Autor Téma: Amber Ann  (Přečteno 102 krát)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Amber Ann
« kdy: 12. Září 2018 - 21:27 »
Neuvěřitelně sympatická, kouzelná a pohledná zpěvačka, herečka a modelka...

:taiwan:
Amber Ann
narozena: 18. 9. 1985

Hudební diskografie:
[2011.08.26] Evil Girl (惡女)
[2013.01.11] Sing For You (單身極品)    
[2014.09.19] With You (在一起)
[2016.10.31] Live Beautifully (人生要漂亮)

Ukázka písniček:

My absolute No. 1:

nebo například:

(PS: kdysi prý fotila erotické fotky :smile:)

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
Re:Amber Ann
« Odpověď #1 kdy: 16. Září 2018 - 10:06 »
My tu máme nový topic?!  :shock: .. neuveriteľné! Nevystopoval si to po koľkých rokoch sa tu na fóre založila nová téma? :)

každopádne, ja síce nie som veľký fanúšik Amber, nijako mi nevadí, ale z jej albumov ma nezaujal žiaden, no toto som mal pred rokom na playliste dosť často, asi jej najväčšia pecka:

Citace

njn, fotila  :wink: (thanks me later)
« Poslední změna: 16. Září 2018 - 20:38 od maddy1111 »

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #2 kdy: 16. Září 2018 - 20:34 »
Už jsem nad ní chtěl zanevřít, že je to zase další z Číňanek, která mě chce akorát uspat, ale ta poslední písnička to zachránila  :smile:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #3 kdy: 16. Září 2018 - 20:42 »
hm, teraz neviem či myslím Live Beautifully alebo Handsome Guy?  :wink: prosím ujasniť  :lol:

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #4 kdy: 16. Září 2018 - 20:44 »
Měl jsem na mysli Handsome Guy. Live Beautifully není sice taky uspávací, ale Handsome Guy je prostě lepší.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #5 kdy: 23. Září 2018 - 19:27 »
My tu máme nový topic?!  :shock: .. neuveriteľné! Nevystopoval si to po koľkých rokoch sa tu na fóre založila nová téma? :)
No :grin: Osobně jsem musel projít všechny strany tohoto CPop threadu s CTRL+F a přesvědčit se, že tu Amber není, nicméně tehdy co jsme sem chodívali snad ještě ani nebyla nějak populární, druhé album vydala teprve po "smrti" tohoto fóra... před jeho současnou reinkarnací :twisted:

každopádne, ja síce nie som veľký fanúšik Amber, nijako mi nevadí, ale z jej albumov ma nezaujal žiaden...
taky mám osobně spíš tak 1-2 tracky z každého alba, co se mi hodně líbí, pak něco málo co je docela dobré... nebýt toho, že je to taková kočena, možná bych jí nikdy nevěnoval takovou pozornost :angel: první MV od ní co jsem poslouchal byli docela nezáživné písničky z prvních alb, ale jelikož vypadala tak dobře, dal jsem jí ještě několik dalších šancí a pátral po dalších kouskách (v tomhle jsem nedávno zjistil, že jsem docela mělkej až je to smutný, ale pro mě bohužel většina mých idolů musí minimálně dobře vypadat, nemusí být vyloženě překrásní ale ty sympatie u mě hrajou až nezdravě velkou roli), nenapadá mě z fleku žádný interpret, kterého bych měl za oblíbence aniž by nebyl alespoň dobrý v obou kategoriích - hudba + vizuál... (asi bych výjimky našel) nicméně vizuál sám o sobě nikdy dlouhodobě nefungoval a tak jsem časem ztratil zájem i o Jolin, BoA... zase tak dumb tedy snad nejsem, abych se nechal namotat jen na hezký xichtík :angel:

Citace
no toto som mal pred rokom na playliste dosť často, asi jej najväčšia pecka:
No a mě nejprv tohle MV přišlo jako hrozná tuctová tucavka, ale po třetím přehrání už se mi to docela zalíbilo... i když asi bych to nezařadil mezi žádné osobní C-Best Of, nicméně MV moc hezké, líbí se mi jak tam zkombinovali ty barvičky s "coolovým" hip-hop-soundem a k tomu ještě 2 neskutečný fešáci tam :grin: Některý ty číňani (chlapi) jsou podle mě strašně charismatický a ještě k tomu to jsou kolikrát hezouni :wink: (Edison Chen, Nicholas Tse...)

Citace
Citace
njn, fotila  :wink: (thanks me later)

Noo, poděkoval bych ti... ale tohle je jedna z prvních věcí, které jsem o Amber našel :megalol: :wink:

Už jsem nad ní chtěl zanevřít, že je to zase další z Číňanek, která mě chce akorát uspat, ale ta poslední písnička to zachránila  :smile:
Njn, to bude tím, že já jsem balaďák... ale tyhle jsou vážně dobrý! :evil: :wink:

Měl jsem na mysli Handsome Guy. Live Beautifully není sice taky uspávací, ale Handsome Guy je prostě lepší.
Vidíš to, a pro mě osobně by byl Handsome Guy z těchto 4 na posledních 2 pozicích :cool: I když je to docela vypalovačka, proto jsem to použil jako "ántré" na G+ když maddy přišel se svou CPop invazí, abyste mi u toho neusli :grin: