Autor Téma: Morning Musume  (Přečteno 145416 krát)

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
  • Pohlaví: Mužské
Re: Morning Musume
« Odpověď #875 kdy: 13. Březen 2010 - 13:42 »
Je. Vtipný co  :lol: :wink:  To album vyjde příští středu, tak to asi mají promyšlený. Třeba chtějí udělat konečně pořádnou reklamu.

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #876 kdy: 16. Březen 2010 - 21:28 »
     Live verze Onna ga Medatte Naze Ikenai. Koknrétně „Onna ga Medatte Naze Ikenai (Mobekimasu Live Ver.)“ z DVD k albu „10 MY ME“ co díky časovému posunu v Japonksu už vyšlo :smile:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SSBD95oJ9ws[/youtube]

Offline Akimitsu

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 14
« Odpověď #877 kdy: 16. Březen 2010 - 22:21 »
Jsem to na první pohled četl jako "LinLin verze" a už jsem se těšil na LinLin solo. Asi k tomu ještě přispěl ten první záběr. No nic :smile:

Ale i tak se mi to hodně líbilo, live verze vždy stojí za to. Jen obvykle při live verzi hned poznám, že to je zpívané znovu, ať už je to nakonec opravdu live nebo nově předzpívané, ale tady mi to zní snad úplně stejně jako singl verze. Možná to byl záměr a mělo to být live jenom tím obrazem?

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #878 kdy: 17. Březen 2010 - 00:31 »
     Čert ví. V návaznosti na naše předchozí debaty můžu konstatovat, že rozsah využití playbacku je u H!Pu jedna velká neznámá. Všem je prakticky jasný, že se používá, ale nikdo neví kdy a kde.

K tomuhle konkrétnímu vystoupení. Porovnával jsem s CD verzí. Dovolil bych si upozornit na dvě (čistě náhodou) Gaki sola. První od 1:48 do 1:56, kde si myslím je obzvláště vždycky před pauzou slyšet, že má problémy celou pasáž udýchat. A pak asi od 2:28 celé „zenbu suteiji“ se mi zdá trochu jiné, ale tady si nějak při opakovaném poslechu nejsem jistý jestli si nevymýšlím. Každopádně to ukazuje na to, že pokud zde nějaké rozdíly jsou, tak to jsou v zásadě opravdu detaily. A po napsání celého tohoto odstavce a zabití 15-ti minut posloucháním pár pasáží pořád dokola musím říci, že toho moc nevím. Asi jsou tam rozdíly, ale nijak velké. Což je podle mě škoda.

Jinak jediná LinLin solo verze bude asi bohužel ta videoklipová ( ). Po nakliknutí tam budete mít playlist se zbytkem solo PV.

A zcela na závěr jsem našel tuhle zajímavost: „Onna ga Medatte Naze Ikenai (Vocals Only Version)“  Vytvořeno odečtením instrumentálky od klasické album verze.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fTRvSI-T5ZY[/youtube]

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #879 kdy: 17. Březen 2010 - 00:34 »
Jsem to na první pohled četl jako "LinLin verze" a už jsem se těšil na LinLin solo. Asi k tomu ještě přispěl ten první záběr. No nic :smile:

Ale i tak se mi to hodně líbilo, live verze vždy stojí za to. Jen obvykle při live verzi hned poznám, že to je zpívané znovu, ať už je to nakonec opravdu live nebo nově předzpívané, ale tady mi to zní snad úplně stejně jako singl verze. Možná to byl záměr a mělo to být live jenom tím obrazem?

Je to live, Eririn tam funí  :mon16: (1:44).

Co mě, ale vážně začíná maximálně srrr... štvát, jsou gezüchty :boom: Takahashi a Risy. Všimněte si schválně těch momentů kdy skončí se zpěvem. To je tak strašně nepřirozený a vyumělkovaný že je mi z toho blivno ... Omlouvám se všem, ale vůbec si toho všímám poslední dobou, jak lezou do kamery (když k nim najíždí) tak, že by i vypadly ze šatů co maj na sobě.

Někdo by je měl trochu usměrnit, podle mě to už leze za hranici vkusu. Nejsou to přece šlapky  :cry2:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
« Odpověď #880 kdy: 17. Březen 2010 - 00:41 »
A když se dívám na Morning Musume - Onna ga Medatte Naze Ikenai (Linlin Close Up Ver.)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5Q3fKL4p5wQ[/youtube]

Tak mi vážně vylezl  :heart: tlak o 100 bodů. :heart: :heart: :heart: To se prostě nedá vydržet :lol:. Ona je prostě fantastická :smile:.

edit: Dal jsem si všechny C.U.Ver. LinLin a Mitsi jasné favoritky, někde to se mnou ani nehnulo :smile:
« Poslední změna: 17. Březen 2010 - 01:03 od dx5p8 »

Offline Akimitsu

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #881 kdy: 17. Březen 2010 - 01:15 »
Já tam to dýchání stejně pořád neslyším, jen tak trošku, rozhodně mnohem míň než obvykle, kdy je to zadýchání poznat už na zpěvu, ale pokud vy ho slyšíte, tak to asi je jak říkáte. Mně šlo spíš přímo o zpěv v tom smyslu, že pokud je to opravdu live, tak se jim, myslím, dost povedlo se sladit se singlem, protože obvykle jim to právě ujede aspoň natolik, že to postřehnu. Takže bod pro ně.

Slovo "gezüchty" neznám, takže nevím, co máš na mysli. Prosím o překlad do češtiny pro mě neznalce, protože to slovo je nejednoznačné i pro slovník :wink: Možná myslíme oba stejnou věc.

S tou LinLin verzí souhlasím, ta je prostě skvělá, strašně jí to tam sluší. Škoda, že většinu doby se musí jen usmívat a moc toho nenazpívá. Ale že by ostatní se mnou nehnuly, to zase ne :wink:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
« Odpověď #882 kdy: 17. Březen 2010 - 02:44 »
Jasně myslel jsem obličeje.

Tenhle člověk vyrábí technicky dokonalé remixy: (a ještě má super nick na YT: kawaiirrhea  :shock: :megalol: )

Hudba: Koi no dance Site + slova: Dschinghis Khan= Khan no Dance Site

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TAaYFK5fI9E[/youtube]

:megalol: :megalol: :megalol:

LA la la madness no Uta

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=efZV7VY_X-o[/youtube]

:megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: dying ....... :hot: :fist: :hot:

Já už tu půl hodiny brečím smíchy nad jeho videama

Offline Akimitsu

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #883 kdy: 17. Březen 2010 - 21:23 »
Aha, jasně, díky za překlad. Německy neumím, takže mě nenapadlo, že to píšeš rovnou foneticky a bral jsem to, jak je to napsané, jenže pak mi buď absolutně neseděl význam (německy potomstvo) a nebo neseděl jazyk a měl jsem sice mírně podezřelou, ale do kontextu celkem zapadající větu (holandsky vzdychání) :wink:

Jinak jsem si taky všimnul, ale myslím, že ne přímo poslední dobou, ale spíš až v tomto singlu. Přesně tohle jsem si říkal, když jsem ten singl viděl poprvé, hrozně mě zklamalo, jak se tam Aichan nepřirozeně usmívala. Serapis snad říkal, že by to mohlo mít spojitost s textem, ale co jsem se teď na něj tak v rychlosti koukal, tak jsem si ničeho nevšimnul a nějak podrobně se mi to v tuhle chvíli zkoumat nechce. Ale nelíbí se mi to, tím spíš, že Aichan se vždy usmívala tak pěkně a přirozeně. No zkrátka úžasně (...tady jsem se na chvilku zasnil...). A v tomhle vystoupení si toho všímám už i u Risy, třeba na 0:44 se tváří opravdu zvláštně. Ale na druhou stranu, v těch vystoupeních například v Music Fighteru nebo v Utabanu, co jsem sem nedávno dával, se už tváří obě v pohodě a naopak je tam spousta moc pěkných momentů, takže snad je to jen chvilkový výpadek.

A vůbec, co to tady řešíme. Aichan s Risou jsou pefektní, takže pokud se tváří takhle, tak je to zcela jistě záměrně! :wink: (Nebrat moc vážně).

A ještě dodatek. Nejlepší solo verzi má tentokrát asi vážně LinLin, už jen to jak na začátku kývá hlavou do rytmu stojí za to. No a navíc jak jsi psal.

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Pohlaví: Ženské
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #884 kdy: 18. Březen 2010 - 19:53 »
nad tým 0:44 som sa i ja u Risy pozastavila...pôsobilo to tak hrozne nasilu...a tiež aj Ai-chan sa tak nasilu tvárila, u ostatných členiek som si to nevšimla

Offline vercik

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
« Odpověď #885 kdy: 19. Březen 2010 - 17:08 »
Jinak jsem si taky všimnul, ale myslím, že ne přímo poslední dobou, ale spíš až v tomto singlu. Přesně tohle jsem si říkal, když jsem ten singl viděl poprvé, hrozně mě zklamalo, jak se tam Aichan nepřirozeně usmívala. Serapis snad říkal, že by to mohlo mít spojitost s textem, ale co jsem se teď na něj tak v rychlosti koukal, tak jsem si ničeho nevšimnul a nějak podrobně se mi to v tuhle chvíli zkoumat nechce.
A vůbec, co to tady řešíme. Aichan s Risou jsou pefektní, takže pokud se tváří takhle, tak je to zcela jistě záměrně! :wink: (Nebrat moc vážně).

když jsem viděla poprvé tento klip, tak jsem taky přemýšlela, proč se do toho tak nutí, hlavně teda Risa.. :confused: ale je fakt, že ve spojitosti s textem, mi to přijde už přirozenější. "nechtěj být jedna z davu, ale vyniknout; jejich úsměvy budou zářit atd.." ale to že to nepůsobí věrohodně je asi tím, že na to nejsou tolik zvyklé, a je to součást klipu nebo přímo nové image..  :manga10:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #886 kdy: 19. Březen 2010 - 19:36 »
Tak já se taky zase připojím :cool:

Co mě, ale vážně začíná maximálně srrr... štvát, jsou gezüchty :boom: Takahashi a Risy.

Za prvé:
„Řekl jste FUJ Kolalokově limonádě cizinče?“ :lol:

Za druhé:
     Ale máš do jisté míry pravdu. Však jsem už tady někde psal, že ona se sexy moc tvářit neumí. Teda, abych byl přesný, tak umí. Ale nesmí se speciálně o to moc snažit.

Za třetí:
     Ty remixy jsou technicky sice dobrý, ale některý pasáže mi přijdou prostě strašně zmatený :lol:  Rozhodně ale zajímavý. A „la count“ počty mě dostaly :megalol:

Za čtvrté:
     Ano. LinLin vyrostla do krásy. Tohle video to jenom potvrzuje. Kei si toho všimnul první a tak nějak si jí tady zpola přivlastnil :grin:

Novinky...

Gaki a Aika se v Shibuye zúčastnily jakési promo akce u příležitosti zahájení prodeje alba 10 MY ME.

upoutávka...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nvVw7b67tsw[/youtube]

A místo činu den poté. Nechaly za sebou takovéhle kartičky.

A ještě dnes začínalo koncertní turné „Morning Musume Concert Tour 2010 Haru ~Pikappika!~“ a tady je tracklist:

1) OPENING
 2) Moonlight night ~Tsukiyo no Ban da yo~ (Moonlight night ~月夜の晩だよ~)
 3) Kimagure Princess (気まぐれプリンセス)
 4) VTR - Member Introduction
 5) Renai Revolution 21 (恋愛レボリューション21)
 6) MC
 7) Aishite Aishite Ato Ippun (愛して 愛して 後一分)
 8) Nanchatte Renai (なんちゃって恋愛)
 9) Shouganai Yume Oibito (しょうがない 夢追い人)
10) MC
11) Ano Hi ni Modoritai (あの日に戻りたい) - Takahashi Ai, Niigaki Risa
12) Osaka Umainen (大阪 美味いねん) - Mitsui Aika, Junjun, Linlin
13) Ookii Hitomi (大きい瞳) - Kamei Eri, Michishige Sayumi, Tanaka Reina
14) Resonant Blue (リゾナント ブルー)
15) MC
16) Medley
        - LOVE Machine (LOVEマシーン)
        - The☆Pea~ce! (ザ☆ピ~ス!)
        - Kanashimi Twilight (悲しみトワイライト)
        - Koi no Dance Site (恋のダンスサイト)
        - Roman ~MY DEAR BOY~ (浪漫 ~MY DEAR BOY~)
        - Koko ni Iruzee! (ここにいるぜぇ!)
17) Ame no Furanai Hoshi de wa Aisenai Darou? (Chinese Ver.) (雨の降らない星では愛せないだろう? (中国語Ver.))
18) Onna ga Medatte Naze Ikenai (女が目立って なぜイケナイ)
19) 3, 2, 1 BREAKIN' OUT!
20) Mikan (みかん)
21) Genki Pikappika! (元気ピカッピカッ!)
22) MC
23) Loving you forever

Encore:
24) HOW DO YOU LIKE JAPAN? ~Nihon wa Donna Kanji Dekka?~ (HOW DO YOU LIKE JAPAN? ~日本はどんな感じでっか?~)
25) MC
26) Namidacchi (涙ッチ)

IMHO se s Moonlight Night na úvod a Namidacchi na závěr snad nedá moc pokazit :cool:
« Poslední změna: 19. Březen 2010 - 23:26 od Serapis »

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #887 kdy: 19. Březen 2010 - 22:20 »
     Ještě přidám pár fotek z oné akce k zahájení prodeje 10 MY ME. Sakra, taky bych si chtěl to nové album koupit přímo od Risy a ne přes internet :sad:

« Poslední změna: 19. Březen 2010 - 23:18 od Serapis »

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #888 kdy: 20. Březen 2010 - 13:41 »
nj,to by som aj ja chcela  :confused:

Offline Akimitsu

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #889 kdy: 20. Březen 2010 - 19:53 »
Já taky. A s placením bych určitě nikam nespěchal :wink:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #890 kdy: 20. Březen 2010 - 20:06 »
ja by som si to rovno nechala aj podpísať  :grin:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #891 kdy: 20. Březen 2010 - 21:45 »
Před časem se Morning Musume zůčastnily první 3D módní přehlídky.

3D brýle nutností:

No a aby to nebylo čistě 3D, tak se MM dostaly na molo taky a nakonec zazpívaly Renai Revolution 21:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O7Vyo6LJRL4[/youtube]

Pěkně se předvedla Sayu, JunJun, LinLin a oproti jindy se mi tu líbila i Aika.

A ještě bych tu měl pár fotek k albu 10 MY ME.

Asi nejvíc mě pobavil fotka Reiny a JunJun. Za prvé je tam pěkně vidět výškový rozdíl mezi nimi a za druhé si tam Reina JunJun naprosto úžasně chytla kolem boku. Podle mě to je nejrozkošnější fotka tohohle rozkošného párečku :grin:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #892 kdy: 20. Březen 2010 - 21:49 »
to aká je JunJun vysoká?!  :shock: neviete niekto koľko meria?  :razz:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
« Odpověď #893 kdy: 20. Březen 2010 - 22:41 »
to aká je JunJun vysoká?!  :shock: neviete niekto koľko meria?  :razz:

Jun Jun patří mezi tři nejvyšší dívky v MM. Spolu s Kaorin, (a asi) s Ayappe měří neuvěřitelných 168! cm.  :cool:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #894 kdy: 20. Březen 2010 - 22:43 »
     Přesně tak. Dle wiki měří JunJun ze současných Musumek s přehledem nejvíc a to 168 cm a Reina má 152 cm. Stejně je sranda, že i JunJun, jako největší z nich je pořád menší než já :cool:  To když vezmu, že bych se třeba někdy vážně dostal na nějakou FC akci, tak setkání třeba s Reinou o víc než 20 cm menší, by mohlo být zajímavý. I když třeba taková Yaguchi se svými 145 cm :grin:, ale ta už na mě nepůsobí tak strašně subtilním dojmem.

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #895 kdy: 20. Březen 2010 - 22:49 »
čože? to JunJun je vyššia než ja?! no haluz  :lol:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
« Odpověď #896 kdy: 20. Březen 2010 - 22:56 »
I když třeba taková Yaguchi se svými 145 cm :grin:, ale ta už na mě nepůsobí tak strašně subtilním dojmem.
Marippe rozhodně není subtilní bytost. Tlustá není, ale pár kolo přibrala. Tanakacchi váží 39 kg i se židlí  :smile:

Offline Veritty

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 44
  • Visual kei ☆ Oshare kei
« Odpověď #897 kdy: 21. Březen 2010 - 08:34 »
Reina má vážně jenom 39 kg? Ty vogo...

AnimeStar: kolik měříš?  :lol:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #898 kdy: 21. Březen 2010 - 15:04 »
ja? 167 cm  :lol: Reina váži 39 kg?!  :shock: preboha, ved toľko som naposledy vážila na základke  :lol:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #899 kdy: 21. Březen 2010 - 20:48 »
     Kolik váží Reina (nebo jakákoliv jiná Musumka) fakt nevím. Dokonce i v „Morning Musume 6th Generation Physical Examination“ se tomu nějak taktně vyhnuly (a stejně by to bylo zastaralý). Každopádně... dx5p8 ... to byla střelba od boku, sranda a nebo to vážně máš z nějakého zdroje?

Animestar: těsně o centimetr :lol:

Před nějakou dobou jsem se díval na „Morning Musume - America's First Landing Live“ (vydáno 26. ledna 2010), což je FC DVD o prvním MM koncertu na Americkém kontinentu a věcech souvisejících. Samozřejmě tam byly pasáže, ze kterých se snad nedaly neudělat screeny :grin:

Co se stane když vypustíme bandu idolů do Los Angeles? Nic moc extra. Bude se nakupovat, fotit se Zorem a Aichan bude celá pryč z toho, že najde na Hollywoodském Chodníku slávy hvězdu Kačera Donalda.

Ale měl bych tu i pár zajímavějších poznatků. Sayumi umí dávat pěkné masáže, jak to tak vypadá. K doptání u Eri :grin:

Reina si koupila dva poháry s označením „ženich“ a „nevěsta“. Že by tím chtěla něco naznačit?

A ještě jeden. Tentokrát těsně předkoncertní...