Autor Téma: Matteas  (Přečteno 2926 krát)

Offline Matteas

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 1
  • Pohlaví: Mužské
Matteas
« kdy: 03. Únor 2012 - 00:36 »
Doumo konbanwa!

Okres Praha, město Praha. 20 let. Student ČVUT. Seiyuutard. Redaktor na Konatě. El Psy Congroo!

Asijskou, převážně tedy japonskou hudbu už poslouchám nějaký ten pátek - řekněme tak pět let. Byl to kupodivu J-ROCK, který mě chytil. Jmenovitě GACKT a Kagrra, (budiž ti země lehká, Isshi). Postupem času ale člověk objevuje nové věci a když jsem se koukal na Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's, velice jsem si oblíbil opening, ETERNAL BLAZE od Mizuki Nany. Chvíli to trvalo, ale Nana se u mě dostala na stupínek číslo 1. A po přečtení její autobiografie ji už asi nikdo sesadit nedokáže.

Dnes poslouchám převážně anison a občas nějaké OST (Kajiura Yuki, Maeda Jun, Nakagawa Koutarou, atd.).
Mizuki Nana, Sphere, Toyosaki Aki, Kurosaki Maon, Horie Yui, Tamura Yukari, fripSide, Kuribayashi Minami, May'n, Imai Asami, Lia, Itou Kanako, KOTOKO, ELISA, Okui Masami, JAM PROJECT...

Kromě toho také: GACKT, Kalafina, Shikata Akiko, Soutaiseiriron, Kagrra,, trochu také: KOKIA, BUCK-TICK, Touhou...

Poslední dobou jsem přišel na chuť Perfume, KARA a Shoujo Jidai, ale nijak aktivně je neposlouchám. Alespoň zatím ne.

Ani enka mi neublíží. Jero a Kiyoshi-kun ftw! ww

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
Re: Matteas
« Odpověď #1 kdy: 03. Únor 2012 - 00:43 »
Ahoj, vítám tě tady mezi námi. Fórum je plné lidiček všemožných zájmů, takže sem určitě zapadneš :grin:  Každopádně doufám, že se u nás budeš cítit dobře a zapojíš se do diskuze :grin:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #2 kdy: 03. Únor 2012 - 01:25 »
Vítej. S Kalafinou se tady možná potkáme.  :wink:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #3 kdy: 03. Únor 2012 - 07:04 »
Ahoj, vitam ta na fore  :wink:
zaujimavy vyber interpretov, z toho co si vymenoval u mna vedie hlavne Kajiura Yuki, KOTOKO, Okui Masami a KOKIA  :cool:

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111
https://mochina6.webnode.sk/

Offline Veritty

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 44
  • Pohlaví: Ženské
  • Visual kei ☆ Oshare kei
« Odpověď #4 kdy: 03. Únor 2012 - 10:43 »
Vítám tě tu. Že posloucháš Kagrra, mě potěšilo  :clapping: Znám je sice teprv půl roku, ale i za tu dobu si u mě našli místečko.

Offline Matteas

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #5 kdy: 03. Únor 2012 - 16:19 »
Serapis: Díky za přivítání.

Hiroki: Sprinter ^^

maddy1111: To je taky pěkná směska, to, co jsi jmenoval ww

Veritty: To je tedy zhruba od té doby, co zemřel Isshi, že?

Offline Veritty

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 44
  • Pohlaví: Ženské
  • Visual kei ☆ Oshare kei
« Odpověď #6 kdy: 03. Únor 2012 - 18:15 »
Veritty: To je tedy zhruba od té doby, co zemřel Isshi, že?

Právě kvůli této události jsem se o nich dozvěděla, ale poslouchat jsem je začala až asi tak po měsíci.

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #7 kdy: 03. Únor 2012 - 21:07 »
Nazdar, vitaj medzi nami ;-)

V poslednej dobe, ako sa u mna prebudza J-music alter-ego, tak sa vraciam smerom, ktorym som pred mohymi a mnohymi rokmi zacal riadit svoju asian-existenciu....prevazne anime OST (See-Saw) a hlavne rytmicka hudba (fripSide, fictionJunction atd.).
Z tej dynamickejsej j-muziky u mna boduje Aya Kamiki (po nekonecnom prezerani EVILALIVE photobooku som len tazko zaspaval XD), RIDER CHIPS, T.M.Revolution.

Veritty je asi vacsi odbornik na jrock nez ja, ale el. gitary v rukach japoncov som prvykrat videl u Antic Cafe (Bou 4ever!!), potom dlho nic, az prisiel balicek z Ciny a v nom HYDE - Best Of ;-)

A k tej Kalafine...v balicku s Aya Kamiki a RIDER CHIPS som nasiel promo casopis o visualkei mode (Veritty, oprav ma, ked sa mylim XD) s Kalafinkami ako modelkami ;-)

Offline 8BB76E1

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 16
  • 電波系
    • http://blog.8BB76E1.com
« Odpověď #8 kdy: 03. Únor 2012 - 22:18 »
Postupem času ale člověk objevuje nové věci a když jsem se koukal na Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's, velice jsem si oblíbil opening, ETERNAL BLAZE od Mizuki Nany. Chvíli to trvalo, ale Nana se u mě dostala na stupínek číslo 1. A po přečtení její autobiografie ji už asi nikdo sesadit nedokáže.
hmm.. ty mě snad opravdu donutíš, abych se o ní také začal trochu zajímat.. ^_^

(i když já už "tu svojí" taky našel.. což asi psát nemusím, jelikož už se známe odjinud.. ^^)
壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた

Offline Matteas

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #9 kdy: 04. Únor 2012 - 16:01 »
Veritty:
Isshi měl opravdu výjimečný hlas. Neznám jiného zpěváka, který by vyzpíval takové výšky jako Isshi.

slavomaris:
Ishikawa Chiaki (See-Saw) má opravdu dobrý hlas. Nevím, jestli jsem někdy slyšel něco od See-Saw, ale její sólo věci jako třeba Uninstall či Fukanzen Nenshou mám rád.
Nishikawa je cool týpek.

8BB76E1:
Hh. Nana má za sebou ohromující životní příběh, který se také odráží v její tvorbě. Asi nejlepší příklad toho je text k Shin Ai, který napsala po návratu z pohřbu svého otce, který v jejím životě znamenal hodně, občas se o něm zmíní při vystoupení a hodně se o něm člověk dozví v její autobiografii, ve které se toho člověk o Naně dozví opravdu hodně.
No a také ne nadarmo tagují na Nico live vystoupení Nany "喉からCD音源" ww Třeba tady http://www.nicovideo.jp/watch/sm15876514

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #10 kdy: 04. Únor 2012 - 16:36 »
el. gitary v rukach japoncov som prvykrat videl u Antic Cafe (Bou 4ever!!)

Teď si mi připomněl, že pře 20-ti lety jsme se vlastně setkal s Loudness. Kde je jim konec.  :shock:

Offline 8BB76E1

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 16
  • 電波系
    • http://blog.8BB76E1.com
« Odpověď #11 kdy: 04. Únor 2012 - 19:51 »
Hh. Nana má za sebou ohromující životní příběh, který se také odráží v její tvorbě...
^__^ tak hlavně buď opatrný.. ^^
壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #12 kdy: 04. Únor 2012 - 21:02 »
tak k See-Saw som sa dostal hlavne cez ANIME (Gundam SEED)...asi ako k vacsine jpopu v mojich "zaciatkoch"...

Asi najviac EPIC Opening z doterajsej 30rocnej historie Mobile Suit Gundam...(nieco ako Dlouha Noc od Vondrackovej XD)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rS0Qxy6RTmg[/youtube]

No a Takanori nepotrebuje snad ziaden komentar, je to proste pan  :cool:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OlsDD3clCHE[/youtube]

Offline Matteas

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #13 kdy: 05. Únor 2012 - 17:52 »
Hh. Nana má za sebou ohromující životní příběh, který se také odráží v její tvorbě...
^__^ tak hlavně buď opatrný.. ^^

lol to bude v pořádku XD

slavomiros: Gundam SEED jsem neviděl. Pěkná písnička.

Offline tom46

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 32
  • 대한민국 화이팅!
« Odpověď #14 kdy: 05. Únor 2012 - 23:46 »
Vitaj medzi nami  :bear:

j-rock nie je moja silná stránka...ale zaujímam sa aj o to... napr. Aya kamiki, RIDER CHIPS, T.M.Revolution, Kalafina...
ale som rád, že v mojej zbierke je An Cafe - Shikisai Moment CD+DVD ...kúpil som to neplánovane a náhodou, ale rád počúvam ten album  :wink:

takže začínaš s KARA  :wink: to je dobrá správa... a čo presne...ich japonské songy? alebo aj kórejské?

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #15 kdy: 12. Únor 2012 - 14:55 »
Ahoj, také tě tu vítám.

Jen možná škoda, že se nepřipojím k výčtu některého ze sdílených oblíbenců. Nicméně japonská tvorba KARA (nějak jsem vycítil, že je znáš díky Japonsku, kdyžtak mě oprav) mě přijde celkem zdařilá, oproti tomu -nic- co letos předvedli v Koreji (teď mám na mysli spíše nové písničky, album Step skoro zeje prázdnotou krom věcí jako intro/outro/remix/instrumental nebo port jedné příjemné písničky do korejštiny), asi především kvůli aktivitám v Japonsku.

Offline Matteas

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #16 kdy: 12. Únor 2012 - 20:41 »
tom46:
Jestli to vyznělo tak, že J-rock je moje silná stránka, tak to vyznělo špatně ww

tom46, Small Soldier X:
KARA jsem poprvé slyšel na Silvestra, když vystupovaly na Kouhaku Uta Gassen. Z korejských věcí jsem neslyšel ještě nic. Pravda je, že víc než hudba mě zaujaly nohy wwww

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #17 kdy: 12. Únor 2012 - 21:06 »
Pravda je, že víc než hudba mě zaujaly nohy wwww

My se budeme celkem jiste chapat ;-)

Offline Small Soldier X