Autor Téma: HLAVNÍ K-MUSIC DISKUZE  (Přečteno 42184 krát)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • Pohlaví: Mužské
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Re: HLAVNÍ K-MUSIC DISKUZE
« Odpověď #75 kdy: 17. Duben 2008 - 21:18 »
já nevím, jak to vysvětlovat :)
je to jednoduché

Offline Sysel_CZ

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 31
« Odpověď #76 kdy: 18. Duben 2008 - 04:40 »
Animestar, nejsi sama.
Ja taky nepochopil, co tim chtel autor rict... A jestli citi opravdovou naklonnost k te osobe, zapomnel nam to vsem sdelit ;)
Jednorožčí síla, bubl!!
Každý jsme anděl s jedním křidlem, abychom vzlétli, musíme se obejmout…

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #77 kdy: 18. Duben 2008 - 19:22 »
prostě to její Annyeong se mi líbí :roll:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Pohlaví: Ženské
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #78 kdy: 18. Duben 2008 - 19:25 »
Aha,no aj ja to zbožňujem,Isak je taká zlatá,ale radšej by som bola keby sa opäť vrátila k hudbe  :razz:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #79 kdy: 21. Duben 2008 - 23:31 »
Dneska to bude jen za 1 příspěvek...
...vždyť sakra já to nesmím brát z celkovýho pohledu.

Přišel jsem na to nečekaně... korejská hudba je dokonalá!!!

Vždyť jsem dneska viděl pohromadě tolik úžasných klipů...
...Fly to the Sky, MayBee, KARA, Joo (live), Chae Yeon...

A vzpomněl si na některé další inerprety kteří jsou nejlepší z nejlepších...
...S.E.S., BB VOX, Oak Joo Hyun... .. .

A co je na tom nejlepší? Ano, běžte si všichni poslouchat japonce a mě tohle všechno nechte na pokoji :megalol:
(Výjimku tvoří AnimeStar a všichni kteří oceňují kvality korejské hudby...)

:love2:

omlouvám se, jestli jsem z nadšení někoho urazil ^_^

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #80 kdy: 22. Duben 2008 - 14:04 »
 :roll:   toto uz hraničí so snad az chorobnou posadnutostou   :roll:     ....

akoze aj ja som "uchyl" do cinskej hudby (ako mi uz neraz niekto povedal  :lol:)   ale je naozaj potrebne to rozkrikovat v (pomaly) uz kazdom druhom prispevku a vsetko ostatne zatracovat ?!  :confused:
hmmm no nic, uz som radsej ticho  :noword:

PS: ja vedel ze mu ten Arirang uskodi  

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #81 kdy: 24. Duben 2008 - 23:40 »
hele to mě vykládej... včera jsem byl o kvalitě k-music přesvědčenej snad ještě více než v den mého předešlého postu ^o^

a musím-li toto rozkřikovat... já jsem si to nevybral, prostě jsem letěl od televize směrem sem a napsat jsem to MUSEL! to jinak nešlo ^^

sakra teď jsem si tak vzpomněl a koukám do nákupního košíku na yesasia... tam je to zas samá ... .. . :megalol:

Ještě když už jsme u toho Arirangu - ano, včera jsem koukal na várku klipů co mi papá ponahrával většinu během minulého týdne - asi z 8 klipů co jsem si vypálil se mi nezamlouval snad jedinej! Nevěřil jsem... ale co mě hrozně mooooc moc potěšilo... že v neděli v hitparádě byl na no.1 STÁLE! So Nyeo Shi Dae a klip Kissing You! Já musím říct, že jim to strašně moc přeju, protože ten klip je tak strašně nádhernej a celá skupina je neuvěřitelně super... tenhle styl... to je vážně moc krásný a já bych si nepřál aby tam bylo teď cokoliv jinýho, dokonce ani cokoliv od Wonder Girls... protože to jen podpoří tenhle roztomilej styl kterej začal v poslední době možná trošku polevovat (vzpomeňmě na počátky Baby V.O.X, S.E.S, Fin.K.L... to byly zlatý časy roztomilejch dívčích skupin) a podle mě by neměl nikdy zmizet z korejské... a vůbec z asijské scény
Je pravda že i WG v klipu Tell Me prezentují takový roztomilejší styl, ale SNDS jsou mu zasvěceni celým svým albem a proto ho plně zastupují... moc se mi líbí :)
Jsou to miloučký, zlaťoučký... houbičky, jako v klipu Kissing You
:love2:
a ještě s lízátkama... :manga:

Srdíško by Tae Yeon :P

2 houbičky pod střední houbičkou a jeden houbák pod největší :D

Budoucí Keiova manželka Tiffany... rozkošná :)

Největší zlatíčko Tae Yeon - v současnosti moje nej členka (:

A zase Tiffany a jeden wink v jejím podání ~_~

Pápá... :clapping:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #82 kdy: 25. Duben 2008 - 20:35 »
Inak ja som teraz celý týždeň kukala Arirang bo som chorá a som si uvedomilla,že najviac zo všetkých krajín mám najradšej korejskú hudbu pretože tam je toľko super skupín  :heart:  :heart:  :heart:

Offline maddy1111

• LV 11/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 273
  • i LOVE A-music
    • My Music Collection
« Odpověď #83 kdy: 26. Duben 2008 - 08:55 »
vidis SSX a presne toto som mal na mysli..
AnimeStar to napisala velmi pekne, proste ma rada korejsku hudbu najviac.. takto to beriem..
ale napisat to spôsobom tym ze vsetci pocuvaju nekvalitnu hudbu a jedine ty a tvoja korejska hudba je dobra...  :roll:   nehnevaj sa ale to si fakt myslis ze len ty mas najlepsi vkus na hudbu?! ved kazdy nech si pocuva to co sa mu paci... a nech nezatracuje hudbu ostatnym.. tot vse k tematu

Huge JOEY YUNG fan !!! a Time For Asian Music / SKYPE: maddy1111sk
http://www.last.fm/user/maddy1111

Offline zidedo

• LV 6/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 50
« Odpověď #84 kdy: 26. Duben 2008 - 21:04 »
tak nějak sem se zaposlouchal do Loveholic a začal si hledat nějaké info a první co zjistím je že se Loveholic rozpadá,  zpěvačka Ji-sun opuští skupinu a chce se dát na solovou dráhu, zbytek kapeli chce zůstat ještě pod názvem loveholic a najít náhradu za Ji-sun... anebo založit něco nového... to se ještě uvidí. Určitě se ještě budu zajímat o její solovou dráhu, proto že k loveholic mě dostal její hlas a ten se nezmění :)

no tak sem zjistil že to co sem si myslel že je nové je ve skutečnosti info z říjnu minulého roku :)

Offline Kei

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 84
« Odpověď #85 kdy: 26. Duben 2008 - 22:20 »
Kde je ? Kam ste ji dali moji zenusku  :grin: zlaticko Tiffany zas ten skaredy SSixak mi na ni koukal  :twisted:

Facebook    Skype:Kei_cz

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #86 kdy: 27. Duben 2008 - 09:18 »
Neviem či viete ale spevák skupina Turtles - Turtleman náhle zomrel minulý týždeň.Príčina smrti je asi infarkt alebo niečo také kedže mal problémy so srdcom.  :neutral:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #87 kdy: 28. Duben 2008 - 17:08 »
A je to tu Girls Generation už nie sú na prvom mieste,ale teraz je tam úžasná skupina Brown Eyed Girls s ešte úžasnejšiou pesničkou L.O.V.E  :heart: :heart: :heart:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #88 kdy: 28. Duben 2008 - 20:18 »
Inak ja som teraz celý týždeň kukala Arirang bo som chorá a som si uvedomilla,že najviac zo všetkých krajín mám najradšej korejskú hudbu pretože tam je toľko super skupín  :heart:  :heart:  :heart:
já jsem si dneska musel dát od Korejej pauzu, jinak bych z ní už zdementoval :lol: Měl jsem teda jen 2 songy a táta mi přinesl další nahrávky z Arirangu z víkendu a to jsem ještě neviděl Pops in Seoul ze čtvrtka a pátka takžeee... :megalol:

vidis SSX a presne toto som mal na mysli..
AnimeStar to napisala velmi pekne, proste ma rada korejsku hudbu najviac.. takto to beriem..
ale napisat to spôsobom tym ze vsetci pocuvaju nekvalitnu hudbu a jedine ty a tvoja korejska hudba je dobra...  :roll:   nehnevaj sa ale to si fakt myslis ze len ty mas najlepsi vkus na hudbu?! ved kazdy nech si pocuva to co sa mu paci... a nech nezatracuje hudbu ostatnym.. tot vse k tematu
to co jsem napsal je nesmysl... byl jsem tak zapálenej do tý hudby a zároveň mě štvalo, že ji tady většina lidí neposlouchá, že jsem napsal to co jsem napsal... další dny jsem si přiznal, že samozřejmě každý má svůj styl, vkus, hudbu... takže tak :)

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #89 kdy: 28. Duben 2008 - 20:19 »
tak nějak sem se zaposlouchal do Loveholic a začal si hledat nějaké info a první co zjistím je že se Loveholic rozpadá,  zpěvačka Ji-sun opuští skupinu a chce se dát na solovou dráhu, zbytek kapeli chce zůstat ještě pod názvem loveholic a najít náhradu za Ji-sun... anebo založit něco nového... to se ještě uvidí. Určitě se ještě budu zajímat o její solovou dráhu, proto že k loveholic mě dostal její hlas a ten se nezmění :)

no tak sem zjistil že to co sem si myslel že je nové je ve skutečnosti info z říjnu minulého roku :)
cože Loveholic se rozpadají???!!! :shock:
To já jsem si na ně zrovna minulý týden vzpomněl a rozjel jsem jejich diskografii pač se mi celkem líběj :sad:

