Autor Téma: Maid café  (Přečteno 1781 krát)

Offline Gerret

• LV 2/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 6
  • Pohlaví: Mužské
Maid café
« kdy: 17. Červenec 2012 - 17:59 »
Tak vám nesu špatnou zprávu  :cry: V Brně nám zavřeli asi jediné Maid café v ČR .Kdyby někdo nevěděl co to je http://bit.ly/MF0Mtm
« Poslední změna: 22. Září 2012 - 16:41 od Gerret »

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
Re:Maid café
« Odpověď #1 kdy: 17. Červenec 2012 - 20:01 »
ja som ani nevedel, ze v Brne ste mali nejaku maid caffe.... :roll:
A to nikoho nenapadlo priputat sa retazami alebo podobne praktiky?

Chjo...tak uprimnu sustrast a mozno coskoro vnzikne niekde nieco podobne  :smile:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #2 kdy: 21. Červenec 2012 - 20:11 »
Taky jsem neměl ponětí. Akorát nevím jestli by se to ale líbilo s jinýma maidkama než japonskýma. Přece jenom ta naše nátura česká je tak jiná ...

No když se to nerentovalo, není se co divit, že to zavřeli. Škoda.

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
« Odpověď #3 kdy: 22. Červenec 2012 - 00:30 »
Já si s odstupem vzpomenul, že tu o tom někdo informoval. Ale nikdy jsem se tam nestihnul podívat, klidně bych tam minimálně jednou zašel, zase zkušenost. Takhle kvůli maid caffe budu vážně muset do Japonska :lol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #4 kdy: 21. Září 2012 - 19:19 »
Známý co se přímo znal s majitelem Maido Café mi na něj před nedávnem dal kontakt a ten mi nabízel spolupráci v podobě vzájemné propagace café x asianmusic. No nakonec jsme se na ničem nedohodli. A teď koukám, že nedlouho po založení jej zavírají.

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
« Odpověď #5 kdy: 03. Říjen 2012 - 08:32 »
Zalezi jake ceny nasadili a take kde se usadili s tim Kafe.
Njn vidina bohateho zisku...

Jsem uvazoval o zalozeni cajovny... s rozumem jsem dospel k tomu, ze ne v nasem meste, za druhe cajka by vypadala rozhodne odlisne od vsech. Za treti velke pocatecni vydaje na dane veci a za ctvrte urcite by neprosla a nevydrzela by, pac by mela silnou konkurenci...
A to nevim o cene podnajmu a za kolik caje, aby to bylo vsechno sulnul -tak aby se kupovali veci na dalsi caje a neco malo pro preziti par lidicek cca 3lidi nic navic proste zivotni minimum.
Neverim tomu, ze by to uspelo -kor v dnesni dobe.
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #6 kdy: 03. Říjen 2012 - 13:29 »
Když už si napsal OT Nacchi, tak já bych dodal, že prosadit se na trhu, není primárně o kvalitě zboží. Můžeš lidem nalévat sračky (s odpuštěním) a když ti budou zobat z ruky, ještě tě za to budou chválit.

Byznys mušíš umět prodat.  :cool:

Offline Nacchi

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 69
  • http://abenatsumi.unas.cz asketjp@yahoo.co.jp
    • Abe Natsumi & Asami ^_~
« Odpověď #7 kdy: 04. Říjen 2012 - 08:20 »
me jde o kvalitu coz treba v tom Maid Cafe meli take... ale verim, ze meli i docela hustou cenu za to...
clovek si musi udelat 1 a 2 a zjistit nakolik srazit cenu pro vetsi pocet lidi...

priklad jestli stoji caj 100gr cca 200kc z toho das 1gr caje na konvicku (2kc) + ohrev urciteho mnozstvi vody, vykon prace, najemne tak vychazi urcita cena... u beznych cajoven cca 80-100kc za konvicku pripadne i dalsi jednu ci dve. coz me se zda moc... a u toho Maid Cafe verim, ze je obdobne.

Jde o to, ze sefove firmy chteji dostat prasule i za znacku... to je sice pekny, ale ja osobne bych do znacky nedaval prasule, ale snazil bych vejit do podvedomi -lidove ceny a kvalitni veci...
A jde to.. Pac je kupa firem kdo tak dela i novych i starsich sice jiny sluzby nez zminovana cajovna...kava...
A jedni dokonce delaji 2x vice za 1/2 cenu... Zvlastni -opravdu jde to... No ja osobne bych to nedelal pokud bych nebyl v krizi.
♥ ♥ ♥ 私は 安倍 なつみ-さま 愛してる !!! ♥ ♥ ♥
☆ 私の 名前 スワタ チェコ ☆
☆ My country is Czech rep. (Europa) and like jpn zen, music, koen, ocha ☆