje, že to je posel.

To ze ma nekdo domek neznamenaze dela dobro... navic cirkve dostavali darem ci zabavovali majetek, vrazdili ve jmenu cirkve apod... ale to jsem predtim nemel na mysli... mel jsem na mysli celkove ze Jezis byl jedinnym v cele vire co bylo dobre... to dalsi uz slo z kopce jako strohy zapis bible a pak jejimu zredukovani a pak ve vire se nenasel nikdo schopny a kdyz nekdo mel nejakou vizi tak jej hodili na hranici.... ani dnes tito knezi biskupove ci papezenci nemaji zadne schopnosti... ale chvalabohu, ze se uz neupaluje.
To že má někdo domek pravda nic moc neznamená, ale to že v něm provozuje azylový dům z něj taky nedělá zloducha :grin:
A momentálně, obzvláště u nás, má církev minimální vliv a moc. Jsou převážně neškodní a dokud dělají dobročinnost nevidím důvod, proč do nich v současnosti rejt. Jo, něco jinýho je to v třeba Polsku... tam mají vliv větší a občas si říkám, že bych tam žít nechtěl.
Budhismus třeba má jednu obrovskou „výhodu“. Prakticky nikdy nebyl dostatečně podstatný a mocný na to, aby začal přitahovat parchanty. Ale nepochybuju o tom, že kdyby se dostal do pozice státního náboženství, co drží stát pohromadě, tak by zdegeneroval jako každá jiná organizace.

No jsem mel o tobe jine mineni, kdyz fusujes do kosmickych sil... jako zachovani energie apod...
Fušuju... Chceš dokazovat existenci nesmrtelného vědomí na základě zákona zachování energie? No prosím, jen do toho. Tak na to si počkám :lol:

ad. Stargate a Ori: Jo viděl jsem a samozřejmě, že tam je spousta analogií s lecčím, ale že by to bylo přímo převoditelné do reálného světa, to zase asi ne.

A přestaň konečně vyvracet cizí náboženské představy těmy svými. Připomíná mi to ty scény, jak se hádají katolíci s jehovistama... :roll: :lol:

A dovolím si zde ocitovat, něco co se sem podle mě perfektně hodí.
„S náboženstvím je to pánové jako vaším penisem. Je naprosto v pořádku nějaké mít. Můžete na něj být i hrdí. Ale myslím, že pro nás všechny bude lepší, když ho nebudete nikomu ukazovat.“ :wink:

V této souvislosti si opravdu vážím všech věřících nezávisle na jejich vyznání, kteří dokáží odolat nutkání a nikomu nic nenutí. Díky za takové lidi.

Offline 8BB76E1

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 16
  • 電波系
    • http://blog.8BB76E1.com
« Odpověď #902 kdy: 31. Leden 2011 - 14:55 »
A dovolím si zde ocitovat, něco co se sem podle mě perfektně hodí...
jo... tohle je perfektní přirovnání..  :grin:
i když raději mám anglickou verzi.. ^^
壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた

Offline tom46

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 32
  • 대한민국 화이팅!
« Odpověď #903 kdy: 31. Leden 2011 - 15:47 »
wow moc zaujimave čtení. dozvedel som sa veci so sem nevedel.

"Blahoslaven budiš oráj. Verte v Oráj inak budete zničeni!"   To mi pripomína križiacke výpravy a slová typu "V neme božom pobijme tých neveriacich moslimov"
Keby to vtedy riešili mojím spôsobom. Tak by si obe strany sadli za rokovací stôl, dohodli sa, prijali kompromisi, podali si ruky a všetci by boli šťastní forever & ever. Ale nie...veď najľahšie je sa pozabíjať.  :neutral:
A pro mne platí oráj = cirkev......dakujem neprosím.

To bol môj skromný nevzdelaný názor.

A ten Serapov citát nemal chybu.  :lol: Ten to celé zaklincoval.

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #904 kdy: 02. Únor 2011 - 15:11 »
ano citat je dobry :)

Serapis mas pravdu v tom, ze dnesni cirkev u nas nema vliv uz.... Ale proste byla doba kdy ve jmenu cirkve zabijeli jine nevinne neznabohy ci jine verici.....  bohuzel. Jenze ty si pletes trochu to co skrtali.... to vyskrtane tam mohlo klidne zustat. Napriklad vyskrtli reinkarnaci... proc? protoze v to cirkev neveri (asi se to neda chytnout jak to SSX) ne.. protoze nikdo nebyl v cirkvi zasveceny, aby rekl ano je to pravda... inu delali proste zavery normalni lidi co si hrali na svate a nemaji o tom ani prehled.... a ti co meli nejakou zkusenost, vizi -tak skoncili na hranici... dale ohledne zabijeni apod... ty zakony plati dodnes...

K tomu archandelovi... ver, ze Maro (kdyz nevis je to temnota, dabel...) dokaze ovlinovat vse okolo co je hmotne... ty ani o tom nevis, ze jsi nekym manipulovan a zaslepen... pac ten Maro k tomu duvody. Lidi si mysli, ze vse  delaji sami od sebe... ale neuvedomuji si, ze jsou polehounce odtahovani k urcitym cilum at to jsou tahy ze svetu Bozskych ci Marem, ktery se dokaze personifikovat  jako nejvyssi kvalita v materialismu. Nevedomy clovicek pokud zacne mu naslouchat po case mozna zjisti ze je na scesti a ze byl oklaman, tak se vraci na svou cestu a maro svymi nitkama opet se snazi odpoutavat pozornost..... Tudiz nejvyssi bozstvo musi byt stale ve strehu a hlidat si tyto zmeny. A to plati i o lidech. Protoze opravdu Maro dokaze lehce svest z cesty, po ktere vsichni jdeme at vedome ci nevedome.

Me je jedno kdo jake vire veri ci neveri, ale pokud skodi, ublizuje, nuti druhe... neni to moc dobra vira viz zrovna Koran.
Snazim se ridit zakony kosmu...ale k nim se dopracovat jde nejsnaze zkrze jogu ci buddhismus... nechci propagovat ji.. i zkrze krestanstvi se da nekam dopracovat...kdyby to lidi delali poctive... a ne jen vzdychali. Serapis az prokouknes mozna se budes bit za ten Koran :D To uz radeji ver Shintoismu - mnohobozstvi :) Ale pokud jsi jen zdejsi viry... tak mej v mysli jen Jezise (bez krize) a snaz se byt jako On, ale samozrejmne bez ukrizovani....

Delejte si co chcete a vite co jsem psal kdysi, ze tento svet jde do kytek... Kdyby byli lidi na ceste (duchovni,mysticke...) tak by jste vedeli... ale ze jsou lidi zaslepeni hrackami, slastmi atd.. tak jsou svym vedomim odtrhavani od tela a ztraceji prehled co se deje... Kdyby jste se pozastavili a rozhledli se mozna by jste prohledli, ale prokouknete, ale pozde. Spise pozde, aby jste neco udelali.

Jak jeden pravil bordel je nahore v nebi i tak i dole v pekle... a o lidech se zminil, ze jsou poslednim pesakem v poli.. takze pro info kdyz nic nepodniknete tak vas Buh na vas bude vylozene dlabat, pac on bude mit hoooodne starosti sam se sebou natoz, aby se staral o svety andelske a lidske ci zvireci atd... jo Maro to je svinstvo... podlehnes jedne blbosti a neuhlidas mysl a uz jsi na vyhybce.... to ani nevite kolik nespocet lakadel na tomto svete ma.

Tom46 vis jaksi jsem dlouho byl proti zdejsi cirkvi... jaksi jsem nechapal jeji pravidla.. proste celkove... kdyz teda nekoho zabiju a par lidi okradu atd... tak v nedeli se zpovidam a v pondeli s cistym stitem jdu pachat zlo dal.. pac pak zase zajdu do kostela se ocistit.. Inu dlouho jsem take nechapal proc rabini se smeji krestanum a tak jsem si to vzal postupne nez jsem procetl a dozvedel jsem se par informaci... Ale timto nechci zdejsi cirkvi brat viru... ale co udelali je, ze dnesni vira je jako prazdna konzerva -proste ocesana s tim, ze vsechno nechavaji na bedrech Jezisovi a boji se, aby nahodou neslezl z krize... fakt mala snaha jit Jeho cestou.

