Autor Téma: Nový velký článek o japonské hudbě  (Přečteno 5007 krát)

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • Pohlaví: Mužské
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
Re: Nový velký článek o japonské hudbě
« Odpověď #25 kdy: 04. Březen 2012 - 17:23 »
Skus to brat tak, ze nove clanky sa pisu o sucasnych trendoch, mysli sa pri tom do istej miery aj na cielovu skupinu citatelov...mozno to prirovnam priliz drzo ale nic vhodnejsie ma nenapada...ved ani Gottovi ci Vondrackovej rovesnici necitaju napr. Bravo.
Neviem, ci to odhadujem spravne, ale prislo mi to tak, ze cielom clanku je priblizit sucasne hudobne trendy, ktore letia hlavne medzi tamojsou vrstvou obyvatelstva vekovo priblizne nasho veku (okej, vasho ^^), preto su take popularne.

Offline Sewitches

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 3
  • Pohlaví: Ženské
« Odpověď #26 kdy: 04. Březen 2012 - 20:26 »
Skus to brat tak, ze nove clanky sa pisu o sucasnych trendoch, mysli sa pri tom do istej miery aj na cielovu skupinu citatelov...mozno to prirovnam priliz drzo ale nic vhodnejsie ma nenapada...ved ani Gottovi ci Vondrackovej rovesnici necitaju napr. Bravo.
Neviem, ci to odhadujem spravne, ale prislo mi to tak, ze cielom clanku je priblizit sucasne hudobne trendy, ktore letia hlavne medzi tamojsou vrstvou obyvatelstva vekovo priblizne nasho veku (okej, vasho ^^), preto su take popularne.
No a prave preto je to velka chyba ak tam nie su Johnny'svobec spomenuti. To, ze som napisala, ze su na scene uz 50 rokov neznamena, ze nie su popularni teraz. AKo hovorim, dominuju Oricon charts bud oni alebo AKB. Mozem len spomenut spred 2 tyzdnov Hey!Say! JUMP a ich novy singel, ktory tam kraloval a stale je v prvej 10ke, a tuto stredu to budu zase Arashi, ktory budu na 1. mieste. To vie clovek odhadnut aj dopredu, pretoze proste frcia :D A ked nie je o nich ani jedna zmienka v takomto clanku, pride mi to ako nedostatocne informacie. A ked uz hovoris o trendoch PRAVE teraz. Nezda sa ti, ze Utada Hikaru ma hiatus uz asi 2 roky?:D Samozrejme, ze je ju sa neda nespomenut, len som ta chcela chytit za slovicko "sucasne hudobne trendy" :D

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #27 kdy: 04. Březen 2012 - 20:50 »
Tak ak dovolis, trochu sa zastanem autora...snad sa svet nezruti ;-)

Ked prisiel napad na vznik tohto clanku, lovili sme vsetci spolocne medzi tymi svojimi najviac-naj stalicami azijskej hudby, nehladiac na to, kolko ma kto napocuvane. To, ze medzi tou hrstkou aktivnych clenov, ktori prispeli svojou troskou v danej chvili nebol nikto, koho by za srdce chytali prave projekty od Johnny's, netreba davat za vinu neinformovanosti autora...ani spomedzi tych nasich navrhov sa nedostalo cti tym najvacsim ikonam (ktore by si mnohi z nas zelali)...a netvrdime, ze autor nema nastudovany ten alebo onen zaner.
Proste to tak vyslo a ak pride niekedy v buducnosti viac clankov, mozno sa dostane aj na ine "hviezdy".

Offline Sewitches

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #28 kdy: 04. Březen 2012 - 21:02 »
Tak ak dovolis, trochu sa zastanem autora...snad sa svet nezruti ;-)

Ked prisiel napad na vznik tohto clanku, lovili sme vsetci spolocne medzi tymi svojimi najviac-naj stalicami azijskej hudby, nehladiac na to, kolko ma kto napocuvane. To, ze medzi tou hrstkou aktivnych clenov, ktori prispeli svojou troskou v danej chvili nebol nikto, koho by za srdce chytali prave projekty od Johnny's, netreba davat za vinu neinformovanosti autora...ani spomedzi tych nasich navrhov sa nedostalo cti tym najvacsim ikonam (ktore by si mnohi z nas zelali)...a netvrdime, ze autor nema nastudovany ten alebo onen zaner.
Proste to tak vyslo a ak pride niekedy v buducnosti viac clankov, mozno sa dostane aj na ine "hviezdy".

Ved ja to samozrejme berem, pisala som, ze je jasne, ze nemoze poznat vsetko atd. Lenze Johnny's su prilis velka ryba na to, aby o nich nebola ani jedna veta, uz len prave preto, ze to nie je 1 interpret ale hned desiatka viacerych, vsetkych velmi popularnych skupin. A pride mi neprofesionalne, ze ked uz si idem pisat vseobecny clanok o japonskej hudbe, tak si nieco taketo nezistim. Staci si zapnut len nejaku stranku ohladom aktualit z Japonskeho showbiznisu (napr tokyohive.com) a hned ti tam naskakuje co teraz frci.
Hovorim, ako napisane je to dobre, lenze je to podla mna napisane subjektivne, co by nemalo byt.
Samozrejme autora tu zhadzovat nechcem, len prejavujem nazor :D

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #29 kdy: 04. Březen 2012 - 21:29 »
Tak subjektivne/nesubjektivne...keby to malo byt striktne o niecich top hviezdach, kludne tam mohla byt polovica Avexu (to je tiez velka ryba...obrovska)...no a nie je tam ;-)
Stavim sa, ze keby spomenul Johnny's, bolo by zasa zle, ze je o nich len jedna veta a nie dve...atd. ^_^ Nemozme mat vsetko, predsalen aj ten webovy priestor je obmedzeny a pridlhe clanky su narocne ako na pripravu, tak aj na citanie.

Offline Sewitches

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #30 kdy: 04. Březen 2012 - 21:36 »
Uz nic nehovorim:D Lebo by to neskoncilo. Len posledna vec: Nie, keby je tam aspon jedna veta tak je vsetko vporiadku:D

Offline LinaKei

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 29
  • Kpop♥
    • C-Clown Slovakia
« Odpověď #31 kdy: 07. Březen 2012 - 08:04 »
Tak, počkať. Johnny's??? Dominuju na Oricone?? WUT?? ja kukam oricon posledne dva roky, pred tým som sa zaujímala výhradne o svoju hudbu. Ale ako kukám, zasa slovo dominácia by som nepoužila. To je moj názor možno sa mýlim. Ok, súhlasim s Sewitches. Mali tam byť aj chlapčenské skupiny. To zarážalo aj mna. A áno, je subjektívny ten článok. Mohlo tam byť toho viac a niektoré veci tam byť nemuseli ale keby tam malo byť všetko tak ten článok by bol velmi dlhý a nikto by ho nečítal. Je to možné lákadlo, a ked už niekto začne kvôli tomuto článku azijskú hudbu počúvať, sám si nájde to, čo sa mu bude najviac páčiť.

Offline Sewitches

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #32 kdy: 07. Březen 2012 - 13:54 »
No ano, celkom dominuju :D Mozno to nie je to spravne slovo, ale vies co tym myslim:) klikni si Oricon prave teraz a mas to tam :D Dnes su Johnny's prvy aj v single, album a dvd rankingu :D Samozrejme inokedy popri AKB a spol ale inak su tam velmi casto. Ja len tak. :D
« Poslední změna: 07. Březen 2012 - 14:05 od Sewitches »

Offline LinaKei

• LV 6/10
  • *
  • Kpop♥
    • C-Clown Slovakia
« Odpověď #33 kdy: 07. Březen 2012 - 17:29 »
Nehádam sa:) patria medzi najlepších

Offline Sewitches

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #34 kdy: 07. Březen 2012 - 19:31 »
:D Teraz si pripadam akoby som tento nazor niekomu nanutila :D

Offline LinaKei

• LV 6/10
  • *
  • Kpop♥
    • C-Clown Slovakia
Re:Nový velký článek o japonské hudbě
« Odpověď #35 kdy: 21. Září 2012 - 07:53 »
Ježíš:D:D neboj mna nikto do názoru nedonuti, ja sa vždy snažim mať subjektívny pohlad na vec. Napr. "Ano toto sa mi velmi nepáči, ale je to určite velmi dobré a ludom sa to páči"