Autor Téma: Girls' Generation | So Nyeo Shi Dae  (Přečteno 22740 krát)

Offline Gerret

• LV 2/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 6
  • Pohlaví: Mužské
Re: Girls' Generation | So Nyeo Shi Dae
« Odpověď #425 kdy: 03. Únor 2012 - 17:15 »
Protože to budou poslouchat všichni a já budu za maindstream idiota. Teď mě spolužáci považují za "asiatko-mrda" což je mi mnohem milejší než za maindstream idiota. Navíc mám ve zvyku jít doprava když jdou všichni doleva ...

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 58
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #426 kdy: 03. Únor 2012 - 17:24 »
Teď mě spolužáci považují za "asiatko-mrda"

No...tak co by mnozi dali za to, kdyby......heh ;-)

Ono kde je napsano, ze jiz to mainstream neni prave ted? Ja osobne si mainstreamovesi k-grupu nez SNSD neumim predstavit.

Offline Serapis

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 169
  • Grand Master of Idol Academy
« Odpověď #427 kdy: 03. Únor 2012 - 17:43 »
...Teď mě spolužáci považují za "asiatko-mrda"...
:lol: To je jenom závist :lol:
btw... Snad ti nedělají starosti cizí názory? :wink:

A navíc. SNSD už mainstream dávno jsou i když ne v našich končinách. Tohle nejsou žádné garážové kapely. Takovou popularitu by těhle holkám mohl závidět prakticky každý z našim „mainsteamových“ umělců. Kdyby ses přestěhoval do Soulu tak budeš poslouchat co, aby tě nepovažovali za „maindstream idiota“? Arabský pop?

Jestli máš ve zvyku dělat všechno naopak než tvoje okolí, tak jsi stejný otrok davu, jako ten dav samotný. Co je mi sakra do toho kam jde dav. Když všichni začnou skákat z okna, tak já skákat nebudu, ale když si k tomu oknu sednou, tak já z něj vyskočím, abych nebyl v davu? Mě je v zásadě ukradený kam jde dav, jdu s ním a nebo proti němu, na základě vlastního uvážení. Nevadí mi když jdu ve skupině, alespoň nejdu sám. Ale rozhodně nehodlám měnit směr pokaždé když se změní móda.

*HOWG*

E * G * O * I * ST egoisto....

Offline Gerret

• LV 2/10
  • *
« Odpověď #428 kdy: 03. Únor 2012 - 21:15 »
@Serapis Asi jsem se špatně vyjádřil ...
Nemám rád lidi lidi co mění svůj styl jen proto že je to v modě nebo chtějí být "cool".Proto si držím svůj styl a ten je většinou opačný než je současný maidstream.   
(jo ... asi jsem se opravdu vyjádřil špatně)

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #429 kdy: 03. Únor 2012 - 21:24 »
Nemám rád lidi lidi co mění svůj styl jen proto že je to v modě nebo chtějí být "cool".Proto si držím svůj styl a ten je většinou opačný než je současný maidstream.   

vidim sebe pred par lety...kdyz uz nevim jak dal, porad se toho drzim a ziju si svuj vlastni mainstream ;-)

Offline chocobo

• LV 8/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 31
    • Final Fantasy Bonusweb
« Odpověď #430 kdy: 03. Únor 2012 - 21:29 »
a oni snad mainstream nejsou? :))))

muj last.fm profil: http://www.last.fm/user/chocobooo/
moje stranky o final fantasy: http://ff.bonusweb.cz/
forum o final fantasy: http://ff.bonusweb.cz/forum

Offline Hiroki

• LV 9/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 62
  • Graduated member of Idol Academy
« Odpověď #431 kdy: 04. Únor 2012 - 16:48 »

Možná by ses neměl stydět o sobě něco napsat do vlákna Introduction. Takhle o tobě nic nevíme ani jak se díváš na svět a v jakém období života s nacházíš atp.

Třeba já už jsem skoro důchodce (36)  :grin:

Offline Gerret

• LV 2/10
  • *
« Odpověď #432 kdy: 04. Únor 2012 - 18:21 »
Možná by ses neměl stydět o sobě něco napsat do vlákna Introduction. Takhle o tobě nic nevíme ani jak se díváš na svět a v jakém období života s nacházíš atp.
ok,už jsem tam něco napsal :)

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #433 kdy: 04. Únor 2012 - 20:22 »

Phew....to mi fakt odlehlo...ja se povazoval za jednoho z "Rady starsich" tady na foru ;-)
Vratils mi druhy dech ^_^

