Autor Téma: Pomoooc  (Přečteno 19563 krát)

Offline MAT

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 29
  • Pohlaví: Mužské
Re: Pomoooc
« Odpověď #25 kdy: 18. Srpen 2007 - 16:33 »
Nemá tu niekto náhodou program Sony Vegas 7.0? Ak hej, neviete prečo mi nechce ísť obraz videa vo video náhľade? Zvuk mi ide, ale obraz nie. :cry:
zeby kodek chybel :)

Na to som už tiež myslela, no ono sa mi to nezobrazí ani na časovej osi, vloží sa mi tam iba to audio z toho videa. :confused:

pokud tam dáváš videa ve formátu XVID tak to Vegas ani u mě nedává, zobrazí pouze zvukovou stopu.
jinak DIVX či MPEG bez problému.
nejlépe asi převést XVID na DIVX

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 174
  • Pohlaví: Ženské
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #26 kdy: 18. Srpen 2007 - 16:34 »
Nemá tu niekto náhodou program Sony Vegas 7.0? Ak hej, neviete prečo mi nechce ísť obraz videa vo video náhľade? Zvuk mi ide, ale obraz nie. :cry:

Na to som už tiež myslela, no ono sa mi to nezobrazí ani na časovej osi, vloží sa mi tam iba to audio z toho videa. :confused:

pokud tam dáváš videa ve formátu XVID tak to Vegas ani u mě nedává, zobrazí pouze zvukovou stopu.

Aha a aký program by si odporučil na prevod?

Offline MAT

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 29
« Odpověď #27 kdy: 19. Srpen 2007 - 12:11 »

Aha a aký program by si odporučil na prevod?

skus VirtualDub ...  http://www.stahuj.cz/multimedia/zpracovani_videa/virtualdub/

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #28 kdy: 19. Srpen 2007 - 12:20 »

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #29 kdy: 19. Srpen 2007 - 15:31 »
Takže som zistila, že mi tam idú iba mpg videá, no video náhľad stále nefunguje. Ja sa z toho asi zbláznim. :evil: :cry: :vrr:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #30 kdy: 26. Srpen 2007 - 13:58 »
zkus stáhnout VLC Media Player a přehrát to v tom, ten přehrávač má údajně jakési vlastní prostředí s kodeky takže přehraje hodně věcí

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #31 kdy: 26. Srpen 2007 - 15:32 »
zkus stáhnout VLC Media Player a přehrát to v tom, ten přehrávač má údajně jakési vlastní prostředí s kodeky takže přehraje hodně věcí

Dík, ale už som sa na to vybodla. Skúšali sme spolu s ikeLom všetko možné, trochu to pomohlo, ale aj tak mi tam nejdú videá, ktoré si sama prevediem do DivX. Ale už je to jedno. :lol:

Offline Sushi

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 3
  • ♥♥♥♥♥♥
« Odpověď #32 kdy: 29. Srpen 2007 - 18:13 »
Ludia nasla som na nete konkretne na youtube jedno video ktore by som moc chcela. Ktosi mi raz povedal ze z youtube sa da stahovat ale neviem ako T.T Viete mi niekto poradit prosim??? :sad: :sad: :sad:

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #33 kdy: 29. Srpen 2007 - 19:01 »
Ludia nasla som na nete konkretne na youtube jedno video ktore by som moc chcela. Ktosi mi raz povedal ze z youtube sa da stahovat ale neviem ako T.T Viete mi niekto poradit prosim??? :sad: :sad: :sad:

no ale po stažení z trubky to zrovna není v extra kvalitě... ted si ale nemůžu vzpomenout jak se ta stránka na stáhnutí jmenovala a pak program přes který se to dá přehrát a převést do jiného formátu.. pokud nebude někdo rychlejší tak nahodím jak zjistím :)

a na veohu nebo stage6 to není ?

Offline Sushi

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 3
  • ♥♥♥♥♥♥
« Odpověď #34 kdy: 29. Srpen 2007 - 19:16 »
to video som stiahla z nejakej francuzkej stranky *francuzky neviem ani pipnut pochvalte ma XD* ale aj tak keby ste si niekto spomenuli na postup kludne povedzte XDDD

Offline Kei

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 84
« Odpověď #35 kdy: 29. Srpen 2007 - 21:48 »
staci normlani youtube downloader ,je vsude ke stazeni :D

Facebook    Skype:Kei_cz

Offline Heisei

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 26
  • Everyone is to blame, when you can't play the game
« Odpověď #36 kdy: 29. Srpen 2007 - 22:33 »
a nebo VideoDownloader plugin do FireFoxu.. ^^

Brain sector not found! Retry? Abort? Fail?

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #37 kdy: 05. Říjen 2007 - 19:41 »
Prosím pomôžte mi! Mám taký problém, nainštalovala som si Veoh Launch TV, lenže mi to urobilo len problémy...spomalil sa mi PC,video čo som si dala sťahovať sa mi nedosťahovalo a nejde mi to odinštalovať, tým pádom nemôžem ani pozerať nič na Veohu a akurát tam mám posledný diel anime a ten diel zatiaľ nikde inde nie je. Pls,poraďte mi ako to mám odinštalovať! Vopred ďakujem!!!

