Autor Téma: Wolf's Rain [seriál]  (Přečteno 1220 krát)

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • Pohlaví: Mužské
  • ...::: オタク :::...
Wolf's Rain [seriál]
« kdy: 18. Srpen 2007 - 15:26 »
Wolf's Rain (ウルフズレイン)

Epizod: 30
Režisér: Keiko Nobumoto
Studia: BONES, Bandai Visual, Fuji TV, Victor Entertainment
Rok: 2003
Žánr: akční, drama, sci-fi, postapokaliptický

Svět byl kdysi stvořen vlky, ze kterých vzešlo lidstvo. Vlci samotní byli pronásledováni – a podle mnohých jsou už 200 let vyhubeným druhem. Světu nyní vládnou Aristokraté – páni technologií a alchymie, většina světa je pustá a zdá se, že úpadek celého světa není možné zastavit. Jenomže vlci nevymřeli – naučili se přijímat lidskou podobu a nyní se čtyři z nich setkávají v městě, kam je přivedla vůně bájné měsíční květiny, která jim má ukázat cestu k místu přislíbenému v legendách – k Ráji. Jenže květina je ve skutečnosti dívka vytvořená Aristokraty za pomoci alchymie a než se k ní vlci dostanou, unese jí Aristokrat Darcia, který potřebuje otevřít Ráj z vlastních důvodů… [OL]

Cesta k ráji je drsná a je težké se do něj dostat... V tomto anime uvidíte mnoho krve a vlčích zubů... :grin:

Anime bylo fajne, zaujalo mě, že svět byl stvořen vlky a z vlků vznikli lidé. Také to že mohli na sebe brát lidskou podobu...

Mé hodnocení: 7/10

« Poslední změna: 19. Srpen 2007 - 13:13 od SilentAndY »
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 8
  • Pohlaví: Ženské
Re: Wolf's Rain [seriál]
« Odpověď #1 kdy: 14. Červenec 2009 - 13:06 »
Grrr, to mě štve! U Naruta psát kilometry textu! Ale o pořádné anime nikdo nestojí!  :evil:

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #2 kdy: 14. Červenec 2009 - 17:18 »
Tak tak, moje slova...  :grin:  Ale tady je forum o A-music a anime se tady snažim nějak rozšířit, ale jestli jsem úspěšný to fakt nevim...  :evil:

Offline Babli

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 7
« Odpověď #3 kdy: 14. Červenec 2009 - 22:35 »
Tak Naruto ešte neskončil takže tam je stále niečo nové na preberanie vo fórach  :smile:
A WR bolo skvelé anime. Veľmi sa mi páčilo ako to zakončili. Nechýbali ani nejaké tie silné momenty..čo viac si priať  :smile:

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
« Odpověď #4 kdy: 15. Červenec 2009 - 09:23 »
Vždyť každý ví, jak naruto dopadne...

No, aby jsme se drželi toho tématu a-music... Tak mám v jednom balíčku na cestě soundtrack k WR  :razz:

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #5 kdy: 15. Červenec 2009 - 09:32 »
Já nevim jak dopadne a ani to vědět nechci, protože mě Naruto nezajímá...  :grin:

Právě proto mám rád kousky, u kterých si nejsi až do poslední chvíle jistý jak to asi dopadne. Děj se chílí ke konci, atmosféra houstne, člověk neví na čem je, kdo žije, kdo přežije, kdo umřel, bude konec veselý, šokující či smutný? Tak to mám rád. Sice sleduju sem tam něco u čeho si můžeš být jistý koncem už brzo, ale mám to rád tak, že jsem držen v nejistotě až do konce...  :twisted:

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
« Odpověď #6 kdy: 16. Červenec 2009 - 07:35 »
No jako, jsem ztěží dala tu první sérii... Ono sledovat jednu misi na 30 dílů je nuda... Zvlášť když půl každého dílu sleduješ zase znovu, jako rekapitulaci.  :megalol: Je to jen seriál na dělání peněz. Už nejde o kvalitu. Zabijou třeba Kakashiho a protože všichni co ho milovali budou plakat, o to víc to začnou sledovat, aby produkce dostala money money...  :clapping:  :megalol: Je to jako ULICE, jen kreslená...  :megalol:

Já do posledního dílu doufala, že to Tsube přežije...  :evil:
Jen ten konec mi přišel trochu neuzavřený... Nastal konec světa? A nebo se proměnil v ráj?  :roll: (Asi jsem si tam něčeho nevšimla... Ale nemám plnou jistotu.)

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
« Odpověď #7 kdy: 16. Červenec 2009 - 14:06 »
První mise na 30 dílů? To mi chybělo ještě tolik? Já to viděl do 18. dílu a ta bitva na mostě mi připadala nekonečná + to jak jsi už říkala, velkou část dílu pak sleduješ rekapitulaci z předchozích dílů ===> nevydržel jsem to a dropnul jsem to. Tím nechci narážet na to jaký je Naruto tohleto a tamhleto (všichni víte jak ho beru), ale prostě mi to nedalo...  :shock:

Offline Satir

• LV 5/10
  • *
« Odpověď #8 kdy: 16. Červenec 2009 - 14:13 »
No a neustálé opakování: Tohle je moje cesta ninji... Je to unavující...  :confused:
Ale jako moh by to být dobrý seriál. Jen je to hrozně utahané... A vcelku nic se tam neděje.
30 dílů byl jen příklad... To ber s rezervou... Max tak 25  :megalol:

Offline AnimeStar

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 97
  • Kuu-chan fan!
    • Asian Gallery
« Odpověď #9 kdy: 05. Prosinec 2009 - 12:12 »
zatiaľ som videla len pár dielov, ale je to fakt super anime  :razz: