Autor Téma: Summer wars  (Přečteno 1517 krát)

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Pohlaví: Mužské
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
Summer wars
« kdy: 30. Prosinec 2011 - 14:18 »
Jeden z velice známých filmů, trošku sice starší, ale stále jedinečný ;-). Určitě si všimnete, že se snaží poukázat na v té době rostoucí síť FB.

Toto je spoiler na konec, doporučuju jen se podívat na první minutu, ať vás ten film nadchne, jelikož ten celý film stojí jen za tuto scénu, či pokud vás začátek nudí, tak tímhle si aspon budete říkat moci, že to stojí za to to vydržet :-) Tato scéna mě tak dostala, že jsem fakt byl bez sebe a zvedl se ze židle, jak překrásná a dobře udělaná je(navíc ta hudba napozadí tomu dodává jedinečný pocit a kouzlo)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cOWj2EzyljE[/youtube]

trailer:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HjLE8BmWfKA[/youtube]
Citace
http://www.csfd.cz/film/270769-letni-valka/
Citace
csfd:
Kenji Koiso (Ryūnosuke Kamiki) je student vyššího ročníku a od samého dětství má vynikající matematický talent. V létě přijme nabídku své známé Natsuki, aby pracoval pro její rodinu jako účetní. Nejenže se musí vydávat za jejího přítele před příbuzenstvem, ale také se dostane do problémů, když někdo ukradne heslo k jeho účetním zápisům v herní online komunitě, kde lidi nejen hrají hry, ale také provádí dost důležité finanční operace. A tak Kenji a Natsuki musí bojovat za svoje virtuální i reálné osudy. (NGP)

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
Re: Summer wars
« Odpověď #1 kdy: 30. Prosinec 2011 - 16:44 »
diki za tip na tento film...podla Obsahu to vyzera velmi zaujimavo. Urcite dam tomu sancu  :cool:

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #2 kdy: 30. Prosinec 2011 - 19:10 »
diki za tip na tento film...podla Obsahu to vyzera velmi zaujimavo. Urcite dam tomu sancu  :cool:

pokud chceš, hodím ti verzi na rychle se stahující torrent v .MKV+s cz subs ;-). Jinak tento film určo za to stojí, stačí když se podíváš na ten odkaz první, tak tě to nadchne. Jinak jak teď furt koukam na anime, tak ti klidně hodím více tipů jestli chceš ;-)

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #3 kdy: 30. Prosinec 2011 - 19:14 »
ja som anime uz asi tak 100 rokov nepozeral...ale nejak som dostal chut ;-)

uz to mam par hodin v 720p s ENG, JPN audiom a ENG titulkami...pozriem si to pred spanim.

Kludne sa podel, ked mas este nieco zaujimave v zasobe ;-)

diki vopred  :clapping:

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #4 kdy: 30. Prosinec 2011 - 20:34 »
No já právě, jak sem měl problémy v osobním životě jsem vůbec neměl na anime náladu, jen nějakej shounen sem si pouštěl. Teď zase jsem trošku jak se zotavil jsem začal a vůbec si nemužu představit, jak jsem ve svém životě mohl zapomenout na něco tak pěkného jako je Anime. Na anime koukám od 3let a když jsem neumel ani citat, tak to byla moje maminka, co mi četla Komiksy před spaním v postýlce ;-)

Jinak pokud máš fakt rád anime více o životě typu-school life, daily life, life difficulties ever after, familly problems tak doporučuju Clannad. Jedná se o sérii 25dílnou, která je přímo o životě ve škole (střední), poté následuje After Story které je už když se vezmou a prožívají denní problémy atp. ;-)

toto je třeba jedna scéna, podívej se na ní ať tušíš přibližně jaké je after story. Neboj nespoiluju, spis se snazim v tobe probudit vasci chut to videt :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kE38SKRT4ak[/youtube]

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #5 kdy: 30. Prosinec 2011 - 22:31 »
O Clannad som uz vela pocul ale zatial sa to ku mne nedostalo. Taky zaner ako si popisoval som doteraz este nepozeral, takze urcite vyskusam ;-)

Diki moc zase raz  :cool:

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #6 kdy: 31. Prosinec 2011 - 00:08 »
O Clannad som uz vela pocul ale zatial sa to ku mne nedostalo. Taky zaner ako si popisoval som doteraz este nepozeral, takze urcite vyskusam ;-)

Diki moc zase raz  :cool:

nz :-)
Jinak, tady máš odkaz na online velice kvalitni flash player, bez delay a limitu. Akorat jsou tu nehorazne hrubky v cz sub, ale to dokazes nějak okousat :D...

http://animeonline.cz/

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • ...::: オタク :::...
« Odpověď #7 kdy: 31. Prosinec 2011 - 15:40 »
Díky Summer wars jsem se naučil Hanafudu a mám na to doma i karty, dobrá to hra, jen to nemám krom fesťáků s kým hrát  :sad:

Jinak CZ titulky jsem na to dělal za Chika-Translations já, idkyž ta korekce a stylizace trvala strašně dlouho...

Jinak doporučuju, vůbec to není špatné...  :twisted:
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]