Autor Téma: Resident Evil 5  (Přečteno 4668 krát)

Offline tombac

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 1
  • Pohlaví: Mužské
Resident Evil 5
« kdy: 04. Březen 2009 - 09:17 »

V patek 13.3. uz konecne paty Resi vyjde. Zatim na XBOX360 a PS3. Tesite se take nekdo? Osobne se nemuzu dockat, jelikoz serie Resident Evil je pro me srdecni zalezitost. Kvuli Resimu jsem kdysi kupoval PS1 a pozdeji Nintendo GameCube (konzoli porad mam, obcas ji vytahnu ze skrine a zahraju si nektery z klasickych dilu v playstationove grafice, nebo v luxusnim faceliftingu remake jednicky, Zero a novatorskou ctyrku), a minuly rok jsem pred koupi X360 bral v potaz, jestli na nej vyjde i paty Resi.
Sice mam nejradeji oldschool pojeti Resiho, ale ctyrka se mi hrala skvele. Krome Code Veronicy (zbabrane Outbreaky nepocitam) jsem kazdy dil dohral minimalne desetkrat a doufam, ze petka nebude vyjimkou. Zatim jsem nekolikrat dohral demo a prestoze s nim nejsem uplne spokojen (ovladani na X360 ovladaci potrebuje doladit, Sheeva se Chrisovi obcas plete do cesty), ma to hratelnost ctyrky a grafika, bossove a videa vypadaji luxusne.
Pro obrazek, jak paty Resi vypada bombove, asi nejlepsi trailer, co je k dispozici:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fRl1QFX_Qrw[/youtube]

Africke prostredi vypada perfektne, Chrisova partnerka Sheeva je kost, zpatky je zlobr El Gigant ze ctyrky a nejvetsi badass cele serie Wesker. Herni doba bude pry okolo 10 hodin pri dukladnem prozkoumavani lokaci, ale Capcom annoncuje dvojnasobek. Uvidime, jak to dopadne... Osobne to tolik neresim. Spokojen budu tak i tak.
13.3. ma hra u nas vyjit v normalni a limited edici (plechova krabice, bonusovy disk s trailery a Making of). 19.3. v Collectors edici (plechova krabice, bonus disk, artbook, figurka Chrise, platena taska Tricell, privesek, prisivka). Spokojim se s limited edici. :smile:
« Poslední změna: 04. Březen 2009 - 09:29 od tombac »

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
Re: Resident Evil 5
« Odpověď #1 kdy: 04. Březen 2009 - 18:39 »
ja celkom vazne uvazujem o kupe, najnovsi MGS  :heart:  uz mam zmaknuty a dalsi FF je este moc daleko ...  :wink:
RE fandim este od pociatkov PS1, mam zmaknutych par dielov a trailer vyzera perfektne, urcite si to nebudem kupovat hned ako to vyjde, no mam v planu si to zohnat nikedy april/maj/jun  :grin:  ..uvidim ako vyjdu financie, kezde sa blizi aj SH5

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline tombac

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #2 kdy: 04. Březen 2009 - 22:48 »
RE5 vyjde v dobe vyplaty a zacatku meho tydenniho volna, takze idealni konstelace. Ceka me totalni, nicim nerusena parba. :cool: Pekne si to vychutnam.
Pro hry od Capcomu mam slabost. Na PS2 jsem zboznoval serii Onimusha, na X360 mam DMC4 a Dead Rising, tez skvele hratelne gamesy.
O SH Homecoming take budu uvazovat. Ze serie jsem dlouho nic nehral a obcas mam chut na nejaky solidni pribehovy atmosfericky horror, v cemz byly SH hry vzdy jistotou. A tentokrat v next gen grafice...

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • ...::: オタク :::...
« Odpověď #3 kdy: 07. Březen 2009 - 14:09 »
RE4 jsem hral na PC, RE3 mám staženo a kdysy jsem zkoušel na PC a asi zkusím znova. Už jen se těším na RE5,k teré bylo ohlášeno i na PC (nemám konzoli, proto jsem omezen), ale dnes jsem se dozvěděl, ze PC verze RE5 není jista...  :evil: (stejně myslím, že určitě bude...)
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #4 kdy: 07. Březen 2009 - 14:45 »
ten film musím vidět... safra ja jsem ale opozdilec že?

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline tombac

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #5 kdy: 07. Březen 2009 - 18:14 »
ten film musím vidět... safra ja jsem ale opozdilec že?
Myslis RE: Degeneration? To bych tak nehrotil... Neni to nejaky extra zazrak, i kdyz zklaman jsem nebyl. Ale cekal jsem, ze z puvodniho sveta RE bude film brat mnohem vic...

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #6 kdy: 07. Březen 2009 - 21:00 »
tak prave som si vyclenill money na PS3 game - z velkeho mnozstva som vyselektoval tie dve ktore som spominal v predoslom poste: RE5 A SH:HC sakraaaa poradte !!!  :lol:   ja fakt neviem ktoruuu

Offline tombac

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #7 kdy: 07. Březen 2009 - 21:08 »
RE4 jsem hral na PC, RE3 mám staženo a kdysy jsem zkoušel na PC a asi zkusím znova. Už jen se těším na RE5,k teré bylo ohlášeno i na PC (nemám konzoli, proto jsem omezen), ale dnes jsem se dozvěděl, ze PC verze RE5 není jista...  :evil: (stejně myslím, že určitě bude...)
Take myslim, ze nakonec bude. Asi tak na konci roku, bych rekl...
http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/resident-evil-5-pc-verze-na-spadnuti-obri-prodeje-fuq-/clanek.A090307_110610_bw-zurnal-pc_osk.idn

Offline tombac

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #8 kdy: 07. Březen 2009 - 21:14 »
tak prave som si vyclenill money na PS3 game - z velkeho mnozstva som vyselektoval tie dve ktore som spominal v predoslom poste: RE5 A SH:HC sakraaaa poradte !!!  :lol:   ja fakt neviem ktoruuu
Preferoval bych RE5. :grin: Ale asi budu brat obe dve. SH pozdeji. Mno, musis se sam rozhodnout, ktery styl survival horroru ti vic sedne... RE5 bude stejne jako ctyrka hodne akcni.

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #9 kdy: 07. Březen 2009 - 21:20 »
Take myslim, ze nakonec bude. Asi tak na konci roku, bych rekl...
http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/resident-evil-5-pc-verze-na-spadnuti-obri-prodeje-fuq-/clanek.A090307_110610_bw-zurnal-pc_osk.idn

jj já vím, sleduju to aj na Bonuswebu...  :wink: Ale tak věřím že nakonec bude...

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #10 kdy: 07. Březen 2009 - 21:41 »
Preferoval bych RE5. :grin: Ale asi budu brat obe dve. SH pozdeji. Mno, musis se sam rozhodnout, ktery styl survival horroru ti vic sedne... RE5 bude stejne jako ctyrka hodne akcni.

ja tiez pojdem rozhodne do oboch hier, teraz skor zvazujem do ktorej skor ...obidve maju vyborne recenzie

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #11 kdy: 07. Březen 2009 - 23:50 »
Já bych si vybral určitě Re5 a ff nejnovější, přece kupovat dva stejné žánry není dobré.

Offline tombac

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #12 kdy: 08. Březen 2009 - 01:58 »
Zhledl jsem nekolik videi a potesilo me, ze petka bude opet obsahovat bonusovou minihru The Mercenaries. Ve ctyrce jsem ji hral hodne hodin. :smile: A mimo jine, v hlavni hre budou treba dvouhlavi dobrmani a neco jako cernossti samani se stity a ostepy. :smile:
Recenzi si prectu az nejakou v cestine, anglicky zas tolik neumim... Ale podle vseho bude hra opet naprosto skvela. Jen skoda, ze nemam doma nejakou poradnou telku, abych mohl nekoho pozvat na co-op multiplayer... Ten je hodne chvaleny.

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #13 kdy: 08. Březen 2009 - 18:00 »
Já bych si vybral určitě Re5 a ff nejnovější, přece kupovat dva stejné žánry není dobré.

tak najnovsi SH a RE su dva uplne odlisne hry ...tohle by som asi neporovnaval, OK su to horory, to je ale asi jedine co ich spaja. styl kazdej hry je niekde uplne ale uplne inde

ja som sa nakoniec po dlhej uvahe rozhodol pre Resi  ...  :grin:   zajtra planujem predobjednat aby mi to hned 13.03 co to ma u nas vyjist zaslali

Offline tombac

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #14 kdy: 08. Březen 2009 - 18:18 »
zajtra planujem predobjednat aby mi to hned 13.03 co to ma u nas vyjist zaslali
Jeste se pro jistotu optam v obchodech, v kolik hodin noveho Resiho asi budou mit, abych v patek dopoledne nateseny zbytecne neobrazel vsechny shopy s videohrami v Praze. :grin: No, doufam, ze bude k dispozici uz od otviracek... Vrasky mi jen pridelava, ze Limited edici v X360 verzi jsem zatim videl jen v nabidce alzy, kde neni upresneno datum vydani. Snad bude k mani hned v patek....

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #15 kdy: 08. Březen 2009 - 19:18 »
tak mna skor zaujima PS3 verzia, s XBOXovou by som asi nemal moc co robit  :lol:  :wink:   ...ja dufam ze k predobjednavke dostanem aj figurku Chrisa + 1GB USB v style RE  :grin:   ..ze vraj to zasielaju ku kazdej tretej predobjednavke na gameexpress

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #16 kdy: 08. Březen 2009 - 22:44 »
mám pocit, že gameexpress se nevyplatí :-D. Ty ceny jsou odost dražší. Zkus alza.cz :-).

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #17 kdy: 09. Březen 2009 - 07:23 »
ja nakupujem na GE.sk a tie ceny mi nepridu az tak zle  :wink:   z .cz mi by asi vyslo drahe postovne, takze skor sa spolieham na .sk

Offline tombac

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #18 kdy: 09. Březen 2009 - 10:13 »
Takze jsem diky mailu z xzone zjistil, ze RE5 vyjde uz 11.3. odpoledne :cool: Sakra, a ja jdu jeste ze stredy na ctvrtek do prace...

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #19 kdy: 09. Březen 2009 - 17:23 »
to vydržíš :-)

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #20 kdy: 09. Březen 2009 - 17:53 »
Takze jsem diky mailu z xzone zjistil, ze RE5 vyjde uz 11.3. odpoledne :cool: Sakra, a ja jdu jeste ze stredy na ctvrtek do prace...

to asi vacsina z nas  :lol:ň
to mas este dobre, ale mne ostava na hranie tak akurat nedela cize cely tyzden trpíím  :megalol:

Offline tombac

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #21 kdy: 10. Březen 2009 - 02:05 »

to asi vacsina z nas  :lol:ň
to mas este dobre, ale mne ostava na hranie tak akurat nedela cize cely tyzden trpíím  :megalol:
Tak to uprimnou soustrast... Mam vcelku fajn praci. 6 dni krome vikendu pres noc v kanclu busim do klavesnice nebo zevluju a pote mam 6 dni volno. Ve ctvrtek rano mi zacne a teoreticky bych mohl Resika hrat s par prestavkami az do pristi stredy. :cool:

to vydržíš :-)
Nic jineho mi nezbyde. Zase takovy silenec, abych si na tu noc vymahal volno, nejsem. :)

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #22 kdy: 10. Březen 2009 - 21:22 »
hele to si nezažil mojeho spolužáka. První si kousal každý den nehty nadával a slintal, že v americe vyšlo dřív GTA... Pak jsem byl nucen s ním projít všechny šopy abych našel, kde je předobjednávka na GTA...

Pak si hodlal zaplatit o 200Kč víc, aby mu přišlo o2 dny dřív gta... Mu to ze skladu poslaly doporučeně balíkem, nemohl čekat, až přijde obchodu více kusů...

Druhý se mohl podělat, když vyšel datadisk k World of Warcraft Wrath of the lich King... Musel osobně jet do německa aby to mohl o 2dny dřív hrát a spustit hru...

A to jsou oba středoškoláci a chovají se jak děcka...

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #23 kdy: 11. Březen 2009 - 17:50 »
Tak na Bonuswebu už vyšla i recenze na Xbox360...  :twisted:

Offline tombac

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #24 kdy: 11. Březen 2009 - 20:03 »
hele to si nezažil mojeho spolužáka. První si kousal každý den nehty nadával a slintal, že v americe vyšlo dřív GTA... Pak jsem byl nucen s ním projít všechny šopy abych našel, kde je předobjednávka na GTA...

Pak si hodlal zaplatit o 200Kč víc, aby mu přišlo o2 dny dřív gta... Mu to ze skladu poslaly doporučeně balíkem, nemohl čekat, až přijde obchodu více kusů...

Druhý se mohl podělat, když vyšel datadisk k World of Warcraft Wrath of the lich King... Musel osobně jet do německa aby to mohl o 2dny dřív hrát a spustit hru...

A to jsou oba středoškoláci a chovají se jak děcka...

Jako decka a zavislaci...

Tak na Bonuswebu už vyšla i recenze na Xbox360...  :twisted:

Tahle recka mi neprisla moc extra... Na tiscali maji delsi a lepsi. Jako fanousek jsem se z ni dozvedel podstatne vice, co me na novem Residentovi zajima.