FAN-ZONE > Cesta Za Poznáním...

日本語 - Fair plan - cesta

(1/10) > >>

Nacchi:
Eh nevim jak Vy, ale docela uz realne uvazuji o ceste po japonsku. Jedinna vec me zbyva  doucit se slovni zasobu hlavne japonskou i anglickou.

Ve ctvrtek jsem obdrzel dopis kde mi mamka tlumocila odkud to doslo, tak jsem byl docela rozhozen (pac spatne precetla Ishikawa misto ichi).
No uvazte, kdyz Vam toto oznami, ze mate vetsi postu a tam je napsano:
2-13-1 Shiohama
Ichikawa-shi Chiba, Japan

tak uvazujete realne do konce smeny, zda Vam jako velkeho fandu neposlaly listky na koncert. (v teto dobe Nacchi aj. holky koncertuji dost casto (informativne pro jine neni to jeden koncert, ale je jich nekolik v prubehu 2mesicu asi 8 (vsechny jsou zhruba stejne) ))

Hmm jenze ten dopis neobsahoval ani letenku ani listky :(
Ale i presto pristi mesic obdrzim vice penez, kde bych mel mit na letenky i na JR prukazku pro cestovani po zemi. Na stravu si uz dosetrim :)
Termin nemam urcen vyletu a ostatni zapomente, ze Vas budu tahat v tech kufrech.

ikeL:
Vsak do kufru nemusis  :wink: , budeme jako tvoje deti  :megalol: , takova mala skolka.
Doufam ze aspon posles pohled kdyz tam pojedes a muzes aji nejake ty holky poslat :)))

Nacchi:
vis jak je to drahe? dopis 35kc a jeste to vazi na vaze :( to jsou tezke vydaje.................hmm 30000kc za pobyt a nema na dopis si rikate hmmm no snad se nejaka kacka najde pokud me neokradou a neztratim se :)

Kei:
Neboj nacchi nestratis :D  my te budem hlidat  :roll:

Small Soldier X:
nacchi, mi ti budeme dělat doprovod jako ochranka, určitě nás potom nechaj za odměnu jet zadara :grin:
doufám :neutral:

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi