Autor Téma: 2ND A-MUSIC COMMUNITY MEETING (01.-02.03.2008 Brno)  (Přečteno 13007 krát)

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • Pohlaví: Mužské
  • ...::: オタク :::...
Re: sraz - slezina v Brne
« Odpověď #25 kdy: 22. Leden 2008 - 23:06 »
  Do něěěěj...
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #26 kdy: 23. Leden 2008 - 05:33 »
Co se omlouvas palkou do nej  :grin: :grin: :grin: nejdrive se mu termin nelibi a pak kejve  :grin: :wink:
Do nej :angel: :wink:

No jasne. Ja ho ubil argumenty, tak ze prikyvnul, a vy ho dorazite palkou. Tomu se tusim rika delba prace  :megalol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #27 kdy: 24. Leden 2008 - 07:32 »
  Do něěěěj...
čoveče ty budou mit asi ošklivý oči, že jim je takhle -krásně- vycenzurovali :megalol:

Co se omlouvas palkou do nej  :grin: :grin: :grin: nejdrive se mu termin nelibi a pak kejve  :grin: :wink:
Do nej :angel: :wink:
procvičování reflexů... možná bych doporučil "Sight Training" na DSku, popřípadě i "Dr. Kawashima's Brain Training" pro procvičení mozkových závitů - dohromady tedy geniální kombinace pro udržení pozornosti... čoveče ale ve škole se taky vyučovalo Únor, Březen... jo kdyby se ozval slovák, beru, ale syn malebné matky Země české? I ty nepouko :bear:

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #28 kdy: 25. Leden 2008 - 13:40 »
Takže nějak začátkem JARA? :)

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #29 kdy: 25. Leden 2008 - 20:51 »
Tak hrozny to snad nebude....
Ja povazuju za potvrzeny a schvaleny puvodni termin (1. a 2. brezna 2008). Ted jenom vybrat konkretni podnik a zamluvit to tam  :wink: (coz necham na nekom kdo se v Brnenskych podnicich vyzna lip nez ja)

Teda alespon doufam, ze SSX myslel tim svym "Jj, fajn, to zní rozumně :)" puvodni termin a ne ten alternativni. Nebo se pletu?

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
« Odpověď #30 kdy: 26. Leden 2008 - 02:09 »
OK domluvit v nejakem slusnem levnejsim podniku. Ne v zakourene hospode ci nekde na diskosce nebo v jinem podniku kde chodi namysleni frajeri, kteri maji problemy sami se sebou a resito na jinych....ne nebrat.
Trochu slusny podnik, kdyby mel oddelenou mistnustku - salonek pro nas je to idealni, pokud by nebyl nic by se nedelo. Oddelena mistnustka by resila fakt hodne, pac by k nam obsluha chodila obcas a myslim si, ze kdybychom dosmykali nejake male hraci heblo na cd/mp3 nic by se nestalo. Pokud nebudem rusit ostatni.

No ted zalezi na domluve mezi nama bud by to bylo jen o sobote i na nedeli. Ponevadz kdo vi jak to bude s noclehem.

Asi bych to videl hlavni tah asi takto. Rano brzo vstat a dojet. Mistni znalci dovedou nas na misto akce, pak pripadne vecer by byl rozjezd bud domu nebo k nekomu k prespani.
ps uskromnim se me  postaci 0,5x2m mista popr. si domluvim hotel, ale to bude cca 4-700kc

Pokud by se teda dalo prespat akce by mohla pokracovat i na druhy den -neni zaruceno.
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline Sysel_CZ

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 31
« Odpověď #31 kdy: 26. Leden 2008 - 04:33 »
Ech... Takovej podnik existuje? U nas? Vim, ze neco podobnyho jsou karaoke bary, na opacny strane planety. Nevim, nikdy jsem o takovym podniku neslysel. To uz mi ale prijde lepsi si pronajmout pokoj v nejakym hotelu a obslouzit se sam... komurka s obcasnou obsluhou a vlastnim programem... :)
Jednorožčí síla, bubl!!
Každý jsme anděl s jedním křidlem, abychom vzlétli, musíme se obejmout…

Offline zidedo

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 50
« Odpověď #32 kdy: 26. Leden 2008 - 08:53 »
To karaoke by nebylo špatný :D

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #33 kdy: 26. Leden 2008 - 22:30 »
Mno za prve karaoke by asi u me nedopadlo nejlepe, za druhe takove podniky u nas existuji kde maji oddelenou mistnost pro uzavrenou spolecnost a v mem okoli jich znam nekolik. To se divim, ze v brne to nemaj.
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #34 kdy: 27. Leden 2008 - 12:51 »
Tak hrozny to snad nebude....
Ja povazuju za potvrzeny a schvaleny puvodni termin (1. a 2. brezna 2008). Ted jenom vybrat konkretni podnik a zamluvit to tam  :wink: (coz necham na nekom kdo se v Brnenskych podnicich vyzna lip nez ja)

Teda alespon doufam, ze SSX myslel tim svym "Jj, fajn, to zní rozumně :)" puvodni termin a ne ten alternativni. Nebo se pletu?
myslel jsem tím spíše ten konec února, ale jak už jsem poznamenal, záleží na dohodě většiny ne (jen) na mě

čím déle, tím bude větší teplo a pokud by se vyklubal nějaký krásný slunný jarní den... och, romantika, třeba za zvuků staré dobré YUI :)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #35 kdy: 27. Leden 2008 - 13:23 »
vůbec by mě tak primitivní věc nenapadla ani nevím proč... ale návrh Sysla zní myslím nejlíp
ono už jsem na předešlém srazu (Final Fantasy) něco podobného zažil - oddělenej prostor s brněnské hospůdce... sice soukromí pro lid ale na nějaké vyhrávání vlastních mp3 dost nešikovné a na dělání případného bordelu jakbysmet

pokud by se zajistil nějaký větší pokoj, případně 1 větší a další malý jen pro přespání (záleží na počtu účastníků) bylo by to zcela ideální pro pořádání akce více podle našich představ - pokec, pouštění muziky, videa, hrabání se v Nacchiho či jiného sbírce (já se o svou bojím, ale mohl bych nafotit exkluzívní fotky pro sraz)... opilecká noční procházka Brnem zahaleným smogem - idilka... víte jak to myslim ;)

zkrátka restauračku bych plánoval, to jo, nějaká uvítací slezina a naplnění žaludku pro začátek aby nám někdo nezkolaboval (hlavně já dietář ehm)

pojďme si to pomalu škatulkovat ať se tu nesejdeme měsíc před setkáním se zašitou hubou:

TERMÍN
orientační - konec února/začátek března 2008

LOKACE
Brno hlavní vl. nádraží - prostory pro bezdomovce

PROGRAM
1. část - vietnamská restaurace se zajištěnou vietnamskou lidovou hudbou
2. část - přesun do zajištených prostor místního zimmer
           - zde akce "Hello!Project Night" (ikeL doveze kalhotky z Hello!Shopu - následuje karaoke party v kalhotkách za znění MiniMoni - slečny si mohou vzít něco nahoru (nepovinné))
3. část - demonstrativní pochod ranním Brnem - propaganda asijské hudby, vymlacování výloh obchodů prodávajících neasijskou tvorbu
4. část - sraz na stanici policie České Republiky (obvinění za rabování a poškozování cizího majetku se již nezůčastní pokračování srazu)
5. část - masáž v místním Relax Centru za asistence asijských krasavic, koupání v krytém bazénu ve společnosti korejských studentek
6. část - návštěva místní Nemocnice města Brna (omdlelí účastníci srazu budou léčeni pod dohledem neasijskými slečnami)
7. část - na srazu již nikdo nezbyl

pořadatel: nebere telefon

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #36 kdy: 27. Leden 2008 - 17:16 »
hahahhahahhahaha xixi planujes to dobre, mno od bodu 3 -?? bych to vynechal radeji :D

za druhe jsme rad, ze jsi napsal dietar ne jak me "mam DM" a ja Ti odpovedel mam take 3 jejich alba.... a pak jsi nechapal co to pisu.
DM - je dlouhodoba zkratka Depeche Mode  :megalol: takze male nedorozumneni pred letnim srazem u me a pak se na rychlo uvazovalo co dat na jidlo na srazu....... nakonec vse  probehlo dobre, podle me.

Ale budme uprimni, jedl jsi i to co by dietik by nemel, takze az tak silene to nemas. za druhe zvazte ty body od trojky osobne se toho radeji nezucastnim tech bodu.....
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline zidedo

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #37 kdy: 27. Leden 2008 - 17:40 »
Já být váma tak ještě jednou zvážím tu dvojku, především to karaoke v kalhotkách :), inak to vypadá na pestrý program :)

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #38 kdy: 27. Leden 2008 - 17:49 »
Teda xixi jestli takto vypadal ten váš FF srázek, tak to musel vypadat zajímavě...  :grin: Ale jestli to takto má být na ten náš, tak nevim nevim, asi bych některé části zrušil...  :twisted:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #39 kdy: 27. Leden 2008 - 19:34 »
Já mám obavu, že tenhle program nám tu jedinou slečnu co přislíbila účast tak akorát zaplaší  :sad:
Mimochodem xixi, že zrovna ty si vymyslel a zařadil "Hello! Project Night" .......  :megalol:

No každopádně prvotní střetnutí na hlavním nádraží je dosti pravděpodobné vzhledem k převládajícímu způsobu dopravy. Já můžu s dost velkou pravděpodobností nabídnout ubytování pro (nejen cestou) znavené poutníky  :wink: Spousta místa na zemi a kdo bude chtít i rozkládací gauč  :smile: (domluvím a potvrdím) Měl by někdo předběžně zájem?

Offline zidedo

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #40 kdy: 27. Leden 2008 - 19:51 »
Já mám obavu, že tenhle program nám tu jedinou slečnu co přislíbila účast tak akorát zaplaší  :sad:

Která slečna přislíbyla účast, sem si žádné nevšiml...

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #41 kdy: 27. Leden 2008 - 20:01 »

Která slečna přislíbyla účast, sem si žádné nevšiml...

Pokud si vzpomínám, tak myslím že asi Leja...  :twisted: :wink:

tak ak ma nevyhodia zo školy, tak so mnou tiež možete rátať. Žiadne námietky nie sú  :smile:

Offline zidedo

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #42 kdy: 27. Leden 2008 - 20:05 »
Sem si nevšim, bo nemá žádnýho avatara:). No a proto že sem si žádné slečny nevšim, tak mě přepadla paranoidní prectava, že mě někdo má za slečnu, tak sem v tom chtěl mít jasno  :megalol:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #43 kdy: 27. Leden 2008 - 22:37 »
Kazdopadne na prvnim srazu nic takoveho se nedelo  jednak prijeli pozde vecer a na druhy den uz padili domu, za druhe bylo dosti dusno a k tomu jeste se prihnala bourka.....

Mno co vymysli xixi za program berte na lehkou vahu.....jeste jaksi nedosel do stadia, ze nikdy nic nevychazi podle toho co si naplanujete. A za dalsi na to karaoke by mi musela Leja nejake ty kalhotky pujcit, pac nemam zadne...... a vubec kdo by do toho lozil  :megalol: :megalol: :megalol:
No nevim s tim karaoke se mnou nepocitejte, hlasove jsem mimo a co se tyce textu tak totalka a v pantsu behat a delat  si ostudu, tak na to totalne zapomente....... Xixi se ted asi bucha na kobecu smichy, ale ukazal svou uchylnou stranku :D ted je mega uchylak.

Ne vazne pro nezne polovicky..... pokud bude karaoke, tak zcela normalni a akci bych videl take normalni.

Osobne pokud se neco zvrtne ja koncim a odjizdim, ponevadz se drzim urcitych zasad. Takze pokud planujete akci s alkoholem aj.... tak tam ani nejedu. To hlasim predem a verte byl by konec ikdyby se to pozdeji rozjelo a neprekeca me nikdo.
S takovou spolecnosti mam uz zkusenosti a nesnasim uz takovou spolecnost.

Nechci nic slibovat, ale pokud bude NORMALNI akce mel bych prijet....teda nechci nic hlasit na beton, protoze nevim jak v praci. Pokud se u nas neco zvrtne neovlivnim nic. Pokud si myslite, ze ano jste na omylu ja v patek ve 14:00 jak mam koncit jeste nevim zda koncim....protoze nez dojdu k pichacce na odchod do saten nevim zda zustanu ci ne a pak je jeste cesta k tem satnam a je tu take telefon, zda mi nehodi sichtu na weekend.
Vse je mozne, ale rad bych prijel na akci.
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Leja

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 3
  • Pohlaví: Ženské
« Odpověď #44 kdy: 28. Leden 2008 - 02:58 »
hoci ten program vyzerá zaujímavo  :megalol: :megalol: :megalol: väčšina by šla mimo mňa.
čo sa týka karaoke.. so mnou to moc slávne nevyzerá. Posledná skúsenoť zo školy bola... no radšej si pozrem horor, ako to zažiť znovu  :megalol:
Inač proti alkohulu (v rozumnej miere- t.j.nespiť sa pod psa, vlastne sa vôbec nespiť, vlastne len v pohode do nálady... no to je zložité) nič nemám :wink:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #45 kdy: 28. Leden 2008 - 18:40 »
hahahhahahhahaha xixi planujes to dobre, mno od bodu 3 -?? bych to vynechal radeji :D
za druhe zvazte ty body od trojky osobne se toho radeji nezucastnim tech bodu.....
náhodou bez těch policajtů a špitálu bych to bral všema jedenácti :grin:

za druhe jsme rad, ze jsi napsal dietar ne jak me "mam DM" a ja Ti odpovedel mam take 3 jejich alba.... a pak jsi nechapal co to pisu.
DM - je dlouhodoba zkratka Depeche Mode  :megalol: takze male nedorozumneni pred letnim srazem u me a pak se na rychlo uvazovalo co dat na jidlo na srazu....... nakonec vse  probehlo dobre, podle me.
Ale budme uprimni, jedl jsi i to co by dietik by nemel, takze az tak silene to nemas.
jestliže podle tvý mamky dietář nesmí bílý pečivo, tak podle tvý mamky možná, ale jinak si na žádné sladké nevzpomínám ;)
tmavé pečivo je pouze vhodnejší, nikoliv přikázané

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #46 kdy: 29. Leden 2008 - 07:33 »
Já být váma tak ještě jednou zvážím tu dvojku, především to karaoke v kalhotkách :), inak to vypadá na pestrý program :)
neboj, bude sranda... tanec s Hello!Kalhotkami s chlupatou králičí bambulkou na zadečku a do toho třeštící dvojice Nozomi & Kago :grin: (zapomněl jsem na karaoke skřehotání odvážlivců)

Teda xixi jestli takto vypadal ten váš FF srázek, tak to musel vypadat zajímavě...  :grin: Ale jestli to takto má být na ten náš, tak nevim nevim, asi bych některé části zrušil...  :twisted:
Kdyby tak vypadal, tak tu nepíšu takové snové programy :lol:

Mimochodem xixi, že zrovna ty si vymyslel a zařadil "Hello! Project Night" .......  :megalol:
Dlužím to ikeLovi za celoroční aktivity v pomlouvání Hello!Projectu :lol:

No každopádně prvotní střetnutí na hlavním nádraží je dosti pravděpodobné vzhledem k převládajícímu způsobu dopravy.
Fajn, už víme, že tě potkáme tam, kde se bude hrabat první houmles :grin:

Já můžu s dost velkou pravděpodobností nabídnout ubytování pro (nejen cestou) znavené poutníky  :wink: Spousta místa na zemi a kdo bude chtít i rozkládací gauč  :smile: (domluvím a potvrdím) Měl by někdo předběžně zájem?
Pokud jsi nevěděl, tak ten rozkládací gauč byl vymyšlen proto, aby se na něj mohl v Brně na srazu rozvalit SSX, takže ho nezkoušej pronajímat někomu jinýmu, nebo se SSX bude zlobit :evil:

A za dalsi na to karaoke by mi musela Leja nejake ty kalhotky pujcit, pac nemam zadne...... a vubec kdo by do toho lozil  :megalol: :megalol: :megalol:
No nevim s tim karaoke se mnou nepocitejte, hlasove jsem mimo a co se tyce textu tak totalka a v pantsu behat a delat  si ostudu, tak na to totalne zapomente....... Xixi se ted asi bucha na kobecu smichy, ale ukazal svou uchylnou stranku :D ted je mega uchylak.
Teď mi až dochází, že jsi nepochopil celý smysl akce... 1. takový smysl se nazývá celkem primitivně - prdel = každý bez hlasové dispozice je vítán, co je srandovnější než úchylné vrávorání? :cool:
S úchylem mi tu nezačínej, stejně to je "úchyl o úchylu" ^_^
K těm kalhotkům... teď jsi mě zarazil... já měl za jisto, že už máš minimálně jedny od Nacčeny :shock:

Ne vazne pro nezne polovicky..... pokud bude karaoke, tak zcela normalni a akci bych videl take normalni.
Zbláznil ses? :) To není sraz dech-music, tak neuvažuj jak starej páprda co si jde poslechnout Evu a Vaška a u pultu si objedná čajíček :)

Osobne pokud se neco zvrtne ja koncim a odjizdim, ponevadz se drzim urcitych zasad. Takze pokud planujete akci s alkoholem aj.... tak tam ani nejedu. To hlasim predem a verte byl by konec ikdyby se to pozdeji rozjelo a neprekeca me nikdo.
S takovou spolecnosti mam uz zkusenosti a nesnasim uz takovou spolecnost.
A já chtěl kontaktovat kámošku, jestli by mě nesehnala energitku na pár špeků aby nebyla nuda :roll:

Nechci nic slibovat, ale pokud bude NORMALNI akce mel bych prijet....teda nechci nic hlasit na beton, protoze nevim jak v praci. Pokud se u nas neco zvrtne neovlivnim nic. Pokud si myslite, ze ano jste na omylu ja v patek ve 14:00 jak mam koncit jeste nevim zda koncim....protoze nez dojdu k pichacce na odchod do saten nevim zda zustanu ci ne a pak je jeste cesta k tem satnam a je tu take telefon, zda mi nehodi sichtu na weekend.
Vse je mozne, ale rad bych prijel na akci.
Na oko musí být vždy normální :bear:
Osobně už několik let zastávám jisté pravidlo "Normální = nuda = nezájem"... Nacchi seber se a nehraj si na páprdu :cool:

čo sa týka karaoke.. so mnou to moc slávne nevyzerá. Posledná skúsenoť zo školy bola... no radšej si pozrem horor, ako to zažiť znovu  :megalol:
další adept... pěkně nám zavrávoráš a bez debaty :twisted:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #47 kdy: 29. Leden 2008 - 15:54 »
xixi mezi srandou a ztrapnovani a litani po policajtech kvuli nejake dute hlave co si neco usmyslela je fakt rozdil.
Nemusim to vse co je za tim slovicckem "srandou". Pokud me beres jako paprdu tak me ber, ale ztrapnovat se nemusim, uz tak jsem dost trapnej a jeste tomu tam davat na srazu vetsi korunu. To ode me necekej.

Jsem zvedav zda vubec dojedes, pac na prvni sraz jsi ani pomalu nedojel, ackoliv jsi chtel delat sraz u me a kdyz jsi se dozvedel kolik co stoji, radeji jsi nechtel ani jezdit....nemluve o doprave. Dale uz normalni rohlik by nemel diabetik jist - grahamy jsou neco jineho a o sladkym jsem nic nepsal. Wasabi orisky by jsi nemel take jist (v oriskach jsou oleje) + jine......
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #48 kdy: 31. Leden 2008 - 19:49 »
v pohodě, mě je to vlastně jedno, když budeš chtít pít vodu, tak pij :)

Ano, skutečně to byl první sraz, ale už na druhej jsem jel bez nejmenších problémů, šlo pouze o bariéru odbourat jakousi nedůvěru k vlakům. Ale není nad to jet přímo PA - Brno, v tom není žádnej problém. Do Karviný by to bylo složitější a o dost dražší... čest a slávu ikeLovi kterej po mě holomek nakonec nic nechtěl :)

A nebo bych možná neměl jíst vůbec co? Oleje nejsou vhodný ani pro normálního člověka, pro diabetika možná o 20% víc... podobně je tomu u rohlíku.
Pro mě jsou zásadní vyloženě nevhodný potraviny přímo ovlivňující glykémii Nachczi :)

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #49 kdy: 31. Leden 2008 - 20:08 »
1. No já se pokusím s Andym a Syslem prozkoumat Brno a najít nějaký karaoke bar
2. Sem zvědav kdo se všechno sleze, u studujících v Brně myslím nebude problém, snad
3. Chudák Leja, zatím jediná slečna
4. SSX: Oh děkuji, že na mě myslíš s H!P aji v dobrém aspoň jednou za rok