Autor Téma: Na co prave cucite o_--) (filmy, serialy asian)  (Přečteno 36990 krát)

Offline Kei

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 84
  • Pohlaví: Mužské
Re: Na co prave cucite o_--) (filmy, serialy asian)
« Odpověď #675 kdy: 10. Červenec 2011 - 09:28 »
Ty linky jsou úplně v pohodě, já tu stránku používám denně :D , ale pokud chceš torrent
http://www.asiatorrents.com/index.php?page=torrent-details&id=72ff8164d10f7db5debd7f356d62be48ddee52e3   :grin: pokud máš dost místa, jinak v menší verzi
http://www.asiatorrents.com/index.php?page=torrent-details&id=6b20ce4dad8cbc31f4dcde11249c8e26f43d7957#expand

Facebook    Skype:Kei_cz

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #676 kdy: 10. Červenec 2011 - 09:34 »
...achyo...kolik snahy pro zenskou spokojenost...no ale co chlapi neudelaj...zeyo?  :cool:

Download
(verze v HD rozliseni i mensi verze bez nutnosti registrace)
« Poslední změna: 10. Červenec 2011 - 09:48 od slavomiros »

Offline Eliria

• LV 2/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
« Odpověď #677 kdy: 10. Červenec 2011 - 12:35 »
Citace
Ty linky jsou úplně v pohodě, já tu stránku používám denně :D
  :oops: ách jo tak sem levá  :cry: :grin:

Každopádně děkuji hrozně moooc vám oboum :hear:  :heart:  :love2:

Offline tom46

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 32
  • 대한민국 화이팅!
« Odpověď #678 kdy: 10. Červenec 2011 - 13:25 »
no pre istotu som vygooglil tieto linky
http://www.asiandramadownloads.com/2011/02/iljimae.html

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 174
  • Pohlaví: Ženské
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #679 kdy: 10. Červenec 2011 - 15:24 »
Pre regnutých na livejournal.com odporúčam tento web: http://asian-doramas.livejournal.com , sú tam dramy aj filmy.  :smile:

Offline jaijelinne

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 17
  • <3
« Odpověď #680 kdy: 10. Červenec 2011 - 21:50 »
 :heart: Arigatou!

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #681 kdy: 01. Únor 2012 - 23:52 »
Kedze sa na YouTube nachadzaju FULL epizody, zacinam sa oficialne namotavat na C-Dramu DEVIL BESIDE YOU (s Rainie Yang)  :cool:

https://www.youtube.com/results?search_type=videos&search_query=devil+beside+you&search_duration=long&uni=3

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 174
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #682 kdy: 02. Únor 2012 - 15:56 »
Namotávanie sa schvaluje.  :cool: Devil Beside You je super, moja prvá tw-drama, ktorú som videla.  :mon6:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #683 kdy: 11. Únor 2012 - 02:42 »
Já si udělal krásný večer s Miyazakim. Tonari no Totoro, Majo no takkyūbin a Sen to Chihiro no kamikakushi.

Nádhera.. poezie.. !!  :heart: :heart:

Mrzí mě, že jsem na to přišel až dnes, ale když kdysi dávno Mononoke-hime mě ale vůůůbec nezaujala. Tak jsem se nechal odradit.

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
« Odpověď #684 kdy: 23. Únor 2012 - 03:39 »
Shlédl jsem film Kuro-obi (2007)

Já to tam nedal.

Moc pěkný film s hezkejma reáliema počátku 20.st. Určitě doporučuji všem.

:5.0:

Páni herci byli i v ČR.

http://www.kenyukan-praha.com/clanky/kuro-obi.htm

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #685 kdy: 23. Únor 2012 - 20:53 »
momentálně Dream High 2,ale na jedničku to vůbec nemá

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline ladyasiagirl

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
Re:Na co prave cucite o_--) (filmy, serialy asian)
« Odpověď #686 kdy: 17. Červenec 2012 - 22:41 »
Momentálne na taiwanskú verziu Absolute Boyfriend http://wiki.d-addicts.com/Absolute_Boyfriend. Chobotina, ale aspoň sa na tom dá smiať..
* * * *

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #687 kdy: 21. Prosinec 2012 - 10:12 »
Já si udělal krásný večer s Miyazakim. Tonari no Totoro, Majo no takkyūbin a Sen to Chihiro no kamikakushi.

Nádhera.. poezie.. !!  :heart: :heart:

Mrzí mě, že jsem na to přišel až dnes, ale když kdysi dávno Mononoke-hime mě ale vůůůbec nezaujala. Tak jsem se nechal odradit.
To jsi na tom byl podobně, můj první Ghibli film byl právě Princess Mononoke a taky mě to nevzalo zdaleka tak, jak bylo kvitováno okolními prameny. Až další snímek cca po roce Whisper of the Heart zcela změnil mé přístupové nitky a pak už většina filmů, jež jsem viděl od Ghibli, byla neobyčejným zážitkem. Ještě mi jich stále několik zbývá neodhaleno. Jen nemůžu moc komentovat ty snímky co uvádíš, pač mi ty japonské názvy mnoho neříkají :grin:

Leda My Neighbour Totoro - ulítlej film, ale má safra něco do sebe :clapping:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
« Odpověď #688 kdy: 21. Prosinec 2012 - 19:30 »
Whisper of the Heart byl rozhodně taky pěkný film. :clapping:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #689 kdy: 09. Září 2018 - 20:09 »
Včera jsem si začal dávat dohromady v excelu kompletní seznam filmů, seriálů, dokumentů a koncertů, které jsem shlédl. Zatím si do jednotného excelovského souboru shromažďuji filmy, které si od roku 2013 zapisuji do poznámek od doby vlastnictví svého prvního dotykového telefonu. Seznam zatím obsahuje zkompletovaný výčet z roku 2018 až do včerejšího dne. Mimo seznam v telefonu mám vedle sebe ještě ručně psané seznamy od roku 2003 - 2008, kdy jsem si koupil svůj první časopis s DVD, postupně plánuji vše převést do jednotného souboru čistě pro moji referenci, co jsem viděl a jak se mi co onehdá líbilo.

Při této příležitosti mě napadlo, že bych se s Vámi podělil (prozatím) o svůj seznam z letošního roku a pokud někdo má svůj vlastní, případně odkaz/výtah z IMDB, CSFD, rád se podívám co jste sledovali a třeba se vzájemně podělíme o nadšení, doporučení... kdo ví :bear:

Zvláštním pro mě rok 2018 je tím, že jsem se vrátil k asijské kinematografii po 3 leté "odstávce", vlastně bych měl říci - převážně Jihokorejské tvorbě. Ony 3 roky pro mě byly převážně ve znamení "kosmu" protože jsem se v srpnu 2015 "nadchl" pro vesmír a natolik mě toto témě zaujalo, že jsem mu prakticky věnoval celé 2 roky... a zajímá mě toto téma dodnes. V roce 2017 jsem pak nesledoval téměř nic, bylo to zvláštní období z pohledu absence kinematografie.

Tento rok začátkem února to vlastně začalo tím, že phenomen nabízel k prodeji nějaká asijská hudební CD a film Il Mare s Jeon Ji Hyun a oslovil mě v chatu, jestli nemám zájem.

Po jeho shlédnutí ve mě asi vzplála nějaká vlna nostalgických vzpomínek na atmosféru "těch asijských filmů", především korejské kinematografie..." což vyústilo až v zájem o to, shlédnout celou filmovou tvorbu Jeon Ji Hyun a tak jsem dohnal snad 2/3 toho co kdy natočila, co jsem doposud neviděl. Naštěstí tím to neskončilo, vynořili se u mě noví 2 oblíbení mužští jihokorejští herci - a totiž Jung Woo Sung - ten neuvěřitelnej sympaťák z Daisy (Jeon Ji Hyun), a tím jsem se dostal k seriálu Athena Goddes of War, ke kterému nazpívala Tae Yeon písničku, kterou jsem znal a oblíbil si už o několik let dříve... a také Lee Byung Hun, na kterého jsem znovu-narazil (poprvé asi před 7-mi lety v seriálu IRIS) v seriálu Happy Together s Jeon Ji Hyun, Cha Tae Hyun-em, Lee Byung Hun-em a Kim Ha Neul (páni tolik velkých hvězd v jednom seriálu, chvíli jsem tomu skoro nechtěl věřit!). Hrál tu fajn postavu takového chudého, obětavého sourozence 4 dalších postav (Jeon Ji Hyun...), zároveň taťku a věčně zaláskovaného kamaráda vdané mladé učitelky (Kim Ha Neul). Dalším mým terčem se znovu-stala Kim Tae Hee, kterou jsem kdysi objevil ve snímku "Noc úplňku" (The Restless) kde hraje také Jung Woo Sung (tehdy jsem ho ještě tolik neznal) a seriálu IRIS. Posledním seriálem s ní, který jsem dokoukal předevčírem byl Love Story in Harward... ve kterém hrála neuvěřitelně a také vypadá ještě neuvěřitelněji, než jsem ji znal předtím... a vlastně včera to byl naposledy film Venus and Mars, kde už její vizuální stránka také neuvěřitelně pokročila :wink:

No hodně jsem toho vynechal (třeba můj druhý seriál vůbec s Ayou Ueto! - kde má miniaturní roli i mladičká Erika Sawajiri - který mě ale moc nebavil :angel:), ale teď už přejdu k samotnému seznamu z letošního roku.

Všechna svá hodnocení filmů/seriálů z roku 2018 jsem také doplnil na CSFD/IMDB. Později mohu v případě zájmu doplnit kompletní seznam.

Momentálně se chystám na seriály Stairway to Heaven (Kim Tae Hee), The Legend of the Blue Sea (Jeon Ji Hyun) a rozhdoně chci také pokračovat v "dobývání" Jung Woo Sung-a a Lee Byung Hun-a, Aya Ueto a v hledáčku mám například i herečku Son Ye Jin, Kim Se Jeong (gugudan) a přemýšlím, že časem zabrousím i na Taiwan. Možná jste si všimli, že doháním spíše starší kousky - ano je to tak, hodně jsem toho v minulosti minul a díky tomu možná i hvězdičky co jsem znal jsou z období převážně 10 - 20 let zpátky, z novějších seriálů mám zatím v plánu Reply 1988 (2015) což byl prý v Koreji hodně slavný seriál, nu do mého zájmu se dostal spíše kvůli Lee Hyeri ze skupiny Girls' Day. Dále pak seriál My Princess (2011) s Kim Tae Hee.
« Poslední změna: 11. Září 2018 - 17:53 od Small Soldier X »

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #690 kdy: 10. Září 2018 - 18:09 »
Venus and Mars (2007)
 :3.0:

No není (nebyla) úžasná? :manga4:
« Poslední změna: 10. Září 2018 - 22:04 od Small Soldier X »