Autor Téma: Lucky Star  (Přečteno 707 krát)

Offline re5pect

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
Lucky Star
« kdy: 15. Duben 2007 - 12:54 »
Lucky Star - duben 2007 prevzato z HF by Haens

A je tu další nové anime. Tentokrát se má jednat o dílko humorně zachycující obyčejný život několika obyčejných středoškolaček. Na nějaký příběh autoři zřejmě rezignovali a vytvořili pouze jakýsi sled převážně konverzačních scének. A tak se dozvíme jak která lolitka co jí (za ústřední téma prvního dílu by se dalo považovat: Jíte čoko krosan od tenké nebo tlusté špičky?), jaký je rozdíl mezi nachlazením a chřipkou (a je baka odolný vůči oběma?), proč nemá anime-lolitka ráda sportovní přenosy, proč nenosí moe-lolitka kontaktní čočky a spoustu dalších zajímavostí.

Animace dílka působí sice jednoduše, ale pokud autoři měli splnit zadání "aby to moc nestálo, bylo to hodně kawaii a chibi", tak se jim to povedlo na jedničku. Vyzdvihnout musím i OP, protože něco podobného jsem už dlouho neviděl a první díl jsem zkouknul i kvůli němu. Bude zajímavé sledovat zda se ze skupinového tanečku v OP stane podobný fenomén jako u Haruhi.

počáteční loli squadra

loli dance OP

vážný rozhovor (jak jinak než o jídle)

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • Pohlaví: Mužské
  • ...::: オタク :::...
Re: Lucky Star
« Odpověď #1 kdy: 15. Duben 2007 - 12:59 »
Tak o tomhle ještě nevím co si mám myslet, uvidíme jak to budete hodnotit a pak se na to snad možná vrhnu...
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]

Offline 8BB76E1

• LV 4/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 16
  • 電波系
    • http://blog.8BB76E1.com
Re: Lucky Star
« Odpověď #2 kdy: 11. Leden 2009 - 21:10 »
壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた壊れた