Autor Téma: Mary-Tina  (Přečteno 89447 krát)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Re:Mary-Tina
« Odpověď #1175 kdy: 24. Září 2018 - 16:36 »
... dobře tak jsem si už začal hrát no :angel:

jen takový první návrh :wink: ...

(klikni pro zvětšení)

(klikni pro zvětšení)

Nicméně ta Ayumi asi nepůjde takto realizovat ^_^ Ale takový tričko by vypadalo báječně :shock:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #1176 kdy: 24. Září 2018 - 16:47 »
Páči sa mi koncept čiernobielych tričiek s farebným nápisom "after year" / pripadne A-music  :wink:

Baby Metal verzia na pohľad najviac super :) .. i keď samozrejme mne by sa asi nehodilo pri mojom Cpop zanietení :)
Ayumi - tam by som upravil jeden malý detail, podľa mňa tam tie vlasy na rukávoch byť nemusia, stačilo by ak by sa to useklo tesne nad obočím, kde by už bolo iba biele miesto s nápisom A-Music after years  :wink: ..teda neviem ako by to vyzeralo v skutočnosti, ale v mojej predstave to tak vyzerá trochu lepšie :)
Jolin - fajn, ale tam by som imno vybral nejakú viac badass, iconic, more stylish foto :)  ... a že takých Jolin má mnoho

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111
https://mochina6.webnode.sk/

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #1177 kdy: 14. Říjen 2018 - 18:49 »
Mě se ty Baby Metal líbí nejméně :lol: Ale to je fuk, možná když už after yers, chtělo by to nějaké interprety, kteří existovali už alespoň před 10 lety, což koukám Baby Metal nejsou (založení 2010), ale jen můj názor :wink: Ayumi mohu pak předělat pokud by měl někdo o to zájem :smile: Jolin nahoď, nevím přesně co máš na mysli :grin: :wink: