Autor Téma: Rocket Girl  (Přečteno 675 krát)

Offline re5pect

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
Rocket Girl
« kdy: 15. Duben 2007 - 12:45 »
Rocket Girl - unor 2007 prevzato z HF by Masu

Když jsem na toto anime před téměř dvěma měsíci narazil, tak mě jeho název nemohl nezaujmout, ba dokonce mě zaujal natolik, že jsem si první epizodu stáhnul navzdory tomu, že jde nejen o nové anime, ale hlavně... ehm... raw. Teď, o sedm epizod později, konečně začal vycházet fansub, takže sem mohu konečně s čistým svědomím o tomto seriálu něco napsat.
Na Šalomounových ostrovech je japonská raketová základna, jejíž osazenstvo se - zatím neúspěšně - snaží dostat do vesmíru rakeru s lidskou posádkou. Neúspěšnost jejich snažení je ovšem náramně po chuti domorodcům, kteří se vždy před dalším odpálením rakety shromáždí, provozují chlastání pod palmami a při explozi rakety (bez posádky ^_~) radostně halekají "ohňostroj" (oni nejsou škodolibí, jen to berou z té lepší stránky). Ne tak nadšená je ovšem japonská vláda financující raketový výzkum, takže pohrozí zavřením základny do šesti měsíců. A ke všemu se rozhodne odejít jediný adept na kosmonauta Yasukawa, který už má plné zuby výcvikových metod doktorky Satsuki, které hraničí se sadismem.
Na ostrovy zatím připlouvá na letní prázdniny hlavní hrdinka šestnáctiletá Yukari Morita při pátrání po svém otci, který se kdysi ztratil. A samozřejmě netrvá dlouho a Yukari potká lidi z raketové základny a ti jí nabídnou pomoc při pátrání po otci - za drobnou výpomoc.
Po shlédnutí prvního dílu s titulky mám radost, že se do fansubování nakonec někdo pustil, ve stahování budu určitě pokračovat. Těžko hledat nějaké jasně definovatelné přednosti tohoto seriálu, mě prostě... baví ^_^

Yukari

Dle zapalovače soudě, je šéf raketového výzkumu trochu poznamenaný

Satsuki a její přístup k výcviku (no neříkal jsem to? :-D)

Oprava - ten člověk je hodně poznamenaný

Yasukawa není plánovanou dietou (a odhodláním Satsuki) zjevně příliš nadšený

« Poslední změna: 01. Červen 2008 - 22:30 od SilentAndY »

Offline SilentAndY

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 59
  • Pohlaví: Mužské
  • ...::: オタク :::...
Re: Rocekt Girl
« Odpověď #1 kdy: 15. Duben 2007 - 12:51 »
Hmm tak to vypadá zajímavě...  :smile:
Live. Death. Anime in between. ----->  No anime. No live.

[ Watch anime with me ] [ Listen music with me ]  [ Ride with us ]

Offline re5pect

• LV 1/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 2
« Odpověď #2 kdy: 15. Duben 2007 - 12:51 »
Hmm tak to vypadá zajímavě...  :smile:

Tohle sem jeste nevidel, zaujali me jen ty screeny, ale mohlo by to bejt dobry

Offline Kei

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 84
  • Pohlaví: Mužské
« Odpověď #3 kdy: 15. Duben 2007 - 12:52 »
Jak rika re5pect-kdo sem takovou blbost dal  :grin:.
No ma to byt komedie tak se necham prekvapit  :roll:

Facebook    Skype:Kei_cz