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #38 kdy: 05. Říjen 2007 - 19:59 »
Takže sa mi to už podarilo odinštalovať,ale mám ešte taký problém,že keď si chcem pozrieť diel nejakého anime,tak mi tam napíše,že this is preview only,watch it on Veoh TV...pls neviete čo mám s tým urobiť???  :sad:

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #39 kdy: 05. Říjen 2007 - 22:16 »
Takže sa mi to už podarilo odinštalovať,ale mám ešte taký problém,že keď si chcem pozrieť diel nejakého anime,tak mi tam napíše,že this is preview only,watch it on Veoh TV...pls neviete čo mám s tým urobiť???  :sad:

No skús si to stiahnuť cez túto stránku: http://feelingtea.com/decode/google/index.php , keď ti Veoh TV nejde. Ale pozor, stiahne sa ti to vo formáte .flv, čiže potrebuješ FLV player: =flv%20player&g[oz]=1.3.3]http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/prohlizece_obrazku/flv-player/?g[hledano]=flv%20player&g[oz]=1.3.3 . :wink:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #40 kdy: 05. Říjen 2007 - 22:20 »
To sa dá len tak zložito??? Lebo predtým než som si nanštalovala ten Veoh,normálne som mohla pozerať anime na stranke Veohu a ja len chcem aby som aj teraz normálne mohla pozerať anime na tej stránke  :confused: S tým by si vedela niečo urobiť,pls?

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #41 kdy: 05. Říjen 2007 - 22:41 »
To sa dá len tak zložito??? Lebo predtým než som si nanštalovala ten Veoh,normálne som mohla pozerať anime na stranke Veohu a ja len chcem aby som aj teraz normálne mohla pozerať anime na tej stránke  :confused: S tým by si vedela niečo urobiť,pls?

No asi nedá, pretože to video má asi viac minút ako sa tam dá pozerať. Ja napríklad neviem pozrieť video, ktoré má okolo 40 minúť plus mínus. Ak to chcem vidieť, musím si to stiahnuť celé alebo nájsť také, kde to je rozdelené na viac častí.

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #42 kdy: 05. Říjen 2007 - 22:45 »

No asi nedá, pretože to video má asi viac minút ako sa tam dá pozerať. Ja napríklad neviem pozrieť video, ktoré má okolo 40 minúť plus mínus. Ak to chcem vidieť, musím si to stiahnuť celé alebo nájsť také, kde to je rozdelené na viac častí.
Ale to je divné,lebo som skúšala jedno video,malo asi 23 minút a pred stiahnutím programu mi išlo a teraz mi už nejde

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #43 kdy: 05. Říjen 2007 - 22:58 »
teď udělali nějaký změny na veohu, nevím čeho všeho se to týká
ale když je video dlouhé (nevím přesně kolik minut) tak jde přehrát na webu jen 5 minut preview (to už takhle funguje delší dobu)... ale stejně bych se tam na ty streamovaný mazačky nekoukal, když se to stáhne v originální kvalitě tak je to úplně o něčem jiným

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #44 kdy: 05. Říjen 2007 - 23:02 »
ale když je video dlouhé (nevím přesně kolik minut) tak jde přehrát na webu jen 5 minut preview (to už takhle funguje delší dobu)... ale stejně bych se tam na ty streamovaný mazačky nekoukal, když se to stáhne v originální kvalitě tak je to úplně o něčem jiným

Tí blbci zase pred dvoma dňami znížili hranicu asi na 20 minút, lebo videá, ktoré majú pod 20 minút, mi idú celé. :confused: A to som v kľude chcela pozerať Hana Yori Dango 2. Teraz to môžem sťahovať z veohu. :evil:

Keď si chcem len niečo pozrieť, tak nebudem zbytočne sťahovať veľa MB video. Sťahujem si len niektoré veci v HQ. Lebo miesto na harddisku nemám neobmedzené. :confused:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #45 kdy: 05. Říjen 2007 - 23:03 »
To myslíš vážne??? Pred dvomi týždňami to ešte nebolo...no nech idú do....niekam  :evil:

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #46 kdy: 05. Říjen 2007 - 23:04 »
To myslíš vážne??? Pred dvomi týždňami to ešte nebolo...no nech idú do....niekam  :evil:

Bolo ale len na videá, ktoré mali tak okolo 40 minút. :confused:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #47 kdy: 05. Říjen 2007 - 23:21 »
a místo na DVD nemáš? :grin:
však ok, každého věc ;)

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #48 kdy: 05. Říjen 2007 - 23:53 »
a místo na DVD nemáš? :grin:
však ok, každého věc ;)

Mám, ale tiež nechávam pre vzácnejšie veci a pre prípad núdze. :lol: :razz:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #49 kdy: 06. Říjen 2007 - 00:08 »
já pro případ nouze radši nic nenechávám... pač bych pak právě v kompu neměl ani flek místa :grin: