Autor Téma: Vietnamská hudba [Neprávem opomíjená a přehlížená - PROČ ?]  (Přečteno 13533 krát)

Offline Kodrcik

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
Re: Vietnamská hudba
« Odpověď #25 kdy: 27. Únor 2009 - 12:25 »
Poraď mi,kde stahuješ a hledáš tuhle hudbu?Máš nějaké fórum nebo vyhledávač???Já bych chtěl taky hledaaat.....a stahovat....poraaaď prosííím... :roll: :grin:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Pohlaví: Ženské
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #26 kdy: 27. Únor 2009 - 12:34 »
no väčšinou idem cez google  :lol:
ešte som našla nejaké albumy
My Tam - Not Only Me - Đâu Chỉ Riêng Em (Volume 2) http://www.megaupload.com/?d=62CDV4PD
My Tam - Nụ hôn bất ngờ http://www.megaupload.com/?d=JIVVWV3Z
My Tam - Ước gì - The Best of http://www.megaupload.com/?d=HFJZJQW7
My Tam - Chỉ yêu mình anh (feat. Quang Dũng) - The Best Of http://www.megaupload.com/?d=91XFZQIB
My Tam Vol.4,5 DƯỜNG NHƯ TA ĐÃ.... http://www.mediafire.com/?sharekey=0c346cd95d837c287069484bded33bcdfb0bc631d918d390

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Pohlaví: Mužské
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #27 kdy: 27. Únor 2009 - 12:54 »
Poraď mi,kde stahuješ a hledáš tuhle hudbu?Máš nějaké fórum nebo vyhledávač???Já bych chtěl taky hledaaat.....a stahovat....poraaaď prosííím... :roll: :grin:

Je v tom taková malá finta, kterou tady myslím zmiňoval Zidedo.

napíše do googlu třeba:

My Tam megaupload
My Tam rapidshare
My Tam mediafire

Vždy dáš první název toho co hledáš a za to název uložiště. Pak už jen stačí prolézt to co to vyplivne.

Offline Kodrcik

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #28 kdy: 27. Únor 2009 - 12:58 »
Zlatíčko!!!!!!!!!!!!!!!!!Moc děkuju....jsi šikulka....mooooooooooooooc díky.... :heart:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #29 kdy: 27. Únor 2009 - 13:06 »
nemáš zač,som rada,že som pomohla  :smile:

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #30 kdy: 27. Únor 2009 - 18:03 »
safra! Kdž tu říkám My Tam nikdo si mě něvšímá teď když animestar tu hodí odkazy tak najednou všeci ví její jméno :(

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline Kodrcik

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #31 kdy: 27. Únor 2009 - 21:33 »
No jo no...lidičky já jsem tak včera byl Vámi navnaděn a okouzlen tímto fórem,že jsem dnes vyrazil do SAPY do končin pražské části Libuše.Byla to síla...ve staré škodovce 120 ce,jet opět po jižní spojce,no myslím,že to co já jsem schopen udělat pro získání hudby není asi jen tak někdo.... :lol:byl jsem se tam podívat s touhou zakoupit nějaký originál na CD nebo DVD!!!!A lidičky já jsem se opravdu dočkal!!ZA jen 570 Kč jsem si odtamtud přivezl jedno luxusní CD s pohlednicemi,další zase CD + DVD,pak ještě 1 DVD,CD a VCD.Bohužel jen prvně zmiňované jsou originály,zbytek jsou pirátské disky,ale řeknu Vám ty 2 zpěvačky to je prostě nepopsatelná nádhera a krása......Teď Vám napíšu co jsem koupil jo?!Mimochodem krámků a stánků s CD a DVD je tam asi 5,ale vesměs všude mají to samé,a prodejci moc nerozumí ani co vlastně prodávají...to mě docela pobavilo...že i já jako čech znám 2 vietnamské zpěváky a oni ani ne... :lol:nicméně tam co jsem koupil originály,tam se vyznají,jsou velice,velice příjemní,mají velmi pro nás krásné ceny,a jak My Tam tak Le Dunga znali a našli mi od nich to co tam měli........jako masakeeeeeeeeer...mam takovou chuť jet tam zítra znova a skoupit ty všechny originály,že už teď přemýšlím KDE na to vezmu...cesta po jižní spojce mě tedy zrovna moc neláká,ale co se dá dělat....toužím po tom,tak to asi budu muset vydržet no....každopádně přítel byl nadšen taky,je to úplně jiný svět......jen škoda,že těch orig.disků tam neměli více,a že toho ještě tolik neznáme.....je opravdu rozdíl,mezi orig.diskem a pirátským...nejlepší je,že pořád nevím KDE a JAK sehnat toho Vitase... :cry:tak co?Kdopak mi pomůže dořešit web Taobao.com abych si mohl Vitase koupit a objednat?!Pomozte prosííííím....

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #32 kdy: 27. Únor 2009 - 22:31 »
ne, rozdíl nepoznáš. Jinak to za těch 570 co sis koupil? Protože kdybys řekl, mám toho doma spousty vn hudby a vím co kupovat  :wink:. Originálů z vietnamů mám 3štosy a DVDček asi 50. Samí Paris by night atp.

Jinak kdybych tě tam někdy viděl, tak bych tě tam zatáhl kde kupovat. (Zatím v Praze nebydlím, ale možná za půl roku budu)

Offline Kodrcik

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #33 kdy: 27. Únor 2009 - 23:06 »
No tak mi poraď....já se rád nechám inspirovat!Já jsem byl v krytém krámku,s dveřmi,zbytek byli stánky venku,a tam jsou jen samé pirátské CD a o ty zrovna moc nestojím už....no já zatím toho moc neznám...tak mi poraď nějaké interprety...ale nevím moc co a jak no....a odkud jsi?!Za 570 Kč jsem koupil 2 zpěvačky-ty stáli 160 a 200,jedna se jmenuje ...ted nevím jestli to napíšu dobře:PHAM THANH THAO a ta druhá BAO THY.Pak jsem koupil CD od zpěváka ADAM HO,to je takovej rock-to si koupil přítel,ale je to docela nevietnamský teda...no a já ještě VCD LE DUNGA.....pěkný písničky,ale ty klipy,klasicky nesedí hlas na obrazu u 80 % klipů...no comment :smile:no a to je všechno.Vlastné néééééé ještě 1 DVD......zpěvák jménem:QUÁCH THÁNH DANH...nemáš ICQ?Źe bysme pokecali? :razz:

Offline Kodrcik

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #34 kdy: 28. Únor 2009 - 17:21 »
Tak jsem čekal nějakou odpověď....ovšem marně :megalol:Už jsem našel tu písničku od My Tam,kterou jsem tak urputně chtěl Vám ukázat na youtubku,ale nenašel jsem ji,až dnes jsem totiž zjistil,jak se jmenuje....a obrovské poděkování teda patří...Anime Star,bez jejíž odkazů bych tu písničku snad ani nenašel a nezjistil její název!Jmenuje se " Loi Hua Chong Phai ",a nachází se na CD-UOG CI-doporučuji všem stáhnout a poslechnout....byla to 1 z prvních písniček,které jsem od My Tam slyšel a viděl klip,a teda musim říct,že tak kvalitně natočenou a krásnou písničku člověk za život mockrát neslyší....prosím všechny kdo jste zvědaví,o ohodnocení,docela rád bych to s Vámi rozebral do hloubky....tak stahujte a hodnoťte!!! :twisted:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #35 kdy: 02. Březen 2009 - 08:48 »
Našla som ešte jeden album  :smile:
Cam Ly - Em Se Quen - Dem Co Mua Roi 2007 http://www.megaupload.com/?d=0EKD4HMO

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #36 kdy: 02. Březen 2009 - 10:54 »
promiň až teď jsem se dostal k počítači. Jsem z Chebu :-). Ach to jo, já jsem nekoukal do 1.strany kde ses ptal, jinak bych ti to mohl říct zpaměti (to CD totiž mám). :(.

Cam Ly jak jaká volba, já osobně moc její žánr nepreferuju. (Sex skandály atp...), ale jestli to tak vezmem, tak nejspíš všichni "ti známý" to prožili, jinak by neměli jak financovat svůj label a nestaly se slavní za 1den...

Jinak zkuste jednu zpěvačku, jež je napůl češka a napůl vietnamka, rozhodla se ject do vietnamu, tam začala se učit vietnamsky atp., teď zpívá a měla to docela těžký (něměla peníze a nevěděl o ní nikdo).

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #37 kdy: 02. Březen 2009 - 11:18 »
ja by som ju aj rada skúsila  :smile: ako sa volá?

Offline Kodrcik

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #38 kdy: 02. Březen 2009 - 14:23 »
Zdravím,

musim říct,že už jsem slyšel pár písniček korejských,a nevím čím to je...pořád u mě vítezí ten vietnam.Co se týče stylu,nějak mi to sedí víc,neslyšel jsem jich zatím moc,asi to chce slyšet opravdu hromadu věcí...nicméně mě ty vietnamské písničky se prostě líbí,je to přesně můj styl,......znáte někdo LUU GIA BAO?!

