Autor Téma: Naruto  (Přečteno 4627 krát)

Offline Pearce

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 3
  • Pohlaví: Mužské
Naruto
« kdy: 14. Září 2007 - 14:56 »
Je tomu 12 let co zaútočil na skrytou vesnici ninjů Konohu devítiocasý liščí démon Kyuubi. Jediným švihem svých ocasů dokázal drtit hory a vyvolat tsunami. 4. Hokage ho však porazil, zaklel do právě zrozeného dítěte, chlapce jménem Naruto a bohužel následkem tak komplikované techniky zemřel.

Naruto je nyní pubertální výrostek, který ve vesnici jen škodí a neví nic o tom, že se v jeho těle nachází ono hrůzostrašné monstrum. Vyvádí všelijaké darebárny, provokuje a snaží se být středem pozornosti. Navíc je totálně schopný, což platí i na akademii ninjů, kde nezvládá ani ty nejlehčí techniky. Tím pádem nemá nejmenší šanci udělat zkoušku, kvůli níž by se stal ninjou.

Při incidentu ukradení svitku se zakázanými technikami (jednu z nich se naučí) se dozvídá, proč ho nikdo neměl rád. Viděli v něm Kyuubiho. Věděli to sice jen dospělí, ale odháněli od něj i menší děti. Naruto se začne snažit a poté, co složí zkoušky a stane se ninjou, se vydává za svým snem stát se Hokagem - nejsilnějším a nejrespektovanějším ninjou ve vesnici. Jeho dobrodružství začíná.

Toto anime mi nezbývá než doporučit. Ve kvalitním zpracování hlavně vyniká příběh a dějové zvraty. Není tu nic, u čeho by si člověk potřeboval zívnout - akce, bojová umění , vtipné dialogy, zábavné momenty, to vše vám nabízí Naruto.

Offline Pearce

• LV 0/10
  • *
Re: Naruto
« Odpověď #1 kdy: 14. Září 2007 - 15:12 »
Najdlhsie a najlepsie anime co poznam.
este nejake obrazky:

Preklad: NARUTO vs SASUKE !!

« Poslední změna: 02. Říjen 2007 - 15:35 od Pearce »

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Pohlaví: Ženské
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #2 kdy: 16. Září 2007 - 08:35 »
Super anime...len ma štve,že na Jetixe dali len prvú sériu...Sa teším keď bude mať Naruto 15  :heart:

Offline Pearce

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #3 kdy: 02. Říjen 2007 - 15:36 »
Chybny link opraveny

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 174
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #4 kdy: 02. Říjen 2007 - 19:27 »
Super anime...len ma štve,že na Jetixe dali len prvú sériu...Sa teším keď bude mať Naruto 15  :heart:

Konečne začali dávať nové časti a to hneď 3 za sebou. Som zvedavá, ako dlho. :lol: :mon1:

Offline Pearce

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #5 kdy: 03. Říjen 2007 - 15:09 »
To mi teda povedz kde bo ja o tom newem (co sa moc casto nestava)

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #6 kdy: 03. Říjen 2007 - 17:54 »
To mi teda povedz kde bo ja o tom newem (co sa moc casto nestava)

JETIX --> od 19:00 hod.

Offline Pearce

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #7 kdy: 04. Říjen 2007 - 19:45 »
KUA ked mozem pozerat JETIX tak nedavaju ale ked nie tak ho tam natrepu :evil:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #8 kdy: 05. Říjen 2007 - 21:51 »

Konečne začali dávať nové časti a to hneď 3 za sebou. Som zvedavá, ako dlho. :lol: :mon1:
JJ, hneď čo som prišla v pondelok zo školy mi to brat oznámil  :lol: a mama mi to chcela zatajiť  :confused: tipujem,že dajú len druhú sériu

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #9 kdy: 17. Říjen 2007 - 17:33 »
No ako som hovorila,dali len druhú sériu  :confused: Teraz sa už blížia tie úchylné série...to asi bratovi nedovolím pozerať  :confused:

Offline Pearce

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #10 kdy: 17. Říjen 2007 - 19:41 »
uplne som nepochopil to "uchylne serie" kedze som zatial ziadnu nevidel (to bude asi tym, ze som videl iba prvych 94 casti :cry: no newa(di))

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • Ayu-chan Fan ;)
« Odpověď #11 kdy: 17. Říjen 2007 - 20:00 »
uplne som nepochopil to "uchylne serie" kedze som zatial ziadnu nevidel (to bude asi tym, ze som videl iba prvych 94 casti :cry: no newa(di))

Na Jetixe ešte zďaleka nie je 94 časť a inak už tie "nové časti" dávajú znova. :confused:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #12 kdy: 18. Říjen 2007 - 18:41 »
No veď to je jasné,tam bolo zatiaľ 51 dielov,ale ja som videla zopár dielov aj z ďalších sérii a tam ten Narutov nový sensei je dosť veľký úchyl...  :confused:

Offline Pearce

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #13 kdy: 19. Říjen 2007 - 10:38 »
sensei-uchyl-a ktory ved aj aj kakashi aj jyraiva boli trochu viac uchylny ako sa ma
iked kakashi iba cita knihu o tom a jyraiva o tom pise a spehuje
« Poslední změna: 19. Říjen 2007 - 11:02 od Pearce »

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #14 kdy: 19. Říjen 2007 - 19:32 »
Za to,že Kakashi číta zamilované romány,to z neho ešte nerobí úchyla. Ale ten ako sa volá Jyraiva či ako? No tak ten je totálny,akože do baru za babami furt chodí,furt špehuje..akože fakt úchyl...O mňa ani nejde,ja s tým problém nemám.Vlastne ak mám pravdu povedať tak najradšej mám úchylné anime :oops: Ale tu ide o to,že to nedovolím pozerať mladšiemu bratovi,chápeš??

Offline Pearce

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #15 kdy: 21. Říjen 2007 - 19:57 »
Chapem, chapem.

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • ...::: オタク :::...
« Odpověď #16 kdy: 27. Říjen 2007 - 16:11 »
Tak jsem skouknul 19 prvních dílů a musím říct, že to sice není špatné, ale někdy mi to příjde přeplácané a hlavně mi to připadá zdlouhavé, vždyť jen 9 dílů trval jeden souboj na mostě mezi ostrovy a na začatátku skoro kmazžého dílu je "shrnut" skoro celý děj minulého dílu (to je fajn, pokud to netrvá skoro 5 minut)... Fakt nic proti, ale myslím že zatím skouknu jinačí anime... Možná sem tam na to zase někdy kouknu když se budu nudit...  :mon14:
« Poslední změna: 27. Říjen 2007 - 16:19 od SilentAndY »
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]

Offline solid__snake

• LV 0/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
    • Metal Gear HIDEOut
« Odpověď #17 kdy: 27. Říjen 2007 - 16:32 »
tež sem tomudle anime nikdy nepřišel na chuť....

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #18 kdy: 28. Říjen 2007 - 08:51 »
Tak jsem skouknul 19 prvních dílů a musím říct, že to sice není špatné, ale někdy mi to příjde přeplácané a hlavně mi to připadá zdlouhavé, vždyť jen 9 dílů trval jeden souboj na mostě mezi ostrovy a na začatátku skoro kmazžého dílu je "shrnut" skoro celý děj minulého dílu (to je fajn, pokud to netrvá skoro 5 minut)... Fakt nic proti, ale myslím že zatím skouknu jinačí anime... Možná sem tam na to zase někdy kouknu když se budu nudit...  :mon14:
Ale inak aj mne tam vadí,že je to zdĺhavé...keby to tak nenaťahovali,tak mohlo byť oveľa viac skvelých dielov  :neutral:

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #19 kdy: 28. Říjen 2007 - 09:15 »
Ale inak aj mne tam vadí,že je to zdĺhavé...keby to tak nenaťahovali,tak mohlo byť oveľa viac skvelých dielov  :neutral:

Jako kdybych se na to měl dívat s odstupem času třeba jako v TV, tak u toho asi moc nevydržim, neboť bych se moc nedozvěděl z dalšího dílu a musel čekat na další a na další. Ale když to skoukneš na PC nebo někde pohromadě, tak by se to ještě dalo, neboť si to můžeš přeskákat a nejsi vázán na čekání a hnedka skoukneš další díl...

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #20 kdy: 28. Říjen 2007 - 11:41 »

Jako kdybych se na to měl dívat s odstupem času třeba jako v TV, tak u toho asi moc nevydržim, neboť bych se moc nedozvěděl z dalšího dílu a musel čekat na další a na další. Ale když to skoukneš na PC nebo někde pohromadě, tak by se to ještě dalo, neboť si to můžeš přeskákat a nejsi vázán na čekání a hnedka skoukneš další díl...
No hej,ja to pozerám v TV,takže som sa dosť načakala,ale hlavne pri prvej sérii,lebo teraz keď išla druhá som mala aj iné starosti ako len pozerať Naruta...

Offline Pearce

• LV 0/10
  • *
« Odpověď #21 kdy: 28. Říjen 2007 - 20:54 »
Prvych 19 dielov si uz ani nepametam (prave som vydel 94. diel) no ten suboj na moste bol rozdeleny na dve casti a zhrnutie z predchadzajucich dielov nebolo v kazdom diely iba ak bolo nieco dolezite a ani nemalo 5 min (iba 2). A tie lepsie diely pridu az po 26tke (exam).
Ine anime ma nejak moc nezaujali iba ak Love Hina, Hell Girl a Yu Yu Hakusho.
« Poslední změna: 30. Listopad 2007 - 10:50 od Pearce »

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #22 kdy: 28. Říjen 2007 - 20:58 »
Prvych 19 dielov si uz ani nepametam no ten suboj na moste bol rozdeleny na dve casti a zhrnutie z predchadzajucich dielov nebolo v kazdom diely iba ak bolo nieco dolezite a ani nemalo 5 min (iba 2). A tie lepsie diely pridu az po 26tke (exam).
I ne anime ma nejak moc nezaujali iba ak Love Hina, Hell Girl a Yu Yu Hakusho.

Jistě, protu gustu žádný dišputát... Každý má svůj oblíbený styl, nemůže me být stejní, to by pak byla nuda...  :twisted: :grin:

Offline BOConnor

• LV 2/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 6
« Odpověď #23 kdy: 31. Říjen 2007 - 13:53 »
Tak k narutovi sa pripajam aj ja, a bez namietania Pearce! K tomu  Jetixu : bezia nove diely, to je pravda, ale akurat ze su len 3 :-D co som si vsimol, a tie kazdy den o 19:10 opakuju.. a stale nechapem tomu cislovaniu dielov naruta na Jetixe, ked podla nich je to 2., 3., a 4. cast. to su akoze v kazdej epizode casti od 1. - x. ? teda v kazdej epizode ca casti cisluju od 1 ?

inac tiez sa mi uz paci Naruto, povodne som z "nanutenia" cital mangu, ale to ma nejako nebavilo. mozno to bolo tym ceskym prekladom, a mozno tym (ako pearce hovori) ze to bolo ciernobiele :-D.
My Best OF :
Karen Mok
Vicki Zhao Wei
Jolin Tsai

Prosim vsetko co o nich mate send me to:
ICQ (qip) : 270-333-515

Offline BOConnor

• LV 2/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 6
« Odpověď #24 kdy: 12. Listopad 2007 - 15:34 »
teraz taka brutal otazka :D neda sa niekde zohnat nejaka sosovka, aby som mal sharinghanske oko kakashiho?
My Best OF :
Karen Mok
Vicki Zhao Wei
Jolin Tsai

Prosim vsetko co o nich mate send me to:
ICQ (qip) : 270-333-515