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 63
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #434 kdy: 12. Únor 2012 - 16:12 »
a nakoniec sme sa predsa len dočkali. Vyšiel 3. album s názvom The Boys.
Zaujímavý názov a ešte viac zaujímavejší obal. Podľa mňa fakt originálne sa to bude predávať...kuknite si to TU.

tracklist:
01. The Boys
02. 텔레파시(Telepathy)
03. Say yes
...

no čo naň hovoríte? Páči-nepáči?

môj skromný názor:
Je to skvelý album.   Hneď na prvé počutie sa mi zapáčili všetky piesne.  :heart:
Je vidieť, že sa dievčatá už prestali hrať s bábikami a namiesto ďalšieho CUTE titulného hitu na štýl Oh! ako titulku dali The Boys. Je to COOL pieseň a má to sexy MV.  Osobne moc moc chválim song OSCAR (silno mi to pripomína BoA - Eat You Up..prečo? no lebo melodický začiatok v pozadí je rovnaký, len iná tónina). Ďalej oceňujem, že aspoň jeden song je cute a to Vitamin. Pomalá ballada Sunflower je pekná, ale majú lepšie v portfóliu.
Nápad, že sa to bude predávať v "plechovke od cukríkov" také mentolky čo stará mama žužle stále, značku si nepamätám...je skvelý ťah.
Ešte som nevidel, podobnú myšlienku predaja. A je to podľa mňa pekné, originálne a je to kus niečoho a nie len ďalší papierový/plastový obal.

ozaj ešte niečo dodám... už v prvých sekundách piesne The Boys som si spomenul na pieseň SHINee - Lucifer.  majú podobné začiatky, obidve začínajú textom, až potom hudbou a aj slabične možno aj melodicky mi to príde podobné... tak asi prvých 7 sekúnd...
možno sa mýlim, čo ja viem, mne to tak prišlo..  :smile:
takže celkovo, mňa dievčatá nesklamali....nehovorím, že to je ich najlepší album, ale kvalitou nepoľavili...oba palce hore  :mon6: :mon6:
1. Hneď na prvé počutie sa mi zapáčili všetky piesne.
- mě taky :clapping: což mě hodně překvapilo

2. Je vidieť, že sa dievčatá už prestali hrať s bábikami a namiesto ďalšieho CUTE titulného hitu na štýl Oh! ako titulku dali The Boys.
- nesouhlasím, nemyslím si ani že by se zbavili nějakého CUTE stylu ani že by bylo potřeba ho měnit, být cool a dospělejší mi často přijde spíš ohrané a bez nápadu, ve snaze být za každou cenu jiný, lepší, tvrdší...

3. Sunflower jsem skoro zbožňoval už při prvním poslechu, hrozně mi to připomíná takovej oldies nádech... i když jsem si tu písničku představoval po prvních desítkách sekund ještě lepší tak stejně si myslím, že je fajn :wink:

4. Ešte som nevidel, podobnú myšlienku predaja. A je to podľa mňa pekné, originálne a je to kus niečoho a nie len ďalší papierový/plastový obal.
- a co GD-ho debutové album, což byla v podstatě průhledná vitrína, odklápějící se zvrchu obdobným způsobem jako The Boys a uvnitř fotka a já už ani nevím co :smile:
- každopádně se mi hodně líbí, jsou tam nádherné kartičky (teď se nebavím o repackage) a rád bych si ho někdy koupil (že bych si ho jednoho mrazivého dne koupil u nás na Třídě Míru? :D)

5. Nehovorím, že to je ich najlepší album
- já jsem naopak docela na vážkách, jestli to není jejich nej album vůbec, podle mě je v tom naopak daleko více návratu k minulosti, písničky mě přijdou více věrné tomu původnímu odkazu co SNSD vyslali do světa fanouškům s prvním albem... ty písničky mě pro ně přijdou zase takové typické, pohodové, příjemné, krásné... hodně mě to album překvapilo a měl jsem z něj radost :clapping: Run Devil Run se musím přiznat, že mě moc nebavilo, i třeba stejnojmenný song mě krom videoklipu moc neoslovil

Phew....to mi fakt odlehlo...ja se povazoval za jednoho z "Rady starsich" tady na foru ;-)
Vratils mi druhy dech ^_^
Neříkej, že jsi to nevěděl? :)

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #435 kdy: 12. Únor 2012 - 19:48 »
Dnes som na YT kanali mojho oblubeneho "review" cloveka narazil na video, ktore predstavuje energeticky napoj s dievkami zo SNSD na obale.
Na prvy pohlad nic extra, ved takych promo vyrobkov je cela kopa...LENZE...po nasnimani QR kodu na flasi cez specialnu aplikaciu (iOS/Android) sa na displeji objavi holograficka, tancujuca SONE z danej flase ^_^

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4ElnCEu7itI&feature=g-user-u&context=G23dccb0UCGXQYbcTJ33b8Qmu2T_pBI5rIL-Y7c4HxLjjFTLVjtRI[/youtube]

https://market.android.com/details?id=com.orangecomms.vita500ar&feature=also_installed

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #436 kdy: 16. Únor 2012 - 10:22 »
So Nyeo Shi Dae Android skiny :heart: :cool: :heart:

http://tinyurl.com/7ffefbf

http://tinyurl.com/7zyjmn2

Na spravne pouzitie je potrebna FREE aplikacia SSKIN

http://tinyurl.com/7ar3pwk
« Poslední změna: 16. Únor 2012 - 10:41 od slavomiros »

Offline Mary-Tina

• LV 10/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 174
  • Pohlaví: Ženské
  • Ayu-chan Fan ;)
    • Kim Woo Bin & Lee Jong Suk
« Odpověď #437 kdy: 19. Duben 2012 - 21:39 »
Máme tu prvú podskupinu s názvom TaeTiSeo. Ako už ich názov predpovedá, jej členkami sú Taeyeon, Tiffany a Seohyun. Ich mini album "Twinkle" by mal vyjsť 2.5.2012.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #438 kdy: 08. Květen 2012 - 10:19 »
Tak schválně jestli se udrží déle než JeTiHyun, tam ale vyšel myslím jen jeden singl k CM na nějakou mobilní hru.

Jdu se po tom podívat.

« Poslední změna: 08. Květen 2012 - 10:29 od Small Soldier X »

Offline slavomiros

• LV 7/10
  • *
  • <3 Ah!-You!-Me! <3
    • Multiply.com
« Odpověď #439 kdy: 08. Květen 2012 - 11:08 »
« Poslední změna: 08. Květen 2012 - 11:32 od slavomiros »

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #440 kdy: 08. Květen 2012 - 22:53 »
Jj viděl jsem a dobře znám :) Pátral jsem po tom novém od TTS.

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
Re:Girls' Generation | So Nyeo Shi Dae
« Odpověď #441 kdy: 13. Září 2012 - 23:56 »
Nejspíš jsem ještě tou dobou neměl ponětí o co go... ale zpětně na to koukám a :lol:

Tak jsem Vám z HDD vyhrabal starší věcičku, už ani nevím jak dlouho to je od doby, co se tam zatoulala... a to japonský videoklip Time Machine, a asi před 2 týdny jsem ho zkoukl... pak ještě jednou... a dneska se mi vybavila ta písnička a musel jsem si ji pustit a jelikož nemám singl, poslouchal jsem písničku z videoklipu přes youtube abych nemusel přetahovat video z HDD na netbook... a zjistil jsem, že se mi ta písnička (teprve teď :shock:) dosti zalíbila. Fakt krásná instrumentálka, takové to "tu du du dů du, tu tu tu du dů du du..." - to abych jasně vysvětlil co mám na mysli :angel: No prostě je to kouzelný, vzpomínkový... a dost pěknej klip, skoro mi ani nepřijde, že by to bylo japonský, pač to dýchá SNSD... i když už mi to je vlastně skoro jedno jestli to je japonský nebo ne. Po KARA už jsem si tak nějak zvykl, že pokud to má kvalitativně u mě zelenou, pak ani nevěnuju při poslechu pozornost tomu, jakým jazykem je to zpíváno. Musím si sehnat ten singl (možná bude stačit opět prohledat úložné prostory, kdo ví... :oops:)

Dokonce jsem se teď díval o pár stránek zpět a nikdo tu o tom ještě nediskutoval (na celém fóru dle vyhledávače o něm není snad ani zmínka), ale i tak jsem sem měl v plánu vložit to video.

Video a písničku od TTS jsem ještě nějak nestihl :oops: :angel:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #442 kdy: 17. Září 2012 - 13:55 »
Niiiiice... Zanedlouho vyjde Blu-Ray kolekce všech korejských a japonských videí SNSD!

Release
    2012.09.26

Catalog Number
    UPXH-29002 (Blu-ray Limited Edition)
    UPXH-20014 (Blu-ray Regular Edition)
    UPBH-29038 (DVD Limited Edition)
    UPBH-20096 (DVD Regular Edition)

Price
    ¥13,990 (Blu-ray Limited Edition)
    ¥6,980 (Blu-ray Regular Edition)
    ¥11,990 (DVD Limited Edition)
    ¥5,980 (DVD Regular Edition)

Disc 1 Tracklist
≪Japanese ver.≫
    GENIE
    GENIE Dance ver.
    Gee
    Gee Dance ver.
    Run Devil Run
    Run Devil Run Dance ver.
    MR.TAXI
    MR.TAXI Dance ver.
    BAD GIRL
    Time Machine
    PAPARAZZI

≪from Japan 1ST Tour Re-EDIT≫
    MR.TAXI
    THE GREAT ESCAPE
    Gee

Disc 2 Tracklist
≪Korean ver.≫
    Into the new world
    Shoujo Jidai (少女時代)
    Kissing you
    Gee
    GENIE
    Oh!
    Run Devil Run
    Run Devil Run Story ver.
    HOOT
    HOOT Dance ver.
    THE BOYS

≪English ver.≫
    THE BOYS

Uno perfecto :clapping: :clapping: :clapping:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #443 kdy: 03. Listopad 2012 - 17:16 »
Girls’ Generation – Listopadový japonský singl a album

Podzimní dny s Girls’ Generation v japonském stylu – nový singl FLOWER POWER a 2. studiové album Girls’ Generation II ~Girls&Peace~.
Celý příspěvek →

Obsah CD
01 – FLOWER POWER
02 – BEEP BEEP
03 – Girls’ Generation II Smash-Up

Offline Tieu

• LV 7/10
  • *
  • UKAZATEL DOBRÉ VŮLE: 39
  • Someday, Oneday...
    • Yui Fan Site
« Odpověď #444 kdy: 19. Listopad 2012 - 23:32 »
trošku starší, ale stále to tu není, tak přidávám tento pěkný song :). Jeden definitivně z nejlepších, co kdy snsd mělo!

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #445 kdy: 09. Prosinec 2012 - 11:15 »
Souhlas taky se mi hodně líbí... ale to můžu obecně říct o hudbě SNSD poslední doby, dokonce se mi líbí i snad více než KARA a T-ara teď tvorba od SNSD... konkrétně Time Machine, Paparazzi, All My Love is For You, Flower Power

- Time Machine jsem docenil až tento rok, jelikož se mi předtím spíš válel někde na disku a zaznamenal tak 1-3 shlédnutí a až později během roka jsem tak trochu "vyhrabal" poklad
- Paparazzi mě zpočátku moc neoslovilo, až postupně se mi nejprve hrozně líbil ten úvod a závěr videoklipu, říznutý tak trochu oldies západní atmosférou a pak se mi poměrně i zalíbila samotná skladba
- All My Love is For You je též moc pěkná baladovka a Flower Power mě postupně také "začaroval do tempa" a zalíbil se

celkově z pohledu pouze na SNSD bych řekl, že i jejich třetí album už se mi lehce oposlouchalo a oproti jejich převážně novodobé japonské tvorbě upadlo proti ní určitým způsobem do šedi :smile:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #446 kdy: 09. Prosinec 2012 - 13:08 »
A je to tu... před více než týdnem nám vyšlo nové japonské album :tune:

Girls' Generation - GIRLS' GENERATION II ~Girls & Peace~ [2012.11.28]

CD
1. FLOWER POWER
2. Animal
3. I'm a Diamond
4. Reflection
5. Stay Girls
6. T.O.P
7. BOOMERANG
8. Oh!
9. ALL MY LOVE IS FOR YOU
10. PAPARAZZI
11. Girls & Peace
12. Not Alone

DVD
1. PAPARAZZI
2. PAPARAZZI gold ver.
3. ALL MY LOVE IS FOR YOU
4. Oh!
5. Oh! dance ver.
6. FLOWER POWER
7. FLOWER POWER dance ver.

U mě zatím čeká na zhodnocení ale pokud byly na konci posledního singlu v remixu odprezentovány písničky z tohoto alba pak se mi ty ukázky hodně líbily a jsem tedy celkem i v očekávání :smile:

Offline Small Soldier X

• LV 10/10
  • *
  • oldstylelove.4fan.cz
    • ssx.wu.cz
« Odpověď #447 kdy: 25. Leden 2013 - 20:36 »
Je to bláznivý ale přes původní skoro averzi k Dancing Queen mám po prvním poslechu audio podoby tuhle písničku čím dál ve větší oblibě, podobně jsem na tom i s nejnovějším korejským albovým přírůstkem, který na mě zpočátku působil docela "karovitě" (myšleno novodobé korejské albové "rychlokvašky" od KARA, kde je duplicita jedné či více původně japonských songů + nějaký ten remix či vata a obecně nízký počet hudebních stop).

A ty covery a edice... ale stejně mě trochu štvou, 10 písniček je přeci jen krátká chvíle a naposled jsem jí musel kompenzovat dvojím přehrátím alba :)

Jé jé jé.... nanananan... jé jé jé. .... víc si z textu zatím vážně nevybavím :D