Autor Téma: Big Bang  (Přečteno 18976 krát)

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
  • Pohlaví: Ženské
Big Bang
« kdy: 30. Prosinec 2008 - 18:40 »
YG Entertainment vybrala 6 mladých, talentovaných chlapců v podobě G-Dragon, Tae Yang, TOP (známý také jako Tempo), Seung Ri, Dae Sung a SO-1. SO-1 si myslel, že není připraven, proto skupinu opustil krátce po jejich založení.

Big Bang oficiálně debutovali jako 5-členná skupina 19. srpna 2006 na YG Family koncertě (koncert oslavující 10 let YG Entertainment) na olympijském Park Stadium v Soulu.

Ještě před tím, než se skupina podílela na několika vystoupení a spolupráci s jinými umělci, tak G-Dragon, vedoucí skupiny, a Tae Yang byli přijati do YG Entertainment ve věku 12ti let. Seung Ri se zúčastnil v Battle Shinhwa.

Od 16. srpna, písnička We Belong Together (napsal G-Dragon) a Nunmulbburin Babo byly k dispozici ke stažení na hudebních stránkách SKT, Meloun, KTF a Dosirak. Tyto dvě písně se setkaly s okamžitým úspěchem.

Dne 19. srpna, byl videoklip We Belong Together k dispozici na internetových stránkách YG Entertainment.

Jejich první singl byl vydán 29. srpna. Skládal se ze dvou písní, z intra a This Love. This Love byla předělaná píseň od Maroon 5, sólový kus v ní nazpíval G-Dragon.

Druhé video, Nunmulbburin Babo, bylo také k dispozici prostřednictvím YG Entertainment na internetových stránkách.

Na sraz fanoušků, který se konal na Kyobo Building dne 2. září 2006 přišlo nejméně 3000 fanoušků. Bylo to o hodně více, než se původně předpokládalo!

Jejich první přehlídka s názvem Big Bang is VIP, se konala dne 15. září v Soulu AX před 2000 fanoušky. Setlist byl složen z: Intro, Nunmulbburin Babo, To Love, Pop Ya Callar, We Belong Together, La la la a VIP. U některých písniček také předvedli svůj beatbox. Tato přehlídka byla vysílána 23. září na GOMTV.

23. září skupina provádí své první vystoupení v televizi na Show Music Core na MBC .

28. září vydali jejich druhé album. Byl to obrovský úspěch, 15.000 výtisků v první den a dalších 5000 následující den. A třetí album bylo vydáno 22. listopadu 2006.

Big Bang se podíleli na celosvětovém turné uspořádaném tak, aby oslavili 10. výročí YG Entertainment. Jsou vykonány vedle interpretů Se7en, Big Mama, 1TYM, Lexy, Gummy a Stormy Shurch. Dva koncerty byly provedeny v Japonsku, na 8. (Osaka) a 10. (Tokio) ze září 2006, následovaly koncerty v USA na 18. (Washington DC), 19. (New York) a 21. (Los Angeles) v říjnu.

4. listopadu, T.O.P oslavil své 19. narozeniny před 2000 fanoušky!

V roce 2006 jsou hotovi s jejich prvním albem, Since 2007, a 22. prosince se konal jejich první koncert, The Real, 30. prosince. Live alba byla vydána 8. února 2007 a DVD verze byla vydána dne 14. února 2007.

Big Bang nadále spolupracovali s jinými umělci YG Entertainment a účastnili se koncertů s Gummy 4. dubna, Se7en 7. dubna a Lee Seung Hwan 14. května 2007.

Dne 5. května 2007 se podíleli na koncertu v Hollywood Bowl, Los Angeles, společně s několika dalšími korejskými umělci a skupinami.

Začali s Want You Tour 27. května a po jejich prvním koncertě v Incheon, následují další tři koncerty: Chuncheon 17. června, Daegu 30. června a Changwon Busan 15. července.

9. června se účastnili koncertu Dream 2007. Vystupovali tam interpreti Dong Bang Shin Ki, Super Junior a Cheon Sang Ji Hee The Grace.

* Big Bang v reklamě:
Mezi jejich nejvýznamnější reklamní smlouvy patřilo jejich 6 měsíců se Skoolooks, patřící ex-H.O.T. členovi, Tony An (Skoolooks je jedna z nejlepších čtyř největších značek školní uniformy v Jižní Koreji). Také získali smlouvu s výrobcem sportovní značky Fila.

V květnu 2007, již zahájili svou vlastní značku parfému, BBbud.
« Poslední změna: 07. Leden 2009 - 16:54 od timeaf »

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
Re: pro Fanousky Big Bang
« Odpověď #1 kdy: 30. Prosinec 2008 - 18:53 »
Mám pro vás menší novinky. Chtěli bychom Big Bang proslavit i v České republice, aby tu měli koncert, psalo se o nich a prostě...aby tu prodávali i věci pro fanoušky apod. Jenže to nepůjde bez fanoušků! Moje kamoska zaregistrovala Big Bang do skupin na www.t-music.cz. Aby si jich někdo všiml, musíme je dostat na první stránku, což znamená, že se tam musíte zaregistrovat (je to zdarma), a jak je napsáno ''Představujeme nové interprety - objevuj'', tak na to kliknete a přidáte se mezi fanoušky Big Bang. Je to tady ( http://www.t-music.cz/hudba/big-bang/ ) musíte zakliknout, že se vám tahle skupina líbí ( je to napsané vpravo )!!! Musí nás být alespoň 50 fanoušků, aby jsme je dostali na první stránku. Takže se prosím registrujte a dejte o tom vědět co nejvíce lidem. ^_^

Děkujeme za přečtení a popřípadě za pomoc. Kdo by měl nějaké otázky, připomínky nebo nápady, tak pište. :)
jinak nevite o nich neco noveho?
[/quote]

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
Re: Big Bang
« Odpověď #2 kdy: 07. Leden 2009 - 16:30 »
G-Dragon (G-드래곤)
Funkce: Raper (většinou)
Skutečné jméno: Kwon Ji Yong  (권지용)
Datum narození: 18.srpna 1988
Výška: 177 cm
Váha: 58 kg
Krevní skupina: A
Dovednosti: rap,tanec,beatbox,skládání,zpěv a jazyky (čínština a angličtina)
Debut: DaeHanMinGook Hip Hop Flex (2001)
záliby: rád maluje a poslouchá hudbu
miluje módu,vaření, psy, auta, knihy (poezie, manga a časopisy),sledování kreslených seriálů a sám sebe 
členy rodiny: rodiče a starší sestra (Dami)
Osobnost: takže jak bych ho popsala …… roztomilý  :bear: stále se smějící na svět (takhle ho vidím já) …. vede skupinu a jeho sen je se stát hvězdou v hudebním světě

G-dragon začínal už jako malé dítě v naději že uspěje jako Lil-Romeo nebo Lil-Bow Wow.Na leden 2001 GD debutoval s albem Daehanmingook Hip-Hop Flex jako rapper.Po svém debutu, byl přijat spolu s Tae Yangem v JinuSean jako mini JinuSean které bylo vydáno téhož roku v únoru.
Pak začal výcvik jeho plánovaného debutu vystupovali jako hip-hop duo GDYB.Během té doby se objevoval v singlech např: od Perry,Se7en, Wheesung, YG Family a Masta Wu.
Stejně jako GD i YB se objevoval v klipech např: od Swi.T, Lexy, JinuSean a YG Family.GD byl nejblíže YG,Perry kteří si ho hodně vážili dokonce jeho vztah s Hyun Suk byl označován jako "otec a syn."
GDYB povolili 2 písničky na YG Family‘s  druhém album. V roce 2004, GD a Tae Yang byly uvedeny jako YG nové tváře a měli pravidelný debut na daný rok. Nicméně, Suk Hyun oznámil, že jejich debut byl zrušen ve prospěch vybírali se noví členi skupiny. To trvalo až do roku 2006 kdy oficiálně se oznámilo prostřednictvím dokumentární reality show kde se chlapci představili pod názvem Big Bang. Mezitím GDYB byl obsaženi v Se7en‘s album. Po absolvování vysoké školy, se rozhodl se počkat jeden rok před podáním žádosti na univerzitu, a vzal kolej přijímací zkoušky na podzim 2007. G-Dragon je vůdce BIG BANG. Je také rapper a zpěvák .

a teď takové drobnosti  :grin::

má tetování ale nevim kde což je asi blbý ale snad mi to odpustíte  :roll: ale zase vim že tam má napsáno Vita Dolce což znamená Sladký život v italštině potom srdíčko který si udělal v květnu 2007
"G-Dragon" pochází z jeho původního názvu "Ji Yong" protože Yong znamená "drak" a Ji zní  jako "G" .
Miluje když ho lidé nazývají  Kwon Leader.
Jeho sestra vlastní oblečení s názvem Styl Love nebo Styl Luv ted nevim  :angel:.
Lie mělo být GD sólo ale nakonec se rozhodli zpívat ve skupině.