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #39 kdy: 02. Březen 2009 - 16:30 »
zhlavy to jaksi teď nevím, večer dám vědět :o)

to kodrcik: jestli mi sem hodíš její obrázek tak se na ní pdorobně podívám :)

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #40 kdy: 03. Březen 2009 - 01:14 »
Takže nakonec jsem si vzpomel jmenuje se pokud se nepletu tyna tinh

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #41 kdy: 03. Březen 2009 - 09:32 »
wow je veľmi pekná  :grin: len som od nej nikde nič nenašla  :confused:

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #42 kdy: 03. Březen 2009 - 10:40 »
to je asi tím, že působí teprv necelý půlrok :)

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #43 kdy: 04. Březen 2009 - 08:46 »
jáj,ale už niečo vydala,nie?

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #44 kdy: 04. Březen 2009 - 11:18 »
Jo určitě. Zpívá rock a pop. Prý trošku s evropskym stylem. A teď jsem hledal a ona je tina a ne tyna xD zkuste raději oboje dneska večer sem hodím nějaký ty odkazy...

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
« Odpověď #45 kdy: 23. Březen 2009 - 08:04 »
O.T.
Kodrcik.... odkaz na Taobao.com (uz jsem ti o tom psal, ale jini to nevi) je uzavrena vnitrni burza... tudiz tam ti muze akorat nekdo nakoupit, kdo bydli v cine tak ako auction.yahoo.co.jp, nebo ostatni.... hold neni to ebay, pac se od takovych sychruji, protoze ti muze prilitnout (i nemusi) z adresy p.o.box ....a neudelas s tim uz vubec nic.... a to prodejci velmi radi, pac jsou touto adresou chraneni, pac z ni mohou  vybirat kdekoliv a kdykoliv (tudiz odchytnuti nemozne). Jak jsem ti odpovidal pohledam ruzne jak budu moct, ale na Taobao.com zapomen pokud tam nemas mistniho...
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #46 kdy: 23. Březen 2009 - 23:57 »
Tak jsem se překonal a z jedné tv série se mi zalíbil openning a ending. Proto ho budu shánět pokud ho nenajdu! Zatím se daří neúspěšně. Série se jmenuje bong duong muon khoc

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #47 kdy: 13. Duben 2009 - 12:19 »

Je v tom taková malá finta, kterou tady myslím zmiňoval Zidedo.

napíše do googlu třeba:

My Tam megaupload
My Tam rapidshare
My Tam mediafire

Vždy dáš první název toho co hledáš a za to název uložiště. Pak už jen stačí prolézt to co to vyplivne.
Finta? Já o ní od nikoho nečetl a dělám to tak taky :grin: :wink:

Offline Kodrcik

• LV 0/10
  • *
Vietnamská hudba-neprávem opomíjená,přehlížená-PROČ???
« Odpověď #48 kdy: 17. Září 2009 - 19:32 »
Tak jsem se rozhodl po delší době i já přispět zde něčím od sebe.Tak jak je tady každej hotovej z Japonska,Taiwanu,Korey..../nevím ted jaké I/Y se přiznám:-)/,tak já jsem zase hotovej z Vietnamské hudby.Chtěl bych Vás tady trochu seznámit s vývojem vietnamské hudby za poslední 2 roky a ukázat Vám,že i Ti "stánkaři" jak jim každý říká umí naprosto dokonalé kouzelné věci.Spousta lidí tady i jinde je odsuzuje,opomíjí,přehlíží,a neprávem!!!!Já se Vám tady pokusím dokázat,že zcela,zcela zbytečně...... :confused:
« Poslední změna: 18. Září 2009 - 20:03 od maddy1111 »

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 20
Re: Vietnamská hudba-neprávem opomíjená,přehlížená-PROČ???
« Odpověď #49 kdy: 18. Září 2009 - 14:51 »
Mám pocit, že tohle téma už tu je, dokonce ve stejné sekci fóra ^^. Jak se toto má od topicu Vietnamská hudba *odkaz* vlastně lišit?

Co se třeba jednou zhluboka nadechnout, trochu se uklidnit a zamyslet se nad tím, co si sem vlastně vůbec chtěl napsat? ^^

Myslím, že přečtením příspěvku výše mi právě umřelo nikolik set mozkových buněk. Omlouvám se, jestli moje příspěvky působí stejně i na vás.