Autor Téma: Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan [oav/ova]  (Přečteno 661 krát)

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • Pohlaví: Mužské
  • ...::: オタク :::...
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan [oav/ova]
« kdy: 04. Červen 2008 - 22:00 »
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan (撲殺天使ドクロちゃん) + Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan 2 (撲殺天使ドクロちゃん 第2シリーズ)

Epizod: 4 + 4
Režisér: Tsutomu Mizushima
Studio:  Hal Film Maker
Rok: 2005 + 2007
Žánr: školní, komedy, ecchi, andělé, násilí, fantasy

Dokuro-chan vypadá skoro jako normální holka, ale od ostatních dívek jí rozeznáte pomocí svatozáře co má nad hlavou. Dokuro-chan je totiž anděl z budoucnosti, ale to že má svatozář nad hlavou nemusí znamenat, že je zrovnma svatá. Ještě by jste jí poznali určitě díky velkému kýji jménem Excalibolg, který u sebe pořád má. Dokuro-chan se zabydlela u studenta jménem Kusakabe Sakura, který má změnit budoucnost. Dokuro-chan chce jeho budoucnost změnit, aniž by ho musela zabíjet. To zní ale ironicky, když ho každou chvílí zabíjí svým kýjem na několik kousků a mastných fleků, ale pomocí jejího kouzla, kdy zvolá pipiri piru piru pipiru pi a Sakura je zase jako nový.

Tohle anime je sice jen ova o pár dílech, ale pobavil jsem se u něj dost. Sice je to trochu divný kousek, ale něco do sebe má.  :grin:

Mé hodnocení: 8/10 (pro obě série)

Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]

Offline Kei

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 84
Re: Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan [oav/ova]
« Odpověď #1 kdy: 04. Červen 2008 - 22:39 »
Tak tohleto jsem viděl a bylo to hodně zajímavé ,hlavně jak přišli o tu svou svatozář  :megalol: :megalol: to pak byl průser  :megalol:

Facebook    Skype:Kei_cz

Offline ikeL

• agent of a-music
  • LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 85
  • Hello! Project Fan
Re: Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan [oav/ova]
« Odpověď #2 kdy: 07. Červenec 2008 - 20:06 »
To nebyl průser, ale doslova průjem.
No koukl jsem na první díl a už se mi ta rozbitá hlava kýjem zdála ohraná. A to po prvním dílu. Smíchání jemného Ecchi s krví, no nevím nějak sem tomu nepřišel na chuť.