Autor Téma: "After Years" A-Music Meeting 2019 (Bratislava)  (Přečteno 350 krát)

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • Pohlaví: Mužské
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
Re:"After Years" A-Music Meeting 2019 (Bratislava)
« Odpověď #25 kdy: 22. Září 2018 - 13:15 »
SSX dal iba návrh, každopádne je to na našej dohoda .. pokiaľ bude väčšina za posednie a pokec v nejakej reštaurácii (prípadný noclah môžeme ešte dohodnúť, resp. kto bude chcieť ostane dlhšie, kto nie tak nie ;), tak sa stretko zrealizuje touto formou. Od toho tu je tento topic, aby sme prezistili "očakávanie" všetkých .. imho zase nie sme veľká skupina, aby sme sa nevedeli dohodnúť na tom ako to celé bude prebiehať  :wink:

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #26 kdy: 23. Září 2018 - 14:36 »
Já nevím, co chceš psát. Pokud dojedu, což momentálně nemůžu stopro zaručit, tak dojedu kvůli lidem. Nemám moc zájem o konferenci, nebo nějaké osvětové bůh ví co. Prostě se sejdeme a pokecáme, jo určitě pokecáme i "tématicky". Případně se projdeme po městě, ale nehrotil bych to a uvažovat o tom, že někde budeš platit nájem nějaké konferenční místnosti mi přijde megalomanské. To pro těch max pět lidí nemá smysl  :lol:
Myslel jsem spíše to, že reaguješ tak na 1 věc z 10ti :wink: "Konference" jak už jsem zmínil byl spíše nápad pro 10-15+ lidí a při menším počtu to ztrácí trochu smysl. Ale to už jsem myslím psal zhruba 2x a vesměs se shodneme :smile:

... platit nájem nějaké konferenční místnosti mi přijde megalomanské. To pro těch max pět lidí nemá smysl

Já v tomto súhlasím s Hirokim, tie plány s konferenčnou miestnosťou a podobne síce znejú fajn... pre cca 6-8 ľudí sa nám asi neoplatí rezervovať akúkoľvek miestnosť. Predsa len tie ceny sú v hlavnom meste o niečom inom ... čo sa týka prezentácii, to nie som proti, ale opäť to reálne vidím na odprezentovanie nejakých vecí na notebooku, ktorý bude na stole a všetci do neho budú čumieť :) + samozrejme, nejaký prenostý reprák z ktorého by hrála hudba...
Souhlasím, pokud by se někomu podařilo sehnat projektor, bylo by to fajn.

prakticky súhlasím, že to je určite aj vekom, prácou, inými aktivitami a podobne, predsa len ako dospelí ľudia už asi nemáme úplne čas sledovať rôzne fóra každý deň, prípadne XY krát za deň .. ale popravde, mne tento koncept fór kde si človek môže pokecať s ľuďmi, ktorí majú približne rovnaký záujem začal s pribúdajúcim vekom akosi chýbať  :oops:  ...
yep! třeba ta skupina na G+ není úplně špatný nápad, ale z mého pohledu to spíše funguje jako takové "quick pick" (což ale dost možná přesně tak i bylo míněno) že se člověk koukne co koho v poslední době zaujalo a rovnou to vidí bez cíleného procházení fóra, může na to ihned zareagovat... ale na nějaké souvislé diskuze na konkrétní téma se nic jako je fb ani G+ nehodí a nelze tam intuitivně dohledávat konkrétní diskuze a navazovat na ně.

A co dodat?! Mám obrovskou radost a nečekal jsem, že se tu najednou po tom našem nápadu na sraz objevilo tolik známých tváří! Když jsem tu ve čtvrtek spatřil už i Mary-Tinu, tak jsem si prostě říkal "WoW" to není možné... fakt z toho mám radost a i z toho, že vlastně většina z nás jak zjišťuji, stále více či méně zůstala u asijské hudby... což ve mě upevňuje pocit, že asijská hudba... přemýšlím jak to nazvat nejvýstižněji... nabízí stále něco výjimečného, co nás baví, co nám nabízí něco navíc, něco odlišného, zcela nebo do jisté míry jinak pojatého, často se v ní odráží světové vlivy ale mnohdy tam zůstaně něco "different", "a little weird"...

Citace
Citace
no jo no, byli jsme mladí a nedo***lí...
to bylo určitě kvůli mě!!! žádný facebook... přiznejte barvu
toto asi najlepšie vysvetluje a zdôvodňuje tie hate-flows, ktoré tu niekedy prebiehali :) a myslím, že to po tých rokoch každý berie rovnako (= nijako osobne). Boli sme mladí, každý chcel mať vo všetkom pravdu a (niekedy i nasilu) presvedčiť ľudí o tom, že čo má on rád je to najlepšie  :lol: ale tak to k tej mladosti tak nejako patrí no ...
Takže no worries a nefandi si, žeby to tu chcíplo kvôli tebe  :lol: i keď určitú zásluhu na tom máš, keďže si sa z fóra odmlčal rovnako ako väčšina z nás, takže v konečnom dôsledku sme to tu všetci nechali chcípnuť rovnako  :lol:
Skvěle napsané! "Definitely in agreement with this"... už to že ty "hate-flows" byly defakto spíše tak 5 let před tím, než to tu započalo zet prázdnotou... :roll: jen jsem chtěl slyšet nějakou stručnou odezvu na to... ona ta mladost měla své stinné stránky ale zase díky tomu jsme byli tehdy plni nových emocí a bylo hodně o čem si povídat už i proto, že defakto neexistovalo moc způsobů, jak si o asijské hudbě pokecat s někým "in the neigborhood".

Citace
off-topic
Hele defakto jsme (asi já to zavinil :oops:) hodně off... ale přesměrovávat diskuzi kvůli každé maličkosti (popsané někdy v 15-20ti řádcích :lol:) jinam, by možná nebylo úplně efektivní... a v podstatě k tomu Syslovi to je ale i k tématu na druhou stranu :smile:

Citace
Citace
(i když já na tyhle pánbíčky a "after life things" nevěřím, myslím to dobře...)
off-topic, ale nedá mi nezareagovať .. njn, ja som tiež ateista a nejako neverím na nič po smrti .. jednoducho telo, mozog a všetky orgány prestanú fungovať a je koniec :) ale tak chápem, že to sa sluší napsat , nech  mu je zem ľahká, nech sa má na druhej strane dobre a pod. :)
ach joj, škoda, že celý tento reunion Sysel nemôže vidieť, celkom by ma zaujímalo čo by na tieto naše rečí napísal  :lol:
i mě to napadlo včera (já vím, už zase... ale vážně)... jak by na toto zareagoval Sysel... určitě by na to napsal něco stylem "z třetího úhlu pohledu"... jak jsem ho znal, velmi často nepsal věci tak jak je cítil (spíše přesněji řečeno, to tak vždy nevypadalo) ale ve skutečnosti to byl hodně citlivej a ne-jednoduchej člověk, velmi často to myslel v hloubi sama sebe dobře jen se neudržel... ale když napsal něco, co se někoho hodně dotklo, přemýšlel o tom a stále ho to trápilo... vážně často když to vypadalo na fóru, že na něco odepsal s "kamenným gestem" a s pocitem "že je nad věcí" a nic s ním nehne, psal mi potom na ICQ jak ho to štve a proč je to tak a tak a jestli by třeba... pro mě bylo občas strašně náročný s ním vést na ICQ (i zde) debatu, protože jak už třeba Serap kdesi poznamenal, on to byl fakt někdo kdo okamžitě věci argumentoval a nenechával je dlouho nevyjasněné... v tom byl oproti mě tehdy takřka nepřekonatelnej a někdy mě to až unavovalo, pač jsem ho dlouho nedokázal přesvědčit co, jak a proč... a proto jsem ho měl vlastně nakonec vždycky rád, i po všech těch "hate-storm" které jsem proti němu vedl... páč když mě něčím naštval, tak stejně nakonec přišel s nějakým vysvětlením nebo se snažil situaci urovnat... tím pak vznikly 3 další nedorozumění, ještě větší "flame-war"... no prostě Syslák tady hrozně chybí! Pro mě osobně to byl někdo, kdo tady k tomu "všemu" neodmyslitelně patřil a teď mám pocit jako by tu fakt chyběl... jak jsem napsal na jeho fb nedávno, tak to byl fakt někdo, kdo mě hodně ovlivňoval svými postoji, v řadě věcí mě dokázal přesvědčit a taky nezapomenu na to jak mi pomohl sehnat mnoho věciček, které se tehdy prakticky nedali sehnat... i když to bylo něco, co fakt neměl rád, pomohl to sehnat, prostě šel a hledal pro mě, pro maddyho, pro mimi-chan... ...ale to by byla zase kapitola na další dlouhou story :neutral:

Proč na to já nevěřím? Postupem času mi to přestalo dávat smysl a když jsem asi před 3 lety začal sledovat věci o vesmíru a tom jak vznikla Země a jak to tam mimo naši malou modrou tečku vypadá a funguje... ...tím bych to asi z mé strany uzavřel, bylo by to na jiné téma :wink: Navíc všechny tyhle ideje bohů a Ježíšků vznikly v dobách, kdy lidé neměli prakticky s čím srovnávat dané filozofie, neměli fyziku, chemii, dalekohledy, neznaly mikrovlnné pozadí vesmíru atd. atd.

Citace
Citace
a nevěřím tomu dnes co jsem dokázal napsat maddymu třeba před 11 lety (topic Jolin Tsai strana tuším 2)

to ako myslíš toto?
okej, právě jsi u mě upgradoval na ranking:
:lama: :lama: / :lama: :lama: :lama: :lama: :lama:

Legend:
:lama: > lamka
:lama: :lama: > lama obecná [maddy1111 allocated]
:lama: :lama: :lama: > "BigBig-lamy"
:lama: :lama: :lama: :lama: > mega lamer
:lama: :lama: :lama: :lama: :lama: > koyKote

jestli se chceš stát tvou oblíbenou skupinou (její upgradovanou reinkarnací) tak si koleduj :cool:
pretože ak jo, tak ja som sa na tom práveže celkom dobre bavil, resp. bavím do dnes .. nie som tak "touchy", aby som si bral veci na nete osobne a navyše si dokážem urobiť brutálnu srandu i sám zo seba, takže no hard feelings  :lol:
Nejsem si úplně jistej, jestli to chci tady rozebírat... řekl bych, že tohle zrovna konkrétně bylo docela přestřelený z dnešního pohledu... možná jsem si to ale příliš vyjmul z kontextu a zmátlo mě to, že jsi na to 2x zareagoval jen ":roll:" i kvůli tomu mě to přišlo, že jsi na to kroutil hlavou nevěřícně :wink: No dnes raději kolikrát taky vyjdu s pravdou ven a klidně se i sem tam ponížím, když mi přijde že jsem prostě v něčem "weird" :angel:

Citace
Citace
nakonec jsem tě dostihl na skype
na skype? no kámo, ja som Skype nemal zapnutý snáď ešte dlhšie ako kedysi toto fórum  :megalol: .. Používam už jedine WhatsApp, Viber a Line, no ale keď hovoríš, že si ma na Skype dostihol, tak si ho asi znova nainštalujem do noťasu a mobilu. Keď už som zrušil ten FB a Messenger, tak bolo by fajn ostať in touch aj mimo toto fórum :)
Psal jsem ti asi týden předtím na skype, než jsi sem poprvé zavítal do tohoto tématu, tak jsem měl za to, že jsi to musel číst, protože jsi si novinku na facebookové stránce a-music nemohl přečíst :wink:

Já mám WeChat! :lol: Ale nikoho tam nemám :roll:, musel jsem si to nainstalovat aby se mi zobrazil obsah z QR kódu z čínského výrobku :lol: V Číně to je prej jedna ze 2 nejčastějších (plat)forem elektronického placení a také jedna ze 2 nejpoužívanějších app pro instant messaging (dále video chat, ověřování identity snad i apod...).

Jinak určitě zůstaň "někde" in-touch... nebo propásneš další reunion na fóru za 10 let... :megalol: A přístí "mega" sraz v 5ti lidech "after two decades" :lol:

Citace
Citace
ale nic jsem neřekl, psst! :wink: :wink: maddy to drží... největší spammer tady na fóru... :megalol: ...nebo jinými slovy "king of the discussion"
My reputation precedes me  :cool:   :megalol:
Právě jsi mě donutil dodělat můj "grafický zázrak" (čti: splácaninu) který jsem před týdnem začal páchat na jakési "commemoration" našeho spammerství :cool:
(přidám za chviličku)

PS: tak si tak říkám, jak dlouhý bude přístí reply s těmi všemi quote... už několik příspěvků zpět zde a v tvém intru mi přišlo, že zvláště  my 2 vlastě jak diskutujeme, tak se záběr témat stále rozšiřuje... chudák databáze... ale za mě se nechystám nějak radikálně do toho zasazovat (redukovat) aneb:
"let the discussion begin-to-spread till it die naturally"
(or till Serap kicks into my back with words "hey dude, how about the storage space on my server hemmm?!")

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #27 kdy: 23. Září 2018 - 15:03 »
No jo, já reaguju vždycky jenom na část, protože jsem na tom stejně jako Hiroki. Já už prostě nemám volné mentální kapacity to celé číst a pak ještě sepisovat podobně dlouhou odpověď :-D

Možná mě zkazil styl diskuze v té G+ skupině kde se takové grafomanie provozují těžko. Ale vzhledem k tomu, kolik mívám teď času a taky že ta hudba je pro mě už vysloveně relaxační záležitost, jsem se nechal zkazit rád.

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #28 kdy: 23. Září 2018 - 15:26 »
Ja osobne by som tiež bola skôr za nejaké menšie posedenie v nejakej reštaurácii.  :mrgreen: Alebo spravíme nejakú grilovačku niekde  :lol: :megalol: Je síce otázne, či sa budem môcť zúčastniť, ale ak budem môcť, tak veľmi rada.  :mon6:
Prezentáciu odo mňa nežiadajte :D Nie som ten typ, ktorý by rád prednášal  :lol:  :sorry:
Vítej! :bear: :clapping:

Ta grilovačka je dobrý nápad, pokud na to bude počasí jsem pro :sunman:

Prezentace byl jen takový nápad, jak už jsme se defakto shodli, v komornějším složení to trochu ztrácí smysl (ale stále bych uvítal alespoň tom46 a maddy1111 a jejich diskutované téma!). Navíc pokud by to mělo nějak podstatně upozadit hlavní důvod srazu, tak jsem spíše proti. Díky všem za názor :wink:

Dokonce i ta otázková témata mě přišla už druhý den jako trochu přestřelená, berte to tedy spíše jako téma k zamyšlení ale nemusíme z toho dělat žádné procesí :wink:

Já tě SSXi asi trochu zklamu, ale přiznám se, že nemám chuť číst tvoje posty. Jsou opravdu moc dlouhé na mě a když přilezu po šichtě co měla 11 hodin, tak radši jsem jako kytka... Prostě vegetím...  :computerman:

Souhlasím Tinkou.. Lepší grilovačka, než opulentní akce.  :grin:
Naprosto chápu, sám mám teď poslední týden volna a pak se mi úplně změní časový plán a asi ani nebudu mít čas něco takového páchat, zabere mě to samotnému 20-ti (really!) násobek času to napsat, než přečíst. Hlavně to quotování, oprava překlepů, gramatiky, úprava odkazů, nahrávání obrázků... ... (píšu třetí reakci a už sedím u fóra 2,5 hodiny) :oops: Ale omlouvám se za to, mám v hlavě spoustu myšlenek zvláště když se do diskuze se mnou pustí maddy, který prostě ke všemu taky chce napsat kus toho co má na srdci :angel: Zrovna jsem o tom psal v mé předchozí reakci :smile:

SSX dal iba návrh, každopádne je to na našej dohoda .. pokiaľ bude väčšina za posednie a pokec v nejakej reštaurácii (prípadný noclah môžeme ešte dohodnúť, resp. kto bude chcieť ostane dlhšie, kto nie tak nie ;), tak sa stretko zrealizuje touto formou. Od toho tu je tento topic, aby sme prezistili "očakávanie" všetkých .. imho zase nie sme veľká skupina, aby sme sa nevedeli dohodnúť na tom ako to celé bude prebiehať  :wink:
EXACTLY RIGHT!
:mon6:

Vychrlil jsem ze sebe všechny moje megalomanský fantazie, občas se jenom nechám unést nápadem načež mi pak dojde, že časově by to třeba ani nevyšlo nebo že to tak skvělý nápad není ^____^;

No jo, já reaguju vždycky jenom na část, protože jsem na tom stejně jako Hiroki. Já už prostě nemám volné mentální kapacity to celé číst a pak ještě sepisovat podobně dlouhou odpověď :-D

Možná mě zkazil styl diskuze v té G+ skupině kde se takové grafomanie provozují těžko. Ale vzhledem k tomu, kolik mívám teď času a taky že ta hudba je pro mě už vysloveně relaxační záležitost, jsem se nechal zkazit rád.
Jasně :wink: Trochu jsem se bál jestli to nevyznělo špatně ode mě, že Vás tu chci nutit k něčemu nebo tak... :oops: Možná to dělá ta desetiletá díra našeho mlčení... 10 let nic, nikdo nikde a najednou se vyloupne SSX a očekává abraka dabra... :lol:

A na G+ by tohle určitě nefungovalo... postnul bych tam jeden takovýhle post a všichni bysme 5 minut nervózně rolovali dolů, kdy už bude konec :angel: ... I proto mám tohle fórum pořád rád :angel: :angel: :angel: ...  :grin:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #29 kdy: 23. Září 2018 - 16:31 »
V pohodě, mě to určitě špatně nevyznělo, ale holt musíš chápat, že ode mě takovéhle posty v nejbližší době fakt nemůžeš čekat  :lol:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #30 kdy: 24. Září 2018 - 10:29 »
Citace
Ta grilovačka je dobrý nápad, pokud na to bude počasí jsem pro

je to jedna z možností .. akurát tu sa už ako "mestský chlapec" (aj keď narodený priamo v horách pod Vysokými Tatrami  :lol:) trocha stráca v lokalite kde by sa v Bratislave dalo ísť grilovať/opekať :)
Reštaurácie, hlavne tie ázijské, tu poznám množstvo (práve preto môžem pomôcť vybaviť skôr posedenie v reštaurácii v nejakej uzavrenej spoločnosti), ale pri grilovačkách som trocha stratený, takže to s nájdeným vhodného miesta asi budem potrebovať nejaký dohľad od skúseného grilovača/grilovačky  :lol: :lol:

Citace
Mám obrovskou radost a nečekal jsem, že se tu najednou po tom našem nápadu na sraz objevilo tolik známých tváří! Když jsem tu ve čtvrtek spatřil už i Mary-Tinu, tak jsem si prostě říkal "WoW" to není možné... fakt z toho mám radost a i z toho, že vlastně většina z nás jak zjišťuji, stále více či méně zůstala u asijské hudby... což ve mě upevňuje pocit, že asijská hudba... přemýšlím jak to nazvat nejvýstižněji... nabízí stále něco výjimečného, co nás baví, co nám nabízí něco navíc, něco odlišného, zcela nebo do jisté míry jinak pojatého, často se v ní odráží světové vlivy ale mnohdy tam zůstaně něco "different", "a little weird"...

:mon6: :mon6: :mon6:
čo dodať, pod toto sa musím iba podpísať :) tiež ma tešia známe tváre, ktoré sa tu postupne objavili (i keď samozrejme by ich mohlo byť ešte viac  :wink:) a ešte viac ma teší zistenie, že prakticky všetci sme ostali aj po tých rokoch u ázisjkej hudby :)
samozrejme, niektorí sme sa odklonili od Jpopu k Kpopu alebo Cpopu, niektorí už majú menej času počúvať a objavovať novinky a pod. ale to je asi prirodzený vývoj a dospievanie, keď s pribudajúcimi povinnosťami (práca, rodina atď.) už nieje toľko času na "Áziu" (pomenujem to takto všeobecne). No je fajn vidieť, že v každom z nás ostalo to zapálenie pre Áziu a že aj napriek všetkým iným aktivitám si ľudia stále nájdu čas sem občas niečo postnúť ... nehovorím, že to musia byť siahodlné litánie ako tu postujem ja s SSXom :) (v tomto sme my dvaja asi boli vždy tak trochu over-the-top  :lol:), ale predsa len jeden/dva príspevky za týždeň do ktorejkoľvek témy udržujú tú našu komunitu pri živote a aj tie naše internetové vzťahy, pri ktorých má človek pocit, že to "ázijské nadšenie" nezdieľa iba sám so sebou  :wink:

Citace
Psal jsem ti asi týden předtím na skype, než jsi sem poprvé zavítal do tohoto tématu, tak jsem měl za to, že jsi to musel číst, protože jsi si novinku na facebookové stránce a-music nemohl přečíst :wink:

to práveže nie .. Skype som videl a zareagoval na neho prakticky až o týždeň alebo dva čo mi tam písal. A nebyť toho, že Skype spomenieš niekde na fóre v konverzácii, tak by som tam neprihlásil snáď ďalších XY rokov :)

PS: zareagoval by som ešte na veľa vecí v tejto diskusii, ale už akosi nie je čas, takže som to musel skrátiť na to najnutnejšie čo mi napadlo :)

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #31 kdy: 25. Září 2018 - 19:41 »
V pohodě, mě to určitě špatně nevyznělo, ale holt musíš chápat, že ode mě takovéhle posty v nejbližší době fakt nemůžeš čekat  :lol:
:cry: :wink: Náhodou jsem docela čučel, jak jsi se ve "Viet-music" rozepsal poměrně nad rámec tvého dnešního standardu :angel:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #32 kdy: 25. Září 2018 - 20:59 »
Zrovna tam koukám na tu tvou "wall of text" a říkám si, že to snad za noční směnu zvládnu přečíst  :lol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #33 kdy: 26. Září 2018 - 14:29 »
Zrovna tam koukám na tu tvou "wall of text" a říkám si, že to snad za noční směnu zvládnu přečíst  :lol:
To nemůže být pravda! :angel: Polovina toho byly "určitě" staré quoty :cool: a polovina ze zbylé poloviny reakce na jinou osobu :cool:, tak si ten "wall of text" představuj, jako by byl jen 1/4-ovej :bear:

...a co že ty to v té práci neděláš? Že máš tolik času číst mé "hodinové" intelektuální "cosi" :lol:

(Jak to Sysel nazýval někdy litanie...)

Ale to určitě na mě nesedí :cool: :cool: Leda, že byste se s maddym a spol. veřejně přiznali k tomu, že má slova vzýváte souhlasně s otčenášem k pánu bohu.

Samozřejmě jsem ještě nedopsal odpověď na maddyho, takže další lita... "wall of text" čeká na příjemce :twisted: ... :music:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #34 kdy: 26. Září 2018 - 16:41 »
Citace
Mám obrovskou radost a nečekal jsem, že se tu najednou po tom našem nápadu na sraz objevilo tolik známých tváří!...
:mon6: :mon6: :mon6:
čo dodať, pod toto sa musím iba podpísať :) tiež ma tešia známe tváre, ktoré sa tu postupne objavili (i keď samozrejme by ich mohlo byť ešte viac  :wink:) a ešte viac ma teší zistenie, že prakticky všetci sme ostali aj po tých rokoch u ázisjkej hudby :)
samozrejme, niektorí sme sa odklonili od Jpopu k Kpopu alebo Cpopu, niektorí už majú menej času počúvať a objavovať novinky a pod. ale to je asi prirodzený vývoj a dospievanie, keď s pribudajúcimi povinnosťami (práca, rodina atď.) už nieje toľko času na "Áziu" (pomenujem to takto všeobecne).
Jo, už nějakou dobu se chystám napsat třeba ikeLovi, to byl taky jeden z největších držáků tady na fóru :cool: :wink: A chystal jsem se napsat i Mary-Tině, ale ta už sem stihla mezitím zavítat :smile:

Co se týče času, dospívání atd. tak jsem si všiml, že se to možná i "negativně" podepsalo na míře poslouchané hudby, o tomto tématu jsem ale založil vlastní téma.

Citace
No je fajn vidieť, že v každom z nás ostalo to zapálenie pre Áziu a že aj napriek všetkým iným aktivitám si ľudia stále nájdu čas sem občas niečo postnúť ... nehovorím, že to musia byť siahodlné litánie ako tu postujem ja s SSXom :) (v tomto sme my dvaja asi boli vždy tak trochu over-the-top  :lol:)
:manga: :manga2: :rocker:

...lehce ^___^;

Citace
...ale predsa len jeden/dva príspevky za týždeň do ktorejkoľvek témy udržujú tú našu komunitu pri živote a aj tie naše internetové vzťahy, pri ktorých má človek pocit, že to "ázijské nadšenie" nezdieľa iba sám so sebou  :wink:
No není to moc, ale kdyby to alespoň takhle vydrželo do budoucna, bylo by to fajn, ale trochu se bojím toho, že to tu brzy zase osiří, nebo pár týdnů po srazu... pokud neosiří i sraz :giggle:

Citace
...Skype som videl a zareagoval na neho prakticky až o týždeň alebo dva čo mi tam písal. A nebyť toho, že Skype spomenieš niekde na fóre v konverzácii, tak by som tam neprihlásil snáď ďalších XY rokov :)
Osobně jsem Skype asi před 2 lety reinkarnoval jen vyloženě kvůli lidem, kteří si zrušili facebook (nyní již 2 případy včetně tebe :wink:) pak kvůli dalšímu člověku, co odpoví jen, když mu napíšu na Skype... a jinak ho prakticky použiju tak 1× za 1-2 týdny a nebýt Vás speciálních případů, možná tak 3x za rok na audiohovor a to bych spíš možná někoho nahonil na audiohovor na messengeru než na Skype :smile:

Citace
PS: zareagoval by som ešte na veľa vecí v tejto diskusii, ale už akosi nie je čas, takže som to musel skrátiť na to najnutnejšie čo mi napadlo :)
Já to někdy dělím i na části... asi 2x jsem dopisoval odpověď i třetí den :megalol: Čili:

feel free to take it slowly...
:sunman: