Autor Téma: Morning Musume  (Přečteno 145410 krát)

Offline jamin

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 5
  • Pohlaví: Mužské
Re: Morning Musume
« Odpověď #325 kdy: 05. Květen 2008 - 09:45 »
podle mě je Resonant Blue to nejlepší co se za poslední dva roky udělalo. :heart:
vždicky může být hůř...

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
« Odpověď #326 kdy: 08. Květen 2008 - 20:47 »
ehm se omlouvam, ale asi bych jsem si to mohl nekde poslechnout :) ...... jsem asi ten posledni co to uslysi....... a to mohu rict, ze jsem byl velky fanda Musumek, ted bohuzel uz jen pro jednu.
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline jamin

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 5
« Odpověď #327 kdy: 09. Květen 2008 - 09:37 »
ehm se omlouvam, ale asi bych jsem si to mohl nekde poslechnout :) ...... jsem asi ten posledni co to uslysi....... a to mohu rict, ze jsem byl velky fanda Musumek, ted bohuzel uz jen pro jednu.
budiš odpuštěno :lol: :lol:
vždicky může být hůř...

Offline larothond

• LV 3/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 18
« Odpověď #328 kdy: 09. Květen 2008 - 22:17 »
Jinak co se týče těch skladeb, na které ikeL poskytl odkaz, tak mi tam chybi Sexy Boy. :) Ten klip (i skladba) se mi hodně libí (mno, abych řekl pravdu, tak se mi líbí ty jejich "kostýmy" pro ten klip). Ještě dodám, že jsem v případě věku partnerek naprosto normální muž. ;) V tom klipu to u mě vyhrává Aichan (jako vždy).

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #329 kdy: 11. Květen 2008 - 00:27 »
Já ty odkazy nahazoval nějak tak namátkou :)

Lidičky na AnimeFestu 2008 pouštěli na přednášce o hudbě klipek od MM a to Resonante Blue. Woooooohaaaa. Akorát se mi zdál zvuk nějaký divný, u mě doma to zní lépe:)

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #330 kdy: 11. Květen 2008 - 00:30 »
Koukam, ze na tom AnimeFestu to pekne jelo i po a-music strance. To sem zase o neco prisel  :sad: ..... no nic ..... snad se priste postesti...

Offline NOX

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 8
« Odpověď #331 kdy: 12. Květen 2008 - 11:44 »
Kde sou ty casy kdy sem o Holcinach vedel kazdy drb ihned. :) No cooo jsou to porad moje Japonsky skolacky :)

newim jestli to tu bylo jestli jo tak se omlouvam ale moc se mi ty Wallpapery libi :)

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #332 kdy: 16. Květen 2008 - 22:27 »
Ten poslední obrázek je dokonce na webu v galerii :) v trochu větším podání ...

http://asian-music.cz/index.php?gal=Morning%20Musume

Offline NOX

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #333 kdy: 16. Květen 2008 - 23:38 »
Nuf nuf vidis ani sem si nevsiml :) ale i tak na peknosti to nic nemeni :)

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #334 kdy: 17. Květen 2008 - 00:36 »
Nejlepší by to bylo v nějaké monstrózní velikosti, potřebuju něco pověsit na zeď o rozměrech 4.5m x 2m, a MM v životní velikosti by nebylo špatné. Poněvadž ty dva malé A3 obrázky Ai-chan nestačí.

Offline NOX

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #335 kdy: 17. Květen 2008 - 12:01 »
Hehe no tak ja mam plakaty (respektive plakaty udelane s obrovskeho kalendare) jenze sem je kvuli bejvalce radsi sundal ze sten pokoje a ted jsou ulozene nekde ve skrini...pristi semstr je zase vemu a vylepim....

Jedinej plakat MM ktery zdobi muj pokoj je titulni stranka toho kalendare kde sou vsechny holky pohromade. :) ... nejvic me toci kdyz prijde navsteva koukne na plakat a rekne...."proc je tam ta holka tolikrat nestacila by jedna velka" to bych zabijel :D nechapu jak pro nekoho muzou byt vsechny stejny kdyz se vsechny uplne lisi...tsss

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Pohlaví: Ženské
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #336 kdy: 17. Květen 2008 - 12:11 »
Myslím,že tí dotyční by museli byť úplne slepí aby nevideli,že to nie je všetko tá istá baba  :roll:

Offline NOX

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #337 kdy: 17. Květen 2008 - 12:15 »
Ja si srandu nedelam tak 3/4 rikaj ze je to jedna a ta sama baba akorat s trosku jinym ucesem....bych je zabil  :boom2: :megalol:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #338 kdy: 17. Květen 2008 - 12:17 »
Ja viem,že to myslíš úplne vážne...tiež neznášam keď ľudia okolo mňa hovoria na aziatky veď všetky sú rovnaké  :roll:

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #339 kdy: 17. Květen 2008 - 12:17 »
S tím se setkávám taky věčně. Teď sem sivzpoměl že na mě u bráchy nadisku čeká tuna dílů Haromoni, které nestíhám sledovat když nejsu věčně doma :(

Offline NOX

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #340 kdy: 17. Květen 2008 - 12:29 »
Jo tak tenhle problem sem mel driv taky :-D... jenze kdyz ja sem to sledoval jeste pravidelne tak to byl DA HELLO! MORNING :D ktery byl podstatne delsi nez ty soucasny a navic ....(teda to je muj nazor)..... i podstatne nabitejsi co se obsahu tyce  :heart: :heart: :heart:

a kdyz sem si nastahoval treba jeden novej a 4 starsi tak to bylo skoro 4 hodiny sledovani..

AAAAAAAAAAA ted sem si vzpomel...Jeste nakoleji mam cely SPORTOVNI FESTIVAL HELLO!PROJECTU....to byl tehdy den rano sem to zapnul a v podvecer vypnul....celej ten prenos ma cca 9 hodin....je to v .AVI a zabira to cele DVD...............ale hrozna sranda...az budu mit zase cas tak na to zase urco kouknu.... :heart: :heart: :heart: :heart:

ukazka pro ty co nevi o cem mluvim :D

ja si to snad pujdu pustit ....

Offline larothond

• LV 3/10
  • *
« Odpověď #341 kdy: 17. Květen 2008 - 16:11 »
Nejsi náhodou z Prahy? Vypadá to, že máš hodně dobrého materiálu... :)

Já viděl jen sestřih. A nebylo to ani otitulkované, což je pro mě obtíž (když neumím japonsky ani あ).

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #342 kdy: 17. Květen 2008 - 16:39 »
Koukám že mam doma jen Sports Festival z roku 2006 a ještě sem to nestihl celé zkouknout :(

Offline NOX

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #343 kdy: 17. Květen 2008 - 19:04 »
Nejsi náhodou z Prahy? Vypadá to, že máš hodně dobrého materiálu... :)

Já viděl jen sestřih. A nebylo to ani otitulkované, což je pro mě obtíž (když neumím japonsky ani あ).

V Praze momentalne travim 90% svyho casu do Tabora jezdim jednou za dva tydny. No toho materialu zas tak moc nemam :-D Ale jednu dobu sem toho stahoval hodne. :) a ten Sportovni Fest je takova raritka :) Navic je to puvodni directors cut :D nebo spis uncut :D takze je to v podstate porad nataceny vcetne pauz kde si nic nedeje a vcetne koncertu na konci jestli se nepletu....ale co si pamatuju tak sem na to koukal v JPN pac tam ta japonstina opravdu zas tak tezka neni .... :D

Koukám že mam doma jen Sports Festival z roku 2006 a ještě sem to nestihl celé zkouknout :(

To se ti nedivim ze si to nestihl skouknout....uz se tesim az bude zase nejakej Festival....ale moc tomu neverim  :cry:

Offline larothond

• LV 3/10
  • *
« Odpověď #344 kdy: 17. Květen 2008 - 20:12 »
Tábor? No konečně někdo, kdo je blíž. Já jsem o víkendech v Milevsku, přes týden v Praze.

Offline NOX

• LV 4/10
  • *
« Odpověď #345 kdy: 18. Květen 2008 - 00:34 »
Hehe no tak to bydlime docela blizko. Jak pres tejden tak o vikendech :D navic ja sem taky studoval matfyz ale musel sem utyct protoze to byla krize :-D

Dobre zpet k topicu:)

Uz nejakou dobu premyslim proc vubec Tsunku holky nevezme a nevyvetra je tim ze je vezme do Evropy. Ja myslim ze kdyby udelal koncert na nejaky neutralni pude v nejakym velko meste ve stredu Evropy (Berlin, Viden, Praha) tak myslim ze Arenu zaplni velmi rychle...pokud to teda bude avizovat jinde nez na svem blogu :). Uz sem nad tim premyslel driv ze bych mu prostrednictvim jeho blogu poslal prave tenhle napad ale ta sance ze si precte moji zpravu je asi jedna ku milionu takze to asi nema smysl.  :smile:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
« Odpověď #346 kdy: 18. Květen 2008 - 01:21 »
jsem studoval me stranky po prvnim prihlasenim k netu.... presneji sel jsem pres vyheldavac - byli na 1 strance cca 5-7 odkaz od prvniho...... coz zanechani vzkazu o udelani koncertiku a vyvetranim faldiku holek v Evrope by prospelo..... a pevne verim, ze Tsunku ma svuj Boing pro holky....

ale na ten koncert by me tusim nepustili, pac by meli velkou fotku s komentarem .... tento clovek vstup zakazan  :roll:
takze jste se Noxiku shledali :D
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #347 kdy: 18. Květen 2008 - 01:25 »
Osobne si myslim, ze by jsi s timhle navrhem nebyl prvni. Myslim si, ze o ty moznosti vi a ze to ma promysleny. Mozna spis nez mu to navrhnout, bych se snazil nejak prokazat, ze je k tomu "sirsi vule" zde u nas a ze je tu halda fandu. Takovy jeden hlas by asi snadno zanikl, ale kdyby se udelala nejaka organizovanejsi vyzva, uz by byla sance.

to Nacchi: Ja bych rek, ze se vstupem by nebyl problem. Spis by upozornili ochranku aby ti za kazdou cenu zabranila v konani cehokoliv sileneho (vystup na podium apod.)  :megalol:

Offline Mishima

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 7
« Odpověď #348 kdy: 18. Květen 2008 - 08:04 »
Oo

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *