Autor Téma: AKB48  (Přečteno 101363 krát)

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
  • Pohlaví: Mužské
Re: AKB48
« Odpověď #25 kdy: 29. Červenec 2009 - 20:37 »
Jejda. Paříž bude pro japonský idol nebezpečné město :lol:
http://img43.imageshack.us/img43/3329/paris3.gif

Ale nevypadala zrovna nadšeně :noword:
« Poslední změna: 29. Červenec 2009 - 23:38 od ikeL »

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 8
  • Pohlaví: Ženské
« Odpověď #26 kdy: 29. Červenec 2009 - 23:26 »
Mno, jako která ženská by z tohodle byla nadšená?  :megalol:
Očividně ani nevěděla, že se k ní blíží... Na víc ten chlap je ee...  :shock:
Ty ruce asi doprovázely pokřik: ,,Ne ne, nesahat!"  :megalol:

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #27 kdy: 29. Červenec 2009 - 23:31 »
Tak jsem se na to video podíval a holčina jen "Chotto .. Aaaaaaaaah ... Chotto mate " Ale upřímně dle videa AKB48 - Nemosu TV Season 2 ji to ani tak nevadilo, jen překvapilo :)

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
« Odpověď #28 kdy: 29. Červenec 2009 - 23:39 »
Tak záleží na tom, z jaké to vychází situace... Je to vytržené a ustřižené předčasně.  :roll:
Člověka to zmate.
Mě to zmátlo.  :megalol:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #29 kdy: 30. Červenec 2009 - 00:21 »
     No uploadovat na youtube se mi to nechtělo (stejně to obvykle smažou parchanti). A z gifu toho stejně moc nepoznáš ani kdyby byl delší.  Ale ano, asi jsem to utnul moc brzo, jsem si toho nějak nevšim (příležitostně možná opravím). Stejně je začátek na střihu a konec tak vteřinu, dvě před dalším střihem. Před touhle scénkou je takovej krátkej pokec s těma chlapíkama a potom taky.

V zásadě holky chodí po městě. Ptají se místních jestli je znají. A zvou je na koncert na Japan Expu. Ten chlapík se mezitím zeptal jestli se s ní může vyfotit (nebyl problém, holky se fotily běžně) a vymyslel na to tuhle pozici. Je asi fakt že byla spíš překvapená (nejdřív zaječela a pak dvakrát vykřikla チョットマテ (počkat, moment) a ostatní holky okolo říkaly něco o kameře, ale nic konkrétnějšího jsem nerozumněl :sad:). V zásadě jakákoliv návaznost na tuhle epizodku před ní a za ní nulová (kromě toho obecného pokecu).
« Poslední změna: 30. Červenec 2009 - 00:32 od Serapis »

Offline Sfuko

• LV 3/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 13
« Odpověď #30 kdy: 30. Červenec 2009 - 19:12 »
Čaute všetci. Je dobré vedieť, že aj v našich končinách niekto pozná AKB48. Ja som ich fanúšikom od začiatku roku 2007, čo je skoro od začiatku ich vzniku. U nás ich vtedy samozrejme nikto nepoznal a anglických fór bolo tiež ako šafránu. Chvála bohu teraz už existuje aj české.  :clapping:
Dobre som videl? Vy ste boli vo Francúzku na koncerte AKB48?  :bee: aj ja som chcel ísť.

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #31 kdy: 30. Červenec 2009 - 20:18 »
Vítám tě tu. Viděl jsi dobře. Plánoval jsi to nějak vážněji? A copak že ti to nakonec nevyšlo?

Nakonec jsme na Japan Expu byli co se AKB48 týká jenom na jejich koncertě. Žádný autogramy ani konference. Nějak jsme neměli čas a trpělivost na to stát frontu. Když budu mluvit za sebe, tak se stejně teprve prokousávám tou haldou holek a začínám si opravdu pamatovat kdo je kdo.

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #32 kdy: 30. Červenec 2009 - 20:41 »
To já teda mám stále problém je vůbec poznat. Myslím, že si pamatuju asi tak dvě slečny. Co se týká fotek tak aji poznám která patří pod AKB48, ale jména jsou katastrofa pro mě.

Vždyť skoro půl roku mi trvalo než jsem si zapamatoval všechny členky Morning Musume. Myslím tím všechny generace.

Právě jsem na H!O psal Sfukovi, že je škoda že jsme se nestřetli dříve. By jel určitě s náma.

Offline Sfuko

• LV 3/10
  • *
« Odpověď #33 kdy: 30. Červenec 2009 - 21:47 »
Vítám tě tu. Viděl jsi dobře. Plánoval jsi to nějak vážněji? A copak že ti to nakonec nevyšlo?

Nakonec jsme na Japan Expu byli co se AKB48 týká jenom na jejich koncertě. Žádný autogramy ani konference. Nějak jsme neměli čas a trpělivost na to stát frontu. Když budu mluvit za sebe, tak se stejně teprve prokousávám tou haldou holek a začínám si opravdu pamatovat kdo je kdo.

Ďakujem za privítanie.
- No, dozvedel som sa to len asi mesiac pred koncertom. A ešte k tomu by som musel ísť sám a na slepo. Veru, neviem ako by to dopadlo. Tak som to radšej vzdal.
- Žiadne autogrami?  :sad:
- Ja si teda už pamätám kto je kto (veď by sa aj patrilo za tie roky). Len Team B mi robí trocha problémy.

To já teda mám stále problém je vůbec poznat. Myslím, že si pamatuju asi tak dvě slečny.

A ktoré slečny si pamätáš? BTW nepozeráte AKBINGO?
« Poslední změna: 30. Červenec 2009 - 22:05 od Sfuko »

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #34 kdy: 30. Červenec 2009 - 21:55 »
     S tou cestou to chápu. Jet sám je dost o ničem.

ad. AKBINGO: Myslím, že jsem pár dílů viděl (opravdu pár, takže asi ty dva). Mám to v seznamu věcí co bych chtěl vidět a na co bych si chtěl udělat čas (jako většinu AKB48 produkce), ale pořád se k tomu ne a ne dostat. Už tak mi tu pořád leží pár jiných věcí co mám staženo ale neshlédnuto :sad:  Dělá na to někdo titulky? Že bych si nemusel polovinu věcí domýšlet.

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
« Odpověď #35 kdy: 30. Červenec 2009 - 22:15 »
To je problém velkých skupin. Jednotlivé zpěvačky zde nevyniknou.
Na druhou stranu se ale žádná nemusí cítit méně obletovaná, protože všichni prostě milují AKB48.  :roll:

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #36 kdy: 30. Červenec 2009 - 22:22 »
A všichni znají Acchan :lol:

Offline Sfuko

• LV 3/10
  • *
« Odpověď #37 kdy: 30. Červenec 2009 - 22:30 »

ad. AKBINGO: Myslím, že jsem pár dílů viděl (opravdu pár, takže asi ty dva). Mám to v seznamu věcí co bych chtěl vidět a na co bych si chtěl udělat čas (jako většinu AKB48 produkce), ale pořád se k tomu ne a ne dostat. Už tak mi tu pořád leží pár jiných věcí co mám staženo ale neshlédnuto :sad:  Dělá na to někdo titulky? Že bych si nemusel polovinu věcí domýšlet.

Titule robia na nihongogo.com. Ale musíš mať minimálne tri zmysluplné príspevky, aby ti dovolili stiahnuť JEDNY titulky. Ja ich mám asi 15 k úplne prvým častiam vtedy pod názvom AKB 1ji 59fun respektíve AKB 0ji 59fun. Odporúčam pozrieť. Mám pocit, že tie boli lepšie ako AKBINGO.

To je problém velkých skupin. Jednotlivé zpěvačky zde nevyniknou.

Dovolil by som si nesúhlasiť. Mnohé z nich spievajú sólo. Napríklad Oshima Yuko - Naki nagara hohoen de, Ono Erena - First Love, Ohori Megumi - Amai Kokansetsu, Hoshino Michiru - Boku no Hana, Ganbare!, Hitsugi no Naka de Nemurita atď.
« Poslední změna: 31. Červenec 2009 - 17:50 od Sfuko »

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #38 kdy: 31. Červenec 2009 - 22:00 »
A ktoré slečny si pamätáš? BTW nepozeráte AKBINGO?

Aachan a Sae Miyazawa :D Aachan jen díky tomu, že jde všude vidět. Sae je mi strašně sympatická.
Co se týká AKBINGO tak jsem uvažoval, že to budu tahat, ale nějak to trčí ve frontě, poněvadž to nemám kam cpát. FULL HDD  :grin:

Teď jsem trochu ztratil přehled, ale nechystá se nějaký nový singl nebo album či cokolvek?

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
« Odpověď #39 kdy: 31. Červenec 2009 - 22:09 »
Já osobně je nerozlišuju. Nějak jsou všechny na jedno brdo a žádná není nijak výjmečná takhle v grupě. Že sem tam něco kváknou samotné je fajn, ale ta skupina to stejně utlumí. Ale když se v tom nimráš a získáváš jména, máš i přehled, tak ti to ani nepříjde. Já nevím která je která. Jen pár je mi sympatických obličejem, ale nic víc.  :cool: Až nastoupí na opravodovou sólovou dráhu, budu je rozlišovat. Teď je vidím jen jako AKB48.   :grin:
« Poslední změna: 31. Červenec 2009 - 23:28 od Satir »

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #40 kdy: 31. Červenec 2009 - 22:19 »
Mě spíše fascinují skupiny, poněvadž sólo zpěvaček je všude dost. Mě se baví koukat na tu choreografii. Píseň je jiná když ji zpívá více lidí než jen jeden člověk. Je to také různorodé.

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #41 kdy: 31. Červenec 2009 - 22:33 »
     Já fakt nevím co (skoro) všichni máte :lol:  Mi to už pomalu přijde jak názor leckterých mých známých: "Vždyť jsou ty japonky všechny stejný."

Pokud je do toho člověk fanda, tak stejně zná holky z jedný strany na druhou, včetně těch co už graduovaly. A navíc v každé, byť i seberozsáhlejší skupině se dopředu prodere pár lidí co mají prostě velký potenciál a ti jsou vidět řádově častěji než zbytek. Jak už jsem tu jednou zmínil, takové Acchan si snad ani nejde nevšimnout, když má hlavní/podstatnou roli skoro v každým klipu. Stejně tak Miichan je i díky poměrně rozsáhlé fanbase docela často vidět. Z AKB48 jsem ještě začal poznávat a zároveň si vybavovat jméno u Kojima Haruny a Takahashi Minami. Pak už akorát poznám povědomé obličej a někdy ani to ne. Je asi fakt, že takové to "členské pozadí" je tu dost patrné, ale stejně jako všude jinde se i tady prostě najdou výrazné osobnosti.

Offline Sfuko

• LV 3/10
  • *
« Odpověď #42 kdy: 31. Červenec 2009 - 22:59 »
Takže, chystá sa nový singel. Tuším niekedy v auguste.

AKB48 - Iiwake Maybe

[CD]
1 - Iiwake Maybe
2 - Tobenai Agehachou
3 - Iiwake Maybe (off vocal ver.)
4 - Tobenai Agehachou (off vocal ver.)

[DVD]
1 - Iiwake Maybe PV
2 - Tobenai Agehachou PV
3 - Senbatsu Sousenkyo Election Documentary

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KE4Udqo43Hs[/youtube]
« Poslední změna: 31. Červenec 2009 - 23:24 od Sfuko »

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
« Odpověď #43 kdy: 31. Červenec 2009 - 23:27 »
No, pro mě jsou stejné, protože se na grupa videoklipy nedívám. Nějak mě nebaví, poněvač v nich není žádná pointa. Jen tam tancují a kamera přeskakuje z jednoho obličeje na druhý a ani si ho člověk neužije. A že má hlavní roli? LOL, to ve videoklipu jde?  :megalol:

Já neříkám, že jsou stejné. Určitě jsou originální. Já jen říkám, že když zpívají spolu, nepůsobí takovým dojmem jako singl zpěvák. Nic jsem tu nepsala ve zlém a děláte ze mě málem masového vraha.
Ani to nečtete pořádně. Jen mezi řádky které neexistují.  :cry: Tak jako bych tu nic nenapsala.  :evil:

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #44 kdy: 31. Červenec 2009 - 23:40 »
No, pro mě jsou stejné, protože se na grupa videoklipy nedívám. Nějak mě nebaví, poněvač v nich není žádná pointa. Jen tam tancují a kamera přeskakuje z jednoho obličeje na druhý a ani si ho člověk neužije.

Nechci tady zakládat nějaký flame, ale ony od sólo zpěváků/zpěvaček klipy maj nějakou pointu?  :lol: Když se mi dostali do ruky přeložené klipy do češtiny (např. od Koda Kumi) tak text písně neměl nic společného s tím co se ve videoklipu dělo :) V těch grupen klipech se aspoň člověk kochá dobře nacvičenou choreografií, kterou moc často u sólo nevidí, tam vrtěj u mikrofonu jen zadkem.

Stránka s překlady:
http://a-music-subbers.ic.cz/

Nic jsem tu nepsala ve zlém a děláte ze mě málem masového vraha.
Ani to nečtete pořádně. Jen mezi řádky které neexistují.  :cry: Tak jako bych tu nic nenapsala.  :evil:

On taky nikdo nemyslel, že jsi to napsala ve zlém, Serapiskovi to jen připomělo co většina lidí v České republice a možná i na Slovensku říká :)

Takže, chystá sa nový singel. Tuším niekedy v auguste.

[Obrázek]
[Klip]

A já si říkal, jestli te obrázek na nihongogo je od nového singlu :)

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
« Odpověď #45 kdy: 01. Srpen 2009 - 00:21 »
     Jasný, nemyslel jsem to nijak urážlivě. Jenom mi ta dvě vyjádření přišla dost podobná :wink:

No, pro mě jsou stejné, protože se na grupa videoklipy nedívám.
    Přesně o to jde. Pro spoustu lidí jsou opravdu všichni asiati stejní, protože beztak znají jenom pár vietnamců z lokální tržnice. Vzhledem k tomu, že ty se na AKB48 klipy nedíváš (čili jsi u nich v dost podobné situaci), tak se nedivím, že se ti ta halda holek sleje do jedné masy. Na začátku jsem to měl stejný, protože tohle se z mp3 fakt nepozná.

Nějak mě nebaví, poněvač v nich není žádná pointa. Jen tam tancují a kamera přeskakuje z jednoho obličeje na druhý a ani si ho člověk neužije. A že má hlavní roli? LOL, to ve videoklipu jde?  :megalol:
    Eeehm... samozřejmě že to jde :roll:
     S absenci pointy si dovolím co možná nejrazantněji nesouhlasit. Pointy ve smyslu příběhu, doufám že jsem to správně pochopil. Nevím co jsi viděla za klipy, ale minimálně poslední 4 singly/PV v řadě rozhodně mají nějaký nosný příběh nebo událost. A to všechno se dost často točí okolo Acchan ( , )(schválně se na ty klipy mrkni, to že je tam jedna Acchan ústřední postavou, kolem které se děj točí, se IMHO prostě nedá popřít). Samozřejmě se i předtím vyskytovaly klipy s příběhem stejně tak jako klipy s příběhem dost potlačeným (Baby! Baby! Baby!).
     Pokud jsi pojmem pointa myslela něco jiného, pak se omlouvám a prosím o vysvětlení, díky.

A to že skupiny nepůsobí jako solo zpěvák... To není chyba, to je funkce :grin:  To je snad právě pointa idol skupin, nebo ne?

Offline Sfuko

• LV 3/10
  • *
« Odpověď #46 kdy: 01. Srpen 2009 - 00:27 »
Radio Rip AKB48 - Iiwake Maybe.

News:
Miyazawa Sae
- Kanojou First Solo Photobook 20.8.09
- First solo DVD 23.10.09
« Poslední změna: 01. Srpen 2009 - 01:12 od Sfuko »

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • Hello! Project Fan
« Odpověď #47 kdy: 01. Srpen 2009 - 12:06 »
PB až na konci měsíce :( nevydržím. škoda jen že se ty PBčka od AKB celkem špatně schánějí.
Co jsem se ta koukla na disk ta mám jen:

AKB48 - Sabra Photo Book Play After School
AKB48 ~Summer Jam~
AKB48 - JCB hall Photobook
AKB48 - Jump & Cry
Atsuko - Hai
Minegishi Minami - [South]

a pak nějaké scany kalendářů :)

Offline Sfuko

• LV 3/10
  • *
« Odpověď #48 kdy: 01. Srpen 2009 - 12:18 »
Ja mám to isté +
- Komatani Hitomi PB
- Strictly Girls Mai Oshima - My Mai (Toto je fakt bomba)
- Mariko Shinoda Wani Books
- Shinoda Mariko - Pendulum
- Strictly Girls Nozomi Kawasaki - AKB LINGERI - Photos
- Itano Tomomi PB - T.O.M.O.rrow

Offline Sfuko

• LV 3/10
  • *
« Odpověď #49 kdy: 02. Srpen 2009 - 12:34 »
Pre fanúšikov Itano Tomomi. Vychádza eurobeat remix peničky Shiny Summer, na CD s názvanom Super Anime Remix Super Best. Trochu mi to pripomína Hinoi Team.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VEfpqqnu9T4[/youtube]

Len tak ďalej Tomochin.
« Poslední změna: 04. Srpen 2009 - 18:41 od Sfuko »