Autor Téma: Co jste naposledy viděli za videoklip?  (Přečteno 16208 krát)

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • Pohlaví: Mužské
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
Re:Co jste naposledy viděli za videoklip?
« Odpověď #250 kdy: 16. Září 2018 - 20:40 »
tak aspoň na niečo mám v živote talent  :lol:
každopádne vďaka za pochvalu, ani nevieš ako tvoj príspevok potešil, ja som mal celé roky za to, že si to tu postujem sám pre seba  :grin:

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #251 kdy: 17. Září 2018 - 15:19 »
Taky jsem se rozšířil na Cpop, občas jsem si říkal, že ti musím napsat, protože kromě Timez a Little Panpan jsem na nic pořádného nenarazil. Neplač hlavně dojetím.  :wink:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #252 kdy: 18. Září 2018 - 11:07 »
Citace
Neplač hlavně dojetím.

:mon2: :mon2: ... ne, neboj, zase až tak mě to nevzalo  :lol: :lol:

Citace
Taky jsem se rozšířil na Cpop, občas jsem si říkal, že ti musím napsat

spíše se divím, že ses mi styděl napsat  :razz:  ... až jsem se nakonec musel objevit znovu po letech na A-Music, abys nabral odvahu  :lol:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #253 kdy: 20. Září 2018 - 21:04 »
...ja som mal celé roky za to, že si to tu postujem sám pre seba  :grin:
No ono to tak většinou bylo :lol: Ale vzpomínám na to v dobrém, páč jsem vždycky měl nějakou zásobárnu novinek o CPopu, často jsem to téma zkoukával a prostě tak nějak jsi tu byl skoro jedinej, kdo CPop pořádně zastával, s ostatníma skoro nebyla o CPopu řeč :razz: Nechceš zase začít? Asi na to úplně psychicky nemám pustit se naslepo do CPopu a takhle když to dostanu odprezentováno od zarytého CPopáka, why not try it :cool:

... až jsem se nakonec musel objevit znovu po letech na A-Music, abys nabral odvahu  :lol:
:lol:

:tune2:

maddy is back...
and his C-influence takes place
right here,
right before
it disappears from all of you!
...
The J&K-dumbs!
« Poslední změna: 23. Září 2018 - 20:40 od Small Soldier X »

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #254 kdy: 20. Září 2018 - 21:34 »
Citace
No ono to tak většinou bylo :lol: Ale vzpomínám na to v dobrém, páč jsem vždycky měl nějakou zásobárnu novinek o CPopu, často jsem to téma zkoukával a prostě tak nějak jsi tu byl skoro jedinej, kdo CPop pořádně zastával, s ostatníma skoro nebyla o CPopu řeč :razz: Nechceš zase začít? Asi na to úplně psychicky nemám pustit se naslepo do CPopu a takhle když to dostanu odprezentováno od zarytého CPopáka, why not try it

Na google plus ti moja "One Cpop MV a day, makes Kpop go away" aktivita nestačí  :lol:

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 174
  • Pohlaví: Ženské
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #255 kdy: 20. Září 2018 - 23:32 »
Horúca novinka  :lol: :heart: :heart: :heart:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #256 kdy: 23. Září 2018 - 20:39 »
Na google plus ti moja "One Cpop MV a day, makes Kpop go away" aktivita nestačí  :lol:
..."One Cpop MV a day, makes Kpop go away"...
:evil: :evil: :evil: ... :vrr: :vrr: :vrr: ... :razz: :razz: :razz:

Já ti dám KPop go away!!! :megalol: ... :lol: :lol: ... :wink: :wink:
No dobře ale prostě já bych si to ideálně představoval stylem, že postneš od každého tvého oblíbeného nebo v Číně (a spol.) více populárního interpreta alespoň 3 MVs :cool: Je to jen takové mé... přání nebo prosba... co takový malý týdenní speciál aka "3× MVs od 3 umělců "per week"? Buď v topicu C-MUSIC pokud daný interpret nemá založený vlastní, nebo v topicu příslušného interpreta. Na druhou stranu, je to tvá velká šance a výzva na řádnou CPop invazi zde... na zkorejnaťělo-zjaponštělém fóru :lol:

Tak jako jsi učinil na G+ přítrž JLoliPopu :angel: :angel: :angel: (:lol:)

Citace

Jo vidíš, já jsem si/ti slíbil, že si to MV od Joey pustím znovu... takže už ho házím do "Přehrát později" na YT :bear:

PS: ty anglické hrubky a překlepy ve svém předchozím příspěvku jsem opravil.

Horúca novinka  :lol: :heart: :heart: :heart:

Tak tohle se mi líbilo už při druhém refrénu :clapping: Pěkné a pohledný chlapec, kdybych to měl bez zvuku, uvěřím tomu, že to je korejec! Neznám jeho hudbu ale to jméno už jsem někde viděl :wink:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #257 kdy: 24. Září 2018 - 09:57 »
Citace
No dobře ale prostě já bych si to ideálně představoval stylem, že postneš od každého tvého oblíbeného nebo v Číně (a spol.) více populárního interpreta alespoň 3 MVs :cool: Je to jen takové mé... přání nebo prosba... co takový malý týdenní speciál aka "3× MVs od 3 umělců "per week"? Buď v topicu C-MUSIC pokud daný interpret nemá založený vlastní, nebo v topicu příslušného interpreta. Na druhou stranu, je to tvá velká šance a výzva na řádnou CPop invazi zde... na zkorejnaťělo-zjaponštělém fóru :lol:

to nie je vôbec zlý nápad  :wink: na G+ by to asi veľmi nefungovalo, ale tu na fóru hodiť jeden krát do týždňa tri MVčka od toho istého intrepréta nie je vôbec zlý nápad ... už mi aj napadlo kým začnem ako prvým :)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #258 kdy: 28. Září 2018 - 12:11 »
Citace
...co takový malý týdenní speciál aka "3× MVs od 3 umělců "per week"?...
to nie je vôbec zlý nápad  :wink: na G+ by to asi veľmi nefungovalo, ale tu na fóru hodiť jeden krát do týždňa tri MVčka od toho istého intrepréta nie je vôbec zlý nápad ... už mi aj napadlo kým začnem ako prvým :)
:china: :taiwan: :hong kong: :singapore:

:mon6:

:singapore: :hong kong: :taiwan: :china:

Přinejhorším tam budu chodit sám, kdyby sis náhodou zase "povídal o CPopu sám pro sebe" :lol: Na G+ je fajn, když tam někdo přidá max "1 MV per person a day", páč jsme tam 4 a když někdo vytapetuje zeď 3+ MV za den, na mě to je moc abych vstřebal tolik novinek pokud chce někdo další přidat také něco.

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #259 kdy: 28. Září 2018 - 23:37 »
Tak ja to začnem postovat asi tu .. nech to je viac na očiach :) a ako inak moju osobnú povinnosť s Joey si odbijem hneď na začiatku, nech mám svedomia čisté  :lol: a navyše sa mi skôr páči koncept 3 MVs od toho istého interpréta, za tie roky čo to tu bolo neaktívne toho v Číne vyšlo toľko, že nebude problém nahrať 3-5 MV od jedného speváka .. pokiaľ vydal aspoň jeden album, tak z neho sú minimálne tie 3 MVs. A tiež sa budem snažiť neísť ďalej než do roku 2014, keďže cca vtedy to tu začalo byť dead.

5 MVs for this week : Joey Yung 容祖兒
(je na to týždeň, takže 5 MVs by nemali byť nateraz problém .. od menej aktívnych interprétov to budu asi iba tie 3)

我好得閒 Available (2016) (fun fact: celé vyprodukované a natočené v South Korea, takže je to viac menej Kpop spievaný v kantónčine  :lol:)

黃昏點唱機 Hong Kong In a Day feat. 林海峰 Jan Lamb (2015)

全副舞裝 Full Dance Gear feat. Twins (2018)

樂觀 Optimism (2015) (PS: jedna z mojich osobných topiek  :heart:)

Make a Beat feat. 張敬軒 Hins Cheung (2018)
« Poslední změna: 07. Říjen 2018 - 21:29 od maddy1111 »

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #260 kdy: 07. Říjen 2018 - 21:21 »
Na tento týždeň si dáme jednu z najväčších dív v Hong Kongu a to Sammi Cheng, ktorá je na scéne už od roku 1990, má na konte takmer 40tku albumov a v od roku 2009 kedy mala comeback na hudobnú scénu je produktívnejšia než väčšina inteprétov dohromad(d)y (a to v Hong Kongu stále je štandard vydávať album minimálne jeden krát ročne)

5 MVs for this week : Sammi Cheng 鄭秀文

Creo en Mi (2018) feat. Jackson Wang (of Got7)

千年如一日 Thousand Years As One Day (2018) (PS: moja úplne najobľúbenejšia kantonska balada roku 2018!)