Pises o buddhismu...myslis o asi v Tibetu... mno tam padl uz davno na hubu... Vis jakekoliv nabozenstvi pokud neni tvarne a nevyviji se a vytvari jen ritualy -tak je na upadku. Presneji ti reknu, ze v tibetu to proste jelo uz jen setrvacnosti a vedeli to vsichni, ze to padne, jen si to nechteli priznat. A jak jsem psal krestanstvi padlo jak dali Jezise na kriz... takze ihned po vzniku, protoze nemeli kdo by je vedl...

mno ale trochu radostnejsi zpravu.
Ani nevite jak na me udelal hluboky dojem na srazu Dx5p8 s Milou... drzim jim palce

Mno nic se mejte a budte s Marem :grin:... me k nemu netahejte mam rad svuji harmonii a nesnasim neklid.
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #905 kdy: 02. Únor 2011 - 16:08 »
Tohle je obyčejná náboženská propaganda, podobná jakou může člověk slyšet od těch zastydlejších farářů nebo imámů. Navíc spojená s katastrofální neznalostí některých principů ostatních náboženství (viz. třeba to co píšeš o zpovědi). Promiň, ale nevidím mezi vámi podstatných rozdílů... :roll:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #906 kdy: 04. Únor 2011 - 08:33 »
mno psal jsem o te zpovedi jak to nekteri delaji - udela neco spatneho zajde do kostela a farar si vyslechne hrichy on mu odpusti a ten jde pachat dal nove spatne skutky dale vsak to farar za nej sejme a hodi to bozstvu.... nepsal bych tebou neznalost, ale protrelost...
o teto veci pise i Osho, ze nekteri si radeji zmenili viru, aby mohlo jim byt odpusteno...

ze nevidis rozdil tak to jsi slepy.... jsou velke a podstatne....
mno jde videt, ze me vycitate, ze uhybam.. koukam, ze vy take....

....a dopadne to tak jako predtim kdyz jsem psal o kridle ze je konstruovano tak aby melo snahu letat samo.... chechtali jste se jako blby vsichni jako nesmysl a pritom zajimave vetron lita bez pohonu jen diky rozdilu teplot pri kterem vznika proudeni vzduchu a diky tomu vlastne lita.... proste je to konstrukce bez pohonu.... takze dodnes se smeji ja. A neni to jen o tom jeblem kridle, ci priblble ocesane bibli aj. nabozenstvi...

jinak ten priklad jak jsem psal o tom jebnuti do hlavy prknem, aby videl ze telo upadne a ty (jako energie) zustavas.... jak jinak chces nazorne ukazat nevericimu materialistovi, ze je i neco jineho, kdyz normalni cestou by toho stejne nedosahnul, pac by nedodrzoval by pokyny a mel o tom pochybnosti, ze to tak pujde po nejakem case....a touto cestou by to bylo asi nejrychlejsi, kde je mozny take navrat. Dokazovani nesmrtelnosti je uz slozite... ale myslel jsem, ze veris o zachovani energie... inu i ten blb Grygar v to veri jako vedec i jako verici... no jej nemusim pac placa nesmysle v nekterych vecech a to je duchovne verici a je take vedec a popira urcite veci...
No duchovno a veda... ono da se zkuknout jeden dokumentarni filmek o turinskem platne, kde vedci uznali, ze Jezis skutecne vyzaril... a to v rovine tela tzv. "horizont udalosti" jak to popsali -posledni rovina v casoprostoru, nez dojde ke zhrouceni prostoru cerne diry.... singularita. -Mno to ja netaham z rukavu ani nevodim za nos... to tvrdi vedci s diplomy a existuje dokument o tom....
(opet pro slepe - jde o vyzareni osoby do svetla kde se shoduji duchovno i vedci)
..jenze tento proces v duchovni sfere neni jednoduchy -tudiz se da realizovat, ale na to je uz malo casu...

Mno nic ja to tu uzaviram a reste si svy capiny.
V peknych dnech se budu opet s radosti koukat jak vetroni, rogala apod litaji po obloze a opet se budu usmivat, ze vlastne nemohou litat dle vas....
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #907 kdy: 04. Únor 2011 - 14:39 »
Já prostě miluju jak tvoje chorá mysl vyplodí nějakou totální volovinu, vrazí jí do úst oponentovi v debatě (ať už reálnému nebo domnělému) a pak tu blbost rozcupuje na kousky a oponenta prohlásí za blba :lol:

mno psal jsem o te zpovedi jak to nekteri delaji ....... si radeji zmenili viru, aby mohlo jim byt odpusteno...
    Nemluvil jsem o jejich neznalosti, ale o té tvojí!!! Představuješ si to jak Hurvínek válku a ve znalostech máš naprosto zásadní mezery vzhledem k debatě, kterou se tu snažíš vést.
     Uznávám, že nejsem ani věřící, teolog ani religionista, ale pokud vím, tak pro dosažení platného rozhřešení je naprosto bezpodmínečně nutno, aby dotyčný svých hříchů úpřímně litoval. Pokud tato podmínka není splněna, má smůlu. I kdyby mu snad nějaký kněz v pominutí smyslů rozhřešení udělil, tak bude neplatné. Bez toho to prostě nejde. Stejně tak máš smůlu, pokud chceš v tom hříchu pokračovat. Ten tvůj příklad možná pochází z praxe, takové věci se asi dějí, ale vezmeme li to podle křesťanské věrouky, tak je to rozhřešení co dostávají asi jeden veliký nesmysl.

jinak ten priklad jak jsem psal o tom jebnuti do hlavy prknem, ........ a je take vedec a popira urcite veci...
Ok. Nech si poradit od někoho, kdo zjevně umí fyziku podstatně líp než ty. Zákon zachování energie (zkráceně ZZE) je jeden ze základních fyzikálních zákonů. Zatím se nikdy nikde nepozorovalo nic, co by ho porušilo. Ale nějak nedokážu vidět souvislost mezi nesmrtelnou duší a ZZE. Nikde se nemluví o tom, že se energie zachovává v jedné konstantní formě. Po smrti se může to čemu v téhle debatě říkáme duše proměnit třeba ve světlo a teplo a přesto by to bylo v souladu se ZZE. Teď jsem ti dal příklad toho, že duše může zemřít bez toho aby se porušil zákon zachování energie. Protipříklad k tvému „důkazu“.

No duchovno a veda... ono da se zkuknout jeden dokumentarni filmek o turinskem platne, kde vedci uznali, ze Jezis skutecne vyzaril... a to v rovine tela tzv. "horizont udalosti" jak to popsali -posledni rovina v casoprostoru, nez dojde ke zhrouceni prostoru cerne diry.... singularita. -Mno to ja netaham z rukavu ani nevodim za nos... to tvrdi vedci s diplomy a existuje dokument o tom....
(opet pro slepe - jde o vyzareni osoby do svetla kde se shoduji duchovno i vedci)
..jenze tento proces v duchovni sfere neni jednoduchy -tudiz se da realizovat, ale na to je uz malo casu...
    Dokumentů o Turínském plátně je. Z toho tvého popisu těžko dostanu informace potřebné pro to, abych byl schopný najít ten co máš na mysli. Ocenil bych alespoň základní info. „dokument o Turínském plátně“ je poněkud málo.
     Netuším co kde říkali jací vědci s diplomy. Ani po tom co jsi napsal, protože jsi byl konkrétní jako vždycky... totiž nebyl jsi konkrétní vůbec. Horizont událostí je označení pro hranici v časoprostoru, kde události na jedné straně nemohou jakkoliv ovlivnit události na straně druhé. Nikdo ani nic ho nevyzařuje, je to prostě hranice dvou oblastí. Horizont událostí se zdaleka nevyskytuje jenom kolem černé díry, ale i my máme horizont událostí. Leží ve vzdálenosti cca 14 miliard světelných let, protože ze o událostech z větší vzdálenosti k nám ještě od začátku vesmíru nedoletěly žádné informace. (Ve skutečnosti leží přesně ve vzdálenosti takového množství světelných let, jaký je věk vesmíru a je dán nepřekročitelností rychlosti světla ve vakuu.)
     Mimochodem, to ti ani trochu nepřijde divný, že kdyby Ježíš vyzářil horizont událostí (bez ohledu na to jaký nesmysl to je), který podle tebe vzniká při hroucení se do černé díry, že jakmile ta černá díra vznikla nevcucla do sebe celý Izrael a následně celou Zemi? A co by ho k tomu hroucení proboha vedlo?

A na rogala a větroně si koukej jak chceš. Já proti tomu že létají z fyzikálního hlediska nic nemám :lol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #908 kdy: 06. Únor 2011 - 15:08 »
nechapu co to meles... jnak jde videt, ze te Maro davno dostal, tak jako mnohe... no nic...

kazda vira je dobra...

...
To co píšeš, máš všechno pouze nastudované ;) Víra v nějaké duchovno, ať už tomu říkáme jakkoliv, je často pouze mýtus, který odpradávna sloužil k podmaňování mas lidí aby věřili v určitou posvátnost daného společenství a nevybočovali příliš z řad. Co se týče křesťanství, podle doložených fakt je to pouze velmi dobře poskládaná mozaika z vykradených materiálů předcházejících náboženství, kde se objevovalo až podezřelé množství totožných charakteristických prvků. Lidé byli tehdá samozřejmě o mnoho méně vědomi si reálných vysvětlení mnoha skutečností a proto se pouštěli do filozofií, které si postupně přisvojovali za platné, jelikož nikdo neznal ještě skutečnou podstatu věci - a proto nejčastěji se uchylovali k odvozování věcí z astrologie. Tu snůšku rádobypravd, co jsi mi tu poskytl, je pouze součást tvého vědomí které ty přijímáš za platné a servíruješ mi to tu jako výchozí body k určování existencí a mé nevíry.

C se týče tvého blouznění kolem praštění se prknem - to jsou pane běžné fyziologické (chemické a psychické "odrazy a dopady") projevy orgánů... když si zakouříš marihuanu, taky z tebe bude bůh mimo tělo, jakéto překvápko :lol: To samé funguje u tebou zmiňované meditace, prostě spustíš nějakou reakci formou zrelaxování se a dostaneš se do určité -řekněme halucinace- kdy máš potom pocit, že něco chápeš v onom stavu správně - ne, je to pouze podmět vyvolávající v podstatě jednoduchou reakci, kterou si vykládáš po svém :)

Ad. telepatie - hele, kdyby to bylo tak zázračné, už bychom dávno nežili nikdo v té pesimistické realitě a nekonali bychom chyby které konáme ve velkém ale byli by z nás pak ti pomyslní bohové. Zkrátka to asi nefunguje dostatečně efektivně na to, aby se to dalo považovat za stěžejní pro naši budoucnost nebo pro nějaké univerzální osvědčené využití.

K té poslední větě... to je přesně tvoje povaha, tvůj charakter... je hanba, když lidi vidí, jak jsou tvé jistoty od počátku nevyvratitelné a nedotknutelné, jsi iluzionista sám pro sebe ;)

ach jo Serapis  :roll:
...
.....no co na to rict - delejte si co chcete jste omotani temnotou a na svy ceste slepi a chcete kazat,...
...
Pro me jste jen nastrojem temna co se snazi zlakat posledni lidi jakymkoliv zpusobem...
...
...a jinak jsem ocekaval take vypady... a vim ze jeste budou vetsi...pac jdu opacnym smerem nez vy.
...
A to myslíš jako zcela vážně jo? :megalol: :megalol: :megalol:

A teď pozor! jediný (téměř) odstavec, se kterým naprosto souhlasím!
...
...tento svet jde do kytek... Kdyby byli lidi na ceste (duchovni,mysticke...) tak by jste vedeli... ale ze jsou lidi zaslepeni hrackami, slastmi atd.. tak jsou svym vedomim odtrhavani od tela a ztraceji prehled co se deje... Kdyby jste se pozastavili a rozhledli se mozna by jste prohledli, ale prokouknete, ale pozde. Spise pozde, aby jste neco udelali.
...
Jen na můj vkus v něm chybí jedna podstatná neoddělitelná součást starší než ty problémy současné - náboženství.

Je pozoruhodné, kolik lidí je neochotno vůbec reagovat na tvé kecy... nemám na mysli to, že by neměli argument pro vyvrácení těch hrůz, ale spíš bych řekl, že nemají nervy pro marnou snahu.

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #909 kdy: 07. Únor 2011 - 13:53 »
SSX: Víš, moje ochota na Nacchiho v tomhle reagovat nepramení ani tak z toho, že bych ho chtěl přesvědčit, z toho jsem už za dobu co ho znám vyrost (on by byl na jednu stranu úspěch, kdyby alespoň alespoň začal rozumně argumentovat). Spíš mě neustále irituje, že když to většina fóra buď nečte a nebo na to nadává někde bokem, kde to není moc slyšet, že by tu vlastně neměl žádnou přímou opozici a pak už jenom platí, že 100x opakovaná lež se stává pravdou a ještě tu budeme vypadat, jak že s tou náboženskou fantasmagorií souhlasíme. No, jak vypadají ostatní, to je jejich věc, ale já se tomu snažím vyhnout. Když si to tak dám dohromady, tak tady vlastně píšu spíš kvůli sobě, než kvůli němu :lol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #910 kdy: 11. Únor 2011 - 09:29 »
No ano, taky dobrý postoj, však u mě je v podstatě tak nějak na pozadí taky přítomen :wink:
Nastěnka ale raději uteče a považuje tak své poselství za uzavřené a platné... :bear:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
Re:Nacchi - hard fan - collection Abe
« Odpověď #911 kdy: 02. Prosinec 2012 - 01:20 »
obulte se...

pro neverici...
zde je pravda o skutecnosti jak je virtualne vykonstruovan tento cely system...
ti co nemaji specialni skolu si nyni muzou podivat jak se toci prasule na nejvyssi metu a pochopite v jakem jste uveznenem tunelu...

pouze prokukat cele... ze jsou tu urcite zajmy proti vsem a ti vsichni jsou pro urcite lidi otroci... blbe ovce co nevidi do systemu jak se provozuji skoly, lekarstvi aj...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zNKHarmbJzk&feature=player_detailpage#t=2008s[/youtube]

vrele doporucuji zkouknout cele... nejen od vlozeneho casu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_Qw5BPpy0ks[/youtube]

xixi pozdrz slova at cokoliv reknu a neni to podlozene neni to pravda... pac vy mate pravdu ja ne...
bezte do prdele, ale aspon predem kuknite na videa ze jste podvadeni...
ja nejsem...
a to jeste vite prdlajs co vim ja... ale to je vase cesta - ne moje.
ps komentare si nechte pro sebe... ja pochopil uz davno system skoly aj...

ps2 nikdy nic nebylo z me hlavy.. vzdy jsem se opiral o jine a hledal skolinku co je na tom pravdy...zvlastni vy koukate jak vsichni zamitaji a ja koukal na to proc byli zamitnuti a vytlaceni...
tak jako o 21.12... nemam to z me hlavy.. vetsina vedcu rikavala jo, pak dalsi vedci ze ne... a ted amici mlci a mluvi jen rusti vedci (trochu jinak pac prisli s datumem na 23.12) a ruzni lide....
Z mnoha zdroju mam potvrzene ze se budeme tocit jinak... a je jedno zda budou planety postavene na hlavu ci ne..
uprimne nikdo nevi kdo kdy chcipne, ale jsme tu kratko abychom chapali tento svet / vesmir.. navic jsou tu zajmy urcitych lidi navic clovek vi ze neco bude... to je instinkt. Kazdopadne zmena bude jaka to nevim...
ale preji si ji ikdybychom meli jit do sracek... jak nekteri vedci a samani mluvi budeme rozlozeni a slozeni na atomove urovni... ale po slozeni nikdo nezarucuje lidskost, neco bude...
Me se na nic neptejte, vim mnohe, ale nereknu uz ani slovo... a navstevy uz neprijmam davno az na nejake vyjimky.
« Poslední změna: 02. Prosinec 2012 - 01:33 od Nacchi »
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