Autor Téma: Japonsko  (Přečteno 29178 krát)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Re: Japonsko
« Odpověď #50 kdy: 06. Říjen 2007 - 20:52 »
pre vsetkych japanofilov :lol: odporucam klik sem http://manga.sk/mambo/index.php?option=content&task=view&id=2423&Itemid=29   :heart:
Teda to je geniálne! Aj ja chcem ísť do Japonska!!! Predvčerom sa ma otec pýtal,že či nemá napísať svojmu kamarátovi japoncovi,že aby som išla na prázdniny do Japonska...akože sama ísť do Japonska a ešte bývať u neznámeho človeka...to radšej nie... ja som príliš krehká osôbka  :angel:
tyjo neblázni, taková šance... tak já pojedu teda s tebou jako takový známý/jistý doprovod... jo-o-o-o? :grin: :grin:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Pohlaví: Ženské
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #51 kdy: 06. Říjen 2007 - 20:55 »
pre vsetkych japanofilov :lol: odporucam klik sem http://manga.sk/mambo/index.php?option=content&task=view&id=2423&Itemid=29   :heart:
Teda to je geniálne! Aj ja chcem ísť do Japonska!!! Predvčerom sa ma otec pýtal,že či nemá napísať svojmu kamarátovi japoncovi,že aby som išla na prázdniny do Japonska...akože sama ísť do Japonska a ešte bývať u neznámeho človeka...to radšej nie... ja som príliš krehká osôbka  :angel:
tyjo neblázni, taková šance... tak já pojedu teda s tebou jako takový známý/jistý doprovod... jo-o-o-o? :grin: :grin:
No jasné...aj tak by som teraz nemohla ísť,lebo mám školu  :confused: takže sayonara Japonsko! Ale nie,ak mám pravdu povedať tak sa Japonska trochu bojím,lebo je to úplne neznáma krajina,veľmi odlišná kultúra a stále tam majú zemetrasenia a tsunami  :neutral:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #52 kdy: 06. Říjen 2007 - 21:42 »
No jasné...aj tak by som teraz nemohla ísť,lebo mám školu  :confused: takže sayonara Japonsko! Ale nie,ak mám pravdu povedať tak sa Japonska trochu bojím,lebo je to úplne neznáma krajina,veľmi odlišná kultúra a stále tam majú zemetrasenia a tsunami  :neutral:

a nemozem ist na miesto teba ja  :grin:  :cool:  :wink:

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111
https://mochina6.webnode.sk/

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #53 kdy: 06. Říjen 2007 - 21:58 »

a nemozem ist na miesto teba ja  :grin:  :cool:  :wink:
Môžeš,ale iba prestrojený za mňa  :lol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #54 kdy: 07. Říjen 2007 - 10:34 »
škola, škola... copak v JPN nemají taky školy? přifaříš se tam mezi nějaký japonečky do třídy a můžeš se učit s nima ne? :lol:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #55 kdy: 07. Říjen 2007 - 10:40 »
škola, škola... copak v JPN nemají taky školy? přifaříš se tam mezi nějaký japonečky do třídy a můžeš se učit s nima ne? :lol:
Jasné a som zvedavá ako by som tam mohla písať...či rovno sa tam naučím aj ich písmo??

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #56 kdy: 07. Říjen 2007 - 10:55 »
to je hned... nebo ne? :grin: :grin:
ok, už jsem zticha :roll:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #57 kdy: 07. Říjen 2007 - 10:58 »
to je hned... nebo ne? :grin: :grin:
ok, už jsem zticha :roll:
Tak to asi nie...ale aj tak raz navštívim Japonsko, je to jeden z mojich snov  :angel:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
« Odpověď #58 kdy: 07. Říjen 2007 - 13:22 »
tsunami prezijes a muzes chodit na TODAI treba :)

Mimochodem ten vas znamy nema nahodou lazne nebo divci kolej ? (kei leti pak urcite se mnou) :wink:
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #59 kdy: 07. Říjen 2007 - 17:56 »
tsunami prezijes a muzes chodit na TODAI treba :)

Mimochodem ten vas znamy nema nahodou lazne nebo divci kolej ? (kei leti pak urcite se mnou) :wink:
To ja neviem...ja ho vôbec nepoznám,to len môj otec mu kedysi dodával hudbu  :lol:

Offline Kubito

• LV 5/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 21
« Odpověď #60 kdy: 07. Říjen 2007 - 18:35 »

aj ja chcem ist s Tebou,pls

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #61 kdy: 07. Říjen 2007 - 21:22 »

Vieš čo,poďme rovno celé fórum.Tak to bude najlepšie,aspoň by som nešla sama  :lol:

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • ...::: オタク :::...
« Odpověď #62 kdy: 07. Říjen 2007 - 21:24 »

Vieš čo,poďme rovno celé fórum.Tak to bude najlepšie,aspoň by som nešla sama  :lol:

Joo to je ono... uděláme si takový malý pěkný výlet...  :mon6: :megalol:
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #63 kdy: 07. Říjen 2007 - 21:29 »

Joo to je ono... uděláme si takový malý pěkný výlet...  :mon6: :megalol:
Hej,len taký malý...len na taký rok  :wink:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #64 kdy: 07. Říjen 2007 - 22:03 »
Jenom na rok?  :sad: ........ nechce si koupit mou kolekci? Rad bych meluz konecne duchod a dovcu v japonsku. Prozatim se zadnej milionar neozval. :sad:
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #65 kdy: 14. Říjen 2007 - 14:18 »
jojo, to je ten prob. že člověk nemůže nikdy našetřit, když všechno utratí za CD aj... teď to myslím částečně i na sebe abys nemyslel, že je to narážka ;)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #66 kdy: 13. Únor 2008 - 22:53 »
tak nám zas nějakej amík z US armády znásilnil v JPN holčinu... prej to byl opět dost poprask v zemi vycházejícího slunce kvůli tomu

taky se aktuálně bouřlivě hovoří o zrušení trestu smrti a změně na doživotí

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #67 kdy: 13. Únor 2008 - 23:02 »
tak nám zas nějakej amík z US armády znásilnil v JPN holčinu... prej to byl opět dost poprask v zemi vycházejícího slunce kvůli tomu

taky se aktuálně bouřlivě hovoří o zrušení trestu smrti a změně na doživotí

Njn.. Tý holce je 14, chudák, ti amici mě se*ou...  :evil: četl jsem o tom něco na JapanProbe:

Police officers arrested Tyrone Luther Hadnott, a 38-year-old marine of Camp Courtney in Okinawa, Japan’s southernmost prefecture (state), on a charge of raping the 14-year-old girl, an Okinawa police official said.
The arrest stirred memories of mass protests in Okinawa in 1995 following the rape of another schoolgirl by three U.S. servicemen.
Hadnott, whose hometown was not immediately available, is accused of attacking the girl in a parked car in a town in central Okinawa Sunday evening, the official said, speaking on condition of anonymity, citing policy.
Okinawa police took the marine into custody for investigation, he said. Hadnott has not been charged.
“I can never forgive such a crime, especially when the victim is a junior high school student,” Okinawa Gov. Hirokazu Nakaima said. “I feel anger.”

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #68 kdy: 18. Únor 2008 - 07:22 »
Tak další americký voják se nám musel ukázat. V Okinawě ho zatkli za to, že se pod vlivem alkoholu vplížil do cizího baráku, kde pak usnul na gauči:

A U.S. Marine Corps corporal was arrested Monday after he broke into a Nago home and fell asleep in a drunken slumber, police said.
Corp. Sean Jake, stationed at Camp Schwab in Nago, was arrested for trespassing.
“I don’t remember a thing,” police quoted Jake as saying.
Police said they received a call from a Nago woman early Monday, saying that there was “a foreign stranger sleeping in my house.” Officers rushed to the scene and arrested the Marine.
They are currently questioning him about how he got into the house. He did not cause any damage. The house he was allegedly found in is close to Camp Schwab. [JapanProbe]

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #69 kdy: 29. Únor 2008 - 21:50 »
Ty amíci nám tam teda řáděj... no a za chvíli budou znásilňovat holky i u nás až Topolánek vyjedná radárek :roll:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #70 kdy: 08. Leden 2010 - 17:30 »
     Jediný oficiálně uznaný přeživší dvou atomových výbuchů v Hirošimě i Nagasaki, Yamaguchi Tsutomu zemřel v pondělí 4. ledna 2010 ve věku 93 let.

Yamaguchi Tsutomu žil a pracoval v Nagasaki, ale 6. srpna 1945 byl již delší dobu v Hirošimě na služební cestě. Po bombardování byly jeho popáleniny v Nagasaki ošetřeny a 9. srpna 1945 (v den druhého bombardování) se i přes zranění vrátil do práce. Paradoxně v okamžiku svržení atomové bomby na Nagasaki zrovna v práci nadřízeným popisoval své zážitky z Hirošimy. V době obou výbuchů se nacházel přibližně 3 km od jejich hypocentra.

Zdroje: The Japan Times a Wikipedia

Offline Rein Steep

• LV 3/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 7
  • Maximum The Hormone, Yui, X Japan, Perfume
« Odpověď #71 kdy: 08. Leden 2010 - 18:08 »
Ano, tohle jsem četl na Seznamu... Docela drsný... (V pravém smyslu slova)

Offline SITH65

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
  • 人生はゲームです
« Odpověď #72 kdy: 30. Květen 2010 - 15:38 »
Jo je to masakr a tahle atomova bomba by se mela zprovodit ze sveta jinak kdo by rek za druhe sv valky ze jednou budou zeme jako amerika japonsko rusko a nemecko spolu nejen za dobre ale i spolu obchodovat no zaplat panbuh ze to dopadlo takhle

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #73 kdy: 01. Červen 2010 - 23:24 »
muj nazor je ten ze japonsko zvitezilo.... ale ne ve valce
protoze nijak nemuze zautocit vojensky, tak rozhodli jinou strategii - nakup, vyroba a prodej, tak ovladli trzni ekonomiku a kdo dnes vubec ma prehled co vse obsahuje za veci v chipech a ruznych elektr. strojich.... ?? asi nikdo.

si vemte jen treba auto... ze po jpn je vsude omezena rychlost jen jedinne misto kde to neni omezene.. a to na zavodnim okruhu...tudiz pouze zde je rusicka elektroniky...

Ale uplny konec neni... kdyby jste sundali zabrany... tak zvatlame vsichni uz jpn ti co by prezili... protoze jejich cile jsou vsem jasne... pozemky a zdroje.. Ale budme radi za to jak to je... jeste vyresit priblblej blizky vychod a sev.koreu a par magoru z mafie a je tu  vcelku klid....
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆

Offline Kei

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 84
« Odpověď #74 kdy: 27. Červen 2010 - 23:47 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KIXvyTyzVvA[/youtube]

Facebook    Skype:Kei_cz