to je vše co o něm vím
« Poslední změna: 07. Leden 2009 - 16:53 od timeaf »

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #3 kdy: 08. Leden 2009 - 15:21 »
 Alba:
3rd Mini Album - Stand Up
Vydal: Mnet Media 
Vol. 2 - Remember
--------------------------------------------------------------------------------

Single - Big Bang
Mini Album - Always
--------------------------------------------------------------------------------

Number 1 (ALBUM+DVD)
Vydal: Universal Music 
Number 1
Vydal: Universal Music

For The World

2nd Single - Bigbang is V.I.P

3rd Single - B I G B A N G 03
2nd Live Concert DVD - Great
Vydal: YG Entertainment

2nd Live Concert Album - The Great
With U

2006 1st Concert Live Album - The Real
2006 1st Concert Live DVD - The Real

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #4 kdy: 08. Leden 2009 - 16:56 »
Dae Sung (대성)
Funkce: zpěvák
Skutečné jméno: Kang Dae Sung (강대성)
Přezdívky : D-lite, Delight
Datum narození: 26.dubna 1989
Výška: 178 cm
Váha: 63 kg
Krevní skupina: 0
Dovednosti: zpěv
Debut: Big Bang
Miluje rap a beatbox
Rodina: rodiče a starší sestra (Bora)
Osobnost: hih…. takže má rád jídlo a rozhodně nesnáší smutek on je totiž stále HAPPY!!!
Zpěváky které obdivuje:Usher, Omarion, Ne-Yo, Wheesung
Dae Sung Říká: Budu tvrdě pracovat abych se stal nejlepším.

Dae Sung byl přijat na konkurz, a to i přesto, že byl znám jako "unpretty boy" mezi zaměstnanci.Pak se ale ukázal jako nejpopulárnější člen. Během výcviku se dostal ke zpěvu s Wheesung, který je jedním z jeho oblíbených umělců. Wheesung měl také pomoci ostatním členům Big Bang.Na podzim roku 2006  DS musel podstoupit léčbu brzy před vydáním BIG BANG‘S SECOND SINGLE. Naštěstí Gummy, která měla stejný problém, pomohla Dae Sungovi zpět do skupiny. Zůstali přátelé dodnes.Gummy byla ten, kdo řekl "ahoj" v písničce Lies nazačátku. V dubnu 2007se Dae Sung rozhodl skončit vysokou školu, aby mohl věnovat všechen čas Big Bangu, ale vyjádřil přání předat své koleji přijímací zkoušky někdy v budoucnosti. V říjnu 2007 Dae Sung si zazpíval v songu od Nemo "Ije, Oori ..." (이제, 우리 ..) [Now we]. Jednalo se o první spolupráci s M-Boat/YG od rozdělení jejich partnerství.

Maličkosti:

Obrovská posedlost kreslení japonských znaků

Před tím mu prý všichni říkali že je ošklivej a nakonec se stal nejoblíbenějším členem skupiny

je známý jako komediant jeho smysl pro humor mě doteď dostává

pokud by DS nebyl zpěvák ani herec dělal by zkoušky na univerzitu a stal se basketbalovým hráčem

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #5 kdy: 12. Leden 2009 - 15:58 »
TOP (známý také jako Tempo) & SO-1 si myslel, že není připraven, proto skupinu opustil - to slyším prvně :shock:

na hudebních stránkách SKT, Meloun,... :megalol: tady někdo googlil, jak je ostatně znát i ze zbytku textu ^^; vím o korejské stránce "melon" ;)

Jinak mě docela mrzí, že se tvé snažení nedočkalo žádné odezvy... já tu nějaký čas nebyl proto reaguji až teď, už jsem měl v úmyslu založit topic o Big Bang někdy před 3/4 rokem, ale člověk nemůže stíhat všechno - z toho vyplývá, že Big Bang taky občas poslechnu - nej jsou La La La, Lies a Last Farewell :razz: to nejnovější album mě nějak nezaujalo :(
Kouknu se na to t-music, ale podle mě se 50 fanoušků v ČR snad ani nenajde :lol:

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #6 kdy: 12. Leden 2009 - 17:25 »
noo snad se nekdo najde ....
mas pravdu ze tohle album co ted vydali nebylo zrovna nejlepsi ale nejake pisnicky se poslouchat daji
.... myslela sem ze Big Bang taky patri mezi oblibene skupiny ale asi sem se zmilila kdyz tu nikdo nepise nu co se da delat..... jinak dekuji za prizpevek

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #7 kdy: 12. Leden 2009 - 18:08 »
Mě právě mrzí, že tam vůbec není Lies a Last Farewell jen v nějakém mixu, těšil jsem se, že až vyjde nové album tak tam budu slýchávat tyto songy :((
Včera jsem slyšel japonské Vol.2 (možná už Vol.3 - Number 1), to neznělo špatně, ale na závěry po prvním dojmu je brzo... navíc je tam většina písní již tradičně anglicky, čili to album beru spíše jako takový zajímavý bonus
Mimochodem... ty jako fanynka, vlastníš mini alba kde jsou Lies a Last Farewell? Já že hlavně ten singl (Always (Mini-Album)) kde je Lies není k sehnání v dobré kvalitě :) Už jsem to sháněl porůznu ale vždy to byl ten totožný rip :(

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #8 kdy: 12. Leden 2009 - 18:35 »
noo takhle ja mam stahnuty uplne vsechny pisnicky od nich az na nejaky vyjimky .... ale ze bych to mela rozdeleny po albech tak to nemam xD ale urcite bych z toho mixu vsechny albumy postavila to vim ..... jinak ja vsechno stahuju na 4shared.com zatim sem nemela zadnou pisnicku v blbe kvalite krome DBSK ale to sem ted nepatri

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #9 kdy: 12. Leden 2009 - 18:50 »
Jak v tom může mít někdo takovej madla... :lol: ...něřeším ^_^
A můžeš mi pls poslat na posudek mp3 Lies? Vsadil bych se, že máš ten samý rip, ale kdo ví ;)

Offline Corciliena

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 20
« Odpověď #10 kdy: 12. Leden 2009 - 19:29 »
Moje alba jsou zákeřně zabalená v raru s heslem, které jsem zapomněla, protože jsem tu stránku vymazala z oblíbených, takže hups a nemůžu posloužit, to je mi líto ...

Mě tu spíš zarazilo to s těmi Big Bangy na t-music, myslím, že tam by teď víc uspěli takoví An Cafe po tom nájezdů pubertálních fanynek xD ale Big Bang a obecně korejské boybandy pod SM/YG Entertainmentem, dokonce i na japonské Johnnys, lidi dost opomínají vedle všeho toho vk a ženského jpopu T.T

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #11 kdy: 14. Leden 2009 - 06:25 »
Jak v tom může mít někdo takovej madla... :lol: ...něřeším ^_^
A můžeš mi pls poslat na posudek mp3 Lies? Vsadil bych se, že máš ten samý rip, ale kdo ví ;)

nooo bohuzel mam  :grin: ale nejak me to netrapi x) nooo muzu ti to poslat chces ale remix nebo tu puvodni

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #12 kdy: 14. Leden 2009 - 06:28 »
Moje alba jsou zákeřně zabalená v raru s heslem, které jsem zapomněla, protože jsem tu stránku vymazala z oblíbených, takže hups a nemůžu posloužit, to je mi líto ...

Mě tu spíš zarazilo to s těmi Big Bangy na t-music, myslím, že tam by teď víc uspěli takoví An Cafe po tom nájezdů pubertálních fanynek xD ale Big Bang a obecně korejské boybandy pod SM/YG Entertainmentem, dokonce i na japonské Johnnys, lidi dost opomínají vedle všeho toho vk a ženského jpopu T.T

to mas asi pravdu nooo...
a ty alba ti muzu poslat pokud chces

Offline Saeko.x

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 9
  • Asian Fan XD ^^
« Odpověď #13 kdy: 14. Leden 2009 - 09:22 »
Big Bang jsou skvělí ^.^ Jinak taky klidně posloužím, mám skoro všechno (Always mám určo XD). No, jinak na tom t-music souhlasím. Asi by tam teko více uspěli An Cafe nebo i Miyavi než takoví Big Bang XD

Žijeme své životy jako voda, která stéká z kopce,
stále stejným směrem, dokud nenarazíme na něco,
co nás donutí hledat jinou cestu!

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #14 kdy: 14. Leden 2009 - 11:29 »
Big Bang jsou skvělí ^.^ Jinak taky klidně posloužím, mám skoro všechno (Always mám určo XD). No, jinak na tom t-music souhlasím. Asi by tam teko více uspěli An Cafe nebo i Miyavi než takoví Big Bang XD
njn :cry: mate pravdu aspon sem to jen zkusila

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #15 kdy: 17. Leden 2009 - 21:15 »
Já bych řekl, že lidé neopomínají ale jejich fanatičnost jim zakazuje odvracet se od jejich náboženství ^v^
Timeaf: můžeš oboje ;)

Co říkáte na novej klip Strong Baby od Seung Ri-ho? Mě osobně tenhle člověk z Big Bang přijde takovej nevýraznej, nicméně hudba zní dobře a intro v podání G-Dragon-a je super :grin:
Když už se zmiňuji o solu... Tae Yang je taky dobrej ne? Vůbec, třeba takovej song La La La je stylově příbuznej americkým B2K a Tae Yang je v podstatě Omarion, pak jsem o tom viděl ukázku i na Arirangu, kde pouštěli kousek z klipu Omariona a Tae Yanga, mě se líbí hudba obou skupin i jednotlivců :)
Ale stejně, TOP forever :tune2:

Offline Saeko.x

• LV 4/10
  • *
  • Asian Fan XD ^^
« Odpověď #16 kdy: 17. Leden 2009 - 21:25 »
Yeah, intro GDho k Strong Baby je úžasný  :heart: Já osobně Tae Yang-a moc nemusím...zpívá dobře všechno, ale asi je mi z nich nejméně sympatický....
Jinak u mě vede G-Dragon a T.O.P hned po něm XD  :heart: :grin:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #17 kdy: 17. Leden 2009 - 21:40 »
ja Big Bang síce nepočúvam,lebo mi nejako nesadli no môj favorit je TOP, ten jeho zvodný pohľad  :heart: no ja z neho nemôžem  :lol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #18 kdy: 17. Leden 2009 - 23:24 »
TOP je borec, skvěle rapuje a je prostě takovej stylovej :grin: Mám s ním ještě klip s Gummy a pak jeden kde chodí po městě s baseballovou holí :D A málem bych zapomněl na DISCO s UJH :)

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #19 kdy: 18. Leden 2009 - 09:04 »
to hej, ja mu ležím pri nohách  :lol: ale nie fakt je hrozne zlatý a dobre rapuje  :bear:

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #20 kdy: 18. Leden 2009 - 11:13 »
to jo T.O.P je uzasnej to musim priznat ale ja mam vsechny cleny stejne rada u kazdyho je neco ceho si vazim takze kdybch si mela vybrat vyberu si vsechny ..... jinak ten novej klip strong baby ... ta pisnicka se mi libi no jo zase GD ja zeru jeho brejle :grin: ... puvodne v tom klipu meli byt nejaky vasnivy libaci zceny ale ta televize nebo kdo to nevzalo a museli to cely predelat puvodni klip vyjde 1.unora sem hodne zvedava

Offline Saeko.x

• LV 4/10
  • *
  • Asian Fan XD ^^
« Odpověď #21 kdy: 18. Leden 2009 - 11:45 »
puvodne v tom klipu meli byt nejaky vasnivy libaci zceny ale ta televize nebo kdo to nevzalo a museli to cely predelat

Já četla, že Seung Ri-mu se do těch líbacích scén moc nechtělo. Točili je úplně nakonec kvůli němu ^.^

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #22 kdy: 18. Leden 2009 - 12:42 »
hh, tak to jsem nevěděl, to jsem zvědav jestli to bude někde na netu :grin:
jinak G-D vypadá v těch brýlích dobře ;) neměl on taky solo singl? jednou jsem někde něco stahoval ale pak jsem se k tomu ani nedostal :D
EDIT: aha, tak né, to byl Daesung
Daesung (Big Bang) - Look At Me, Gwisun (Digital Single)

01. Look At Me, Gwisun.mp3

Offline timeaf

• LV 1/10
  • *
« Odpověď #23 kdy: 18. Leden 2009 - 19:18 »
jo no Dae Sung  :grin: u te pisnicky sem se malem pocurala  :megalol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #24 kdy: 18. Leden 2009 - 20:12 »
já to slyšel možná jednou a myslím že to bylo na mě moc praštěný a nějak mě to nevzalo :D