Autor Téma: Kishin Taisen Gigantic Formula  (Přečteno 825 krát)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Kishin Taisen Gigantic Formula
« kdy: 15. Duben 2007 - 12:39 »
Kishin Taisen Gigantic Formula - duben 2007, prevzato z HF by Trpa

Máme rok 2035, svět se nám představuje v podobných obrázcích jako je tento:

Ale jestli se těšíte na nějaký zajímavý postapokalyptický svět tak na to zapomeňte. Podobné scény jsou tu jen protože to vypadá cool. Samozřejmě nějaká ta apokalypsa taky proběhla. Mít svět bez apokalypsy není cool. Ta které proběhla v tomhle anime byla zapříčiněna klimatickými změnami a vypadala nějak takto:

Poté se Spojené národy rozhodly vytvořit nové světové zřízení v takzvané moudré válce (mluvit o válce je taky cool) kterou mezi sebou budou vést v duelech obří mechové. Nějakých dalších následků oné apokalypsy jsem si nevšiml. Všichni jsou v pohodě, svět vypadá pěkně, budovy stojí, lesy se zelenají. No prostě mi přijde že proběhla jen aby se neřeklo. Anime bez apokalypsy je jako anime bez pantsushotů.

Tak teď k tomu o čem Gigantic formula bude. Hlavní hrdina je klasické mladé trdlo, které je kandidátem na pilota Japonského mecha. Jen o tom zatím neví a bezelstně míří na turnaj do Tokya ve hře kde se pilotují obří mechové.
Jestliže design mechů může být slibný, design postav se mi vůbec nelíbil. Na tomhle obrázku vypadá hrdina ještě slušně, ve spoustě jiných záběrů vypadá jako kříženec šediváka a žáby.

Hlavní hrdinka na tom není o moc líp ale aspoň je to holka.

Mechové jsou pilotování ve dvojicích a tato holčina už pilotkou je, hlavní hrdina se jím za pár okamžiků samozřejmě stane.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Re: Kishin Taisen Gigantic Formula
« Odpověď #1 kdy: 15. Duben 2007 - 12:39 »
Jen co zvítězí v turnaji, rozhodne se Čína provést s Japonskem mecha duel a nastartuje svého Rahxephona

Moudrá válka vedená duely to měla být asi proto aby do ní nebylo zatahováno civilní obyvatelstvo a masivní armády. No moc se to nepovedlo.

Japonsko tedy nastartuje svého Gundama (dobře uznávám, v tomto případě to není od designéra Gundamu) a připraví se k obraně.

Nejprve ale musí naložit piloty. Holčina je připravena hned, ale hlavní hrdina stále sedí u počítače na němž vyhrál před chvílí skončený turnaj a pořád nechápe co se děje.
Zato mech samotný to ví moc dobře a rozběhne se pro něj. Na tomto místě je nutno dodat že nechápu k čemu jsou v mechovi nutní piloti když jeho inteligence zjevně inteligenci obou pilotů dohromady několikanásobně převyšuje. Ale co už.
Hrdina je nalezen a zatímco bishinka uvnitř stroje trpí pod útoky nepřítele....

... je mu mechem nabídnuto místo v kokpitu. Zajisté jedině on totiž dokáže zachránit bishinku, mecha, japonsko a s ním i celý svět.

Vítězství je pak už otázkou chvilky. Stačí předvést nějaké ty cool triky (které jsme v anime ještě nikdy neviděli) jako třeba utrhnutí ruky nepřátelskému mechovi a nasazení jí místo utržené ruky vlastní a je to

ZALOŽENO NA ŽÁDOST re5pecta

Offline Kei

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 84
« Odpověď #2 kdy: 15. Duben 2007 - 12:47 »
Hmm takze boj mezi cinou a japonskem ,takze akce akce akce ,nebo je tam i neco jineho ?

Facebook    Skype:Kei_cz

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • ...::: オタク :::...
« Odpověď #3 kdy: 15. Duben 2007 - 12:48 »
Hmm tak mecha sem mecha tam... To mi připomíná hru co jsem s Mechama kdysy hrál, ale na tohle bych se asi jen tak nedíval, a nebo spíše jakože né hned teď, ale asi až za nějaký čas...  :smile:

Jen jsem pak zvědav, co z toho dějově vyleze...  :grin:
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]