Autor Téma: Final Fantasy  (Přečteno 22668 krát)

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Pohlaví: Mužské
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
Re:Final Fantasy
« Odpověď #350 kdy: 28. Prosinec 2012 - 23:21 »
hmm.. hm... hmm... však já na ni stejně už zaostřuju zraky na google.play ale jedničku si i tak projdu :wink:

tak ještě jeden OT, nemáš fungující APK na chaos rings pro android?:D Moje nějak hlásí error při stahování souborů.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #351 kdy: 29. Prosinec 2012 - 04:10 »
kdyztak az budu doma na kompu, i kdyz me padal v menu tak uvidis. ted jedu web na mobilu v Dolpin browseru jestli ti to neco rika :)

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #352 kdy: 29. Prosinec 2012 - 11:33 »
kdyztak az budu doma na kompu, i kdyz me padal v menu tak uvidis. ted jedu web na mobilu v Dolpin browseru jestli ti to neco rika :)

ano říká. Já upřednostnuju chrome, Doplhn mi připadá děsne těžkopádnej a těžkej. Chrome oproti tomu je strašně jednoduchý. Jinak okay, počkám až se vrátíš domu :-)

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #353 kdy: 29. Prosinec 2012 - 22:55 »
hele tak asi nej bude udělat to google searchem "chaos rings .apk" a najít takový odkaz, který obsahuje i SD data... jako mohl bych ti nahrát samotnou .apk bez dodatečných dat nebo i s ale takhle to vyjde asi na stejno :wink: já sám jsem zkoušel asi 3 zdroje... pokud nenajdeš funkční odkaz tak pak se třeba ozvi

jinak chrome se zase nelíbil mě, po zkušenostech s Dolphinem mi přišel jednak pomalejší (dokonce se tím chlubili i na gplay) a méně uživatelsky příjemnější a nastavitelný :wink: