Autor Téma: Japonsko  (Přečteno 20662 krát)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Re:Japonsko
« Odpověď #200 kdy: 19. Říjen 2018 - 20:27 »
lol... ^_^ vy jste tady na tomhle fóru všichni takoví spisovatelé..
Spisovatelé? :shock: Předcházející post byl na mé poměry tak desetiprocentní :lol: :wink: Dost jsem se krotil, abych nezacházel do příliš nerd-like podrobností :angel:

ale sám si to napsal..
Kód: [Vybrat]
teď už to ale moc na žádné nevypadá, pač jsme tu s tebou aktivní už jen ty a maddy a to tak jednou do týdnejá sem tak nějak průběžně chodil, a říkal jsem si, kde všichni jsou.. jestli všichni tu hudbu už přestali poslouchat, nebo co se stalo.. ale ne, nepřekvapuje mě to.. pamatuju vymření lopuchu / lapiduchu, mangy.cz, prvního i druhého otakulandu, hofylandu...
Njn, s maddym a tom46 jsme to tu už vzpomínali nejednou v poslední době... zabil to věk lidí = práce a další starosti, "sociálky"... a pro dnešní mladší generace už je tohle všechno moc "slohovka" a raději si posílají reakce na messengeru o pěti, deseti slovech nebo si "odepisují" smajlíkama (to trochu přeháním [ale zažil jsem bohužel takové], zkrátka se domnívám, že je fóra buď nebaví, nebo se raději zdržují na místech, kde je tuna lidí, kteří ale vlastně nemají nic moc společného... takové ty guláše výkřiků ala FB :lol: Já už tam chodím tak jednou za 3-5 dní a většinou si přečtu tak 1-3 příspěvky nebo článek co mám ve feedu a tím to hasne, nějak mě popravdě většina věcí nezajímá co lidi sdílí nebo mě to spíš obtěžuje a zablokuju si novinky od dotyčných co tapetují takovými těmi obrázkovými vtipy a blbinami 10x denně... řada známých si to zrušila úplně z podobných důvodů. Já to mám v podstatě jen kvůli messengeru, což už vlastně myslím ale dnes ani už není nutnost (mít FB abys mohl psát někomu na messengeru).

Na ty stránky co píšeš jsem moc nechodil ale o všech jsem minimálně slyšel. Na mangu jsem chodil krátce za dob, když to ještě žilo na Final Fantasy doupěti a FF poweru (fórum)... njn, ty doby co mě později vtáhly do japonské popkultury +/- 15 let zpátky :cry: ...a dodnes jsem zůstal u Asie (hudebně a filmově/seriálově na 95+%).

Citace
Kód: [Vybrat]
Včerejšek se vrací stále například s každým poslechem hudby, která nevyšla právě dnesjo, jsou to hezké vzpomínky.. ozvěny časů, které se nikdy nevrátí..
já kdysi davno (za "otaku" časů) sháněl poměrně vzácný laserdisc, a teď, když jsem ho před pár dny sehnal, obratem jsem ho prodal na ebayi.. prostě už je to minulost.. no ale zas jsem během jednoho dne vydělal na měsíční nájem, což je hezké.. ^_^
A to se rozhodně vyplatí! :wink: Něco mi ríká, že jsem "laserdisc" někde kdysi slyšel ale naživo jsem se s tím nesetkal, právě jsem si to vygooglil a vypadá to jako přerostlé cédéčko, obrázky napovídají, že je to éra před 15-20 lety :grin:

Citace
a když jsme v tom topicu o japonsku, aspoň sem hodím fotku našeho japonského psa.. ^_^
https://twitter.com/8BB76E1/status/1048585099510394882
Hezký pesan :wink: BZW: právě jsi tím revealnul své osobní foto! Aneb: těší mě ^____^;

EDIT 20:35 - teď jsem si všiml, že jsi začal (?) s Arduinem... s tím jsem si začal hrát cca před 2 lety, mám doma vlastní OLED hodiny, jejichž čísla jsem si nakreslil v malování... a TUNU senzorů a udělátek, čteček otisků prstů, displejů, NFC, ESP32... ... ...

...kdyžtak mě quotni k tobě/ke mě do intra, už by to byl poměrně off :wink: I když... who cares :lol:

Offline 8BB76E2

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 1
« Odpověď #201 kdy: 20. Říjen 2018 - 00:07 »
Njn, s maddym a tom46 jsme to tu už vzpomínali nejednou v poslední době... zabil to věk lidí = práce a další starosti, "sociálky"...
pravda, času moc není.. každý den do práce (nedávno jsem měl 15 dnů v kuse bez volna), po práci něco nakoupit, do toho pes, snaha vytvořit si nějakou jp slovní zásobu, poslední dobou ještě vyřizování různých věcí z yahoo aukcí, mercari, atd.. a většinou neúspěšný pokus jít spát v nějakou rozumnou hodinu..

Něco mi ríká, že jsem "laserdisc" někde kdysi slyšel ale naživo jsem se s tím nesetkal, právě jsem si to vygooglil a vypadá to jako přerostlé cédéčko, obrázky napovídají, že je to éra před 15-20 lety :grin:
tak já mám takovou malou sbírku: https://www.lddb.com/collection.php?user=8bb76e1

právě jsi tím revealnul své osobní foto! Aneb: těší mě ^____^;
nj.. už se mi to nechtělo zas někam reuploadovat.. ^^;

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #202 kdy: 10. Listopad 2018 - 21:02 »
pravda, času moc není.. každý den do práce (nedávno jsem měl 15 dnů v kuse bez volna), po práci něco nakoupit, do toho pes, snaha vytvořit si nějakou jp slovní zásobu, poslední dobou ještě vyřizování různých věcí z yahoo aukcí, mercari, atd.. a většinou neúspěšný pokus jít spát v nějakou rozumnou hodinu..
Bohužel jsem na tom už taky podobně, přijedu domů, 1-2 hodiny nabírám karmu ve vaně, následuje večeře, hodinový seriál a do hajan... a víkend tak rychle zmizí a člověk je zase v jednom kole :angel: