Autor Téma: "After Years" A-Music Meeting 2019 (Bratislava)  (Přečteno 225 krát)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
"After Years" A-Music Meeting 2019 (Bratislava)
« kdy: 26. Srpen 2018 - 19:24 »
Příjemný den přátelé asijské hudby,

na jaro 2019 se připravuje setkání
"After Years" A-Music Meeting 2019
s podtitulem:
"SK Heroes & CZ Legends"
(v překladu: starých známých osobností samozvané místní a-music komunity).

Navrhovatelé:
maddy1111, SSX, [ tom46  :new: ]

Doposud oslovení:
maddy1111, serapis, tom46, SSX, ikeL

Projevili zájem o účast:
maddy1111, serapis, tom46, SSX, ikeL

Rádi bychom zde viděli také (nejen!): :new:
Mary-Tina, AnimeStar, Mimi-chan, Kei, Slavomiros, Nacchi, Lumix, LinaKei, Hiroki, Chocobo, Heisei, Veritty, NOX, Tieu, MAT, SilentAndy, rehnii-chan ~.^, zidedo, grania a další uživatele fóra

Rádi bychom tímto pozvali všechny prapůvodní i později poskvrněné uživatele z komunity fóra asian-music.cz k účasti na tomto speciálním meetignu "po letech".

Předběžný termín konání je stanoven na jaro 2019, bližší informace o konkrétním datu budou upřesněny.

Prosíme všechny, kteří si najdou v uvedeném termínu čas a mají možnost dorazit do Bratislavy, aby zde zanechali své komentáře a vyjádřili se budou-li mít zájem o účast. Uvítáme také návrhy a nápady k náplňi srazu.

Prozatímní návrhy jsou:
- zajištění prostorů pro poslech hudby :new:
- občerstvení, sushi bar, podávání kimchi a asijského čaje :new:
- live chat (na asijská i neasijská témata ;),
- prezentace zůčastněných na vybraná témata Asie jako jsou hudba, kultura, populární scéna, cestování, asijský čaj a další
- a samozřejmě: sraz v domluvený čas na dohodnutém místě (bude upřesněno během diskuzí),

SSX's personal dream "special appearances" :lama-e:: (bez záruky)
- prezentace tom46: "Návštěva Koreje 2018 - moderní svět dnešní Koreje, kultura, postřehy..."  :new: *pravděpodobnost zvýšena! ;)
- prezentace maddy1111: "Čínská a taiwanská popkultura v letech 19?? - 20?? - představení nejvlivnějších hvězd i hvězdiček, které odnesl čas"
- prezentace serapis: "J-Music idol skupiny nedávné minulosti a dneška"
- obřad Nacchi: "Jinotaje asijského čaje - příprava, legendy, požitky z čaje" (vstupné? ;])
- prezentace Mary-Tina: "Korejské boybandy dneška a včerejška"
- rozjímání SSX: "Korea, Korea... Korea?! - popkultura, film, pozapomenuté girlbandy, nestárnoucí krásky filmového plátna... a... Kim Tae Hee"

Děkuji všem případným zájemcům o účast, za vaše návrhy a jakékoliv postřehy ke srazu!
SSX

------------

Změny:
:new: 2018.08.28 - konání události bylo přesunuto na jaro 2019, přidány nové návrhy na obohacení programu a seznam těch, které bychom zde rádi viděli
« Poslední změna: 10. Září 2018 - 21:27 od Small Soldier X »

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
*aktualizace události*
« Odpověď #1 kdy: 28. Srpen 2018 - 20:15 »
*událost aktualizována*

2018.08.28 - konání události bylo přesunuto na jaro 2019 :new:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
Re:"After Years" A-Music Meeting 2019 (Bratislava)
« Odpověď #2 kdy: 03. Září 2018 - 14:46 »
môj prvý príspevok po už ani neviem koľkých rokoch! :)
Samozrejme, za akciu som všetkými desiatimi. Bude super sa s miestnymi legandami s ktorými sme tu strávili svojho času dlhé roky stretnúť osobne a pokecať ... čo sa týka Bratislavy, priestor viem nejaký rezervovať (samozrejme, keď bude záväzne dohodnutý termín a počet ľudí), hudbu si tam už asi poriešime individuálne a čo sa týka programu tak časť "maddy1111: "Čínská a taiwanská popkultura v letech 19?? - 20?? -(1989 - 2019)" bude určite mnou zastrešená (budú vám na to stačiť 4 hodiny? :) )

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #3 kdy: 04. Září 2018 - 11:49 »
Ou~jé! První reakce po roce a dvou měsících a nejdelší odpoveď po 2,5 roce!!!

Here it is: maddy four times one!
Aneb "ktosi" s o 34,9% více příspěvky (zrovna dnes při vzpomínce na Sysla mě napadlo, kdo tu byl vlastně nejvíce aktivní) :wink: (PS: to bychom ale asi měli uvažovat i původní fórum)

Jsem rád za první reakci zde, je to velká škoda, že se tu už prakticky nediskutuje jako tehdy ale chápu, že jsem právě zase "po letech" prozřel a nostalgicky si posteskl ve chvíli, kdy tu prakticky nikdo není... ale docela jsem se dnes nad tím zamýšlel, jaké to tehdy bylo, když tu člověk denně našel nějakou reakci ať to byl nějaký ten flame (Nacchi, SSX, Sysel a "ofenzíva") nebo kdokoliv především ze zde provařeného kolektivu (odpouštím si seznam, nechci někoho vynechat nebo zanechat v pocitu méně důležitého!) :angel: ...totiž bylo to fajn a takové diskuze už se asi nikdy nevrátí (vzpomínám, když jsem sem chodíval a denně tu strávil alespoň 15 minut nebo i třeba 3 hodiny, pokud jsem přišel po několika týdnech), ať už z důvodu proklamovaných sociálních sítí, tak určitě i faktu, že jsme zestárli, někteří z nás dávno dostudovali a už tu zůstaly jen vzpomínky a tam "někde" mnoho srdcí plných "asijského ducha" hluboko v nás (přiznejte se [zní to zvláštně psát v množném čísle když kdo ví, kolik z Vás mi vlastně odpoví, asi jsem se nechal unést myšlenkou na odpověď] kdo je ještě stále "v tom" a věnuje jakýmkoliv stylem svou pozornost obecně řečeno "asijskému umění"? Hudbě, filmu, kultuře, jídlu, čaji aj.).

Co mi na těch diskuzích chybí z jednoho pohledu na věc je i to, že to byla jakási hromadná diskuze, člověk si mohl přečíst názory a připomínky k mnoha věcem, často od lidí, které už dlouhou dobu znal a sdíleli jsme vzájemně vlastní nadšení, okouzlení i rozhořčení :wink: ...a to na "toto" téma, ke kterému kolem sebe většina z nás nenašla pochopení či zájem. U mě tato situace do značné míry přetrvává dodnes, i když jsem se s ní naučil žít a potěšení z "toho" mám dodnes. Popravdě hudby už tolik neznám jako dříve, ale KPop poslouchám stále, sem tam i něco japonského... Jolin jsem neslyšel ani nepamatuji... ale nějak jsem se vrátil zejména ke starším korejským seriálům, které jsem tehdy minul, do čehož jsem se asi nějak nostalgicky vrátil po shlédnutí filmografie Jeon Ji Hyun (zejména těch starších kousků, kdy byla ještě mladá)... a dokonce jsem tam propašoval i japonský seriál s Ayou Ueto z let 200x, jelikož už pro mne angličtina není překážkou a nebrání mi ve sledování absence českých titulků.

No koukám, že než jsem se dostal k tématu - k vlastní odpovědi na sraz - má reakce nabobtnala o 2 odstavce "nostalgiování" :oops: :roll: :wink: - ty smajlíky! vzpomínate na ně, tehdy to bylo prostě "must post" k dokreslení toho správného mínění... jeden z mých tehdy oblíbených byl například: :megalol:

A teď už k tématu! (Alespoň na chvíli, než mě zase něco unese... :angel: )

Jak vravíš "asian music kolego", tolko sme toho zde prodiskutovali ale řada z nás... zvláště s Vámi z SK jsme se nikdy neměli možnost pořádně se setkat nebo by to bylo náročné, především z důvodu, že by tím odpadla účast převážné většiny lidí, kvůli nutnosti cestování, věku, rodičům, financím, práci... Zároveň s upozaděním fór obecně prakticky uvadla návštěvnost a komunikace mezi námi a tak jsem se vlastně neviděl s nikým z Vás nějakých 7+ let odhaduji.

Pro ostatní teď prásknu jak tato myšlenka vlastně vznikla - prvním podnětem byl maddy, když jsem reagoval na jeho příspěvek na sociální síti kde zveřejnil fotku, tuším že s korejskými potravinami které pořídil v Bratislavě. Co jiného čekat od "korejnatce" jako jsem já a tak jsem reagoval, kde něco takového seženu. Ve své následující reakci mi maddy odepsal, ať přijedu na návštěvu do SK, že si nakoupím v Bratislavi "korean food", pokecám se starým známým a že bychom se vlastně mohli sejít při příležitosti konání slovenského Comics Salonu, kam údajně jezdí každoročně tom46 společně se slavomiros. A to byl první podnět pro mě, kdy mne napadla myšlenka "hromadnějšího" srazu, už proto, že maddyho a toma a další z SK jsem nikdy neměl možnost střetnout a řádně pokecat třeba u sklenky něčeho dobrého... následně jsem oslovil na chatu i Serapa a během diskuze k jiné fotografii zareagoval i ikeL, že by měl o případný sraz zájem, pokud bude mít k dispozici čas.

Zhruba 3 dny na to jsem si psal s tomem46. První bylo zklamání, jelikož mi odepsal, že se zejména kvůli dovolené kterou si bral kvůli návštěvě Jižní Koreje (kdo propásl jeho komentovaný foto-deník o cestě Koreou?!!!) se nebude moci zůčastnit. Obratem jsem informoval Serapa, který mi také sdělil, že ze stejného důvodu - práce - nebude moct daný víkend dorazit, čímž jsme posunuli datum na zatím neurčitý den jara 2019.

Tom byl docela nadšen pro sraz a hned jsme vyrukovali navzájem se sadou návrhů... a teď se dostávám ke klíčovým plánům srazu - maddy, Tom tě už dokonce předběhl a údajně prý ví o dobrém místě, kde by se dala zařídit hudba, přespání a případné pohoštění a další program - tím hlavním programem je samozřejmě diskuze! (Serap tím vším byl trochu vyveden z míry, jestli vlastně zbyde i čas na normální pokec! :grin:).

Většinu dosavadních nápadů jsem uveřejnil v úvodním příspěvku, Toma docela zaujal můj nápad na prezentace a souhlasil, že by rád zpracoval téma o jeho cestě po Jižní Koreji včetně dalších informací, jako například něco o kultuře - pro což jsem já osobně všemi 10ti. Něco padlo klidně i o 2 hodinách... ale nelekejte se (i když osobně nejsem proti :cool:), vynasnažíme to promyslet tak, aby si každý našel v programu něco svého a dovolím si poznamenat, že alespoň z mého pohledu to bude hlavně setkání nás zde, co sem chodili, pokec o tom co nás bavilo nebo stále baví, jak jsme se změnili nebo jakými jsme zůstali, relax, shlédnutí něčeho poučného či zajímavého a snad i určitým způsobem takový průběh srazu, ze kterého si odneseme příjemný zážitek, trochu nostalgických vzpomínek, upevnění postoje že tu "na to" nejsme sami (:shock:) a podobně... :bear:

Právě se cítím zase alespoň na okamžik jako onehdá, když vidím své sáhodlouhé povídání, připomíná mi to pročítání nekonečných diskuzí zde na fóru před +/- 10 lety. :angel: :angel: :angel: (už přes hodinu jen píši toto, poté jsem stihl ještě svačinu a ještě jsem neudělal záverečnou tečku :shock:)
Kdo společně se mnou si přiznává, že celá tahle "šlamastika" kolem "asijského obsahu" v něm vyvolávala a stále vyvolává něco speciálního? Něco co nás změnilo a poskytlo nám to jakýsi "klid" v duši, nalezení něčeho co jsme předtím nepoznali... (jakkoliv to nazvu)?

Znovu zpět k reakci na maddyho (a po svačině, která snad nebude dělit první hodinu mého fantazírování od další druhé :megalol:)... tom také psal před pár dny, když jsme si spolu psali, že se pokusí vypracovat v dohledné době jakýsi "finanční plán" (zejména obsahující pronájem prostorů a noclehu) a po jeho "schválení" = odsouhlasení těmi, co mají zájem (a možnost) přijet do Bratislavy, budeme moci zhodnotit naše finanční možnosti a promyslet dodatečné věci, zejména asi nějaké to občerstvení, podávání asijského čaje, sushi, kimchi... nebo cokoliv nás napadne, no přeci atmosféra musí být hustá tak jako duch Asie :butterfly:

*tak nakonec jsem strávil zbytek včerejšího dne lítáním po kamarádech, nicméně v noci jsem asi 3 hodiny nemohl usnout, protože jsem přemýšlel o formě srazu a... ale o tom v dalším *krátkém* příspěvku :roll: :shock:
« Poslední změna: 04. Září 2018 - 12:26 od Small Soldier X »

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #4 kdy: 04. Září 2018 - 14:03 »
Jak už jsem v minulém příspěvku zmínil, včerejší noc mě napadla řada věcí, které by podle mého názoru mohli svým způsobem pojistit to, že bude tzv. „o diskuzi postaráno“. Nevylučuji samozřejmě, že bychom dost možná nutně nepotřebovali něco takého a že bychom si našli téma k diskuzi jakkoliv spontánně. Nicméně tyto myšlenky/nápady mě natolik zaujaly, že si myslím, že by to mohlo být pro každého nějak zajímavé (dejte mi vědět, pokud Vás to zaujalo).

Totiž co mě napadlo je jakýsi „diskuzní otázkový“ speciál, nevím jak to úplně nazvat, ale popíši to dále… mým dalším nápadem k náplni srazu jsou sady témat a otázek k nim… určitě ti z Vás, co sem rádi chodili a po letech se vrátili na fórum a nostalgicky si zavzpomínali na staré časy, napadlo/napadá něco, na co by rádi slyšeli názor či postřeh ostatních členů fóra.

Mě osobně napadají třeba otázky (napadlo mě jich opravdu hodně, asi 20+, uvedu jen několik, které si momentálně vybavím):
(První pro někoho možná trochu otřepané, ale vlastně si už nevzpomínám pořádně kdo co jak a proč si to nepřipomenout mezi ostatními)

Téma: Vaše cesta k asijské hudbě/Asii + jak Vás to ovlivnilo, co Vám to přineslo + jak jste na tom dnes

Téma: Diskuze o velkých umělcích
o   hudebních (Ayumi Hamasaki, Rain, Faye Wong, Jolin Tsai, Gackt, DBSK, Morning musume… …)
-   znáte je? / byly jste jejich fanoušky? / Pokud ano – čím Vás okouzlili/zaujali… Proč si myslíte, že byli tak úspěšní / Pokud ne – proč si myslíte, že jejich sláva uvadla…
o   filmových - největší hvězdy filmového plátna, čím okouzlili svět, jejich úpěchy, nejlepší role, vaše připomínky...

Téma: Fórum asian-music.cz
o   Jak jste se zde ocitli / co bylo vaším vodítkem k nalezení asian-music.cz / co se Vám tu líbilo (co se Vám tu nelíbilo) / chybí Vám diskuze na fóru / která témata jste navštěvovali nejraději a proč…
Podtéma: Členové fóra
- Kdo byl Vaší spřízněnou duší / na koho jste se těšili / s kým jste rádi diskutovali / s kým jste se sešli v „reálném životě“ / koho jste propásli nebo čí příspěvky Vám budou chybět
Rád bych také speciální sekci věnoval Syslovi a vzpomínce na něj:
Sysel – kdo ho znal, kdo na něj vzpomíná v dobrém, čím byl pro Vás výjimečný, v čem Vám pomohl, co jste díky němu poznali, v čem jste ho respektovali, jak dlouho jste ho znali, jak jste vnímali jeho osobnost…
(přiznám se, že na toto téma bych také rád společně s někým zpracoval jakousi krátkou vzpomínkovou prezentaci s jeho fotkami, vybranými hláškami, provařenými flame z diskuze, cokoliv, jakýsi celek o jeho životě a jeho cestě asijskou hudbou, hudbou obecně, co měl rád a čím se neodmyslitelně zapsal do našeho podvědomí a v krátkosti i o jeho nelehkém konci)
Nacchi, SSX, maddy, Tom46, Mary-Tina… (nebudu pokračovat ve výpisu jmen, ale napadá mě mnoho otázek na mnoho lidí, zajímaly by mě vaše postřehy, rozhodně ale důrazně upozorňuji na to, že nemám v úmyslu diskuzi ubírat takovým směrem aby se někdo někomu vysmíval a podobně ale jsem za to, že někteří z nás jaksi více či méně vybočovali z davu v různém slova smyslu a osobně bych si rád poslechl vaše názory a postřehy k jednotlivcům, nicméně jak jsem zmínil, nerad bych aby někdo byl středem pozornosti kvůli svým „špatnostem“ a proto bych vaše návrhy na dotazy doporučil předem sepsat a prodiskutovat s ostatními jejich vhodnost)

Téma: Asijské filmy / seriály
o   Jaké filmy jste měli rádi / kteří herci se stali vaší legendou a proč / která asijská země podle vašeho názoru vyčnívala nad ostatními kvalitou nebo přístupem k tvorbě kinematografie / co a proč momentálně sledujete…

Další témata uvedu případně později, momentálně si nevybavím vše, nicméně hlavní otázkou zůstává, jestli by Vás zaujala konverzace v tomto duchu a pokud ano, rád bych slyšel Vaše případné další nápady k diskuzi a návrhy témat, které máte na mysli a rádi byste je prodiskutovali s ostatními. Také jsem uvažoval o formě a přípravě na vybraná témata a připouštím, že by bylo přínosné alespoň některá vybraná témata a otázky předem zveřejnit a připravit si klidně i odpovědi předem, né každý má doslova ducha v reálném čase odpovídat z fleku na možná pro něj nečekaná témata, a nebo z jiného pohledu na věc – nerad by zapomněl na něco, co by rád zmínil, ale zrovna ho to nenapadlo apod. a zcela pochopím i pokud někdo by měl něco na papíře do kterého bude nahlížet, pro mě osobně je důležité se dozvědět co má kdo na srdci a umožnit mu projevit se libovolnou formou. Také jsem při přemýšlení o tomto konceptu diskuze přihlížel na to, že jakékoliv odpovědi by měli být dobrovolné, nikdo nemusí reagovat na vše, diskuze na jakékoliv téma je osobním rozhodnutím každého a pokud někomu něco nepřijde zajímavé nebo k tomu nemá co říct, odpovídat nemusí.

Další mé povídání bych chtěl směřovat k tématu prezentací a totiž vynořily se v mé mysli minimálně další 2 témata, pro které bych si představoval klidně i týmovou práci, a to:

Prezentace: Asian Music srazy – průprava (shrnutí) asian-music srazů, vzpomínky, střípky, zábavné momenty
o   Včera jsem si pročítal topic ke vzpomínce na první český a-music sraz a nakousl i diskuzi k druhému a chci se ještě vrátit k dalším a zavzpomínat trochu do minulosti... v návaznosti na to mě napadla myšlenka shrnout si tato setkání s ostatními, připomenout si náladu, nadšení, momenty...
o   Možná bych toto viděl na rozdělení na CZ a SK srazy… co se SK týče, co se vzpomenu, na řadě srazů byl tom46 a bylo by možná fajn poohlédnout se do minulosti, podívat se na průběh a náladu na setkáních a v závěru tématu předložit i nějaké otázky „publiku“ pokud by měl někdo, kdo se zúčastnil co říct k tématu, jeho pohled, jeho zážitky, cokoliv…
o   v podstatě to nemusí být něco vyloženě dlouhého, třeba témátko na +/- 25 minut

Prezentace: Sysel – o tom jsem defakto psal už o několik řádků výše, rád bych na tohoto člověka vzpomněl a třeba tomu kdo ho neznal poukázal v krátkosti jeho cestu životem a především jeho „koexistenci“ s námi zde na fóru a vůbec na jakýchkoliv místech kde působil převážně online, pro mě osobně by to mohlo být silné téma a vzpomínám na něj v dobrém i když byla ona koexistence s ním pro některé velmi složitá… rád bych mu věnoval minimálně 10 – 15 minut času a připravil prezentaci, teď mě napadlo třeba, že kdo chce, může zařadit nějakou svou citaci do prezentace, něco čím by ho charakterizoval svými slovy a samozřejmě jsem pro to, aby tato prezentace byla do určité míry kolektivní prací několika z nás a mohli jsme do ní tak vnést i jakýsi ucelený pohled lidí, kteří vnímali nějakým způsobem jeho bytí… :smile:

Prezentace: Historie A-Music (vznik, vývoj, zánik ;D ;D) – teď mě to tak napadlo, jen si nejsem jist, jestli se k tomuto tématu dochovalo dostatečné množství materiálů, ale pokud by toto téma někoho zaujalo, asi by snad ani nevadila stručnost… krátké ohlédnutí za vznikem a jak vlastně došlo k tomu, že jsme se tu mohli (onehdá) setkat... +/- 15 minut minimálně by bylo fajn

Určitě v některých tématech vidím návaznost mezi sebou navzájem nebo prolnutí s "diskuzním speciálem" či jistou časovou posloupnost, bylo by třeba fajn nejprve zařadit prezantaci Historie A-Music, následovalo by otázkové téma fórum a-music, poté prezentace o srazech apod. kde by se střídaly prezentace následované diskuzí na dané či navazující téma, nejen abychom u toho někteří z nás neusnuli ale řekl bych, že to třeba i uvolní temto, spustí to vlnu postřehů, otázek... :wink:
« Poslední změna: 04. Září 2018 - 14:29 od Small Soldier X »

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #5 kdy: 04. Září 2018 - 14:33 »
a 2 hodiny jsou v čudu... omlouvám se za obsáhlost, ale neodpustil jsem si něco vynechat :roll: :oops: :razz: byl to docela záhul i pro mě si to po sobě přečíst :angel:

když už jsem tedy zepráskal fórum dalším příspěvkem, ještě bych za sebe chtěl dodat:
- celé toto samozřejmě bude mít smysl, pokud se nás sejde alespoň +/- 10 lidí (ale dorazil bych i pokud by nás bylo třeba 4-5)
- ideálně si představuji, že by sraz trval nejméně 1,5 dne (v úvaze je i nocleh a pokud by šlo vše fajn, nebráním se přespat i 2 noci) a začal v pátek odpoledne, což ale může být problém, zvláště pokud má někdo například odpolední směnu v pátek, na tom se určitě dohodneme, možná lepší by bylo začít v sobotu dopoledne a skončit v neděli odpoledne, hodně to bude záviset na možnostech všech zůčastněných

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #6 kdy: 04. Září 2018 - 18:17 »
Wow!
V prvom rade vrelá vďaka za tak rozsiahle príspevky so všetkými informáciami. Ja síce píšem veľa, ale toto by som asi nedal dohromady ani v najdivokejších snoch  :grin:

ale postupne ...

Citace
První reakce po roce a dvou měsících a nejdelší odpoveď po 2,5 roce!!!

To vieš .. nemôžem zaprieť svoju povesť najaktívnejšieho prispievateľa na A-Music. Keby ma po tých rokoch niekto predbehol, to by som ťažko znášal  :lol:

Citace
kdo je ještě stále "v tom" a věnuje jakýmkoliv stylem svou pozornost obecně řečeno "asijskému umění"? Hudbě, filmu, kultuře, jídlu, čaji aj.).

Popravde samému mi to je po tých rokoch záhadou, ale ja som "v tom" prakticky úplne rovnako ako pred tými cca 13 rokmi, keď som sa k ázijskej hudbe po prvý krat dostal. Samozrejme, hudobné chute sa rokmi trochu pozmenili, ale to zanietenie stále pretrváva. A aj keď som vždy akosi inklinoval k Ázii - najprv to bolo zaľúbením vo Final Fantasy - nikdy by som nečakal, že práve hudobne a filmovo ma to bude držať až tak dlho a že mi ázijská hudobná a filmová tvorba nahradí tú anglickú/americkú. Prvotne som pred rokmi išiel japonskú hudbu "vyskúšať" iba zo zaujímavosť, lebo tá americká tvorba ma prestávala čoraz viac baviť ... no a teraz som tu, o 13 rokov neskôr, síce odklonený od japonskej tvorby k tej čínskej/taiwanskej/hongkongskej, ale stále s rovnakou vášňou pre Áziu :)

Citace
odpadla účast převážné většiny lidí, kvůli nutnosti cestování, věku, rodičům, financím, práci...

Práve preto dúfam, že by to stretnutie teraz mohlo KONEČNE vyjsť. Stretávanie sa pred tými XY rokmi bolo dosť náročné, pretože ako píšeš väčšina buď ešte chodila do školy, nepracovala, takže nemala financie cestovať cez polovicu republiky na nejaký sraz, prápadne ich nepustili rodičia. Teraz, pokiaľ nájdeme vhodný termín, tak nám minimálne tieto problémy opadajú ;)

Citace
prvním podnětem byl maddy, když jsem reagoval na jeho příspěvek na sociální síti kde zveřejnil fotku, tuším že s korejskými potravinami které pořídil v Bratislavě.

njn, za všechno může Korea  :lol:
Každopádne, keď v ďalej časti príspevku píšeš o "oslovování" toma a Serapa, tak možno by bolo fajn nečakať než si niekto zavíta sem a všimne si tému o After Years meeting alebo si všimne event vytvorený na Facebooku, keby sme pristúpili k tomu osloviť tunajších uživateľov priamo.
V prvom príspevku si prakticky vymenoval väčšinu z nich (chýba  mi tam možno iba grania), takže kto z nás (tom, ty a ja) má na niekoho kontakt, tak im môžeme rovno napísať a zistiť aspoň záujem o takýto meeting.
Ja som prakticky v kontakte po tých rokoch ešte občas s tomom, Slavomirom a chocobom celkom pravidelne, Mary-Tinu mám na Facebooku, s Keiom a Nacchim som sa raz videl osobne a tí to majú do BA celkom naskok .. keď sa vy s tomom môžete spojiť s ostatnými, tak o tom lepšie!  :wink:

Citace
Tom tě už dokonce předběhl a údajně prý ví o dobrém místě, kde by se dala zařídit hudba, přespání a případné pohoštění a další program
pokud se nás sejde alespoň +/- 10 lidí (ale dorazil bych i pokud by nás bylo třeba 4-5)
ideálně si představuji, že by sraz trval nejméně 1,5 dne (v úvaze je i nocleh a pokud by šlo vše fajn, nebráním se přespat i 2 noci)

ok, pokiaľ sa chce toho ujať Tom, tak za mňa v pohode ... aspoň mi odpadnú povinnosti  :lol: .. ale teraz vážne, vzhľadom na to, že žijem priamo v Bratislave, tak pokiaľ bude tom potrebovať s čímkoľvek pomôcť, tak som k dispozícii. Prípadne môžeme dať ešte nejaký hromadný brain-storming, pokecať o prípadnej predstave miesta/času/nákladov a pod. a následne prezistím aké máme možnosti.

čo sa týka účasti .. no ja by som to pokojne videl aj na počet 6 ľudí. Ak sa zúčastníme minimilne 6 (už sme prakticky traja, ktorí prídu určite :), tak by také stretnutie pre mňa určite nebolo zbytočné  :wink: pokiaľ nás bude 10, o to lepšie! Pokiaľ to bude 10+ tak perfektné, ale to popravde ani nedúfam, že sa podarí takýto počet. Predsa len u niektorých už mohol ten záujem o A-music opadnúť, iní zase na fóre neboli až takí aktívni ako "naše jadro", aby mali záujem cestovať do BA kvôli srazu :)

least but not last, 1,5 dňa je fajn .. teda za mňa to môže pokojne trvať aj celý týždeň, tak či onak budem chodiť spať domov :) ale myslím, že pre väčšinu bude asi 1,5 ideálny, prípadne maximálne tie dve noci. Prípadne to môžeme zorganizovať tak, že jeden deň bude pprezentácie/program a druhý deň rezervácia v nejakej ázijskej reštaurácii/bare a už iba voľný pokec pri jedne a pití. Možností máme neúrekom  :wink:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #7 kdy: 06. Září 2018 - 13:12 »
Wow!
V prvom rade vrelá vďaka za tak rozsiahle príspevky so všetkými informáciami. Ja síce píšem veľa, ale toto by som asi nedal dohromady ani v najdivokejších snoch  :grin:
On mi za to děkuje :shock: Už jsem byl připraven kát se :angel:

Citace
To vieš .. nemôžem zaprieť svoju povesť najaktívnejšieho prispievateľa na A-Music. Keby ma po tých rokoch niekto predbehol, to by som ťažko znášal  :lol:
:evil: To píšeš někomu, kdo byl kdysi nejaktivnější člen final fantasy chatu na doupěti :grin: Ne, nezávidím ti to prvenství, přeju ti to, alespoň si nemusím připadat až tolik "geeky" :mrgreen:

Citace
Popravde samému mi to je po tých rokoch záhadou, ale ja som "v tom"...   ...no a teraz som tu, o 13 rokov neskôr, síce odklonený od japonskej tvorby k tej čínskej/taiwanskej/hongkongskej, ale stále s rovnakou vášňou pre Áziu :)
:clapping: Co k tomu dodat... holt jsme oba "Final Fantasáci", kteří si tak okusili něco úplně jiného a taktéž jsme byli do značné míry vysvobozeni v tom smyslu, že jsme našli něco, co je nám bližší, více nás to baví a za sebe můžu říct, že se mi hodně rozšířily obzory, pač na internetu si člověk přišel k mnohem větší míře hudby a už samotná Asie... rozmanitost jazyků a pro mě osobně 3 obrovské komunity kultur - Japonsko, Čína (+Taiwan aj.) a Korea. Osobně ale už možná nejsem tolik do hudby ve smyslu, že už tolik aktivně nevyhledávám novinky, to platí ještě mnohem více u filmu, už dlouho nikam nepěchám abych shlédl to nejnovější od daného herce nebo nějakou nejnovější hitovku... spíš se u kinematografie vracím do minulosti let 1995 - 2010 (koreanokinematografie přesněji řečeno :angel:, ale chci ještě prozkoumávat i Japonský film a kdo ví... co třeba Taiwan :taiwan:)

Citace
Práve preto dúfam, že by to stretnutie teraz mohlo KONEČNE vyjsť. Stretávanie sa pred tými XY rokmi bolo dosť náročné, pretože ako píšeš väčšina buď ešte chodila do školy, nepracovala, takže nemala financie cestovať cez polovicu republiky na nejaký sraz, prápadne ich nepustili rodičia. Teraz, pokiaľ nájdeme vhodný termín, tak nám minimálne tieto problémy opadajú ;)
Je to tak, škoda že nastal ten paradox, že prakticky ustala aktivita zde a naopak možnosti střetnutí se zvýšily do té míry, že prakticky nejčastějším důvodem je práce (řekl bych i rodina, ale zatím nemám informace o tom, že by někdo z nás měl děti). Nicméně často je vidět, že záliba v asijskou tvorbu nebyla pro mnohé jen jakési pobláznění v mládí, ale přirostla mnohým z nás k srdci ...možná na celý život, who knows :lama-c:

Citace
njn, za všechno může Korea  :lol:
Korea určitě za nic nemůže... :cool: ...dobře popravdě řečeno, nebýt téhle "výstřední" země, kdo ví, třeba bych byl stále japanofil :oops: :shock: ...ale dost možná bych také tímhle tempem jen tak neopustil Taiwan, vzpomínám si, že svého času po jistém nasycení Japonskou hudbou jsem podstatný časový úsek strávil zálibou k TWPopu (a máme tu nový žánr :twisted:) ...ale popravdě jsem spíše čekal, že napíšeš "za všechno může... maddy", největší spammer fóra (:lol: :wink: :wink:)

Citace
Každopádne, keď v ďalej časti príspevku píšeš o "oslovování" toma a Serapa, tak možno by bolo fajn nečakať než si niekto zavíta sem a všimne si tému o After Years meeting alebo si všimne event vytvorený na Facebooku, keby sme pristúpili k tomu osloviť tunajších uživateľov priamo.
"Ty počuj ma brácho..." Nepreháňaš to? :angel: Ne nic se neděje, nelekej se, ale za ty 3 dny co tu společně hovoříme jsi zmiňoval už několikrát myšlenky na "to isté", taktéž jsem včera přemýšlel o tom navrhnout aby ti z Vás co stále mají kontakt na některé lidi z fóra, aby se je pokusili oslovit, už i z důvodu, že odkaz na facebookové stránce asian-music sem na fórum příliš nezafungoval i když jsem pozval k účasti prostřednictvím FB všechny členy fóra, které mám stále mezi přáteli. Tedy rozhodně se přidávám a pokusím se učinit v brzké době patřičné kroky k rozšíření povědomí o chystaném srazu nebo - co je důležitější - podnítit diskuzi k tomu, kdo by měl zájem o účast a jak se mu (ne)líbí dosavadní návrhy + další nápady ;)

Citace
V prvom príspevku si prakticky vymenoval väčšinu z nich (chýba  mi tam možno iba grania), takže kto z nás (tom, ty a ja) má na niekoho kontakt, tak im môžeme rovno napísať a zistiť aspoň záujem o takýto meeting.
Ja som prakticky v kontakte po tých rokoch ešte občas s tomom, Slavomirom a chocobom celkom pravidelne, Mary-Tinu mám na Facebooku, s Keiom a Nacchim som sa raz videl osobne a tí to majú do BA celkom naskok .. keď sa vy s tomom môžete spojiť s ostatnými, tak o tom lepšie!  :wink:
Už jsem uvažoval o tom ten seznam "koho bysme rádi také viděli" vymazat, není to hezké zapomenout na někoho jen pro to, že jsem si ho já osobně nevybavil nebo se s někým bavil méně, proto si na něj nevzpomenu (nebylo nás tu během těch let úplně málo :wink:)

Osobně nejsem aktivně v kontaktu s nikým, prakticky s kým jsem za ty roky párkrát komunikoval nebo je v poslední době kontaktoval byly tom46, maddy (ty), serapa jsem oslovil asi po 1,5 roce a tím to asi končí, potom sem tam vídám na fb příspěvky Mary-Tiny (ale určitě jsem jich mnoho propásl, přecijen na fb zeď zavítám 1-2x týdně a prohlédnu jen pár příspěvků) a donedávna jsem byl nejčastěji v kontaktu s kodrcíkem, který tu spíše zastával vietnamskou hudbu a proto si ho možná většina lidí ani nevybaví, jelikož tu na hudbu z Vietnamu byla odezva velmi slabá (co si pamatuji).

Určitě by bylo fajn, kdybychom udělali jakýmkoliv způsobem v úvodu seznam lidí, kteří již byly uvědomněni o srazu a odpověděli.

Citace
ok, pokiaľ sa chce toho ujať Tom, tak za mňa v pohode ... aspoň mi odpadnú povinnosti  :lol: .. ale teraz vážne, vzhľadom na to, že žijem priamo v Bratislave, tak pokiaľ bude tom potrebovať s čímkoľvek pomôcť, tak som k dispozícii. Prípadne môžeme dať ešte nejaký hromadný brain-storming, pokecať o prípadnej predstave miesta/času/nákladov a pod. a následne prezistím aké máme možnosti.
Tak to jsem ani netušil, že ty žiješ přímo v Bratislavě... no včera mi Tom psal, když jsem mu psal ohledně srazu, že zatím nenašel úplně cenově přijatelné prostory, čili možná budeš v tomto hodně užitečný, zvlášť pokud už něco znáš nebo víš kde hledat, více hlav, více nápadů a zkušeností... a brain-storming je to správné slovo.

Citace
čo sa týka účasti .. no ja by som to pokojne videl aj na počet 6 ľudí. Ak sa zúčastníme minimilne 6 (už sme prakticky traja, ktorí prídu určite :), tak by také stretnutie pre mňa určite nebolo zbytočné  :wink: pokiaľ nás bude 10, o to lepšie! Pokiaľ to bude 10+ tak perfektné, ale to popravde ani nedúfam, že sa podarí takýto počet. Predsa len u niektorých už mohol ten záujem o A-music opadnúť, iní zase na fóre neboli až takí aktívni ako "naše jadro", aby mali záujem cestovať do BA kvôli srazu :)
Jop, jsem za a osobně doufám, že alespoň ještě Serap nebo ikeL dorazí (podle prvních reakcí by měli zájem), ostatní jsem zatím nekontaktoval. Myslím si, že bychom se v tomto menším počtu třeba shodli na nějakém zjednodušení nebo úpravě programu - třeba jen nějaký větší pokoj na hotelu apod. ...a místo sushi baru a kimchi si každý rozděláme pytlík vietnamské nudlovky a basta... (jen to ne! :lol:)

Citace
"naše jadro"
:cool:

Citace
least but not last, 1,5 dňa je fajn .. teda za mňa to môže pokojne trvať aj celý týždeň, tak či onak budem chodiť spať domov :) ale myslím, že pre väčšinu bude asi 1,5 ideálny, prípadne maximálne tie dve noci. Prípadne to môžeme zorganizovať tak, že jeden deň bude pprezentácie/program a druhý deň rezervácia v nejakej ázijskej reštaurácii/bare a už iba voľný pokec pri jedne a pití. Možností máme neúrekom  :wink:
Tak nějak jsem to viděl já, prezentace aj. první den, případně pokud by se něco nestihlo, domluvíme to na další den, ale asi není nutné strávit prezentacemi tolik času... na druhou stranu pokud ty a tom budete trvat na prezentačce na 2+4 hodiny a většina nebude proti... :angel: Restauračka druhý den zní docela fajn, oběd v nějaké vybrané lokaci a další program, který ještě postupně promyslíme. ...a rozlučková chlas*ačka závěrečný večer (neeeee!)
« Poslední změna: 06. Září 2018 - 13:31 od Small Soldier X »

Offline tom46

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 32
  • 대한민국 화이팅!
« Odpověď #8 kdy: 06. Září 2018 - 17:19 »
Wow som na seba hrdý, všetky tieto dlhé komentáre som si prečítal a popri čítaní počúval kpop a dokopy to bol dobrý relax.

Okolo roku 2014 som v Bratislave spolu-organizoval 2nd Kpop Camp. Boli sme vtedy v super hoteli, skvelé podmienky, sála, jedlo, personál kvôli nám aj kúpil gril.
Hotel Plus, lokalita pri Avione tam blízko. Boli sme tam okolo 30-40 ľudí za super ceny.
Dnes som si kukol ich cenník a také vysoké ceny som nečakal. Akože prenájom sály na hodinu za 50€ ale nad 5+ hodín za 30€ to teda nie. nevýhodné pre malý počet ľudí.
Ale to bolo iba prvotné googlovanie. Určite sú tam cenovo lepšie miesta, Maddy nám s tým asi bude musieť pomôcť, je domáci a vyzná sa viac ako ja čo som zo stredného slovenska.

čo sa týka technickej stránky zrazu o to sa postarám na kompletku nemusíme si nič požičiavať.
Ako DJ a žijem v hudobne založenej rodine, tak mám doma komplet Ozvučovaciu aparatúru, bezdrôtové mikrofóny, notebooky, mixtupty či už DJ, zvukový alebo svetelný a svetelné efekty na večernú párty. + video projekcia na plátno alebo stenu podľa situácie a potreby.
Technika sa mi zmestí do môjho auta, priveziem len potrebujem jedného dobrovoľníka čo mi pomôže vyložiť a naložiť nazad subwoofer lebo je to 18 palcová marha ťažká :D

mne by sa páčili aj 2 noci napríklad sobotu ráno to začne a v pondelok do obeda sa od-ubytujeme a rozlúčime sa. Ale nebránim sa hocijakým verziám doby trvania akcie.

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #9 kdy: 07. Září 2018 - 16:13 »
Boli sme tam okolo 30-40 ľudí za super ceny.
Dnes som si kukol ich cenník a také vysoké ceny som nečakal. Akože prenájom sály na hodinu za 50€ ale nad 5+ hodín za 30€ to teda nie. nevýhodné pre malý počet ľudí.
Ale to bolo iba prvotné googlovanie. Určite sú tam cenovo lepšie miesta, Maddy nám s tým asi bude musieť pomôcť, je domáci a vyzná sa viac ako ja čo som zo stredného slovenska.

Pokiaľ vás bolo 30-40, tak cenovo pokiaľ sa to roztrátalo, tak to určite nebola vysoká suma. Ale nás keď bude 6 až max 10, tak asi si priveľmi vyskakovat nemôžeme  :lol:
Každopádne, než začnem niečo pozerať a hľadať, asi by sme mali najprv prezistiť záujem a to koľko nás vlastne bude, dohodnúť či to bude na jednu noc alebo dve a čo všetko vlastnej potrebujeme/chceme robiť (meaning či potrebujeme nejaké plátno, premietačku alebo iba väčšiu miesnosť) a odsúhlasiť budget, ktorý sme na to ochotní minúť.

Pokiaľ by to cenovo bolo nedostupné (keďže Bratislava išla za posledných pár rokov rapídne hore .. verte mi, v 2016 som kupoval byt "z papiera", ktorá sa síce ešte stále len stavia, no už teraz o dva roky neskôr by som ho vedel predať s cenou o 30% vyššou a to je stále nedokončený), tak som ešte uvažoval, že v počte cca 6-8-10 kusov by sme to teoreticky mohli spáchať aj v nejakej väčšej reštaurácii, rezertovať si väčší stôl, prípadne nejakú menšiu miestnosť s oddeleným stolom, doniesiem notebook a aj takto by to mohli byť fajn.  :wink:

Offline tom46

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 32
  • 대한민국 화이팅!
« Odpověď #10 kdy: 07. Září 2018 - 18:27 »
tak som ešte uvažoval, že v počte cca 6-8-10 kusov by sme to teoreticky mohli spáchať aj v nejakej väčšej reštaurácii, rezervovať si väčší stôl, prípadne nejakú menšiu miestnosť s oddeleným stolom, donesiem notebook a aj takto by to mohli byť fajn.  :wink:

za mňa aj takáto verzia je ok. Tak či tak sa niečo rezervovať bude, nejaká zasadačka/miestnosť pri takom počte plne postačí.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #11 kdy: 07. Září 2018 - 20:24 »
Wow som na seba hrdý, všetky tieto dlhé komentáre som si prečítal a popri čítaní počúval kpop a dokopy to bol dobrý relax.

:korea: :korea: :korea: :korea:

:mon6:

:korea: :korea: :korea: :korea:

Citace
...
:shock: To by se opravdu nevyplatilo, to by nás muselo být alespoň 15-20 pak by to bylo možná na 1 večer smysluplné a fajn mít takové prostory.

Citace
čo sa týka technickej stránky zrazu o to sa postarám na kompletku nemusíme si nič požičiavať.
Ako DJ a žijem v hudobne založenej rodine, tak mám doma komplet Ozvučovaciu aparatúru, bezdrôtové mikrofóny, notebooky, mixtupty či už DJ, zvukový alebo svetelný a svetelné efekty na večernú párty. + video projekcia na plátno alebo stenu podľa situácie a potreby.
Wow! Jediné co mi trochu dělalo starosti je ta projekce, když už jsme se tu oháněli prezentacemi... nebylo by úplně fajn koukat na notebook ;) Ale koukám, že jsi pořádně vybaven a byl by jsi schopen zajistit kvalitní ozvučení :clapping: Sám jsem zvědav, kolik se nás nakonec sejde a co z toho vznikne aby se to vyplatilo vozit.

Citace
mne by sa páčili aj 2 noci napríklad sobotu ráno to začne a v pondelok do obeda sa od-ubytujeme a rozlúčime sa. Ale nebránim sa hocijakým verziám doby trvania akcie.
:wink: No to pondělí může být pro pracující problém a stejně tak dorazit včas v pátek odpoledne, řekl bych že noc ze soboty na neděli je téměř jasná, druhou případnou noc budeme muset zvážit a přizpůsobit možnostem ostatních.
« Poslední změna: 10. Září 2018 - 21:29 od Small Soldier X »

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #12 kdy: 07. Září 2018 - 20:54 »
Pokiaľ vás bolo 30-40, tak cenovo pokiaľ sa to roztrátalo, tak to určite nebola vysoká suma. Ale nás keď bude 6 až max 10, tak asi si priveľmi vyskakovat nemôžeme  :lol:
Každopádne, než začnem niečo pozerať a hľadať, asi by sme mali najprv prezistiť záujem a to koľko nás vlastne bude, dohodnúť či to bude na jednu noc alebo dve a čo všetko vlastnej potrebujeme/chceme robiť (meaning či potrebujeme nejaké plátno, premietačku alebo iba väčšiu miesnosť) a odsúhlasiť budget, ktorý sme na to ochotní minúť.

Co takhle připravit si 3 scénáře:

Scénář:                              Pravděpodobnost:

A) Zůstane nás 3-6            P(A) = 20%
B) Bude nás 7-15               P(B) = 50%
C) Bude nás 15+                P(C) = 30%

Vzhledem k tomu že P(A) = 0,2 (20%) a P(B) = 0,5 (50%) a tedy P(AB) = 0,7 (70%) začal bych modelovat situace pro první 2 případy.

(To co zde vypíši mě teď napadlo, je to jen můj první naivní návrh a určitě piště co dalšího Vás napadne, seznam doplníme!)

Scénář A: (účast 3 - 6 členů)
Prostory: Hotel - střední místnost
Odhadovaný rozpočet: +/- 2 500 CZK [100 EUR]
Den 1: osekané prezentace, diskuze + uděláme si něco asijského k jídlu, pustíme si a-music background hudbu, večer zajdem na večeři a pak se společně něčeho napijem, [dobrovolné: opilé karaoke (podle nálady :D)], nocleh...
Den 2: návštěva čajovny, asijské filmy, diskuze, asijské jídlo, výlet...

Scénář B: (účast 7 - 15 členů)
Odhadovaný rozpočet: +/- 2 500 - 4 000 CZK [100 - 155 EUR]
Prostory: střední místnost [+ hotelové pokoje (dle situace)]
Den 1: prezentace, diskuzní témata, příprava asijského jídla (sushi, kimchi, čaj...), diskuze, a-music hudba, hromadná večeře a večerní a-music party s DJ Tom46, jukebox, [dobrovolné: karaoke], nocleh...

Citace
Pokiaľ by to cenovo bolo nedostupné, tak som ešte uvažoval, že v počte cca 6-8-10 kusov by sme to teoreticky mohli spáchať aj v nejakej väčšej reštaurácii, rezertovať si väčší stôl, prípadne nejakú menšiu miestnosť s oddeleným stolom, doniesiem notebook a aj takto by to mohli byť fajn.  :wink:
Pokud nás bude řekněme 7+ byl bych pokud už nějaká oddělená místnost, aby byla alespoň do jisté míry akusticky oddělená a mohli jsme si třeba něco pustit nahlas nebo se nahlas bavit abychom nerušili/nebyli rušeni

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #13 kdy: 09. Září 2018 - 12:06 »
Citace
A) Zůstane nás 3-6            P(A) = 20%

pravdepodobnosť by som v tomto prípade videl na 80% :)

Citace
Den 1: osekané prezentace, diskuze + uděláme si něco asijského k jídlu, pustíme si a-music background hudbu, večer zajdem na večeři a pak se společně něčeho napijem, [dobrovolné: opilé karaoke (podle nálady :D)], nocleh...

tento scénar sa mi pozdáva asi najviac.
Day One: prezentácie môžu/nemusia byť, záleží od toho ako o ne bude záujem, diskusia, samozrejme niečo ázijského k jedlo (to by sme mohli ísť aj mimo hotel, pretože hotelové menu asi nebude veľmi ázijské), background hudbu viem zabezpečiť aj prinesením väčšieho prenosného repráku, večerné pitie je mandatory  :lol: s ázijským karaoke vidím trochu problém, v Bratislave nie je karaoke veľmi "in", takže sú tu možno tak dve možnosti rezervovania si miestnosti na karaoke, ale prenájom takej miestnosti bude dosť vysoký (http://www.sajado.sk/index.php?id=29&gi=21).
Nie som si istý, či sa s prenájmom hotelovej miestnosti/zasadačky iba vojdeme do rozpočtu 100 EUR.  Za 100 EUR to vidím skôr na prenájom nejakej oddelenej miestnosti v reštaurácii, ak vôbec ...
« Poslední změna: 09. Září 2018 - 14:29 od maddy1111 »

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #14 kdy: 10. Září 2018 - 16:29 »
pravdepodobnosť by som v tomto prípade videl na 80% :)
Ale nebuďme tak pesimističtí :wink: Vždyť jsme prakticky ještě nikoho neoslovili :) Kdo z Vás už někomu dalšímu psal? A na facebook upozornění bych taky úplně nespoléhal :)

Citace
Citace

tento scénar sa mi pozdáva asi najviac.
Day One: prezentácie môžu/nemusia byť, záleží od toho ako o ne bude záujem, diskusia, samozrejme niečo ázijského k jedlo (to by sme mohli ísť aj mimo hotel, pretože hotelové menu asi nebude veľmi ázijské), background hudbu viem zabezpečiť aj prinesením väčšieho prenosného repráku, večerné pitie je mandatory  :lol: s ázijským karaoke vidím trochu problém, v Bratislave nie je karaoke veľmi "in", takže sú tu možno tak dve možnosti rezervovania si miestnosti na karaoke, ale prenájom takej miestnosti bude dosť vysoký (http://www.sajado.sk/index.php?id=29&gi=21).
Na azn jídlo by asi bylo nejlepší zajít někam, pokud se chceme přiblížit alespoň trochu té "správné" chuti kuchyně (kdo z vás umí (pokud ano: podle čeho tak soudíte? :angel: ) dobře nějaké asijské jídlo, krom smíchání 5 ingrediencí nebo zalití nudlovky?) To karaoke si ještě necháme projít hlavou... osobně neznám snad žádné texty z hlavy :D Ceny jsem tam nenašel.

Citace
Citace
Nie som si istý, či sa s prenájmom hotelovej miestnosti/zasadačky iba vojdeme do rozpočtu 100 EUR.  Za 100 EUR to vidím skôr na prenájom nejakej oddelenej miestnosti v reštaurácii, ak vôbec ...
Pro upřesnění/vyjasnění... tím jsem myslel rozpočet na 1 osobu tak nějak na vše společné spojené s konáním (nájmy, investice do stravy/pití... pokud budeme chtít něco předem nakoupit/objednat) mimo vlastní výdaje (jídlo v restauraci, cesta...). To vše se jistě bude hodně odvíjet od počtu lidí a rozsahu našich plánů/nápadů/návrhů/fantazií... :what: . I tak je to možná málo, představu budeme mít až se podaří najít vhodné místo a rozmyslíme společně co vše bychom chtěli na sraz zajistit. Byl to spíše nápad takového ideálního rozpočtu :sunman:

:butterfly:          :butterfly:

Čili chlapi... už jste někoho oslovili?

Teď zas přemýšlím o tom "po domácku dělaném asijském jídlu"...(jako bonus, na něco pořádného bych určitě zašel)... Co to pro srandu vážně zkusit a udělat třeba kimchi ve 3-5ti lidech? Nebo sushi... (dělal jsem ho nedávno asi 5× a i když to dopadlo tak ze 70% vizuálně ok, chuťově mě u toho většinou něco chybělo, ingredience jsem použil různé (krevety, tuňáka, tresku...), základ podobný (wasabi pasta, okurka, avokádo, paprika, sojová omáčka...).

Za mě bych si možná něco společně udělal, třeba pokud nás bude těch "v nejhorším případě" 3-5 (dělali jsme třeba kdysi miso polévku se Serapem a Lejou/Lenkou ve 3 lidech nějako a... už je to nějakej ten rok zpět ale co se pamatuji, nebylo to špatný :wink: A (3+ people idea) co kdyby každý přinesl nějaký zelený čaj? Otázkou je, jestli nějaký znáte... já jich za posledních 10 let ochutnal několik... korejské, japonské, čínské a vietnamské. Co třeba nějaký "vybraný" čínský čaj, Nokchu (KR), matchu/Gyokuro Kyoto, Sencha... (JP), každý by "přitáhl" jeden a máme o tekutiny (a "after effects" :lol:) postaráno :smile:

« Poslední změna: 10. Září 2018 - 21:30 od Small Soldier X »

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #15 kdy: 16. Září 2018 - 10:38 »
Citace
Kdo z Vás už někomu dalšímu psal?

no ja ešte nikomu, skôr sa zamýšľam nadtým, či sa už ľudí oplatí oslovovať, keď tá akcia sa má konať až za cca 9 mesiacov. Hmm? Čo si myslia zvyšené dva comebackoví A-Music hviezdy? :)

Citace
Pro upřesnění/vyjasnění... tím jsem myslel rozpočet na 1 osobu tak nějak na vše společné spojené s konáním

ach tak, na jednu osobu .. za mňa to je síce ok, akurát sa skôr obávam, že väčšina bude chcieť túto akciu brať skôr iba také posedenia so starým známymi, než nat o míňať "stovky" eur (čo je pochopiteľné). Takže ja osobne to stále vidím skôr na posedenie v nejakej uzavretej miestnosti v ázijskej reštaurácii, kde sa najeme, pokecáme, vypočujeme nejakú music, dáme prípadné prezentácie a večer sa pôjdeme opiť :) (alebo teda na to karaoke).
Samozrejme, pokiaľ bude záujem aj o nejakú väčšiu akciu a prenájom miestností v nejakom hotely, tak som za ... len úprimne, neviem či sa nás nazbiera toľko, aby sa nám toto oplatilo.  :wink:

PS: trocha off topic .. ale ja som pred pár dňami zrušil Facebook profil, takže budem skôr ľudí oslovovať mailom ;) Už ma to tam úprimne akosi nebavilo, takže som o to radšej, že na tomto fóre nastal aspoň malý comeback :) S pribudajúcimi rokmi mi čoraz viac začali chýbať podobné fóra, kde si človek môže podebatiť s uživateľmi s rovnakými záujmami .. na facebooku to je také, ja neviem, každý sa má potrebu vyjadrovať k všetkému a netvoria sa tam takéto komunitu ako práve tu. Takže Let's bring those times back!  :cool:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #16 kdy: 16. Září 2018 - 19:33 »
Zdravím všechny, ne až tak staré známé  :wink:

Maddy má pravdu v tom, že já jsem jeden z těch, který to určitě bude brát hlavně jako setkání s lidmi. Upřímně mě o prezentace ani tak moc nejde, ale rád vás všechny uvidím. Některé z vás dokonce osobně poprvé.

Jo a nejsem si jistý, jestli se ode mě dá realisticky očekávat nějaká prezentace, nebo něco podobného. V posledních letech se z mého zájmu o A-Music stalo spíše takové vyzobávání zvláštností. Neuvěřitelně jsem ztratil přehled. Japonské ido*** co? Morning Musu** who?  :lol:  Ty holky které jsem kdysi sledoval jsou vdané a mají děcka a ty nové neznám  :grin:

A utratit finance za cestu není problém, ale v rozumné míře, musím teď už všechno konzultovat s manželkou  :megalol: :angel:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #17 kdy: 17. Září 2018 - 14:16 »
No to mě po*er  :megalol: :megalol:

Po letech...

Nevím jestli dorazím na akci setkání, pokud mě bude Serap ukecávat, tak možná jo.  :grin:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #18 kdy: 17. Září 2018 - 20:52 »
Citace
Kdo z Vás už někomu dalšímu psal?
no ja ešte nikomu, skôr sa zamýšľam nadtým, či sa už ľudí oplatí oslovovať, keď tá akcia sa má konať až za cca 9 mesiacov. Hmm? Čo si myslia zvyšené dva comebackoví A-Music hviezdy? :)
:wink: Popravdě já jen tebe, tom46 a Serapa zatím (jinak by to tu bylo asi stále mrtvé :angel:) ale myslím si, že není od věci když máme tolik času to promyslet aby všichni si případně mohli zajistit volno a abychom od začátku nevymýšleli zbytečně moc věcí, které se nakonec kvůli počtu lidí nebo požadavkům jednotlivců nerealizují :) Ještě mám v plánu oslovit další lidi, ale nespěchám s tím.

Citace
Citace
Pro upřesnění/vyjasnění... tím jsem myslel rozpočet na 1 osobu tak nějak na vše společné spojené s konáním
ach tak, na jednu osobu .. za mňa to je síce ok, akurát sa skôr obávam, že väčšina bude chcieť túto akciu brať skôr iba také posedenia so starým známymi, než nat o míňať "stovky" eur (čo je pochopiteľné). Takže ja osobne to stále vidím skôr na posedenie v nejakej uzavretej miestnosti v ázijskej reštaurácii, kde sa najeme, pokecáme, vypočujeme nejakú music, dáme prípadné prezentácie a večer sa pôjdeme opiť :) (alebo teda na to karaoke).
Samozrejme, pokiaľ bude záujem aj o nejakú väčšiu akciu a prenájom miestností v nejakom hotely, tak som za ... len úprimne, neviem či sa nás nazbiera toľko, aby sa nám toto oplatilo.  :wink:
Jasně, chat na 1. místě a defakto souhlasím, jediné co mě trochu děsí je, že jak zmiňujete ty prostory někde v restauraci a hudbu... tak aby se tam opravdu dalo nerušeně nahlas diskutovat nebo poslouchat hudbu "na plný" kule :lol: ale co si vzpomínám na druhej CZ sraz, tak jsme v Brně nějako dokonce na žádost nechali přehrát vlastní CDčka tehdy, no to ještě nebyla taková "digital age" jako dnes, ale to nějak promyslíme, věřím v to :wink:

Co se rozpočtu týče, asi bych nerad vynaložil vyloženě nějaké astronomické částky ale pokud se nás sejde víc, asi bych si dokázal představit za sebe i 5 000 CZK +/- tak nějak za vše. Když nás bude méně, uskromníme program a zase budeme mít víc času navzájem pokecat mezi sebou...

Citace
PS: trocha off topic .. ale ja som pred pár dňami zrušil Facebook profil, takže budem skôr ľudí oslovovať mailom ;) Už ma to tam úprimne akosi nebavilo, takže som o to radšej, že na tomto fóre nastal aspoň malý comeback :) S pribudajúcimi rokmi mi čoraz viac začali chýbať podobné fóra, kde si človek môže podebatiť s uživateľmi s rovnakými záujmami .. na facebooku to je také, ja neviem, každý sa má potrebu vyjadrovať k všetkému a netvoria sa tam takéto komunitu ako práve tu. Takže Let's bring those times back!  :cool:
Je to i docela k tématu :wink: Souhlasím, je škoda že tyhle "socky" zabili fóra i když jak jsem dnes psal Tomovi, nemyslím si že to je jen "sockama" ale možná i prací, věkem - přecijen už si myslím nejsme takoví "zblázněnci" do všelijakých idolů jako kdysi (viz me & Jolin... dnes si na ni sotva vzpomenu :angel:) a i další faktory jako rodina, volný čas atp. hrají roli. Určitě ale souhlasím v tom, že facebook je jakási změť nesouvisejících věcí od různých lidí a sám málokdy najdu něco, na co bych chtěl reagovat nebo s tím měl něco společného, za 95% využívám jen messenger a sem tam kouknu na FB a většinou si stejně čtu nějaké články co mám přidané v kanálech ale nedovedu si představit ani vzdáleně, že by tam fungovala diskuze stylem jako třeba zde, už jsem tu o tom defakto někde na fóru psal... už fakt, že příspěvky mizí v minulosti a pokud je přehlédnete, většina lidí se k historii nikdy nevrací příliš hluboko dle mého názoru... a i když je to zajímavé z mého pohledu, že takovou dobu (defakto od roku 2012 kdy to tu z 90% "umřelo" a po letech 2013-2014 už úplně) jsme to bez fóra nějak přežili, teď mám tak jako ty zase chuť se k tomuhle konceptu vrátit... hrozně dlouho jsem si s nikým pořádně nepokecal o a-music, go on!

...nicméně rozhodně ne v duchu, jako jsem to dělal dřív - a teď narážím hlavně na tehdejší flamy se Syslem a Nacchim... no něco málo jsem tu po sobě zahlédl... a i když to je asi téma na jinou diskuzi - tak trochu nevěřím tomu, že jste tu se mnou za některých okolností vydrželi diskutovat :oops: :smile: někteří se rozhodli na moje posty nereagovat nebo je brali s nadhledem a rozhodně jsem za to rád, pač já mám pořád takovej pocit, že tohle fórum tu žilo tak nějak "samo o sobě" nezávisle na mě a teď když tady tohle píšu tak mě i taková nezávislá pozice vyhovuje, nechci si připadat jako někdo, kdo tu bude někoho nějak omezovat v názorech a zálibách... a taky jsem se tehdy emočně často neovládal a bral věci příliš vážně, snadno se urazil atd... myslím si, že tohle je z mé strany dávno pryč, nemám dávno v úmyslu nikomu znepříjemňovat život, dávat hlasitě najevo co je dobré nebo nejlepší stylem jako kdysi... no nevím jestli to přijde jen mě a asi to nechci už dál úplně rozmazávat, přežili jsme tu etapu "SSX-ování"... feel free to share all your ideas!

no jo no, byli jsme mladí a nedo***lí... Syslák tehdy taky docela pěnil, on to ne vždy psal na fórum ale měli jsme kvůli tomu diskuze na ICQ... vždycky téma tak na týden :lol: pak jsme na sebe byli 2 měsíce nasraný nebo v blokaci, pak se to zase urovnalo a stal se adminem když jsme se sešli v reálu a v klidu si pokecali... no nechť je mu země lehká (i když já na tyhle pánbíčky a "after life things" nevěřím, myslím to dobře...)

Ježkovy zraky to jsem to vytáhl téma :megalol: Zpět ke srazu (samozřejmě si do mě rejpněte, choval jsem se často fakt jak pako tehdy) a nevěřím tomu dnes co jsem dokázal napsat maddymu třeba před 11 lety (topic Jolin Tsai strana tuším 2).

To jen takový krátký dodatek, páč jsem si říkal, že s takovým volem to muselo být občas vážně těžký a jak tu může po 10+ letech někdo ještě vůbec něco psát když uvidí mezi příspěvky "Small Soldier X" :lol: :wink: Nejlíp to bral asi iKel, ten vždycky byl tak nekonfliktní, až jsem nechápal, odmítal mě podpořit i ve flamech proti Syslovi a asi udělal dobře :angel: :angel: Jsme fakt rád za to, že jste to tu se mnou přežili, než to tu umřelo po roce 2012+ (to bylo určitě kvůli mě!!! žádný facebook... přiznejte barvu :lol: ... :roll:) :wink:

Nicméně trochu jsem se lekl, že jak jsi si zrušil facebook, že tě nebudu mít už jak kontaktovat ohledně srazu, který jsme nakousli k diskuzi u té fotky, nakonec jsem tě dostihl na skype :wink:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #19 kdy: 17. Září 2018 - 21:17 »
Zdravím všechny, ne až tak staré známé  :wink:

Maddy má pravdu v tom, že já jsem jeden z těch, který to určitě bude brát hlavně jako setkání s lidmi. Upřímně mě o prezentace ani tak moc nejde, ale rád vás všechny uvidím. Některé z vás dokonce osobně poprvé.

Jo a nejsem si jistý, jestli se ode mě dá realisticky očekávat nějaká prezentace, nebo něco podobného. V posledních letech se z mého zájmu o A-Music stalo spíše takové vyzobávání zvláštností. Neuvěřitelně jsem ztratil přehled. Japonské ido*** co? Morning Musu** who?  :lol:  Ty holky které jsem kdysi sledoval jsou vdané a mají děcka a ty nové neznám  :grin:

A utratit finance za cestu není problém, ale v rozumné míře, musím teď už všechno konzultovat s manželkou  :megalol: :angel:
Vítej tak jsi dorazil (sice asi po 5 dnech ale dle času a chuti :wink:) :clapping:

Čoveče já už taky ztratil strašně přehled... o novém JPopu nevím takřka nic (cože! svého času tvořil 98% mého playlistu :shock:) A popravdě jsem měl hluchá období i v KPopu a dnes i když znám něco, znám už pr* :smile: S CPopem a TWPopem jsem na tom vůbec nejhůř... znám jen diskografii jedné zpěvačky (Amber Ann) a jinak prakticky skoro nic :oops: Ale už to beru tak nějak jinak, člověk nestihne nikdy vše, to zkrátka není možné a mimoto mám i jiné záliby... a prostě tak nějak už nutně ani nesleduji novinky, věci se nějak vynořují a v posledních 4 dnech jsem objevil Spotify tak jsem začal oprašovat hrozně moc starších věcí (trochu CPopu (Cecilia)... a včera jsem projel asi 3/4 diskografie Kody Kumi a zalajkoval a přidal do playlistu mnoho písniček, které už jsem prostě po těch letech neměl v telefonu nebo notebooku, teď mohu odkudkoliv přehrávat mnoho starých fláků i objevovat nový KPop (:angel:) atd a k mému překvapení jsem zjistil, že lze propojit s last.fm takže super... jen mi tam opravdu chybí některé věci (korejská diskografie BoA, Ryoko Hirosue, tvorba od Seiko Matsuda před rokem 1996 atd...)

Prezentace určitě není nutnost, původně mě to napadlo pač jsem sám sobě uvěřil, že by se nás mohlo sejít více a mohli jsme si udělat takovou vzpomínkovou akci a nachvíli se i posadit k něčemu, co nám mohou ostatní ukázat na plátně, projektoru... nechtěl bych prezentace asi úplně vypustit (tom46 musí mít prezentaci o Koreji, chci si poslechnout něco víc než fotky :tune2: a prostě by mě zajímaly jeho "first impressions" jak si to tam užil a tak... a maddy by mi mohl zrekapitulovat CPop, který jsem nějak "neprávem" prakticky úplně opustil z nespecifikovaných důvodů... ...že by KPopu bylo tolik, že jsem ho ještě stále nestihl dostatečně prozkoumat? :oops: ...no a Mary-Tina by mi (nám) mohla přiblížit nějaké chlapské umělce z KPopu ("still dreaming... :angel:"), které jsem v záplavě "K-Girls" přehlédl... v poslední době jsem objevil některé talenty jako třeba Seo In Guk, Jong Hyun (RIP!), Double K...)

Ale teda s těmi Momusu jsi mě dostal ale asi se to dá chápat, před pár dny jsem četl, že už se prý "názvujou" nějak podle roků aby fanoušci nebyli zmateni z toho, které uskupení bylo z jakého roku... ale přirozeně se tahle skupina v průběhu let měnila ve složení, pak bych řekl, že je docela mediálně zastínili AKB48 (některé holky jsou fakt kočky, asi před půl rokem jsem si projížděl pár jejich klipů a oblíbil si UZA!... někde na YT jsem viděl jakési video nejprodávanějších singlů v JP v posledních letech)

Trochu mě mrzí, že toho s tomem nenapíšete víc, když pozoruju ty svoje eseje a ubíhající hodiny, je mi trochu líto, že toho nenapíšete víc... more ideas, experiences, dreams... :cry: ...ale nic jsem neřekl, psst! :wink: :wink: maddy to drží... největší spammer tady na fóru... :megalol: ...nebo jinými slovy "king of the discussion" :cool:

EDIT (ad to: king of spam): teď mě tak napadá... kdo má vlastně ve skutečnosti více napsaných znaků... :megalol: ...né, že by to nebylo jedno :angel: ...ale jakože... zajímalo by mě to :lol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #20 kdy: 17. Září 2018 - 21:31 »
No to mě po*er  :megalol: :megalol:

Po letech...

Nevím jestli dorazím na akci setkání, pokud mě bude Serap ukecávat, tak možná jo.  :grin:
I ty brute! Kde ty ses tady vyloup! :cool: Vítej... :bear:

Koukej se pořádně zpovídat! 4 roky žádnej idoling? To snad nemyslíš ani vážně... :wink: :wink:

Serape? Už ukecáváš viď? :grin:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #21 kdy: 18. Září 2018 - 00:29 »
Já nevím, co chceš psát. Pokud dojedu, což momentálně nemůžu stopro zaručit, tak dojedu kvůli lidem. Nemám moc zájem o konferenci, nebo nějaké osvětové bůh ví co. Prostě se sejdeme a pokecáme, jo určitě pokecáme i "tématicky". Případně se projdeme po městě, ale nehrotil bych to a uvažovat o tom, že někde budeš platit nájem nějaké konferenční místnosti mi přijde megalomanské. To pro těch max pět lidí nemá smysl  :lol:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #22 kdy: 18. Září 2018 - 12:04 »
Citace
Ještě mám v plánu oslovit další lidi, ale nespěchám s tím.

Citace
... platit nájem nějaké konferenční místnosti mi přijde megalomanské. To pro těch max pět lidí nemá smysl

Já v tomto súhlasím s Hirokim, tie plány s konferenčnou miestnosťou a podobne síce znejú fajn, ale keď sa na to pozerám realisticky, tak by sa nám to pre tých cca 5 ľudí fakt neoplatilo. To by nás na ten zraz muselo prísť aspoň 50 ako chodí teenegarov na Kpop zrazy  :lol: čo však nevidím reálne. Nechcem nikoho opomenúť, ale s účasťou to vidím maximálne s týmito ľuďmi: ja, ty, tom, slavo, Serap, Hiroki, Mary-Tina, Kei, Nacchi, iKel, (maybe chocobo) ... aj to ešte nie všetkým môže vyhovovať termín, ktorý sa stanoví a pod., takže 2-3 z toho zoznamu vypadnú a pre cca 6-8 ľudí sa nám asi neoplatí rezervovať akúkoľvek miestnosť. Predsa len tie ceny sú v hlavnom meste o niečom inom ... čo sa týka prezentácii, to nie som proti, ale opäť to reálne vidím na odprezentovanie nejakých vecí na notebooku, ktorý bude na stole a všetci do neho budú čumieť :) + samozrejme, nejaký prenostý reprák z ktorého by hrála hudba.
Čisto teoreticky by som možno vedel zarezervovať nejakú zasadačku s projektorom u nás v práci, ale to neviem, či by prešlo cez všetky security measures :)

Citace
a i když je to zajímavé z mého pohledu, že takovou dobu (defakto od roku 2012 kdy to tu z 90% "umřelo" a po letech 2013-2014 už úplně) jsme to bez fóra nějak přežili, teď mám tak jako ty zase chuť se k tomuhle konceptu vrátit... hrozně dlouho jsem si s nikým pořádně nepokecal o a-music, go on!

prakticky súhlasím, že to je určite aj vekom, prácou, inými aktivitami a podobne, predsa len ako dospelí ľudia už asi nemáme úplne čas sledovať rôzne fóra každý deň, prípadne XY krát za deň .. ale popravde, mne tento koncept fór kde si človek môže pokecať s ľuďmi, ktorí majú približne rovnaký záujem začal s pribúdajúcim vekom akosi chýbať  :oops:  asi v tom bude aj určitá dávka nostalgie a spomienok na staré časy, ale facebook a iné soc. platformy mi náhradu za rôzne fóra nikdy nedokázali poskytnúť. Tam je to väčšinou o tom, že sa množstvo ľudí vyjadruje k množstve tém, ktoré sa následne po pár dňoch (niekedy aj hodinách) stratia v záplave ďalších a hlavne to tam nie je o vytváraní tej komunity ľudí, ktorých po tých rokoch "poznáš" a buduješ s nimi nejaké (aj keď iba online) vzťahy a putá.
Celkovo mám pocit, že rôzne fóra na internete zažívajú po dlhej dobe pomyselný reunion a čoraz viac ľudí ich začalo znova používať. Samozejme nie v takej miere ako v dobe toho "boomu" v rokoch 2005-2010, ale natrafil som na množstvo fór, ktoré teraz síce iba pasívne sledujem, neprispievam, ale po dlhej dobe znova ožili a prispieva sa do nich.

Citace
no jo no, byli jsme mladí a nedo***lí...
to bylo určitě kvůli mě!!! žádný facebook... přiznejte barvu

toto asi najlepšie vysvetluje a zdôvodňuje tie hate-flows, ktoré tu niekedy prebiehali :) a myslím, že to po tých rokoch každý berie rovnako (= nijako osobne). Boli sme mladí, každý chcel mať vo všetkom pravdu a (niekedy i nasilu) presvedčiť ľudí o tom, že čo má on rád je to najlepšie  :lol: ale tak to k tej mladosti tak nejako patrí no ...
Takže no worries a nefandi si, žeby to tu chcíplo kvôli tebe  :lol: i keď určitú zásluhu na tom máš, keďže si sa z fóra odmlčal rovnako ako väčšina z nás, takže v konečnom dôsledku sme to tu všetci nechali chcípnuť rovnako  :lol:

Citace
(i když já na tyhle pánbíčky a "after life things" nevěřím, myslím to dobře...)

off-topic, ale nedá mi nezareagovať .. njn, ja som tiež ateista a nejako neverím na nič po smrti .. jednoducho telo, mozog a všetky orgány prestanú fungovať a je koniec :) ale tak chápem, že to sa sluší napsat , nech  mu je zem ľahká, nech sa má na druhej strane dobre a pod. :)
ach joj, škoda, že celý tento reunion Sysel nemôže vidieť, celkom by ma zaujímalo čo by na tieto naše rečí napísal  :lol:

Citace
a nevěřím tomu dnes co jsem dokázal napsat maddymu třeba před 11 lety (topic Jolin Tsai strana tuším 2)

to ako myslíš toto?
okej, právě jsi u mě upgradoval na ranking:
:lama: :lama: / :lama: :lama: :lama: :lama: :lama:

Legend:
:lama: > lamka
:lama: :lama: > lama obecná [maddy1111 allocated]
:lama: :lama: :lama: > "BigBig-lamy"
:lama: :lama: :lama: :lama: > mega lamer
:lama: :lama: :lama: :lama: :lama: > koyKote

jestli se chceš stát tvou oblíbenou skupinou (její upgradovanou reinkarnací) tak si koleduj :cool:

pretože ak jo, tak ja som sa na tom práveže celkom dobre bavil, resp. bavím do dnes .. nie som tak "touchy", aby som si bral veci na nete osobne a navyše si dokážem urobiť brutálnu srandu i sám zo seba, takže no hard feelings  :lol:

Citace
nakonec jsem tě dostihl na skype

na skype? no kámo, ja som Skype nemal zapnutý snáď ešte dlhšie ako kedysi toto fórum  :megalol: .. Používam už jedine WhatsApp, Viber a Line, no ale keď hovoríš, že si ma na Skype dostihol, tak si ho asi znova nainštalujem do noťasu a mobilu. Keď už som zrušil ten FB a Messenger, tak bolo by fajn ostať in touch aj mimo toto fórum :)

Citace
ale nic jsem neřekl, psst! :wink: :wink: maddy to drží... největší spammer tady na fóru... :megalol: ...nebo jinými slovy "king of the discussion"

My reputation precedes me  :cool:   :megalol:

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 174
  • Pohlaví: Ženské
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #23 kdy: 20. Září 2018 - 23:20 »
Ja osobne by som tiež bola skôr za nejaké menšie posedenie v nejakej reštaurácii.  :mrgreen: Alebo spravíme nejakú grilovačku niekde  :lol: :megalol: Je síce otázne, či sa budem môcť zúčastniť, ale ak budem môcť, tak veľmi rada.  :mon6:
Prezentáciu odo mňa nežiadajte :D Nie som ten typ, ktorý by rád prednášal  :lol:  :sorry:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #24 kdy: Dnes v 00:50 »
Já tě SSXi asi trochu zklamu, ale přiznám se, že nemám chuť číst tvoje posty. Jsou opravdu moc dlouhé na mě a když přilezu po šichtě co měla 11 hodin, tak radši jsem jako kytka... Prostě vegetím...  :computerman:

Souhlasím Tinkou.. Lepší grilovačka, než opulentní akce.  :grin: