Autor Téma: [ASIANWIKI] Rady, návrhy, brainstorming (vše okolo naší wiki)  (Přečteno 6153 krát)

Offline 8BB76E2

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 1
Re:[ASIANWIKI] Rady, návrhy, brainstorming (vše okolo naší wiki)
« Odpověď #50 kdy: 20. Říjen 2013 - 19:31 »
jsem to bohužel stále já, jen z původního účtu nemohu posílat žádné zprávy..

a prostě jsem nějak měl potřebu upozornit na to, že jsem tam něco rozbil..

imo by možná pomohlo prostě smazat přímo z db záznam o tom problémovém souboru (protože smazat z historie posledních změn nejde a odjinud taky ne, když se ta stránka ani nenačte) případně zkusit napsat mazací link přímo do adresního řádku a obejít tak načtení stránky? (no asi ta první možnost bude jednodušší)

nic ostatního nemám potřebu komentovat.. nesnažte se řešit něco, co stejně vyřešit nemůžete..

Offline 8BB76E2

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #51 kdy: 20. Říjen 2013 - 19:37 »
S tím obrázkem to bude vtipnější. Nejde smazat přímo v media wiki systému... uf...
nejde, no, ale to není podstatné.. prostě přes phpMyAdmin (nebo něco podobného) ten záznam o něm smazat přímo z db.. mám takto vyzkoušené na své wiki mazání komplet uživatelských účtů, což MW také standardně neumožňuje..

Offline 8BB76E2

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #52 kdy: 20. Říjen 2013 - 20:11 »
tak vyzkoušeno, po smazání záznamu v sekci "image" ( http://i39.tinypic.com/29lfm8w.jpg ) zmizí údaj o souboru z galerie nahraných obrázků, což by tu stránku mělo opět zprovoznit..

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Pohlaví: Mužské
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #53 kdy: 20. Říjen 2013 - 20:28 »
ostatního nemám potřebu komentovat.. nesnažte se řešit něco, co stejně vyřešit nemůžete..

Nemám absolutně nic zájem řešit. pouze si myslím, že můžu být informován. Jelikož mi lidi a jejich emoce nejsou fuk. Stačilo by "Kluci, je to blbý, stojí to za H..." nebo: "Kluci bylo to blbý, je to za mnou, jedu dál ...." nic víc.

No ale když myslíš, že je v pořádku, jen tak likvidovat některé konverzace na fóru. Či jsou ti (virtuální) vztahy úplně ukradené ... 

:silence:

Offline 8BB76E2

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #54 kdy: 20. Říjen 2013 - 21:10 »
..
tak já si nejsem jistý, jestli jsme tu někdy řešili něco natolik důležitého, aby se to nutně muselo zachovat pro další generace, ale to je jedno..

a opravdu, na mnoha věcech mi už nezáleží.. asi to může působit trochu bezcitně, nevím, nedokážu posoudit.. ale to je dáno tím, že na několika málo věcech mi zase záleží mnohem víc, než by mělo, takže mám tohle vnímání poněkud zkreslené.. už půl roku se snažím vzpamatovat se z dalšího osudového setkání a pořád se nedaří.. už jsem si i myslel, že to je v pořádku.. a i tak jsem zase část dneška probrečel, aniž bych vlastně věděl proč.. a už je to opravdu vysilující.. asi i tohle, co tady píšu, vypadá tak nějak divně, ale snažím se psát opatrně.. hlavně kvůli sobě.. protože kdybych se rozepsal nějak konkrétněji, dnešek by zase skončil tak, jak nechci..

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #55 kdy: 20. Říjen 2013 - 22:27 »
Díky ... Moc nás tady není, trochu mě to štvalo ...

Nemysli si, zrovna tento týden jsem na nějaký post narazil, kde jsme se bavily a přestalo to dávat smysl, protože tvůj post byl smazaný. Ale nic ti nevyčítám.

Prostě jen: Ganbate ne.  :bear: :bear:

Emoce ... No je to drsný, taky mě dokáží potrápit.

Ale prostě drž se.  :wink:

kdybys chtěl napsat něco víc, co je to PM víš, ale fakt nemusíš, jen když budeš chtít.

OK. A pokud chce někdo trolit, že jsme offtopic, tak  :tongue: :mon9: :mon9:  :cool: :cool: :cool:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #56 kdy: 24. Říjen 2013 - 11:08 »
8BB76E2: osudové setkání... měl jsem několik osudových setkání s konkrétní osobou a ani po 2,5 roce to není v pohodě, pronásleduje mě to téměř každý den... a teď ještě o to víc, když jsem se po 2 letech dozvěděl, jak jsou slova pomíjivá a lidský život je nahraditelný... taky jsem si už párkrát pobrečel a asi mě to bude pronásledovat po zbytek života nebo minimálně do doby dalšího osudového setkání, jichž je v životě tak málo a tak čekáme a dál trpíme a trápíme se otázkama, na které nám už ani "osudový setkatel" nechce nebo nedokáže odpovědět... nejhorší je to, když si člověk stále přiznává, že i přes cokoliv tu dosud nebyl nikdo bližší... ať je líp...

k tématu topicu: vrhám se na zálohu wiki a pak ji updatujeme

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #57 kdy: 24. Říjen 2013 - 13:37 »
Update nepomůže, nejdřív je nutno ručně odmazat ten záznam z DB.

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #58 kdy: 04. Listopad 2013 - 00:00 »
OK... AsianWiki je opět funkční a aktuální. Kdybyste si všimli nějakého problému, hlaste ho jako vždycky. :cool:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #59 kdy: 15. Únor 2014 - 16:13 »
Asian-Wiki byla updatována a přešli jsme na krátké URL... takže odteď už žádný index.php v adrese.

např:
http://www.asian-music.cz/wiki/Hikaru_Utada

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #60 kdy: 15. Únor 2014 - 21:22 »
Dobrá práce ;)