Autor Téma: Super Junior  (Přečteno 14745 krát)

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 20
  • Pohlaví: Ženské
Super Junior
« kdy: 04. Říjen 2009 - 20:58 »
Super Junior - 슈퍼주니어

(zleva Kibum, Eunhyuk, Shindong, Yesung, Donghae, Shiwon, Hankyung, Heechul, Eeteuk, Sungmin, Kangin, Ryeowook, Kyuhyun)

(aktuální 10tičlenná sestava - zleva Heechul, Donghae, Eunhyuk, Ryeowook, Yesung, Kyuhyun, Shiwon, Shindong, Sungmin, Eeteuk)

Zběžná historie:
Netypicky 13tičlenná (případně 15ti, chcete-li) skupina, která patří pod křídla SM Entertainment, debutovala 6. listopadu 2005 jako 12tičlenná skupina Super Junior 05 [1]. Její počátky ale sahají mnohem dřív - první členové, Eeteuk a Eunhyuk, se společnosti doslova upsali už v roce 2000; tzn. v relativně nízkém věku, což vysvětluje význam „junior“ v jejich názvu. Absolvovali několikaletý tvrdý výcvik ve všech aspektech jejich kariéry - od zpěvu, tance až po herectví, jak už je u asijských idolů běžné - a právě díky jejich rozličným talentům si vysloužili přízvisko „super“. Vzniklo tak dnes známé Super Junior namísto jakéhosi pochybného O.V.E.R.[2]. Původní nápad byl inspirován japonskou popovou skupinou Morning Musume a původně se měli postupně měnit členové, aby zůstali stále „mladí“ a „neokoukaní“. Super Junior 05 měli být právě první generace.

Super Junior 05 debutovali v již zmíněném roce 2005 s písní TWINS (Knock Out) [3] a už po vydání prvního alba se setkali s poměrně slušným úspěchem. Přesto to neměli zrovna jednoduché, například čínský člen Han Geng měl nejen problémy s korejštinou, ale také i se svým vízem, a nemohl vystupovat na několika televizních stanicích. Několik prvních vystoupení tak odtancoval a odzpíval s maskou na obličeji [4].

Ke konci února 2006 začal SM Entertainment vybírat členy druhé generace, Super Junior 06. Společnost už měla připravený seznam, ale nakonec z toho sešlo a Super Junior 05 o žádného člena nepřišli. Naopak, v květnu (před vydáním singlu U) se k nim připojil třináctý, Kyuhyun, a skupina už napořád ztratila „05“ v názvu, stávajíc se dnes známými Super Junior.

Dnes jsou Super Junior nepostradatelnou součástí jihokorejského průmyslu a vidíte je všude - ať už chcete nebo ne.

Oficiální barva Super Junior je safírově modrá (viz. píseň Sapphire Blue na druhém albu Super Junior) a jejich fanynky si říkají E.L.F., Ever-lasting Friends („přátelé navěky“ hahaha ._.).

Diskografie:
Alba:
SuperJunior05 (TWINS) (2005)
Don't Don (2007)
Sorry, Sorry (2009)
Bonamana (2010)
Mr. Simple (2011)

Koncerty:
Super Show (2008-2009) - vydáno CD album i DVD
Super Show II (2009-2010) - vydáno CD album i DVD
Super Show III (2010-2011)
(mezi koncerty by se daly počítat i speciální akce pro japonské fanoušky - Premium Event in Japan a First Live in Japan)

pro podrobnější informace doporučuju wikipedii

Náhled na podskupiny:

Super Junior-K.R.Y.
První podskupina, která vznikla už 5. listopadu 2006, složená ze tří předních hlasů Super Junior, jejichž jména dohromady skládají právě zkratku K.R.Y. - Kyuhyun, Ryeowook, Yesung. Jejich debutová píseň The One I Love byla použita v korejské sérii Hyena. Trio se zatím nadále jen podílí na soundtracích k filmům a seriálům (Snow Flower, Billy Jean Look At Me, Partner) a ještě oficiálně nevydalo - na rozdíl od ostatních podskupin - nic vlastního. Jsou stále aktivní; v létě 2010 proběhl koncert v Japonsku a v každém nově vyšlém albu se objeví nějaká jejich písnička.

Super Junior-T
V pořadí druhá podskupina složená z 6ti členů - Eeteuk, Heechul, Kangin, Shindong, Sungmin a Eunhyuk. Její debut v únoru 2007 byl zároveň spojený s Heechulovým návratem po těžké autonehodě v srpnu 2006 [5]. Podskupina si za svůj hlavní cíl dává přiblížit trot, tradiční korejskou hudbu přirovnávatelnou k japonské ence, širšímu okruhu posluchačů. Její aktivita byla pozastavena po autonehodě v dubnu 2007 [6].

Super Junior-M
Podskupina debutovala 8. dubna 2008 coverem písně U ve složení Han Geng (jako leader podskupiny), Shiwon, Ryeowook, Donghae, Kyuhyun a dva noví čínští členové, Henry Lau a Zhou Mi. M v názvu reprezentuje „mandarin“ a zároveň jejich první album Me, případně čínské „mi“ znamenající „fanoušek“ a za svůj cíl si ukládá představit korejskou hudbu čínskému publiku stylem, kterým jim bude nejbližší - v jejich jazyce. Před vydáním posledního mini-alba Perfection (2011) je opustil Han Geng a místo nich se do stálé sestavy (Shiwon, Ryeowook, Donghae, Kyuhyun, Henry a Zhoumi) přidali Sungmin a Eunhyuk.

Super Junior-H(appy)
Super Junior-H se skládá ze všech původních členů Super Junior-T kromě Heechula, který byl nahrazen Yesungem. Oficiálně debutovali v květnu/červnu 2008 singlem Cooking? Cooking!, když byla většina členů (jako součást Super Junior-M) v Číně a SM Entertainment nechtěl nechat Super Junior upadnout v Koreji v zapomnění.

[1] 11. září 2005 měli před-debutové vystoupení, kde byli přítomni všichni členové skupiny kromě Ryeowooka, který nahradil ex-člena Junyounga jen měsíc před debutem, a samozřejmě Kyuhyuna, který se ke skupině přidal až o šest měsíců později.
[2] Podle internetových zvěstí, skupina měla debutovat pod názvem O.V.E.R. (zkratka pro anglický fail typu „Obey the Voice for Each Rhythm“). OVER, bez teček, je taky název písničky na jejich prvním albu.
[3] TWINS (Knock Out) je cover písně
[4] . Jde o zákon, kdy cizinec může vystupovat pouze na nějakých korejských televizních stanicích, který byl v roce 2008 zrušen.
[5] V srpnu 2006 při návratu z pohřbu Donghaeho otce autu, ve kterém se Heechul vracel do Soulu, vypověděla službu pneumatika. Heechul vyvázl (mimo jiné) se zlomeninou levé nohy na pěti různých místech a při 6ti hodinové operaci mu zpevnili nohu šrouby. V září ho z nemocnice sice pustili, ale vrátil se tam hned měsíc potom, aby mu nějaké z šroubů odstranili, a ještě na kolečkovém křesle a v sádře natáčel poslední díly Rainbow Romance. Ke kompletnímu odstranění došlo až v červnu 2008.
[6] 19. dubna 2007 se vybouralo auto vezoucí čtyři členy (Shindong, Eunhyuk, Kyuhyun a Eeteuk) a jejich dva manažery. Shindong a Eunhyuk naštěstí nebyli vážně zraněni a už 23. dubna je pustili z nemocnice, Eeteuka propustili 30. dubna se 170 stehy na zádech a na obličeji a oproti tomu vážně zraněný Kyuhyun, mimo jiné se zlomenými žebry a pneumotoraxem (lidově řečeno propíchnutou plící), se domů dostal v červenci.

Členové:

Eeteuk (Leeteuk)
pozice ve skupině: leader
celé/pravé jméno: Park JungSoo
přezdívky: Teukie Teukie, Beauty (Kráska), anděl, umma („mamka“)
datum narození: 1. července 1983
schopnosti: piáno a kytara
Pozici leadera si vysloužil prakticky jen proto, že byl ze všech nejstarší. Zprvu si sám myslel, že to nezvládne, protože nemá zrovna vůdčí charakter, ale ukázalo se, že by lepšího leadera nenašli. Právě hlavně díky němu byla možná existence tak ohromné skupiny, založená na dokonalé týmové spolupráci.
Jeho umělecké jméno má znamenat „výjimečný“.

Heechul
pozice ve skupině: hezká tvářička
celé/pravé jméno: Kim HeeChul
přezdívky: Heenim, Cinderella (Popelka), Heesica, Princezna
datum narození: 10. července 1983
schopnosti: piano, bubny
Heechul má rozsáhlý vlastní fanklub, který si říká Petals („okvětní lístky“). Je vůdčí osobností klubu, který si říká Chocoball, složený z celebrit, které mají typ krve AB a zvláštní smysl pro humor (Simon D, Lee Hongki, Jang Geun Suk, Sangchoo a mnoho dalších).
Objevil se v televizi ještě před debutem Super Junior v TV seriálu Sharp 2 po boku Kibuma.

*Hankyung (Han Geng)
pozice ve skupině: jeden z předních tanečníků
celé/pravé jméno: Han Geng
přezdívky: Chinaman, Geng
datum narození: 9. února 1984
schopnosti: piano, čínská bojová umění, tanec (tradiční čínské tance)
Han vzešel z konkurzu, který SM Entertainment pořádal v Číně, v roce 2001 a o 3000 účastnících.
Byl vybrán jako nosič pochodně pro Olympijské hry v Pekingu v roce 2008 pro jeho přínos do vztahů mezi Jižní Koreou a Čínou.
Neaktivní člen - žaloval SM Entertainment kvůli smlouvě (z podobných důvodů jako JaeYooSu z DBSK).

Yesung (Yehsung)
pozice ve skupině: jeden z hlavních hlasů
celé/pravé jméno: Kim JongWoon
přezdívky: Coffee Prince, Cloud, Yehface
datum narození: 24. srpna 1984
schopnosti: piano
Yesung se dá přeložit jako „umělecký hlas“.
Proslavily ho soundtracky pro filmy a seriály jako 사랑참아프다 (Love Really Hurts), 너 아니면 안돼 (It Has To Be You) a mnoho dalších.
Vystupoval v muzikálech Nam Han San Sung, Hong Gil Dong a Spamalot.

*Kangin
pozice ve skupině: vrchní drsňák (c) Aki
celé/pravé jméno: Kim YoungWoon
přezdívky: Beast (Zvíře), appa („taťka“), mýval, Korea number 1 [cokoli] guy
datum narození: 17. ledna 1985
schopnosti: piáno, kytara, baskytara
Jeho umělecké jméno se dá přeložit jako „obrovská laskavost“, což se má údajně doplňovat s jeho osobností.
Neaktivní člen - kvůli problémům s pitím a autonehodou se po půlroce nevystupování rozhodl přihlásit jako první ze Super Junior do povinné vojenské služby na 2 roky.

Shindong
pozice ve skupině: bavič, jeden z předních tanečníků; rap
celé/pravé jméno: Shin DongHee
přezdívky: Winnie the Pooh (Medvídek Pú)
datum narození: 28. září 1985
schopnosti: piano, kytara
Významně se podílí na taneční choreografii skupiny (např. v případě U).

Sungmin
celé/pravé jméno: Lee SungMin
přezdívky: Alice (Alenka z Alenky v Říši divů), danhobak (druh dýně)
datum narození: 1. ledna 1986
schopnosti: piano, kytara, baskytara, bubny, čínská bojová umění
Vydal digitální singl 소중한 열매 společně s Danou a Linou (z The Grace).
Vystupoval v muzikálu Akilla, Hong Gil Dong a Jack the Ripper (Jack Rozparovač).

Eunhyuk
pozice ve skupině: jeden z předních tanečníků; rap
celé/pravé jméno: Lee HyukJae
přezdívky: opice, ančovička/sardel
datum narození: 4. dubna 1986
schopnosti: piáno
Podílí se na skládání textů rapu.
Eunhyuk může být přeložené jako „stříbro“.
Jeho kamarád z dětství je Xiah Junsu z DBSK.

Donghae
pozice ve skupině: jeden z předních tanečníků
celé/pravé jméno: Lee DongHae
přezdívky: Fishy („rybka“), Haefish, Space Cadet (má slabost na mimozemšťany)
datum narození: 15. října 1986
schopnosti: piáno, kytara
Donghae se dá přeložit jako „východní moře“.
Jeho kamarád z dětství je U-Know Yunho z DBSK.
Skládá vlastní písničky, např. jeho výtvor je Y na nejnovějším albu.

Shiwon (Siwon)
pozice ve skupině: duchovní vůdce (c) Aki
celé/pravé jméno: Choi ShiWon
přezdívky: Simba, Princ Krasoň
datum narození: 10. února 1987
schopnosti: bubny, piáno, taekwondo (čtvrtý stupeň černého pásku), herectví

Ryeowook
celé/pravé jméno: Kim RyeoWook
přezdívky: Wookie, Eternal Magnae (přeneseně „navždy nejmladší ve skupině“)
datum narození: 21. června 1987
schopnosti: piáno
Jeho první sólo píseň vyšla na posledním albu (Bonamana) pod názvem 봄날 (One Fine Spring Day) a vydal např. singl s Beige.
Zahrál si v muzikálu The Temptation of the Wolf.

*Kibum
pozice ve skupině: herec; rap
celé/pravé jméno: Kim KiBum
přezdívky: Snow White (Sněhurka)
datum narození: 21. srpna 1987
schopnosti: piáno, herectví, angličtina
Od deseti let žil v Los Angeles, kde ho v roce 2002 SM Entertainment našel.
Debutoval už v roce 2004 s rolí v April Kiss.
Neaktivní člen - věnuje se herectví (přestože od doby, co od Suju odešel, toho moc nenahrál), ale i nadále se drží s členy Super Junior v kontaktu.

Kyuhyun
celé/pravé jméno: Cho Kyuhyun
přezdívky: Aladdin
datum narození: 3. února 1988
schopnosti: piáno, klarinet
Jeho oficiálně vydané sólové písničky jsou např. 7년간의 사랑 (7 Years of Love) a Smile (OST k Hyena).
Vystupoval v muzikálu The Three Musketeers (Tři mušketýři).

Všichni, kromě Kyuhyuna a (víceméně) Eeteuka, hráli v jejich společném celovečerním filmu Flower Boys' Series of Terror Events / Attack on the Pin-Up Boys.
* - neaktivní členové. Super Junior aktuálně vystupují v počtu 10 a tak pojedou i na nastávající tour Super Show III.

Neoficiální členové: (členové Super Junior-M)

Henry
pozice ve skupině: člen Super Junior-M; housle
celé/pravé jméno: Henry Lau (Liu XianHua)
přezdívky: Mochi
datum narození: 11. října 1989
schopnosti: housle, piáno
Objevil se už v září 2007 v MV k Don’t Don, čímž rozvířil spekulace, že by mohl být 14. člen Super Junior. Korejské „fanynky“ zahájily „Only 13“ kampaň, než SM oznámilo, že Henry nebude oficiální člen.
Henry je původem z Kanady, takže jeho „rodný“ jazyk je angličtina. Údajně se domluví jak kantonskou, tak mandarínskou čínštinou.

ZhouMi
pozice ve skupině: člen Super Junior-M
celé/pravé jméno: Zhou Mi
přezdívky: Seasoning (koření [7]), Mi, Mimi
datum narození: 19. dubna 1986
schopnosti: ... (že by konečně někdo neuměl na piáno?)
Před debutem v Super Junior-M už částečně měl jméno díky moderování několika pořadů.
Napsal texty pro čínské covery jako Marry U a A Man In Love.

[7] Heechul si hrál: ChyoMi = Zhoumi v korejštině. Jo Mi Ryo = omáčka na marinování/koření

Tak a teď si všichni zasloužíte sušenku ... gratuluju všem, co to dočetli posud :D

(c) Corciliena
Prosím, nešiřte mimo toto fórum.
Zdroje: wikipedia, soompi, livejournal

« Poslední změna: 06. Srpen 2011 - 12:54 od Corciliena »

Offline Aki

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 23
  • JSEM MRCHA A JSEM NA TO HRDÁ!
    • Welcome to My Life
Re: Super Junior
« Odpověď #1 kdy: 04. Říjen 2009 - 21:15 »
Corcinko, tvé info o SuJu je totálně vyčerpávající a veškeré své minimální připomínky už jsem ti sdělila na msn!

ale pro ostatní... Kanginova pozice ve skupině je VRCHNÍ DRSŇÁK A BITKAŘ! XDDD a Shiwon je jejich farář a duchovní vůdce XDDDD
[img width= height=]http://img97.imageshack.us/img97/3766/sungminm.png[/img]

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #2 kdy: 04. Říjen 2009 - 21:21 »
Ok ok, tak já to připíšu, když už tam má Chullie hezkou tvářičku :D

btw: jsem věděla, že mě nezklameš, asi těžko bych tu čekala komentáře od někoho jiného xD

Offline Aki

• LV 6/10
  • *
    • Welcome to My Life
« Odpověď #3 kdy: 04. Říjen 2009 - 21:25 »
děkuju Corci... Kangin si toho drsoně zaslouží!

Offline Kjon

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 11
  • Pohlaví: Mužské
« Odpověď #4 kdy: 05. Říjen 2009 - 12:23 »
Vypadá to na velice hutné info, ale zajímalo by mě, jestli to někdy dokážu přečíst.. :grin:
Ale stejně dík

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #5 kdy: 05. Říjen 2009 - 14:15 »
Víš co, to je hlavně tím, že jich je 15 a k tomu čtyři podskupiny, které se téměř dají brát jako rovnocenné skupiny, a ke všem je co říct (a ze jsem se to úmyslně ještě zkracovala  :lol:), tak je to dost roztáhlé XD

Ono není potřeba to číst celý ^^, spíš kdybys potřeboval nějak dohledat nebo tak (i když ono je mnohdy rychlejší si to najít v angličtině na netu, ale víš co ... XD). Já si třeba taky vůbec nepotrpím na data (já spíš radši ty zajímavosti, co tam jsou všude tím malým písmem :twisted:) a tak a tam jsem to dopsala jen pro úplnost ^^

Myslím, že i bez tohohle se dá dál naprosto bez výčitek žít  :lol:

Offline Kjon

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #6 kdy: 05. Říjen 2009 - 21:56 »
Jasný, já si třeba našel cestu jenom k podskupinám (H a T, prostě taková ta sranda) a všichni dohromady mě zase tolik nezajímají..

(A abych dodal, jak jsem se k nim vlastně dostal a aby bylo jasný, co mě zajímá - viděl jsem na youtube nějakou soutěž, kde byl Heechul a mě se hrozně líbil jeho účes.. Takže asi takhle.  :grin:)

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #7 kdy: 06. Říjen 2009 - 17:18 »
Tipuju:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XNsVhOgFNtM[/youtube]

Protože jsem taky byla jrock fanoušek :lol:

Offline Aki

• LV 6/10
  • *
    • Welcome to My Life
« Odpověď #8 kdy: 06. Říjen 2009 - 20:17 »
následující post jsou slova totálního magora, proto si to krom Corci asi nikdo moc nečtěte XDDD

Včera v noci jsem měla jeden ze svých vrcholových nápadů... řekla jsem si, že zkouknu Super Junior Premium Live In Japan 2009.

Jenže já nebyla varována že to bude takový nářez. SuJu mi přišli šíleně nadupaní. Ještě nikdy se mi nezdáli všichni tak sexy jako při tomhle koncertu. Donghae (kterého japonské kamery milují a tak jsem si užila hojnosti záběrů s ním)  je tam koncetrovaný sex appeal a Shiwonovi už definitivně to křesťaství nežeru. To všechno  jsem vydržela do songu It's you. Po tom jsem to v infarktovém stavu vypla a šla se pokusit o spánek (těžký úkol). Dneska jsem to dokoukávala a v záchvatech fangirlího nadšení se mi chtělo několikrát během sledování mlátit hlavou o zeď, jen abych nějak uvolnila to nadšení. Takové množství fanservice materiálu v jednom koncertu se nevidí často.

Offline Kjon

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #9 kdy: 06. Říjen 2009 - 22:06 »
Vedle, ale je to parádní.. :grin:

Bylo to tohle:
[youtube]
[/youtube]

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #10 kdy: 07. Říjen 2009 - 18:13 »
Kjon: tam vypadá sladce ^^

random: Chullie není můj nejoblíbenější člen Suju, ale vzhledem k tomu, že dlouho nosil nazrzlé vlasy a úplně mě okouzlil střih jeho účesu v Super Show, případně v Don't Don, chtěla jsem se podle něj nechat ostříhat ^^'. Škoda jen, že mně by to takhle nikdy nedrželo XD

Aki: mě napadla taková blbost jako pustit si to na pozadí, když se snažím naučit slovíčka na němčinu. Zcela upřímně, zastavila jsem se u prvního slovíčka a otupěle zírala na Eunhyukův hrudník (zatracené černé tílko) :megalol:

Angela + Disco Drive (gay remix) = čilá fanservice, u které už jsem sestře zakrývala oči
-> Shiwon je po tomhle oficiálně pojmenován "the gay of Demonic Christian (?) Charm" (navíc, on je pomalu o hlavu vyšší jak Donghae a pobíhá tam jak třeštidlo ... takový Shirota XD)
koncentrace HanChul mě málem přizabila  :lol: a zároveň jsem dospěla k názoru, že ani Yesungieho pohyby pánví nejsou dobré pro moje zdraví.
It's you = "miliony bakterií mozkových buněk zemřou"  :megalol: - ale pořád hudebně upřednostňuju původní verzi It's you víc jak remixovanou
Hrozně mě potěšilo, že se tam objevili u Suju-M ... mělas mě slyšet, když jsem zahlédla Henryho ruce  :lol:

Krom toho, že jsou tam asi nejvíc sexy za poslední dobu (jen prosím už neškubejte Wookieho T.T) a bylo vidět, že to o sobě ví (Sungmin možná až moc  :lol:), nejvíc jsem prožívala, jak jsou veselí a hyper. Je super je takhle vidět <3

Teď se jdu mrknout na druhou polovinu, když už jsem konečně dodělala školu :D
---
Čistě randomně:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AVOmZ8Ir8Zc[/youtube]
(oh, Shiwonnie  :megalol:)

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #11 kdy: 13. Říjen 2009 - 19:58 »
Jak možná někdo tuší, SM Ent. někdy od půlky listopadu pořádá mimo-korejské konkurzy (US a Kanadě; nevím, kdy je pořádá v Číně etc.) a samozřejmě i Super Junior-M k tomu museli něco říct -

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ufQnvRoZMJk[/youtube]
aneb mluvčí Henry a zbytek přikyvuje a "yeah"/"whoo"-uje (+ Shiwon a Kyuhyun navíc failuje s Vancouverem /Shiwon: yeaaah~ Vancouver! *poplácá Henryho po rameni*; Henry: ... yeah, Toronto ._. ... :D/). Henryho (nejspíš už trochu zakrňující) přízvuk je totálně jako naší rodilé mluvčí z Kanady, takže mu rozumím úplně perfektně  :grin:
Aren't they just so hot? XD

Mimochodem, nějak mě pobavilo, co mají na stránkách, že konkurz je pro:
"All Asians, regardless of nationality, age or gender" XD

Offline Aki

• LV 6/10
  • *
    • Welcome to My Life
« Odpověď #12 kdy: 16. Říjen 2009 - 20:55 »
Kangin má na triku další průšvih. Po skándálu, který byl kvůli jeho bitce v baru se Kangin opět předvedl.

v noci, na 16. října ve 3:10 podnapilý Kangin naboural taxi, ve kterém byl řidič a dva další pasažéři(nikdo z nich naštěstí neutrpěl zranění). Ihned po nehodě z místa ujel. V  necelých devět ráno se ale Kangin (asi pod tíhou svědomí) sám udal na policii, kde mu i po šesti hodinách po nehodě naměřili  0.082% alkoholu (nejspíš dechovou zkouškou)

Podle policejního prohlášení se bude celá věc vyšetřovat jako zavinění nehody a následné opuštění místa činu/nehody. Bylo však řečeno, že Kanginovo přiznání se bude bráno jako polehčující okolnost.

Kangin hned vydal oficiální omluvu, ve které si sype popel na hlavu. Omlouvá se celému světu a ostatním členům SuJu, pro které je teď dle jaho vlastních slov spíš přítěží. A tvrdí jak se sám sobě hnusí a prostě se šíleně omlouvá...

kdyby měl někdo zájem tak omluva v celém anglickém znění k přečtení: http://asianfanatics.net/forum/index.php?showtopic=691607&st=40&p=6388053&#entry6388053

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #13 kdy: 17. Říjen 2009 - 10:54 »
Není divu, že mu to zkratovalo a ujel - po tom průseru s rvačkou mít ještě nějaký ... (mně osobně je to třeba jedno, protože se nikomu nic nestalo, ale když vezmu v potaz, jak Korea zachází se svými idoly, kteří musí být dokonalí po všech stránkách ._.)

Doufám, že se to vyřeší nějak v klidu, nevyhodí ho a všechno se obejde bez anti-fanynek skandujících, ať vypadne (viz Jay). Tohle se prostě stane každému, jen u idolů je o tom víc slyšet, no ...

Offline Isaaca

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 9
  • *waaaaaa* xD
    • Lost in heaven
« Odpověď #14 kdy: 21. Říjen 2009 - 20:31 »
Tak ty si udělala mega obsáhlé info ... snad je tam ještětě víc věcí, než se dá vyhrabat a doplňeno i číslíčkama a vším možným a takové btw.: já jsem si docela oblíbila SuJu - T  :bear:

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #15 kdy: 21. Říjen 2009 - 22:28 »
Tady jsem si uvědomil, jak rozdílné jsou vlákna u dívčích a chlapeckých skupin co se osazenstva týče :megalol: :megalol: :megalol: Ale ty rozdíly už přece známe od školky.  :grin:

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #16 kdy: 22. Říjen 2009 - 17:03 »
Isaa: díky, dala jsem si na tom záležet. Původně jsem to nechtěla udělat tak obsáhlé, ale ono to zkrátit vážně nešlo xD

dx5p8: prosím o uvedení konkrétních důkazů! XD /ne, že bych si toho sama nevšimla/
jinak obecně si myslím, že holky se projevují i u ženských skupin (pokud to myslíš takhle), spíš naopak to nějak vázne  :lol:

Co zkusit nahodit nějaké téma ... tak co klišé, aktuálně nejoblíbenější písníčka, videoklip, ...? (protože řešit tady Kanginovy průsery ... nevypadá to zrovna optimisticky, myslím, že anti-fanynky na něj teď budou vytahovat spoustu špíny ._.)
edit: jo, mimochodem, zakázali mu vystupovat se Suju do konce roku, kdybyste nevěděli ... SM ho sice zas tak hrozně nepostrestala (upřímně, mohl dopadnout mnohem hůř), ale anti-fanynky mu to teď dají pěkně sežrat.

random: chci Henryho zakrňující angličtinu. Pořád mluví tak úžasně, sakra. Dneska jsem se ve škole zas předvedla  :megalol:
« Poslední změna: 22. Říjen 2009 - 17:16 od Corciliena »

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #17 kdy: 22. Říjen 2009 - 22:16 »
Možná to je i tím, že zjišťuji u některých (celkem pozdě), jakého jsou pohlaví. Je ta Maddy1111 blondýnka nebo brunetka?  :megalol: :megalol:   :cool:

Offline Aki

• LV 6/10
  • *
    • Welcome to My Life
« Odpověď #18 kdy: 22. Říjen 2009 - 22:39 »
Co zkusit nahodit nějaké téma ... tak co klišé, aktuálně nejoblíbenější písníčka, videoklip, ...? (protože řešit tady Kanginovy průsery ... nevypadá to zrovna optimisticky, myslím, že anti-fanynky na něj teď budou vytahovat spoustu špíny ._.)
edit: jo, mimochodem, zakázali mu vystupovat se Suju do konce roku, kdybyste nevěděli ... SM ho sice zas tak hrozně nepostrestala (upřímně, mohl dopadnout mnohem hůř), ale anti-fanynky mu to teď dají pěkně sežrat.

Můj ubohý Kangin-oppa... vždyť víš jakou já mám pro toho "vrahounka" slabost. A jako jestli to anti-fans doženou tak daleko jako s Jayem z 2pm tak se na to vybodnu, skončím s hudbou a začnu sbírat motýli... nebo známky!

a teď teda k tvému klišoidnímu tématu (náhodou není to tak hrozný)... tak teď bych asi měla napsat nejoblíbenější song a klip, ale já si nedokážu vybrat! Leda tak nejneoblíbenější klip - Twins ~Knockout~. Písnička jako taková je fajn, ale ten klip... někteří tam vypadají tak šíleně... divně. Shiwon se hned na začátku tváří šíleně naštvaně(asi mu nevyšla modlitba), Donghae vypadá jak rozcuchanej Kitaro, kterej prolítl křovím a Heechul tam vypadá jako jediná členka SuJu, která je ještě ke všemu značně vyšinutá!

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #19 kdy: 25. Říjen 2009 - 17:18 »
Jo no, jejich debutový klip není zrovna nejlepší, každopádně písnička je to super <3

A co se týče mě a mojí oblíbené písničky, sama vůbec nevím. Snad na každé bych mohla říct, co se mi líbí.
Ale co nejvíc, tak zbožňuju live verzi Keoul (Mirror) /a většinu písniček na 2. albu/, Neorago (It's you), pak Suju-M cover U (což je podle mě naprosto nejlepší cover jaký kdy kdo udělal), jejich vlastní Me a písničky Suju-K.R.Y.

---
Jinak na netu se objevily nějaké další záběry z muzikálu, ve kterém hraje Yesung (NamHanSanSung). Musím říct, že z něj vyloženě sálá charisma <3
Stejně ale pořád ujíždím na následující písničce, která už je venku déle:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-BT3JFXa1M8[/youtube]

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #20 kdy: 07. Listopad 2009 - 13:16 »
/uh, zase já nad mým příspěvkem ... *kapka*/

Je to starší novinka, ale to ničemu nevadí: Teukieho sestra debutuje jako herečka s rolí ve filmu Balloon.
Celý článek (mají tak podobné oči!)

Nevím jak na vás, na mě udělala veliký dojem už tady:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i6R_Lbs8E8o[/youtube]
 :lol:

Ale jsem zvědavá, jak bude hrát - aby se jen nevezla na úspěchu jejího bráchy ...

Offline Aki

• LV 6/10
  • *
    • Welcome to My Life
« Odpověď #21 kdy: 07. Listopad 2009 - 21:27 »
Super Junior M mají venku nové MVčko. Je k písničce Blue Tomorrow
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TGO1fmMtEw8[/youtube]

Offline Aki

• LV 6/10
  • *
    • Welcome to My Life
« Odpověď #22 kdy: 12. Listopad 2009 - 21:06 »
Corci nadhazovala otázku na oblíbené songy... no já se momentálně zbláznila do písničky z jejich prvního alba - So I

Miluju Kanginův hlas a v týhle písničce dostal celkem dost prostoru.
live verze So I z roku 2006. Heechul tam má hustej účes
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TWhut0dvhSA[/youtube]

a ještě edit:

Miluju ho! Miluju jak je úplně jinej když tancuje!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hSFrT5T1l6s[/youtube]

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
« Odpověď #23 kdy: 12. Listopad 2009 - 22:53 »
Tak jo, já si spamnu taky  :lol:

So I - v tom videu mají Teukie a Sungmin moje nejoblíbenější účesy (to zní divně takhle napsat ^^') <3
osobně v téhle písničce tam mám ráda YeWook část, jak jsem ti už psala, Kangina jsem tam moc nevnímala :X tak jo, msti se *zavírá oči* XD
Tancující Donghae - však víš :megalol:
(btw offtopic: this ring here represents my heart - pamatuješ si, kde to bylo? :D)

Já aktuálně ujíždím na Sungminově písničce z Akilly(a vůbec na něj teď nejsem jaksi zatížená) a Blue Tommorow od Suju-M :D ale jinak zůstávají favority všechny Suju slaďáky.
Třeba?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M0wlScs1bAM[/youtube]
Yesungův chraplák djksjfkjf šmarja, jak někdo může znít tak sexy, když je nemocnej =.='

Offline Aki

• LV 6/10
  • *
    • Welcome to My Life
« Odpověď #24 kdy: 12. Listopad 2009 - 23:03 »
What If - naprostej souhlas. Yesungův hlas a vůbec celej on i s nemocí je ještě víc sexy jak normálně. Hlavně je to z toho koncertu v japonsku ze kterýho jsem nadšená jen si na něj vzpomenu!

Tvá Sungminní posedlost... ano, všimla jsem si jí a upřímně se nedivím. Ten kluk "roste"(už asi moc ne co?) do krásy! Jeho muzikálový song je úžasnej, taky si ho pouštím... často a ráda  :lol:

Toho opomenutého Kangina už jsem ti odpustila, však víš ;) a Chullie mi taky připoměl Triangle od DBSK

K tančící chůvě a prstenu který reprezentuje tvou lásku... ano vím, použil to Bakanishi když machroval v Cartoon KAT-TUN před Leah Dizon!