Autor Téma: Nacchi - hard fan - collection Abe  (Přečteno 56745 krát)

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
Nacchi - hard fan - collection Abe
« kdy: 16. Leden 2007 - 21:21 »
   よろしく 皆-さん   (Yoroshiku minna-san)

O jpn svet jsem se zajimal od mala. Prvni tony co jsem poznaval bylo shakuhachi a koto, ktere setrvavaji dodnes.
Prvni jpn original jsem vlastnil v 1990 "Kitaro" nasledne Ryuichi Sakamoto, Kohachiro Miyata atd....
Ale v te dobe, prosim to nebyla moje hlavni parketa, pac jsem se hodne zabyval pouze instrumentalni elektronickou hudbou (Software, JMJarre...).

V posledni dobe jsem se do jpn zaboril docela hodne. Zacinalo to duchovni cestou, hledanim nove hudby
se zajmem mit doma kimono a jine vecicky z jpn sveta. V dnesni dobe je muj pokoj prosim takove male japonsko.
Hmm vetsiho asi magora jsem nevidel a milionar take nejsem pro zajimavost.
Co mam od Nacchi doma vite ze seznamu dole za carou (_list.html) o ostatnim je uz mene znamo. Se zajmem o
vychodni nauky zabrouzdal jsem k shintoismu a zenu, buddhismu. (Snazim se uplatnovat zen a buddhism v zivote). Zmagoren asii jsem si sehnal 4 jp kimona a nejake satenove zupany s draky a znaky, tak samo je povlecena i postel. Pro mene znale teto latky je letni a zimni a 1 vrstva chladi, ale jsou-li 2latky tak to docela hreje.

Nejake ikebany mam doma i bonsae a kdesi se povaluji nejake katany ( 2 jsou me vyroby a 1 kupovana). Od jiste doby se na me kouka a keca ke me panenka "Luna Maria Hawke".
Nejradeji si chvile pri hudbe vychutnavam pri caji Matcha v ochawanu slehanym chasenem. Nekdy poukazu foto
tohoto vychodniho nadobi ze skla "aoi" (vonne tycky nesmi chybet samozrejmne).
Na cenu kolik jsem za vse dal se me neptejte - hodne.

Jsem bytost tvoriva se zajmem co je pekne a kvalitni.
K informacim okolo Nacchi jsem se dostal podivnym zpusobem, ktere se mi vzdy po case potvrdily. V roce 2006
jsem zaznamenal asi nejvetsiho pokroku, pac Nacchi uz vi, ze existuje nejake cesko a v ni nejaky magor se zajmem o jeji malickost. Tato holcina na me upoutala svou povahou a prijemnym hlasem, coz vetsinou zenske drbani nesnasim, ale jeji hlas me hodne uklidnuje.

V posledni dobe resim u me 4 problemy a zadny neni jednoduchy pro rozhodnuti a realizaci :(

Psat vice o sobe je zbytecne z meho hlediska, protoze o duchodni nauku se tu nikdo nezajima a zdejsi spravci moc toho taky nevi (to jsem si otukal predtim), malokdo neco ma originalniho. (Aspon jsem par lidi ukecal k nejakemu orig. kousku, pac fanda nemit ani jeden original neni u me fanda. Netvrdim, ze musite mit vsechno.)

Timto bych jsem se nechtel povazovat za vic nez ostatni - jen jsem podal zkracene info (nekde se povaluje detailnejsi rozbor me bytosti).

