Autor Téma: Angel beats  (Přečteno 1027 krát)

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Pohlaví: Mužské
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
Angel beats
« kdy: 02. Leden 2012 - 19:30 »

poměrně nová práce od režiséra Clannad,Air,Kanon. Stejně jako minulé série, tato je plná emocí a zvratů. Musím říct jedna z nejlepších anime. Akorát konec zase samozřejmě následuje tradici, kdy si musí člověk asi 100x projít ending aby to pobral, přečíst tunu věcí k tomu, řešit to v diskuzi případně mít pořádné logické myšlení a představivost. Jinak trošku smutný anime, který člověka donutí zamyšlet co se s ním stane, až zemře a jak dosud žil svůj život. Písničky jsou k tomu naprosto fantastické, jejich rock band co vystupuje v sérii si získalo mé srdce.

Jinak openning je bezvadnej a musím říct, že vizuálně patří k tomu nejelpšímu, co jsem kdy viděl. Někde na webu jsem dokonce četl, že to vyhrálo anketu opening roku 2011
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oqlHWHP0lU8[/youtube]

Citace
http://www.csfd.cz/film/275713-angel-beats/
Inu na csfd 83% hodnocení sedí.

Citace
Ve světě, kde se ocitneme po smrti, andělé bojují o svůj osud a budoucnost. Setkáváme se tu se zmateným a nic si nepamatujícím Otonashim, který absolutně nechápe, kde se nachází, ale vzápětí poznává Yuri, vůdkyni povstalecké skupiny Shinda Sekai Sensen, která mu vše v rychlosti vysvětlí a je už jen na něm, jak to zvládne. Yuri je na první pohled krasná, ale také rázná až vražedná dívka. Jako jedna z mála si pamatuje v posmrtném světě, co se jí stalo v reálném životě. Proto se chce pomstít Bohu za to, jakou životní tragédii musela prožít. Ona a její tým využívají své nesmrtelnosti a nadání k zastavení anděla, který využívá své síly k vyvražďování všech odpůrců, kteří nechtějí „přejít dál“. Podaří se Yuri a jejímu rebelskému týmu anděla porazit? (DaneCZekk)

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • ...::: オタク :::...
Re: Angel beats
« Odpověď #1 kdy: 02. Leden 2012 - 20:31 »
To se mi na HDD válí už několik měsíců a pořád na to nemám čas. V poslední době totiž strašně ujíždím na Gintama a nemá to konce, což je vlastně dobře...  :twisted:
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #2 kdy: 02. Leden 2012 - 21:38 »
To se mi na HDD válí už několik měsíců a pořád na to nemám čas. V poslední době totiž strašně ujíždím na Gintama a nemá to konce, což je vlastně dobře...  :twisted:

to jsem právě koukal, že je na myanimelist velice populární(1. v žebříčku), viceméně mě cover nijak nedokázal získat taktéž jako popisek, třeba tvůj popis bych pobral víc, nechceš trošku se rozepsat o čem to je?:D

Jinak angel beats rozhodně doporučuju zkoukat, mam v .mkv stahnuty a musím říct pecka. Akorát asi do půlky anime mi scházel smysl proti čemu vlastně bojují, když jak oni, tak ten "Anděl" vlastně nejde zničit nebo zabít... Teď nechci nijak spoilovat, tak to nebudu rozvíjet nějak, ale ten anděl, vlastně nebude anděl :D

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • ...::: オタク :::...
« Odpověď #3 kdy: 03. Leden 2012 - 07:38 »
Neboj, určitě na to kouknu. A o Gintamovi s takovou můžu napsata celé téma. Jak bude čas a nálada, tak tak udělám...
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]