犀利 Into Sharp Relief (2016)

Bang Bang Bang (2014)

裸體早餐 Naked Breakfast (2017)

BONUS: (niečo staršie než 2014  :oops:)
罪與罰 Crime and Punishment (2010) feat. Vanness Wu

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #261 kdy: 13. Říjen 2018 - 13:48 »
neviem, či to tu niekto sleduej, ale zatiaľ ma to sem baví pridávať, takže v tom pokračujem  :lol:

a po predošlých dvoch výletoch do Hong Kongu (Joey, Sammi) sa presunieme do nie až tak známych hudobných vôd v kontinentálnej Číne, kde sa jednou z mojich v posledných rokoch najobľúbenejších interpretiek stala Laure Shang (尚雯婕), narodená v Shanghai a ktorá sa venuje prevažne experimentálnemu popu (často aj dosť dark electronic popu) a piesne vydáva v mandarínčine, angličtine a francúzštine (keďže tieto má vyštudované tlmočenie/preklad týchto jazykov).
Zároveň pri Laure nejdem dodržiavať to rozpätie rokov 2014-2018 (tzv. mŕtve obdobie na A-Music  :lol:), keďže o Laure som tu aj tak nikdy veľmi nepísal.

Little Star (2013) ( :heart: jedna z mojich úplných TOPiek a pieseň o ktorej sa písalo aj v českých končinách http://musicserver.cz/clanek/45142/laure-shang-little-star/)

畫出我世界 Paint the World (2013)

Power of Time 时光能量 (2016)

Bling Bling Boy (2016)

最後一夜 Perfect Night (2012)

I Love You (2018)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #262 kdy: Včera v 18:53 »
:megalol:

2 týdny jsem tu pořádně nebyl a ty jsi se koukám rozjel "solo" :cool: Víc jak 3 je na moje současné tempo procházení fóra už trochu "vela" no ale pouštím si to na pozadí bez videa, zatím mám za sebou první 2 Joey ale ještě mě to nějak nechytlo :oops: Jdu na třetí MV :wink:

BTW, koukám, že to tu zase pořádně zdechlo počátkem října :roll: Kei-ák ten se sem snad ani nepodíval nebo se jen k ničemu nevyjádřil, spamoval jsem s tím na G+, tam je to asi tak 20x aktivnější než tady, ale cca 2 dny potom, co jsi odešel postnul Serap novinku o tom, že prej příští rok, zhruba za rok budou G+ rušit kvůli tomu, že se neuchytil mezi lidmi a že tam měli nějakou zásadní bezpečností chybu :megalol:

EDIT: 19:44
A hele ho :megalol:

EDIT 1: dohrála mi Joey 3rd MV... a asi taky nic pro mě, dvojka byla zatím asi nejlepší :wink:
EDIT 2: 4ka také nezaujala :cry: Přehrávám pětku, tu už slyším vlastně potřetí, 2x jsem to jel z G+ :razz: Takže už to mám možná trochu zažité... nějak mi přijde, že mě Joey nechytá přesně tak jako tehdy :neutral:

EDIT 19:46
Sammi Cheng - first impressions (opět jen posloucháno na pozadí bez MV):
MV 1) Nezaujalo :/
MV 2) Nechytám se :/
MV 3) Nebavilo :( Zatím mi to přišlo všechno takové nijaké, nezábavné :(
MV 4) Tohle mě alespoň malininko bavilo, ale téměř s jistotou mohu říct, že tomu nedávám už druhou šanci, na mě moc céčkové :/
MV 5) No konečně něco, co mě přijde docela dobré! :) Popravdě mě přišel dobrý už ten kostým v náhledu MV :D První dojem: 75% Už jsem to chtěl s CPopem vzdávat (kecám, tak rychle se nenechám odradit :D)
MV 6) Lehkej nadprůměr. First Imp.: 5,5/10
« Poslední změna: Včera v 19:49 od Small Soldier X »

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #263 kdy: Včera v 19:47 »
*upraven předchozí příspěvek*