Autor Téma: Last Exile [seriál]  (Přečteno 573 krát)

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • Pohlaví: Mužské
  • ...::: オタク :::...
Last Exile [seriál]
« kdy: 01. Listopad 2007 - 20:57 »
Last Exile (ラストエグザイル)

Epizod: 26
Režisér: Koichi Chigira
Studia: AIC, GONZO, Victor Entertainment, GDH, TV Tokyo Music
Rok: 2003
Žánr: akční, dobrodružné, sci-fi, fantasy

Příběh začíná u Clause a Lavie, kteří se znají od dětsví, když jejich otcové lítali ve vanshipu (něco jako letadlo, bez křídel) jako poslíčkové zpráv, kteří nohužel umřeli při misi, při nichž měli donést mírovou smlouvu o 10ti hvězdičkách (podle nebezpěčí v misi odpovídal počet hvězdiček), která se bohužel nedostala kam měla, a válka pokračuje ještě do dnes. Nyní pilotují Claus a Lavie jejich vanship a živí se jako kurýř. Jejich společným snem je prolétnout skrz velice nebezpečný a divoký prostor, známý jako Velká bouře, kde zemřeli jejich otcové. Při jedné práci se všaqk dostanou do válečného konfliktu, který pozmění jejich obyčejný život do velkého dobrodružství, které odstartuje hlavně při záchraně mladé dívky Alvis, kterou musejí převést na vzdušnou bitevní loď Sylvanu, která nikdy neprohrála a naháni strach všem lidem. Ovšem Clause a Lavie ani neví, jak je Alvis důležitá. Musejí osvobodit svět od vládnutí zlé panovnice Delphine z rodu Gildy...

Toto anime jsem dokoukal včera večer, a musím říci, že se mi velice zalíbily vanshipy a všechno to létání kolem... Sylvanu jsem si také oblíbil vela... I když jsem ale Dia neměl moc rád ze začátku, tak se pak jeho postava velice zlepšila, i škoda jak potom dopadl...  :confused:

Mé hodnocení: 8,5/10

Clause ve vanshipu jako pilot

Lavie ve vanhipu jako navigátor

Alvis

Alex (kapitán Sylvie) a Sophia (první důstojník a taky něco víc)

chladná Tatiana a a její navigátorka Alister

Dio ve svém Starshipu

« Poslední změna: 06. Listopad 2007 - 17:25 od SilentAndY »
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]