Autor Téma: Konzole vs. PC  (Přečteno 3025 krát)

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • Pohlaví: Mužské
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
Re: Konzole vs. PC
« Odpověď #25 kdy: 09. Červen 2010 - 06:57 »
podla mna ma PS3 v sebe velky potencial, len co sa este viac rozbehnu BR disky a bude sa zvysovat ich kapacita, tak sa daju este viac vyuzit jej moznosti.
Fanda XBoxu som nikdy nebol, ale s tou slabsou grafikou suhlasim
no a k hacknutiu PS3 sa nebudem vyjadrovat, to je na mna prisilne vyjadrenie  :lol:

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • Pohlaví: Mužské
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
Re: Konzole vs. PC
« Odpověď #26 kdy: 09. Červen 2010 - 07:54 »
odkedy som sa z financnych dovodov zbavil PS1, ziadnu kozolu doma nemam ale Wii by som bral vsetkymi desiatimi...celkom jednoduche moznosti hacknutia, aj hry su na pomerne dobrej urovni (napr. Super Mario Galaxy) a s externym USB HDD, resp. velkou SD kartou ta vecicka dokaze fakt zaujimave veci. Wii sice pouziva DVD media, ale da sa povedat, ze tato tech. "zaostalost" je dost vhodne kompenzovana rozsiritelnostou o vyuzitie SD karty alebo HDD no a samozrejme samotnou filozofiou hratelnosti Wii hier v kombinacii s tym prevratnym gamepadom, co z Wii podla mna robi skutocnu NEXT-GEN konzolu (PS3 okrem nafuknutej grafiky toho vela neponuka...)

K PS3 asi len tolko, ze na SVK sa nedistribuuju skutocne "kvalitne" hry, ako napr. v zahranici (Nemecko, Taliansko, UK atd.) a kedze sa to zatial nehacklo, bezny slovak sa nemoze vytesovat z japonskych super-peciek (Gundam - Target in sight, resp. MGS4 su vynimkou). Ono ten problem tu uz bol pri PS1 ale chip to vsetko hravo riesil, takze dali sa drtit aj tituly, ktore v PAL verzii nikdy nevysli.

XBOX 360 je podla mna technologicky omyl, uz len kv. tomu, ze stale vyuziva DVD media na rozdiel od PS3, resp. PSP a okrem PLATENEJ funkcie XBOX Live, co ma aj tak len dost povrchne vyuzitie (napr. Multiplayer, resp. streaming filmov z PC cez Windows Media Center), neprinasa ziadne zasadne zmeny/vylepsenia oproti konkurencii (Wii - stelesnena zabava, spatna compatibilita s GameCube SW/HW, SD Card, USB HDD; PS3 - BD prehravac; PSP - WiFi, hudba, filmy, po hacknuti moznost emulovat kadejake platformy a hry).

Takze tolko, co sa tyka konzol na SVK.
Ono pokial ma clovek vela zvysnych €, je celkom jedno, ci si kupi PC masinu ako z inej galaxie alebo rovno nejaky peckovy herny automat s 3D obrazom a virtualnou realitou ;-)
Je sice pravda, ze aj ked niekto zavrhuje hranie hier na PC, kombinacia PC+Hry tu bola davno pred vznikom hernych konzol a bude tu este dlho po nich, kedze rozmanita vyuzitelnost PC a vzajomna kompatibilita hier a roznych verzii OS hovori v porovnani s konzolami za vsetko ;-)