Autor Téma: Serapis  (Přečteno 16837 krát)

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Pohlaví: Mužské
  • Graduated member of Idol Academy
Re:Serapis
« Odpověď #225 kdy: 18. Říjen 2013 - 01:44 »
Mě to všechno napadlo, ale stejně jsem se zeptal.  :cool: :cool:

P.S. Právě ti fušuju do řemesla. Brácha má 2 ntb, no zastaralý soft, zasviněný to je .... Ale baví mě to.  :grin: :cool:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #226 kdy: 18. Říjen 2013 - 01:49 »
Doufám, že za to zítra dneska dostaneš alespoň dobrej oběd, páč lidi co to dělají zadarmo akorát kazí byznys :lol:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
« Odpověď #227 kdy: 18. Říjen 2013 - 01:57 »
No dneska sem dostal na večeři kachní prsíčka a stahovaly jsme láhev whisky. Všichni už spí asi to stahování dokončím sám !!  :megalol: :megalol:

P.S. Byl to nečekaně super večer. Přijel sem náš otec. Nevzpomínám si, kdy jsme se takhle naposled sešli.  :clapping: :clapping:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #228 kdy: 10. Prosinec 2013 - 13:45 »
Jsme zapomněly udělat památeční foto ze včerejška. Hernajs slezina s tak vysokou účastí a my neuděláme fotku.  :megalol:
Kde to, kdo to, co to? Mohu-li se přeptat. Pořádala se nějaká polomístní-schůze? ;)

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
« Odpověď #229 kdy: 10. Prosinec 2013 - 16:18 »
Byla to schůze Havířovsko-Litoměřické oblasti.  :lol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #230 kdy: 30. Leden 2014 - 13:19 »
Chápu :) Co jste provedli na níž? Přiznejte se... pilo se? :) Když vzpomenu na naše někdejší setkání se Serapem při AnimeFestu v Brně tak jen sonduju v jakém duchu bylo to vaše posezení ;) Ale přeháněl bych a většina času byla prohlídkou sushi baru, anime, soutěže, kuchtění japonských specialit... Kde mi už jsme se to neviděli všude... škoda, že teď není moc z čeho výletovat i čas zvlášť teď je nedostatkový.

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #231 kdy: 30. Leden 2014 - 13:38 »
Ono opravdu nebylo až tolik času. Vlastně jenom jedno odpoledne. A jediné co se pilo byl čaj ;-)

Ale hlavně jsme si pokecali a probrali všechno možné :-)

Odesláno z mého HUAWEI U8815

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #232 kdy: 15. Červenec 2014 - 00:37 »
No už jsem doma skoro týden a protože minimálně jeden člověk chce vědět, jaké o bylo v Londýně, tak tedy...

Můžu říct, že výlet do Londýna se vydařil. Prošli jsme myslím všechny hlavní atrakce a pamětihodnosti. Z tématického okruhu tohoto fóra je ale relevantní jenom Chinatown a koncert Babymetalu. Chinatown se skládá jen z několika málo ulic, které jsou doslova napěchované japonskými, čínskými, hongkongskými a korejskými restauracemi, až se divím, že se všechny uživí. Na naší první návštěvě v Chinatownu jsme zavítali do japonské restaurace Tokyo Dinner (http://www.tokyodiner.com/), škoda že jsme tu pořádně nikomu nenechali odkaz na jejich stránky, protože v době kdy je restaurace otevřená běží v jejích prostorách webkamera, mohli jsme Vám zamávat :lol:

Ale aby se to vyrovnalo, byli jsme i v HK a Korejské restauraci. Pokud někoho zajímá co jsme jedli, tak já měl souce katsu don (Tokyo Dinner), nudle s kuřecím masem (HK) a bibimbap (korea), co měl Kei si nepamatuju, snad jenom to, že v Tokyo Dinner měl tuším udon...  Krom toho jsme na naší poslední návštěvě v Chinatownu navíc narazili na takovou místní variantu obchoďáku, kde prodávali kdejakou veteš + K-POP a J-POP CDčka (našli jsme mimo jiné 2NE1, SNSD a AKB48) a do toho tam ještě hrálo "Keep your head down" a prodávala tam docela pěkná slečna :smile:

Koncert Babymetalu byl prostě klasický koncert. Měli jsme štěstí, že jsme se na místo dostavili už dvě hodiny před začátkem, protože fronta, která se brzy vytvořila byla vskutku monstrózní. Naštěstí my stáli hned na začátku té monstrozity...

Stojíme za těmi blázny s kartónovou cedulí, takže nejsme moc vidět :grin:

Koncert stál za to, holky se předvedly, kapela jim hrála perfektně, akorát zvukaři asi bylo fuk, že přehulil aparaturu a textům kvůli tomu nebylo moc rozumět, ale to je asi jediný zápor. Jinak je vidět že se agentura snaží opravdu Babymetal prezentovat jako klasickou skupinu, protože na holkách nebylo vůbec nijak poznat, že své kořeny odvozují z idol světa. Prostě klasický koncert. Po koncertu byl k dispozici stánek s nějakými těmi suvenýry a to je všechno. No alespoň jsem si koupil tričko, lepší fotku toho trička jsem nenašel, sorry. Kdyby měl někdo eminentní zájem, zkusím mu vyfotit to co mám doma.

Po koncertu stála před koncertní halou skupina místních podnikavých černochů a prodávali dost neuměle vytištěné plakáty po třech librách za kus :lol:

Myslím, že to je tak nějak všechno asijsky relevantní z výletu do Londýna. Dávám prostor případné pro dotazy.
« Poslední změna: 15. Červenec 2014 - 01:08 od Serapis »

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #233 kdy: 28. Srpen 2014 - 13:01 »
Ta fronta...

:silence:

...to jsem nevěřil :) Nebýt tvého videa, představil jsem si houf lidí někde před vchodem ale tohle je snad jak 2-3 Třídy Míru u nás v PCE. Kolik Vás tak vyšla zhruba návštěva restaurací a stálo jídlo za to? :) A jen tak pro zajímavost, kolik stál lístek na koncert + je někde ukázka přímo toho koncertu? ;)

Pěkné :music:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #234 kdy: 29. Srpen 2014 - 15:15 »
No přes dva tisíce lidí no :grin:  Slyšel jsem od jednoho účastníků, že prý se bavil s někým místním a že to komentoval "Bydlím tu už 40 let, ale takovouhle frontu jsem tu ještě neviděl.".

No nějaká videa by na YouTube byla, ale kvalita nic moc...

Jinak se čeká, že z toho jejich světového turné bude DVD, tak uvidíme.

Lístky stály 25 liber každý + nějaké drobné poplatky za rezervaci a uschování na místě do dne koncertu.

Představu o cenách si můžeš udělat třeba tady:
http://www.tokyodiner.com/SampleMenu
Tady jsme zrovna byli na jidle v Chinatownu poprvé.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #235 kdy: 05. Září 2014 - 14:19 »
Lístky nejsou nejdražší, jídla už jsou trochu "mastnější", Katsu-Don vyjden na nějakých 360,- ale tak snad vám chutnalo a kvalitou jídla se to vyrovnalo, Londýn je Londýn :)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #236 kdy: 18. Září 2014 - 14:32 »
Tapatalk neni spatna vec, testuji s novym tel. zde na foru, dobry napad to byl Serape, na Huawei jsem musel setrit kazdy kB cili app pro me na 1 ucel musela pryc, rekl bych ale ze se i tapatalk zlepsil.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #237 kdy: 26. Září 2018 - 17:28 »
A už ho to dostihlo taky...
:computerman:

Tak který se uzmeš? Máš na výběr z 0 (odmítnout) až 2 možností...
+ omezený nárok na námitky a korekce.

:kuk: