Asian-Music.cz - fórum

OTHERWORLD => Anime & Manga => Téma založeno: re5pect 16. Duben 2007 - 12:24

Název: Tengen Toppa Gurren-Lagann
Přispěvatel: re5pect 16. Duben 2007 - 12:24
Tengen Toppa Gurren-Lagann - duben 2007 prevzato z HF by Danq


lide ziji podzemi a sve podzemni vesnice rozsiruji tim, ze kopou (spise vrtaji) nove a nove tunely... ("my jsme tunelari veseli, nasi vasni to jsou tunely... a kdyz je tunel hotovy... haleluja... a jdeme na novy"... pardon, ale myslim ze v uvodni scene by Timon zamackl nostalgickou slzu ~_^)
hlavni hrdina Šimon je celkem normalni pubertak, klidny, pracovity, ktery kope tunely pro blaho vesnice a obcas pri to najde zajimave veci (treba jako mysticky pendanto ve tvaru vrtaku ^_^).
Jenze - ma za kamose o neco starsiho pubescenta, hrdeho a na prvni pohled magora - Kamina, ktery stale touzi po svete na povrchu, pac ho jako maly capart videl a to ho poznamenalo na cely zivot (a to ze dost ~_^)...
ale Kaminovy pokusy o probourani se na povrch se nelibi nacelnikovi vesnice a tak Kamina casto konci v chladku (jako by ho nemeli pod zemi dost)
ale jednoho vecera si Šimon takhle kope a najde neco... chce to ukazat Kaminovi, ale zrovna se stropem propadne desive obrovske monstrum a s nim i sexy kocka Yoko s velkou bouchackou...
- to neco je samozrejme jisty druh mecha, ten pendanto jsou klicky od tohodle bouraku a tak nasim trem hrdin... hm... tak tehle sebrance typku nezbyva nic jineho nez monstrum znicit, vesnici zachranit, a vydat se na vytouzeny povrch...
Název: Re: Tengen Toppa Gurren-Lagann
Přispěvatel: Kei 16. Duben 2007 - 15:16
hmm
Název: Re:Tengen Toppa Gurren-Lagann
Přispěvatel: Hiroki 21. Červen 2014 - 02:00
Takže bych nakonec podlehl tomu, čemu jsem tak dlouho odolával? Začal jsem sledovat tohle anime a celkem mě to baví. Je to pěkně pitomé, pubertální, debilní a zábavné .. Prostě tak akorát pro mě :lol:

Nevím co by na to řekli "v žánru kovaní" ale myslím, že to má i něco do sebe. I přes tu veškerou naivitu se na to dá dívat a občas v práci prskám smíchy když si vzpomenu na některý úryvky.


Jen musím dodat, že vlastně přes veškerou zálibu ke všemu Japonskému, jsem prostě tohle nemusel. Tak snad se mi otevřely i tahle vrátka.  :tvlol:

(http://imgbank.cz/images/2014/06/21/5123.jpg)