Autor Téma: LOOΠΔ | 이달의 소녀  (Přečteno 41 krát)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
LOOΠΔ | 이달의 소녀
« kdy: 15. Říjen 2018 - 18:20 »
Skupinka vznikající měsíc co mesíc s přibývající 1 novou členkou... tak to začalo 31. 8. 2016, když vydala HeeJin svůj první singl VIVID. Nyní již máme kompletní 12-člennou skupinu a množství solo singlů, collabs, subunits a také nějaký ten společný singl.

Zevrubné představení bych ponechal spíše například Wikipedii:
https://en.wikipedia.org/wiki/Loona_(band)

HeeJin, HyunJin, HaSeul, YeoJin
ViVi, Kim Lip, JinSoul, Choerry
Yves, Chuu, Go Won, Olivia Hye

Co Vás asi bude zajímat spíše, pokud jste navštívili tento topic (v daleké budoucnosti, v současnoti už to tu píši asi spíše sám pro sebe :angel:) a neměli jste dosud štěstí/smůlu tuto skupinku poznat, je nějaká ta jejich hudební tvorba :smile:

Jako ukázku zde přidávám většinu mých oblíbených videí, prakticky v totožném složení jako jsem to učinil na Google+
(PS: pokud jste tu v nedaleké budoucnosti, prý se má v roce 2019 kvůli neúspěchu a bezpečnostním chybám rušit :angel:).

Tímto MV to u mě celé začalo...
HeeJin, HyunJin - My Sunday

...a stále je to mé nejoblíbenější MV a písnička

Následující videklipy jsou pak v chronologickém pořadí dle data vydání.

HeeJin, HyunJin - I'll Be There

ViVi - Everyday I Love You (Feat. HaSeul)

LOONA 1/3 - Rain 51db

Kim Lip - Eclipse

JinSoul - Singing in the Rain

Yves - new

Go Won - One&Only

Osobně mám nejraději HeeJin a Kim Lip (protože jsou pro mé oči nejkrásnější :oops:) a taky mám rád VIVI, asi kvůli tomu fajn retro MV, které má mimochodem ještě jednu verzi, která má i trochu odlišnou hudební stopu a nejprve se mi líbila více, nakonec se mi začala líbit více ta původní, možná jsem si na ni zvykl z MV.

ViVi - Everyday I Need You (Feat. JinSoul)

« Poslední změna: 15. Říjen 2018 - 18:50 od Small Soldier X »