Autor Téma: AnimeFest 10.-11.05.2008  (Přečteno 4991 krát)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Re: AnimeFest 10.-11.05.2008
« Odpověď #50 kdy: 19. Květen 2008 - 19:13 »
Sysel: ty zlobivý, vykradl mi "I" - "I" neznamená Inteligent ale pan Ideální pane Ideální ;)
Je to krásné, takže Sonim je Japonka, protože nevydala nic v Koreji a BoA je Korejka, protože kromě cca 9 japonských alb, které nazpívala, nahrála a vydala pod japonskou vydavatelskou společností v Japonsku, vydala ještě navíc 8 korejských - krásná to logika =o)

japonská hudba vytvořená v Japonsku v japonském jazyce -JE- japonská hudba, jaká jiná by to byla, korejská? Jestli ano, tak je korejská hudba i album od Sonim, které přišlona svět zcela stejnou cestou -> je to postavené na palici, ale tohle je holt pravda pana Ideálního =o)

Krom toho, ze pan Inteligent zde Veronu jednoznacne oznacil za nemeckou skupinu britskeho puvodu, Ewu Farnu za polskou zpevacku, Utadu Hikaru za americanku a tak dale, by jej nekdo mel upozornit, ze bratr japonske Maki je opravdu taky Japonec. Puvod je vec jina.
Pane I, mohl byste zkusit zacit pouzivat tu vec mezi usnimi vyrustky, nez zacnete vypoustet blafy. 'podle jazyka a v jake zemi se vydava', boze... Fakt to vypustil, nebo mam halucinace? Tady uz se nebudu divit asi fakt nicemu.
Je fuk jaká je to zpěvačka, o tom se tu nebavíme, bavíme se o tom, jaká je HUDBA . ať je klidně Ewa Farná mongolská zpěvačka, mongolka nebo členka satanistického kroužku - dělá hudbu v Česku a v češtině = česká hudba
když bude dělat hudbu v 10 zemích v 10 jazycích, bude to třeba Somálská, Eskymácká, Tučňákovská, Syslovská...

To SSX: Ohledně Monkey Majik tam jsou dva kanaďani a dva japonci. Co se týče EE Jump tak nevím co jsi nepochopil :) Je tam brácha Maki Goto což je japonec a Sonim je jen původem korejka jinak japonka dá se říci.
Tak nevím co píšeš o o bratru korejské Maki  :roll:
Kanada snad není v Amierice nebo co je špatně? ^_^
Maki Goto je podle mě známých informací korejka, jestli je bratr japonec, možná se přestěhovali než se narodil :)
"BoA je původem korejka ale jinak japonka dá se říci" - mohl bych říct i já, pač BoA žije střídavě na obou územích, převážně v současné době v Japonsku, jinak si nedovedu představit, že by na všechny ty koncerty, televizní show, živé vystoupení, nahrávání alb a natáčení klipů denně lítala přes oceán :)

Offline Sysel_CZ

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 31
« Odpověď #51 kdy: 19. Květen 2008 - 19:40 »
SSXi, na tohle uz jde napsat jen to, ze jsi kreten a ja uz konecne musim vyrust z toho, ze na ty tvoje blaboly odpovidam.
Jednorožčí síla, bubl!!
Každý jsme anděl s jedním křidlem, abychom vzlétli, musíme se obejmout…

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #52 kdy: 19. Květen 2008 - 19:54 »
nechtěl jsem jít až do extrémů, ale tvá svatá slova "mám pravdu, věř, nebo zemři..." mě k tomu donutila -> podklady sem

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #53 kdy: 19. Květen 2008 - 19:59 »
Maki Goto je podle mě známých informací korejka, jestli je bratr japonec, možná se přestěhovali než se narodil :)
O co presne jde? Pokud vim tak se Maki Goto narodila v Edogawe v Tokyu. Mimochodem, jde ti o etnikum a nebo o obcanstvi?

Offline JBr

• Newbie
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 1
« Odpověď #54 kdy: 19. Květen 2008 - 20:00 »

Tak to mas spatne informace, protoze Maki se narodila v Tokiu a o jejim korejskem puvodu mi neni nic znamo.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #55 kdy: 19. Květen 2008 - 20:18 »
O co presne jde? Pokud vim tak se Maki Goto narodila v Edogawe v Tokyu. Mimochodem, jde ti o etnikum a nebo o obcanstvi?
jde mi o to, kde se narodila - čistě z důvodu, jestli je (původně) korejka, jinak v tomhle celém "boji" mi jde jen a pouze o to, jaká je ta hudba :)

Tak to mas spatne informace, protoze Maki se narodila v Tokiu a o jejim korejskem puvodu mi neni nic znamo.
pak tedy uznávám svůj omyl, vlastně mi to onehdy napsal sám pan Sysel, sám jsem se potom nedopátrával, ale považoval jsem to za důvěryhodnou informaci :)

Offline Sysel_CZ

• LV 7/10
  • *
« Odpověď #56 kdy: 19. Květen 2008 - 20:29 »
No, 'vim to' naprosto jiste, ze to vyplynulo prave z prvni JBr prednasky, kdy Maki vyzdvihoval s tim, ze Korejky nemaji v Japonsku rady a Maki prijali, potom se resila Sonim a ze jeji pozice byla jeste tezsi nez Maki Goto. Dlouho jsem to teda povazoval za fakt, a pak jsme cim dal vic spekulovali a zjistil jsem, ze o nicem takovym nikde neni ani slovo. Nakonec jsme to hromadne prohlasili za planej drb, nebo tak neco.
Jednorožčí síla, bubl!!

Offline JBr

• Newbie
  • *
« Odpověď #57 kdy: 19. Květen 2008 - 21:02 »
Hele, fakt jsem to rikal o Maki? Nerikam, ze to neni mozny, je to uz x let a tech prednasek jsem mel taky uz dost, takze pamatovat si vsechno je nad moje sily. Ale nejak si nevybavuju, ze bych kdy rekl, ze je Korejka. Ted jsem schvalne prochazel vsechny zdroje, ktere jsem tehdy mohl citovat a v zadnem nic takoveho nebylo.

Ze jsem mluvil o Sonim a poustel Curry Rice no Onna si pamatuju dobre.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #58 kdy: 19. Květen 2008 - 21:27 »
hehe, to mi připomnělo... jsem se bavil tehdá se "stvořitelkou české komunity jpopu" o tom, že japonky se v klipech lacině neprodávají a nevystrkují svoje křivky
já na to "a co Ssonim v Curry Rice no Ona?" a ona "ale to je korejka" ^_^
a já "a co Koda Kumi" a ona "to je výjimka"
:grin:
jestli byl první fest s přednáškou před 4 lety, tak to bylo zhruba rok před tím, kdy jsem se o tomhle s ní bavil - a dozvěděl se o tom, že Sonim je korejka :)
škoda, že už nic dalšího nevydala a bylo by OFF, kdybych se zeptal, co s ní je (posledně mi přišlo, když jsem byl cca před rokem a půl na jisté její stránce, že v něčem hraje, seriály...)

Offline JBr

• Newbie
  • *
« Odpověď #59 kdy: 19. Květen 2008 - 21:41 »
Jestli jde o Sonim tak viz http://avexnet.or.jp/tomboy/index.html

Offline Sysel_CZ

• LV 7/10
  • *
« Odpověď #60 kdy: 19. Květen 2008 - 21:50 »
Co se tyce ty Maki a prednasky, nevim jestli zaznelo slovo Korejka, nebo korejsky puvod nebo jak to bylo, ale dal bych ruku do ohne, ze to tam zaznelo. Zkusim se zeptat kamose, sedel vedle me, ale obavam se, ze jelikoz neni hudebne zalozen, tak si dneska bude pamatovat jen ty Minimoni, z tech mel trauma :)
Jednorožčí síla, bubl!!

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #61 kdy: 24. Květen 2008 - 11:48 »
wow, jaktože něco vydala a já o tom nevím? videoukázka v tom flashi vypadá krásně... jdeme pátrat ;)