Kde je ? Kam ste ji dali moji zenusku  :grin: zlaticko Tiffany zas ten skaredy SSixak mi na ni koukal  :twisted:
No já jsem jen udělal nějaké pěkné screenshotky... a snažil jsem se ji moc neokoukávat... ale... no, vypálil jsem možná očima do monitoru skrvrnu... jinak jsem se jí nedotknul :cool:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #90 kdy: 28. Duben 2008 - 20:23 »
Neviem či viete ale spevák skupina Turtles - Turtleman náhle zomrel minulý týždeň.Príčina smrti je asi infarkt alebo niečo také kedže mal problémy so srdcom.  :neutral:
Jo, psal mě to ikeL někdy předminulý týden a dodal k tomu, že se mu jejich poslední album moc líbí... tak jsem si ho stáhl a poslechnul... a pak jsem viděl klip na Arirangu kterej mě docela chytnul. Tak mě to pak bylo líto, že už ten zpěvák ... "není" :roll:

A je to tu Girls Generation už nie sú na prvom mieste,ale teraz je tam úžasná skupina Brown Eyed Girls s ešte úžasnejšiou pesničkou L.O.V.E  :heart: :heart: :heart:
Sakra takhle prozrazovat když jsem to ještě neviděl :razz: :grin: :wink:
no ten klip od BEG jsem viděl asi 3x :grin: Nepřijde mi nějak extra dobrej, ale dá se :)

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #91 kdy: 29. Duben 2008 - 17:21 »

To já jsem si na ně zrovna minulý týden vzpomněl a rozjel jsem jejich diskografii pač se mi celkem líběj :sad:

To si nevedel??? Teda nie,že sa rozpadajú,ale hľadajú novú speváčku dokonca som to aj na webe písala ako bleskovku na začiatku novembra minulého roku

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #92 kdy: 29. Duben 2008 - 17:24 »
Jo, psal mě to ikeL někdy předminulý týden a dodal k tomu, že se mu jejich poslední album moc líbí... tak jsem si ho stáhl a poslechnul... a pak jsem viděl klip na Arirangu kterej mě docela chytnul. Tak mě to pak bylo líto, že už ten zpěvák ... "není" :roll:

Sakra takhle prozrazovat když jsem to ještě neviděl :razz: :grin: :wink:
no ten klip od BEG jsem viděl asi 3x :grin: Nepřijde mi nějak extra dobrej, ale dá se :)
Som si myslela,že si to už videl keď teraz tak frčíš na Arirangu...akože klip je taký v pohode ale brutálne sa mi páči ten song  :heart: :heart: :heart:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #93 kdy: 30. Duben 2008 - 19:37 »

To si nevedel??? Teda nie,že sa rozpadajú,ale hľadajú novú speváčku dokonca som to aj na webe písala ako bleskovku na začiatku novembra minulého roku
Nevěděl... a novou zpěvačku nechci :(

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #94 kdy: 30. Duben 2008 - 19:39 »
Som si myslela,že si to už videl keď teraz tak frčíš na Arirangu...akože klip je taký v pohode ale brutálne sa mi páči ten song  :heart: :heart: :heart:
No já už to viděl ještě než jsem měl Arirang ;)
A momentálně tu mám nahranejch asi 6 Arirangů a ještě jsem to neviděl :D

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #95 kdy: 30. Duben 2008 - 19:51 »
Som myslela tabuľku nie PV od BEG...by si sa divil koľko mne nepozretých ariragov trčí na hdd  :lol: musíš to pozerať ako ja,všetko zbežne pozrieť aby si vedel čo je nové a celé si to pozrieť až neskôr  :wink:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #96 kdy: 01. Květen 2008 - 22:49 »
Som myslela tabuľku nie PV od BEG...by si sa divil koľko mne nepozretých ariragov trčí na hdd  :lol: musíš to pozerať ako ja,všetko zbežne pozrieť aby si vedel čo je nové a celé si to pozrieť až neskôr  :wink:
"tabuľku" ? čo to je/čo tým myslíš? ^^

no... já to se středně pravděpodobnou pravděpodobností nějak vyschýzuju... snad to zní srozumitelně :lol:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #97 kdy: 01. Květen 2008 - 22:53 »
"tabuľku" ? čo to je/čo tým myslíš? ^^

no... já to se středně pravděpodobnou pravděpodobností nějak vyschýzuju... snad to zní srozumitelně :lol:
no to ktorý song respektíve PV je na ktorom mieste v Pops in Seoul

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #98 kdy: 01. Květen 2008 - 23:09 »
nevím přesně jak to myslíš, ale tu tabulku jsem viděl co je v neděli... co byla tehdá :)

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #99 kdy: 02. Květen 2008 - 19:29 »
no no no,to som myslela a pozajtra bude zas ďalšia,som zvedavá kto bude na prvom mieste...inak cez jeseň-zimu tam niekoľko mesiacov bez prestávky na prvom mieste kraľovali Wonder Girls s Tell Me  :smile: