Autor Téma: Kanon 2006  (Přečteno 662 krát)

Offline Kei

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 84
  • Pohlaví: Mužské
Kanon 2006
« kdy: 21. Leden 2008 - 15:57 »
 Kanon (2006)

Počet epizod
    24
Režisér
    Tatsuya Ishihara
Studia
    Key, Visual Art`s, TBS, Kyoto Animation, Pony Canyon
Rok vydání
    2006
Žánr
    drama
    romance
Fan-suby
    SS-Eclipse, a.f.k.

Yuuichi Aizawa se po sedmi letech vrací do města, kde v dětství trávil zimní prázdniny. Nastupuje zde do druhého ročníku střední školy a stejně jako tenkrát bude bydlet u své tety, která má dceru v Yuuichiho věku. Ta se jmenuje Nayuki a kromě ní a Yuuichiho hraje v Kanonu hlavní roli ještě čtveřice slečen. Tři z nich Yuuichi poznal již onehdá před sedmi lety, jenže události z té doby si téměř nepamatuje, takže má 24 epizod seriálu na to, aby se rozpomenul, anžto minulost je často klíčem k aktuálním potížím. Kanon je druhou seriálovou adaptací stejnojmenné počítačové hry.   (yenn)

H- 8/10
« Poslední změna: 21. Leden 2008 - 16:09 od Kei »

Facebook    Skype:Kei_cz

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • ...::: オタク :::...
Re: Kanon 2006
« Odpověď #1 kdy: 21. Leden 2008 - 16:03 »
už se na to taky těším, mám to v už taaaak moc dlouhem pořadníku. Už jsem také něco o tomto anime slyšel... Ale nikdy jsem nepochopil proč je to 2006? Jestli to tam má nějaký důvod?

A ještě k tomu, Kei, já myslel, že znáš dobrě max. velikost obrázku v příspěvku, což je 800px a nee 1024, už to na tomto foru říkáme snad pořád dokola, tak prosímtě naprav chybu...  :wink:
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]

Offline Kei

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 84
Re: Kanon 2006
« Odpověď #2 kdy: 21. Leden 2008 - 16:15 »
2006 je to proto ,protoze tohle je uz druha verze Kanon a tak to chteli trosku rozlisit  :roll:

Facebook    Skype:Kei_cz