Dodatek tim, ze mam rozsahlou sbirku me nestavi jako dulezitou osobu. To, ze mam takovou kolekci, tak ji proste mam. Znam lidi kdo ma vetsi kolekce, ackoliv ta moje sice uzemni i mistniho skalniho fandu (jpn) natoz evropana.
Tim to se omlouvam vsem. Sumimasen bokuno ate monogotoga Abe Natsumi-sama. Gomenne~.
« Poslední změna: 16. Leden 2011 - 13:04 od Nacchi »
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline MAT

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 29
  • Pohlaví: Mužské
Nacchi
« Odpověď #1 kdy: 17. Leden 2007 - 13:01 »
haha ahoj Nacchi ... zajimavy pribeh , fakt bylo to zajimave aspon o tobe vym uz trosku vic ... ty tvoje stranky jsou taky paradni ... mas od Nacchi peknou sbirku ( co bych za to dal :D )   ....   cim vic od Nacchi , tim bliz k Nacchi .... preju ti hodne stesti

Offline Sysel_CZ

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 31
Nacchi
« Odpověď #2 kdy: 17. Leden 2007 - 13:50 »
Spadam do kategorie zdejsich spravcu nebo do kategorie otukanych? Ja jen ze jsem s tebou nikdy nemluvil a presto se citim zahrnut vyrokem :)
Jednorožčí síla, bubl!!
Každý jsme anděl s jedním křidlem, abychom vzlétli, musíme se obejmout…

Offline rehnii

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 12
  • Pohlaví: Ženské
    • Japanese Rock CZECH
Nacchi
« Odpověď #3 kdy: 17. Leden 2007 - 17:11 »
Zajímalo by mě jak si myslel, že zdejší správci toho moc neví?  :???:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Nacchi
« Odpověď #4 kdy: 18. Leden 2007 - 18:30 »
Tak ještě jednou tě zdravím Nacchi na novém foru ;)
Jedna věc je jistá a to ta, že neznám nikoho jiného, kdo by byl tak zapálen do Japonska jako ty, měl doma sbírku tolika věciček, ať už oblečení, médií nebo nějaký ten suvenýr i potravinu*. Jen tak dál a ať se ti splní tvé tajné 4 problémy/přání ;)

4Rehnii: podle mého co jsem pobral, tak myslel že nevíme nic o jap. náboženstvích... což mluvím-li za sebe, je v podstatě pravda :smile:

*možná bych byl podobně zapálen, kdybych měl vlastní bydlení a měl tam vlastní atmosféru pro vytvoření takového prostředí :/

EDIT: i když vlastně teď jsem se rozpomněl na jednu dívku, která má též ráda dosti Japonsko a tamní hudbu a ukazovala mi před časem fotografie kde je v kimonu... ale jestli se pamatuju, tak ho měla jen půjčené, tak bacha na konkurenci  :wink:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
Nacchi
« Odpověď #5 kdy: 31. Leden 2007 - 17:39 »
Porad do me nekdo husti abych jsem se vratil. Jde videt, asi napady zde dosli.

Tus tak nevim zda mam pridavat ci nikoliv zda me to opet bude vypisovat hlasku "nemuzete tak casto davat prizpevky" nebo jak to bylo. Jedni tvrdi, ze to bylo kolapsem fora, no osobne si to nemyslim, protoze v tu dobu pred i po forum behalo svizne.

K prudeni vuci me pokud je neprehnane  nijak mi nevadi, ale psat, ze jsem spamer je to trochu divny ne? Budu se branit protoze spameri vypadaji jinak.
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Hello! Project Fan
Nacchi
« Odpověď #6 kdy: 31. Leden 2007 - 18:13 »
Jak uz sem ti psal, tak ja bych byl urcite rad kdybys znova prispival ,:grin:  ale zalezi pouze na tobe.

Offline MAT

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 29
Nacchi
« Odpověď #7 kdy: 31. Leden 2007 - 20:20 »
Ahoj Nacchi ... jak uz rekl bracha je to na tobe ... ja bych byl taky rad kdybys tu zacal prispivat :))

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
Nacchi
« Odpověď #8 kdy: 02. Únor 2007 - 15:47 »
Prispivat bych i mohl, ale porad mi to prijde brzy, vzdyt ani poradne jste nenapsali do fora vsech prispevku dostatecne.
Jde mi o to, ze pokud ted zacnu davat fotky ze soukromi hned v uvodu, pripadne mi to docela blby.
Jsem zvedavy na reakce SSX a vytahnu fotecky Ayi z jejiho bytu kde ma binec, fotky z detstvi ci jak soferuje svoji
Hondu nebo neco ze skoly. Teda jeste doufam, ze jeste ma SSX oblibenou Ayu. (me pripada jako by byl spise sberatel asie nez posluchac ci fanda)
No naslo se i par fotek od jinych holek.

Ocekaval jsem, ze to tu zaplnite hned v uvodu protoze nez jsem se rozkoukaljini uz tu meli 20x tolik prispevku
a po 15dnech toho moc nepribylo.
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Nacchi
« Odpověď #9 kdy: 02. Únor 2007 - 22:47 »
Fanoušek Ayi Ueto jsem stále, neboj :wink: S Matsuurou už je to horší, ale taky si jí jednou za půl roku poslechnu ;)

Offline Sysel_CZ

• LV 7/10
  • *
Nacchi
« Odpověď #10 kdy: 03. Únor 2007 - 02:25 »
Ten 'spamer' byl me dilo, a tak se vyjadruji :)

Spamery jsem nazval SSXe, Ayayu a Nacchiho z toho prosteho duvodu, ze stare forum masivne (=jako jedini) zavalovali obrazky, a proto jsem je jmenoval v threadu o obrazkovych pravidlech :)

Za jakekoli nedopatreni se omlouvam, jednalo se o proste poukazani na fakta ;)
Jednorožčí síla, bubl!!

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Nacchi
« Odpověď #11 kdy: 03. Únor 2007 - 10:09 »
:lol: Ano, v Syslových očích už jme navždy ztraceni  :nedam:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
Nacchi
« Odpověď #12 kdy: 03. Únor 2007 - 11:14 »
Spameri vznikali kdysi na mobilech a na internetu, kde lide pomoci programku delali bombing.
(Posilali treba 2500 zprav co PC vygenerovalo za nesmysl do dane velikosti a odeslalo bud na mobil ci e-mail).
Spameri vytvareji tzv. nevyzadanou postu, kterou nikdo nechce, nebo je nejak omezuje ci otravuje. Nastesti se k
tomu servery postavily a zacali filtrovat zpravy tak, ze v dnesni dobe pokud nevlastnite server ci domenu
(ne subdomenu ci webhosting) tak vice jak 50 stejnych zprav neodeslete (pokud to maji nastavene na tolik).
Jeste bych dokazal nekde vylovit ten programek kde mohu zadat kapacitu zpravy a pocet zprav s moznosti
odeslani. Jenze toto je trestne (kolega se takto dostal do krizku s pravnikem, pritom pravnik si zacal nevedomky
(poslal mu nejaky paragraf na 20 sms zprav, tak kolega jej spamnul na 500sms a tim pravnika odrizl na 14dni o
mobil -tim jej zazaloval a bylo to -nepomohlo ani to, ze si zacal))

Tudiz postovani obrazku okolo asijske hudby na danem foru  nevidim spamovani. Videl bych kdybych daval tak
10obrazku na prispevek a daval bych casto prispevky (s obrazky). Toto jsem vsak nedelal. Navic kazdy ma
moznost prispivat, tak nechapu proc neprispivate, kdyz Vam to vadi, ze jsem mel relativne dost prispevku.
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Sysel_CZ

• LV 7/10
  • *
Nacchi
« Odpověď #13 kdy: 03. Únor 2007 - 14:51 »
Diky, ze jsi mi napsal traktat co znamena ono nezname slovo, ale certis se pekne :)
Jednorožčí síla, bubl!!

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
Nacchi
« Odpověď #14 kdy: 09. Únor 2007 - 21:07 »
Inu mam smyseny pocit. To co bych rad chtel jaksi ne a ne dostat  :roll:
Jen 3 veci si preji.

Sice druzi by skakali radosti po teto novine, pac mi bylo oznameno, ze sala (seda s podpisem -znate ji z fotek)
od Nacchi je zakoupena. Jenze. Letos ani neni zima na cepici  :roll: parkrat jsem ji mel (cepku od Nacchi), ale to
jen do prace, protoze cestou z prace to je na sandale a bermudy :wink: Tak ja Vam nevim. Rekl jsem si i o jine veci,
ale bud vyprodano nebo prosvihnuty datum ci primo v obchode v realu - zadny eshop  
Chtel jsem Valentynka od Nacchi krasny srdicko s bombony a cokoladou a s podepsanou fotkou -coz bych mohl mit,
ale cas jsem uchytl, v obchode to je, ale v realnem -tudiz problem tak na 50%. Muj znamy mi tam nepojede to se
vsadim (to je uspesnost uz 25%), ale Valentynka jsem zhledl na jedne jpn burze (only japan), ale pred odeslanim
linku jsem se zarazil. Asi za 1kg sladkosti s fotkou 1771kc bez dopravy s dopravou asi +- 2700kc prijde uvalene i
takovemu blaznovi jako jsem ja. (uspesnost ziskani 5%) pokud nebude sportka tak smula.
Jsou Ti lidi normalni?

Chtel jsem dalsi privesky -vyprodane a trika prosvihl  Jak smutne. Doufam, ze bude aspon kriketak na hazeni.

Yop nezminil jsem se, ze mi dosla dalsi kniha (opet rare) tezko sehnatelna se nasla, ale ma malou vadu.
Jde videt, ze byla pouzivana mozna byla i v knihovne nekde a nekdo si ji vypujcil a prodal -nevim je proste starsi.
No jsem rad i za to -vnitrne nepozkozena. Kniha obsahuje opet rucne psane texty, ale malo, nekolik obrazku ze
soukromi (oblibene veci, postylka, jidlo, znami....)
Tudiz dekuji, ze kniha (A5 rare) "album 1998-2003" mi dosla a doplnuje knihu (A5 rare) "Hikari".
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 34
Nacchi
« Odpověď #15 kdy: 13. Únor 2007 - 22:48 »
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjj Nacchiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Ani neviš aka som shiawase ked ta tu vidim =)

Boože jak my toto forum chybalo a prave počuvam Nacchi xD asi si ma tym nakazil xD

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
Nacchi
« Odpověď #16 kdy: 14. Únor 2007 - 17:22 »
Mimi-chan jsem take rad, ze jsi tady

jak jsem se minule zminoval o knizecce tak je zde nize (lezi na perine u kimon)  postel mam v planu predelat.
Navrh i model mam, jen jeden mi ji uz dela 2 rokem asi zajdu jinde pro drevo a vyrobim i slozim si ji sam.

[ kdyby nekdo mel zajem o me smaile  jsou zde http://abenatsumi.unas.cz/_smail.html ]
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
Nacchi
« Odpověď #17 kdy: 14. Únor 2007 - 21:06 »
pekne postelne pradielko :)

Knižka je tiež peknučka.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Nacchi
« Odpověď #18 kdy: 15. Únor 2007 - 19:20 »
Citace: "Mimi^^"
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjj Nacchiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Boože jak my toto forum chybalo a prave počuvam Nacchi xD asi si ma tym nakazil xD
:lol: ...co to je shiawase? :)

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
Nacchi
« Odpověď #19 kdy: 15. Únor 2007 - 22:43 »
Citace: "Small Soldier X"

Shiawase je stesti .. v tomhle pripade stastna :grin: happy :grin:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
Nacchi
« Odpověď #20 kdy: 15. Únor 2007 - 23:28 »
仕合せ -shiawase je stesti
仕合に -shiawaseni nastesti
仕合な -shiawasena  stastny
 (( 仕合せ  ( 幸せ )))

jinak zde je opet dalsi cast meho bytecku:
lampicka "hikari" kdyby se nekomu neco nezdalo vlastni vyroba

ocha Matcha (praskovy caj na cajovy obrad chado~)
#Ochawan -miska originalni (dovoz) 460kc
#ocha Matcha kyoto 330kc (30gr)
#Chasen (metlicka) 480kc
#Tibetska meditacni miska (skvely zvuk) 1700kc
#Tibetsky medit. zvonec 350kc lze s nim taky pomoci palicky delat vibrace
#cajova podlozka - tac 190kc chinske motivy na voskovane podlozce
#hulky 30kc asi a podlozky pod hulky 30kc

ocha Gyokoru (vyssi sorta 310kc 50gr)
#konvicka orig. jpn vyr. s vnitrnim jemnym sitkem 980kc
#hnede hrnicky z modrozelenosedou glazurou jsou orig. dovoz take rucni prace jako ochawan cena 280kc/ks
#hrnky a ostatni nadobi take orig. jpn keramika Aoi 200kc/ks (sklarna jpn)
#sakazuki (plytsi hrnky) keramika Aoi 250kc/ks (sklarna jpn)
#vonne tycky bez stebel "shichiken" 8kc/ks v baleni je 20ks a doutnaji asi 30 minut.

ocha Tamaryokucha (vyssi sorta 250kc/50gr)
#konvicka ceske rucni vyroby 2?0kc
#hrnky keramika Aoi 200kc/ks (sklarna jpn)
#hrnky sakazuky keramika Aoi 250kc/ks (sklarna jpn)
#vonne tycky Wakaba bez stebel 12kc/ks (baleni 20ks) doutnaji asi 50min.
#vonne tycky Aqua bez stebel 8kc/ks (baleni 50ks) doutnaji 25min.

caj puer  130kc (kostka 7x10x2cm)
- eh  zvlastni caj s chuti tzv. jako by ciste zeminy hliny, pritom to nema hlinu v sobe. Je to caj podmanivy cerne barvy.
Pouze podotknu neni stejny puer jako puer kazdy se trochu lisi asi jako caj "yogi" (masala) proste zalezi na sberu a
uprave i dovozce. U pueru doporucuji cihly nez sypany.

#ochawan domaci vyroby od kolegy na moje pozadavky -rucni prace, keramika je delana mackanou technikou s hnedou glazurou
#Chinsky hrnek cena asi 220kc
#Chinsky hrnek se sitkem 280kc
#Chinsky hrnek s kvety a lzici asi 250kc
« Poslední změna: 23. Červenec 2007 - 09:05 od Nacchi »
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Nacchi
« Odpověď #21 kdy: 15. Únor 2007 - 23:53 »
aha, tak to se omlouvám, že jsem smajlík " :lol: " použil jen jednou :lol:

Offline Mimi^^

• LV 8/10
  • *
Nacchi
« Odpověď #22 kdy: 16. Únor 2007 - 16:04 »
Citace: "ikeL"
Citace: "Small Soldier X"

Shiawase je stesti .. v tomhle pripade stastna :grin: happy :grin:

hai so desu  :clapping:  je to shiawase a odkedy som NAcchiho spoznala my prirastol k srdiečku  :heart:  preto som štastna :)

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
Nacchi
« Odpověď #23 kdy: 16. Únor 2007 - 17:54 »
Co tak vidim co ma Nacchi v pokojiku. Tak pri vstupu do jeho pokoje to bude jak vstoupit do Japonska. Takove malinke Japonsko u Nacchiho doma :)

Takze hone mvsichni k Nacchimu , a nemusime platit 20 000 korun za letenku do Velkeho japonska  :grin:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
Nacchi
« Odpověď #24 kdy: 16. Únor 2007 - 20:33 »

Eh to, ze mam par blbustek z jpn neda muj bytecek japonskym, je sice pravda, ze ve sve kolekci mam takove
veci jako cepku, privesky aj... ktere uz nejsou k sehnani a v dnes mi konecne dorazila sala.

Je z prijemneho materialu 168x23cm. Podpis je na jedne strane a na druhem konci je logo  Hello! projecto.
Podpis je prosity na druhou stranu, takze z druhe strany jde videt obracene, ale i tak z te druhe strany
neni to odflaknute.

Uz by mohlo vice prituhnout, rad bych jsem se zabalil do ni.

☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