Autor Téma: Sketchbook ~full color's~ [seriál]  (Přečteno 587 krát)

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • Pohlaví: Mužské
  • ...::: オタク :::...
Sketchbook ~full color's~ [seriál]
« kdy: 17. Duben 2008 - 20:47 »
Sketchbook ~full color's~ (スケッチブック ~full color`s~, Skicák plný barev)

Epizod: 13
Režisér: Yoshimasa Hiraike
Studio: Hal Film Maker
Rok: 2007
Žánr: školní, komedie, běžný život

Sora Kajiwara je je trochu plachá dívka co má ráda kočky, ale když má svůj skicák a nebo domácí čaj, tak je nejšťastnější. Sora je členkou kreslícího kroužku v místní škole, kde má spoustu velice zvláštních přátel, kde každý je něčím jiný a zajímavý. Děj v tomto anime se odehrává kolem Sory a jejích kamarádek, kamarádů, bratra a taky koček. Ano, i kočky zde mají svou část a musím říct, že velmi povedenou, neboť u různých příběhu koček jsem se dost nasmál (viz. anglická kočka, zkažené jídlo, Méďa atd.)

Tohle anime jsem začal zkoukávat už před pár týdny, ale několik posledních titulků ještě chybělo a časem vycházely, ale dneska vyšly titulky na poslední dva díly, tak jsem to musel hnedka zkouknout. Sketchbook ~full color's~ mě zaujal svou jednoduchostí a dějem. Nečekejte zde žádný příběh ala záchrana světa, boje, krev, ecchi atd, to tady nenajdete. Tohle anime je, někdo by aj řekl, o ničem a přesto o něčem. Mě osobně se opravdu zalíbilo, neboť se řeší jen normální život a děj, co můžete zažít během dne i vy (teda skoro), a u toho jsem se  právě parádně odreágoval a odpočinul od všech těch akčnějších kousků.

Mé hodnocení: 8/10

« Poslední změna: 18. Duben 2008 - 23:06 od SilentAndY »
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]