Autor Téma: Black Blood Brothers  (Přečteno 733 krát)

Offline Kei

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 84
  • Pohlaví: Mužské
Black Blood Brothers
« kdy: 12. Prosinec 2007 - 23:29 »

Název anime - japonsky
    Black Blood Brothers
Název anime - kanji
    ブラック・ブラッド・ブラザーズ
Počet epizod
    12
Režisér
    Hiroaki Yoshikawa
Studia
Rok vydání
    2006
Žánr
    akční
    fantasy
    super power

Svět se vzpamatovává z války mezi lidmi a upíry. V Japonsku vzniká Zvláštní zóna, ve které jsou si lidé a upíři rovni. Proto není divu, že se tam snaží mnoho „hodných“ upírů najít nový domov. Mezi nimi je i hlavní hrdina, Mochizuki Jirou, prastarý upír, který bojoval ve válce na straně lidí. Je ale to, co se říká o Zvláštní zóně, pravda nebo lež? Nalezne konečně mír, a nebo bude muset bojovat v další válce? Jedná se o humorně laděný akční seriál na motivy stejnojmenné knižní série.

H-8,5/10

Facebook    Skype:Kei_cz

Offline miki

• LV 2/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 4
  • Pohlaví: Ženské
  • wow to je teda něco
    • blog niki-chan a jablika
Re: Black Blood Brothers
« Odpověď #1 kdy: 08. Listopad 2008 - 12:46 »
Právě jsem se na to dodívala a musím říct že je to supr anime. Vážně sem se u toho nasmála tak jako nikdy taky jsem byla dost napjatá. No skrátka a dobře to na mě zapůsobilo velmi dobře. Každému doporučuju se na to podívat, protože to vážně stojí za to.

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • ...::: オタク :::...
« Odpověď #2 kdy: 10. Listopad 2008 - 07:06 »
Včera jsem se prodíral mojí "menší sbírkou" anime a hledal jsem kousky, které jsem ještě neviděl a kupodivu jsem jich ještě pár našel, a jedním mezi něma byl právě BBB, takže se na něj taky chystám v brzké době...  :twisted:
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • ...::: オタク :::...
« Odpověď #3 kdy: 25. Listopad 2008 - 07:27 »
Tak už to mám za sebou, v sobotu jsem se na to dokoukal a docela to ušlo. Upíři se mi v anime docela líbí, ale skoro nic moc nového v tomto seriálu pro mě. Několikrát jsem se zasmál ale jinak mě to moc při bojových scénách nenapínalo. Jinak by nemuselo být špatné pokračování (pokud by nějaké bylo), protože si na pokračování nechali v seriálu mnoho prostoru, neboť se zmiňovali o hodně věcích a přitom tam nebyly ukázány (a to asi docela důležité) a nebo ten otevřený konec...

Mé hodnocení: 6,5/10... :peace:
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]