Autor Téma: K-Pop meeting v Kosiciach  (Přečteno 1850 krát)

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • Pohlaví: Mužské
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
K-Pop meeting v Kosiciach
« kdy: 02. Srpen 2011 - 18:49 »
13.8.2011 (sobota) sa uskutocni Kosicke kolo Flashmob kpop meetingu pre korejsku televiziu YTN.
Televizia YTN chce prostrednictvom tychto meetingov po celej Europe zmapovat prekvitajuci europsky zaujem o Kpop.
Planuje sa ucast cca 15-20 tanecnikov (odhad LOL) a tiez nejaka ta slovenska TV, ktora zabezpeci ich nehynucich 30s slavy v Hlavnych Spravach  :cool:.

Ceske kolko sa konalo 1.8.2011.

Viac-menej ustalenu podobu dancelistu pre kosicke kolo si mozte pozriet tu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FYIGeWYNQ0o[/youtube]

Viac SPAMu ohladom meetingu najdete tu: https://www.facebook.com/groups/173941522654298/?id=212298835485233&notif_t=group_activity

Drzte palce, nech to vyjde....Saranghae Kpop!!
« Poslední změna: 21. Srpen 2011 - 23:59 od slavomiros »

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
Re: FlashMob kpop meeting v ke pre YTN
« Odpověď #1 kdy: 09. Srpen 2011 - 15:24 »
Kpop sraz / Kpop meeting - Prague 1.8.2011

체코 팬들... Noční televizní noviny - 1.8.2011

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FGK3cxW3ALY&feature=player_embedded[/youtube]

Offline tom46

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 32
  • 대한민국 화이팅!
« Odpověď #2 kdy: 09. Srpen 2011 - 21:33 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WDvslJh_xcY[/youtube]

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #3 kdy: 09. Srpen 2011 - 23:24 »
hehe celkom dobre im to nakoniec vyslo ;-)

som zvedavy, co vymyslia nase lubezne kosicanky ^_^

K-POP K-POP K-POP K-POP K-POP K-POP K-POP K-POP K-POP   :music2: :tune2: :tune2:

Offline Warette

• Newbie
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 1
  • Pohlaví: Ženské
    • @Hachi_Tokyo_Girl_Lover
« Odpověď #4 kdy: 10. Srpen 2011 - 00:32 »
Inak toto kpop stretoko t bude aj v BA :D 17.8 a 20.8 :D Tak ja idem racej na teto :D Do kosic to mam stráásne daleko :D Ale drzim im tes palce :D nech sa vydarííí

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
Re: K-Pop meeting v Kosiciach
« Odpověď #5 kdy: 22. Srpen 2011 - 00:08 »
Z technickych pricin sa kosicky flashmob pre korejsku televiznu stanicu YTN nekonal, avsak napriek tomu si do 2. najvacsieho slovenskeho mesta prislo sprijemnit sobotu niekolko sympatickych mladych ludi od Ziliny az po Michalovce ;-)

Vysledok v obraze aj zvuku mozte vidiet tu:
Dakujem Mary za obe kpop znelky ^_^

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9_7ty6dxhXo&feature=youtu.be&hd=1[/youtube]

Offline tom46

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 32
  • 대한민국 화이팅!
« Odpověď #6 kdy: 22. Srpen 2011 - 15:46 »
jednoducho EPIC EVENT... :clapping: nečakal som taký šialený funny deň....  :dizzy: :hee:

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #7 kdy: 22. Srpen 2011 - 16:33 »
njn...ved vies co sa vravi..."vychodniarka, TO je zena, ziadna ina na nu nema" ;-) ... ok no ... mozno Dada zo Zvolena ^_^

Offline Eliria

• LV 2/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
« Odpověď #8 kdy: 24. Srpen 2011 - 00:43 »
 :megalol: :megalol: :megalol: Já se pobavila :D Nejlepší jak Tom vytáhl Hot Summer :D Takoví Fangirling :DD Nebo nad Mstrem Simplem  :megalol: :megalol: :megalol: :heart:

Offline OnlyTVXQ

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 0
  • Pohlaví: Ženské
  • Always Keep The Faith
« Odpověď #9 kdy: 24. Srpen 2011 - 02:32 »
Snažila som sa to urobit aspon čo najviac funy "n" crazy ked už ten flashmob nembol možny.. a podarilo sa mi to ešte viac ako som planovala :D..
Napíšem vám tu aj moje story tohto crazy dna len pozor.. písala som to v nalade naozaj dobrej xD..

Takže dneska bolo to spomínane kpop stretko :D šetko to začalo už šialene :D ked som išla po Jia Chan a zaspala som :D! a skoro som nestihla tam ani dosjt.. xD ked som tam konečne došla tak mi volalli z velvyslanectva ohladom sutaži jednej a rovno som im spomenula že by som rada spojila " Kórejsky deň " čo robi velvyslanectvo s YTN v BA :D lenže problem bol že Jia ma čakla aj s Katarína Puzderová a dalsími babami :D ktorých mena neviem :D:D:D:D:D pri stanicii už od 10 :D!!! tak som zavolal rovno Tomáš 토미 Jóri aby došiel pred divadlo rovno že už tam niekto je xD a ako som tam na stanici stala a sledovala ich a volala.. tak naraz sa postavili a išli preč :D!!!!!! som nechapala že to čo xD! išli pred divadlo xD.. ae tamsa stratili niekde :D:D:D tak som volala Slavo Kristof že či sa už stretli aspon s nimi :D ten mi povedal že niekde tam kružia alebo niečo take a nikoho nevidia :D tak som skoro odpadla... xD a naraz sa z boku virutila Katres jej dve " Divne kamaratky xD " a Jia neako z boku :D.. tak ja cela zošokovana z toho som sa ich hned spytala ako vedia že som to ja..(totižto oni nešli.. oni sa rutili :D aj s tým kpop tričkom :D a myslela som že ma snad zvalia na zem :D:D:D..) tak sme sa zvitali xD a išli sme naprieš hrajucou fontanou k Tomimu a Slavovi :) kde sa s nimi zvytali oni skor ako ja :D! tak sme išli vybavit neako tu fontanu aby nam niečo zahrali :) ae nikto tam vtedy nebol :( taky cele sklamane sme sa pobrali na stanicu po Kristina Strišovská kde nám už išla naproti xD a zdruhej strane Aki a Nanami 'Yukihime' 태희 Kagamine :D! ale vobecd som nevedle že to je ona :D:D:D až do tejto chvile xD som cely den hovorila " boše kde je ta modra " xD! a ta modra cely čas pri mne bola :D!!!!!!! išli sme do parku kde sme skušali ten Flashmob a prišlosa na to že to nikto nevedel !!! Oo s vinimkou Jii a Kiki :) mojho dvojčaatka xD o par minut na to sa prirutila aj Dada Lolli Retka Gašparová na ten usmev nikdy nezabudnem :D!..tak sme ešte chvilu tam kecali o kpope a presunuli sme sa pred divadlo kde stala Mária MiaChocolate-chan Pieronová !!!!a my sme okolo bohehovali s SM Town osuškou :D:D a tahali asiatov k nam aby sa s nami sfotili xD.. cudczých z ulice :D vrieskali sme tam SM Town korean Pop alebo Kpop xD SHINee xD DBSK a každy to svoje :D:D ludia hotovi boli xD!!! a najvetšia sranda bola :D mi tam tahame toho asiata a take bludy :D.. nie a Mia stoji na boku xD! ae PRISAHAM! že som envedle že to ona bola :D:D:D:D a tak na ans kuka cely čas xDDDDD a potom zrazu pride a že " no nebude sa robit ten flashmob " ? a mne tak smiešno vtedy prišlo žýe somsa ešte aj zakoktala asi :D a povedla že je to podla toho ako to vedia tancovat .. a čakali sme na tie songy aby baby ukazali ako to teda vedia xD.. medzi tým len tak z nudy sme dve na kraji vzali tu osušku :D.. a behali okolo fontany :D.. s Changminom a Shiwonom alias Shisus :D.. a ešte s Tifanny :D a pričali sme Kpop :D Shinee :D korean pop a všetko čo nas napadlo :D.. vtedy si nas začali fotit okoloidudci asiati xD.. a ako sme tak išli.. zrazu Tomi neako vybavil tu fontanu xD a by sme počula už len Lucifeeeeeeer od SHINee.. a všetky sme sa rozbehli xD k fontane :d kde sme setky začali LIVE tancovat a spievat :D:D:D:D pred setkými ludmy xD.. oni kukali a tie nektory si fotili alebo natačali aspon :D.. na to prišiel Tuyen známi z pokecu.. xD som ho okamžite spoznala :D:D a som ho smatla za ruku a tahala k nam :D!!! a jaky bol stastny xD! sa celý čas usmieval :D:D:D fotil sa s nami .. tancoval s Jiou :D!!! on inak riadne po nej šiel..! my sme mu snad setky obchytami asijske vlasy xD.. celyho sme ho obchytali :D:D:D.. a ja som od neho vypaila pokec aj fb.. xD a vtedy sa definitivne potvrdilo že je to tuyen :D:D lebo fb mal neičo s tuyenom :D:DD:D.. vibvavila som s nim aby sa s babmi pofotil tak že im dával pusy každej jednej xD.. jedna bola taka červena :D:D:D:D:D.. ešte volal kamoša aby priošiel tiež .. no žial endalo sa! :( museli sme odprevadit prvu zučastnenu :(! takže sme sa snim rozlučili xD a on toršku smutne vizeral lol :D ale snad to prežil xD bdue mat na slovenske kpop maniačky pamiatku do konca života :D.. xD ale inak ten pan čo pustal tu hudbu sa uplne zblaznil do SHINee ževraj :D chcel pustit cele CD od SHINee.. :D:D:D:D a stale sa vipitoval na kpop xD!!!! sme sa potom na tom setka smiali :D..no bohužial nam potom ludia čo su z dialky museli odyst.. :( taka Kika napr.. ktora mi chybala cely čas :(!!! ale zabavili sme sa xD.. šli sme potom do Sushibaru :D kde somsi objednala snad to najhoršie čo mali :D lebo ekd som to išla zjest tak ma naplo hned xD!!!! a tak mi to vijedli okolosediace :D ale dobre sme tam posrandovali s s Jiou aj s Miou :D! na to tak skoro nezabudnem xD.. sme hovorili si bludy o tom ako mi donesu ešte mykajucu sa rybu :D.. že šetkým dali paličky a ja pribor som mala xD!!!! a to len preto že som si chcela robit srandu a robit akupunkturu sushi :D.. tak mi ta slečna z obsluhy doniesla pribor :D!!! hovorili sme o kadejakých postihnutostiach.. xDs akýmisa treba narodit inak ma nepochopíte :D Jia sa skoro udusila :D a Mia mala dost aby sa nevivratila zo stoličky :D.. no žial po tomto vtipnom japonskom okienku nam odyšla aj Mia xD ktorej som na rozlučku povedla aby znasilnila Maxa :D a ona skoro vyvalila ram od dveri :D..a ten kuchar sa smial :D a hovoril niečo hned druhemu xD kedže sme tam mali tie naše veci zložene hned na pulte pred nim ako to pripravoval :D!!!!! potom sme sa pobrali ešte na zmrzlinu a odprevadit Jiu ktorej bus nevšiel hned aleboš o polhodinu xD!!!!! tak sme sa ešte išli do parku :D.. potom sme ju odprevadili a Slavo ju posadil do busu :) my sme potom ešte v zloženi Ja Slavo Tomi Katres a jej dve divne kamaratky :D aj Modra :D!! vratili do parku na naše stare " flashmob " miesto.. a vtedy začali tie reči :D.. uchylne xD kde sa riešili kto sky kde a prečo jak .. :D potom Tomi a Slavo nas chceli opustit ale Katres sa odmietala vzadat Shinee fotobooku alebo čo tobolo xD taksa za nou " Modrá " xD! rozbehla v vsuvkach ktore ju otlačili :D a utekala ako kačka :D a my sme nemohli a strašne sme sa na tom udrbavali :D:D:D:D:D:D.. nakoneic sa neakým zazrakom Katres vratila a sama v tichu svojho smutnu lučila so Shinee :D a ja somsa tak smiala :D ale len do vtedy pokila mi Tomi nevzal Maxa z ruk :"(!!!! ae potomsomsa smiala na Katress tak to bolo dobre xD.. Tomi aj Slavo sa pobrali preč teda ale ani toto nezastavilo naše maniačky :D a zasa rozbalili tie temy uchylne :D.. a hlavne " modra " ta to davala riadne :D my sme sa smiali aj s tých jej xichtov čo davala.. ona postich riadny xD noa potom už bolo ako doooost neskoro :D tak sme išli odprevadit Katress a jej dve divne kamratky :D! na bus xD a my sme išli tiež na bus xD.. a ja som si ešte hovorila že skoda že namam na tu šialenu fb alebo kontakt xD.. a prišla som domou :D.. a ona mi hovori.. xD že to bola ona ta " modra " xD a ja som skroro odpadla :D!!! ako enskutočný trapas :D.. cely čas som hovorila že kde je ta modra xD že povedala že pride ale neni tu :D:D:D.. a tak som tu a smejem sa na tom všetkom :D inak su užastne fotky.. aj videa xD nenachajte si ujst :D! tolko moja veršia pribehu xD! of Kpop fans in ke xD